اخبار یاس

1402/03/17

ارزیابی و شناسایی پیمانکاران

"شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی (سهامی خاص) در نظر دارد جهت ارزیابی و شناسایی شرکت‌های فعال در حوزه‌های کاری ذیل اقدام نماید.

-         قطعات پایانه‌های فروشگاهی

-         قطعات کیوسک‌های بانکی و پرداخت بهای سوخت

-         تجهیزات رایانه‌ای و شبکه و زیرساخت

 لذا از شرکت‌هایی که توانایی تأمین کالاهای فوق را داشته و دارای سوابق و تجربیات مؤثر و مرتبط می‌باشند، دعوت به عمل می‌آورد از تاریخ درج آگهی، جهت دریافت فرم‌های ارزیابی به شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی مراجعه نمایند."

Ø     محل دریافت اسناد: متقاضیان محترم می‌توانند با هماهنگی قبلی به آدرس تهران، پاسداران، پایین‌تر از چهارراه فرمانیه، کوچه نارنجستان ششم، پلاک 7، طبقه اول، واحد تدارکات و پشتیبانی، آقای جعفری (شماره تماس 23755152 ) مراجعه نموده و اسناد مربوطه را دریافت نمایند.

1402/03/08

حضور شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در نخستین نمایشگاه صنعت پست

به گزارش روابط عمومی، نخستین همایش و نمایشگاه صنعت پست، تجارت الکترونیک، لجستیک هوشمند و صنایع وابسته از تاریخ 8 الی 11 خردادماه جاری با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در محل مصلی امام خمینی برگزار می‌گردد.

هدف از برگزاری این نمایشگاه ایجاد تحولات هوشمند در خدمات و زیرساخت‌های مرتبط با صنعت پست است و فعالان این حوزه گرد هم آمده‌اند تا با رویکردی تعاملی به تبادل دانش بپردازند.

شایان ذکر است شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی که پیش از این در راستای ارائه کلیه خدمات پستی از طریق دستگاه‌های سیار اندروید، نسبت به تجهیز موزعین (نامه‌رسان‌ها) شرکت پست به دستگاه‌های مذکور اقدام نموده‌اند؛ با ارائه دستگاه‌های پوز و کیوسک‌های اختصاصی اصناف خود در این نمایشگاه در کنار سایر فعالین این حوزه حضور به هم رسانده‌اند.

1402/03/08

حضور شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در نخستین نمایشگاه صنعت پست

به گزارش روابط عمومی، نخستین همایش و نمایشگاه صنعت پست، تجارت الکترونیک، لجستیک هوشمند و صنایع وابسته از تاریخ 8 الی 11 خردادماه جاری با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در محل مصلی امام خمینی برگزار می‌گردد.

هدف از برگزاری این نمایشگاه ایجاد تحولات هوشمند در خدمات و زیرساخت‌های مرتبط با صنعت پست است و فعالان این حوزه گرد هم آمده‌اند تا با رویکردی تعاملی به تبادل دانش بپردازند.

شایان ذکر است شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی که پیش از این در راستای ارائه کلیه خدمات پستی از طریق دستگاه‌های سیار اندروید، نسبت به تجهیز موزعین (نامه‌رسان‌ها) شرکت پست به دستگاه‌های مذکور اقدام نموده‌اند؛ با ارائه دستگاه‌های پوز و کیوسک‌های اختصاصی اصناف خود در این نمایشگاه در کنار سایر فعالین این حوزه حضور به هم رسانده‌اند.

1402/03/08

آگهی مناقصه عمومی دو مرحله ای

به گزارش روابط عمومی، "شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی (سهامی خاص) در نظر دارد از بین شرکت‌های واجد شرایط در حوزه حمل و نقل کالا، اقدام به انتخاب پیمانکار مورد نظر از طریق برگزاری مناقصه عمومی دو مرحله­ای نماید، لذا از شرکت‌هایی که آمادگی و توانایی انجام موضوع مناقصه‌‌ را داشته و دارای سوابق و تجربیات موثر و مرتبط می‌باشند، دعوت به عمل می‌آورد تا از تاریخ درج آگهی با توجه به شرایط ذیل جهت دریافت اسناد مناقصه به شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی مراجعه نمایند."

Ø     محل دریافت اسناد: متقاضیان محترم می توانند با ارائه فیش واریزی به مبلغ یک میلیون ریال به حساب شماره 4100000023 به نام شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی نزد بانک ملت و با هماهنگی قبلی به آدرس تهران پاسداران پایین تر از چهارراه فرمانیه کوچه نارنجستان ششم پلاک 7 طبقه اول واحد تدارکات و پشتیبانی، آقای جعفری ( شماره تماس 23755152 ) مراجعه نموده و اسناد مناقصه را دریافت نمایند.

مهلت دریافت اسناد و تحویل پاکات از تاریخ درج آگهی تا ساعت 16 مورخ 13‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/03‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/1402

1402/03/08

تجهیز فرودگاه امام خمینی به دستگاه خودپرداز ارزی بانک ملت

به گزارش روابط عمومی، از ابتدای سال 1402 مسافرانی که قصد خروج از کشور از طریق فرودگاه امام خمینی را داشته باشند، می‌توانند پس از اخذ شماره حواله از شعب بانک ملت با استفاده از این خودپردازها، تاسقف 500 دلار ارز تخصیص یافته را دریافت نمایند.

همچنین شایان ذکر است در حال حاضر، تعداد 14 دستگاه خودپرداز بانک ملت در فرودگاه امام خمینی بدین منظور نصب شده است.

1402/03/07

پرداخت ایران چک دو میلیون ریالی از طریق خودپردازهای بانک ملت

به گزارش روابط عمومی، امکان پرداخت ایران چک دو میلیون ریالی از طریق خودپردازهای بانک ملت از ابتدای سال 1402 فراهم‌ گردیده است. شایان ذکر است تا‌‌کنون، بیش از 2500 دستگاه خودپرداز بانک ملت در سراسر کشور به این قابلیت تجهیز شده‌اند. 

1402/02/24

همایش هم‌اندیشی و هماهنگی گروه بهسازان فردا برگزار شد

همایش هم‌اندیشی و هماهنگی گروه بهسازان فردا روز سه شنبه مورخ نوزدهم اردیبهشت ماه 1402 با حضور مدیران ارشد بانک ملت و گروه بهسازان فردا و شرکت های تابعه برگزار شد.

از مقامات ارشد بانک ملت که در همایش هم‌اندیشی و هماهنگی گروه بهسازان فردا حضور داشتند می توان به مسعود نصراصفهانی؛ رئیس هیئت مدیره، رسول لطفی آذر؛ معاون امور فناوری  اطلاعات، محمود رشیدی؛ معاون امور پشتیبانی و هادی سپانلو؛ امور برنامه‌ریزی و تحول اشاره کرد.

گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا همواره به دنبال شکل‌گیری و توسعه پایدار فعالیت‌های نوآورانه است، از همین رو همایش هم‌اندیشی و هماهنگی گروه بهسازان فردا با محوریت موضوعات تخصصی نوآوری و توسعه کسب و کارهای مالی و خدمات پرداخت برگزار شد.

در این همایش یک روزه مدیران ارشد گروه بهسازان فردا و شرکت های تابعه به بررسی تحولات کسب و کار و فناوری مالی، ارائه راهکار برای شکوفایی و تجاری‌سازی نوآوری‌ها، برنامه ریزی در جهت توسعه خدمات و محصولات و کاربردی شدن دانش، پرداختند.

در ادامه آیدین آرنگ در ارائه‌ی خود، اشاره‌ای به عملکرد و پروژه‌های در دست اقدام شرکت داشته و ضمن بیان اهداف اصلی یاس ارغوانی در سال جاری، دغدغه‌ها و چالش‌های پیش‌رو را منعکس نمودند.

علاوه بر این دکتر احمد جعفری؛ مدیرعامل گروه بهسازان فردا در خصوص برنامه راهبردی و سیاست‌های کلان گروه بهسازان فردا، رسول لطفی آذر با محوریت سیاست ها و انتظارات حوزه فناوری اطلاعات بانک ملت از گروه بهسازان فردا و علیرضا متولیان درباره سیاست‌های حوزه بازار و نوآوری گروه بهسازان فردا سخنرانی کردند.

در بخش‎‌های جانبی همایش گروه بهسازان فردا، مهدی محمدی؛ عضو هیئت علمی دانشگاه تهران با موضوع نوآوری و مهدی صانعی؛ عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی درخصوص خطاهای شناختی مدیران مطالبی را ارائه کردند.

1402/02/20

انتصابات جدید شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، مراسم تودیع و معارفه اعضای محترم هیئت مدیره شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی روز دوشنبه مورخ 18 اردیبهشت‌ماه 1402 برگزار گردید.

 در این مراسم، ضمن قدردانی از حضور مؤثر و ارزشمند جناب آقای محمد‌رضا کارگر و سرکار خانم گوهر مرادلو آزاد در دوران تصدی ایشان، آقایان آیدین آرنگ و علیرضا محمودی به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره، منصوب شدند.

1402/01/30

پیام مدیرعامل به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر


"
اللهمَّ اَهْلَ الکبْریاءِ وَالعَظَمَةِ، وَاَهْلَ الْجُودِ وَالْجَبَرُوتِ "

عید فطر، روز تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان‌های پاک و بیدار است. روزی‌است که خداوند متعال آن را از میان دیگر روزها برگزید تا برای بندگانش این فرصت فراهم آید که نزد حضرت او گرد آیند، بر خوان کرم او بنشینند و ادب بندگی به‌جای آورند.

اینجانب مفتخرم در نخستین روزهای حضور در جمع خانواده بزرگ یاس ارغوانی، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات فرا رسیدن عید سعید فطر را به کلیه همکاران گرامی و خانواده‌های محترمشان تبریک عرض نمایم.

از میزبانی سفره پربرکت رمضان، روح و جانی رستگار، جسمی تندرست و دلی شاد را برای همه مؤمنان درگاهش آرزومندم.

1402/01/29

مهندس آیدین آرنگ سرپرست شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی شد

با تصمیم اعضای هیئت مدیره، در جلسه روز سه‌شنبه مورخ 1402/01/29 به اتفاق آراء مهندس آیدین آرنگ به عنوان سرپرست جدید شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی انتخاب گردید.

به گزارش روابط عمومی، آیدین آرنگ که پیش از این عهده‌دار سمت معاونت راهبری کسب‌وکار گروه بهسازان فردا بود، دانش‌آموخته رشته مهندسی برق و الکترونیک در مقطع کارشناسی می‌باشد.

گفتنی است مهندس آرنگ در سابقه کاری خود عهده‌دار سمت‌هایی به شرح ذیل بوده است:

·         قائم‌مقام مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد

·         عضو هیئت مدیره شرکت تجارت الکترونیک دی

·         مدیر نمایندگان شرکت فن‌آوا کارت

·         مدیر دفاتر استانی و پشتیبانی شرکت پرداخت نوین آرین

1402/01/22

دکتر محمدمهدی تقی‌پور مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت شد

به گزارش روابط عمومی، مراسم معارفه جناب آقای دکتر محمدمهدی تقی‌پور به عنوان مدیرعامل جدید شرکت به‌پرداخت ملت با حضور اعضای هیئت مدیره این شرکت روز دوشنبه مورخ بیست و یکم فروردین‌ماه 1402 برگزار گردید.

شایان ذکر است مدیرعامل پیشین این شرکت مهندس شهریار خلیلی به عنوان سرپرست مدیر امور فناوری اطلاعات بانک ملت منصوب گردیدند.

1401/12/28

پیام نوروزی مدیرعامل

 

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ /  یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ

یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ /  حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

 

فرا رسیدن رستاخیز باشکوه و پر طراوت طبيعت، مجالی است گرانبها برای حمد و سپاس ایزد منان و زمانی است برای اندیشیدن به خالق یکتا و مواهب الهی؛ سال جدید مجالی است برای نو شدن، تازه شدن و حرکت به سوی تکامل.

سال 1402 را در حالی آغاز می‌کنیم که باز هم در سایه الطاف الهی و در چرخش دور گردون، توفیقی حاصل شد تا در اوایل بهار طبیعت، به استقبال بهار ایمان و تقوا برویم. امید است در سال جاری همچون سال‌های گذشته با حلول ماه مبارک رمضان سفره‌های افطار خود را با باطنی آسوده از ایمان و تعهد به کار، بگسترانیم و از فیوضات این ماه بهره‌مند شویم.

 

اینجانب با عرض تبریک فرا رسیدن سال نو، از تلاش‌ها، همدلی و همراهی یکایک اعضای محترم هیئت مدیره و همچنین مدیران و تمامی کارکنان محترم که سرمایه اصلی هر شرکت محسوب می‌شوند، تشکر و قدردانی نموده و از درگاه حضرت احدیت برای شما عزیزان و خانواده محترمتان آینده‌ای روشن همراه با بهروزی و توفیق روز افزون آرزو می‌نمایم.

                                                               دکتر محمدمهدی تقی‌پور


                                                       مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی
         


1401/12/24

کارگاه آموزشی "خودآگاهی" ویژه پرسنل در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در راستای توسعه سیاست‌های آموزشی خود و به منظور توسعه فردی و اجتماعی پرسنل، در سال جاری اقدام به برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی متنوعی نموده است.

یکی از کارگاه‌های جذاب و پرطرفداری که در محل مرکز آموزش این شرکت برگزار گردید، کارگاه آموزشی "خودآگاهی" می‌باشد. لازم به ذکر است خودآگاهی یکی از عناصر مهم هوش هیجانی است و به ما توانایی کنترل اعمال و احساساتمان را می ­دهد؛ لذا با این توضیح و با دعوت از یکی از مجرب‌ترین اساتید این حوزه، جناب آقای دکتر احمد ایزدی، این دوره با حضور معاونین، مدیران و تعدادی از کارشناسان واحدهای مختلف برگزار گردید.

در این کارگاه که به مدت 6 هفته و با هدف بهبود بعد رفتاری پرسنل سازمان ادامه داشت، سعی گردید افراد با جنبه ­های خودآگاهی، تصمیم­ های مهم زندگی و بعدهای شخصیت­شناختی آشنا شوند.

1401/12/16

همایش کارشناسان ستادی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، همایش کارشناسان ستادی با هدف رونمایی از ارزش‌ها و شایستگی‌های کلیدی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در قالب طرحی به نام صعود یاس، روزهای ‌شنبه و یکشنبه مورخ سیزدهم و چهاردهم اسفند‌ماه 1401 در محل باشگاه بانک ملت با حضور مدیرعامل و برخی از معاونت‌ها و مدیران محترم شرکت یاس برگزار شد.

در این مراسم، جناب آقای دکتر تقی‌پور مدیرعامل محترم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی ضمن خوشامدگویی، از کلیه همکارانی که از بدو تأسیس تاکنون در جهت تحقق اهداف شرکت تلاش کرده‌اند، قدردانی نمودند.

ایشان در ادامه بر اولویت‌ها و اهمیت‌های کسب‌و‌کار تأکید نموده و نکاتی را در خصوص اهداف و استراتژی‌های شرکت در سال جاری و آتی بیان کردند.

در این همایش دو روزه همچنین چالش‌هایی با موضوعات مختلف با متد بازی و طراحی بوم مدل کسب‌و‌کاری با هدف ارتقای سطح دانش، دریافت و کشف ایده‌های ناب و افراد خلاق و ایجاد روحیه و نشاط در بین همکاران برگزار گردید.

در ادامه، مراسم رونمایی از ارزش‌ها و شایستگی‌های سازمان تحت عنوان "نت کار هارمونیک" با حضور مدیرعامل محترم،  معاونین و تعدادی از مدیران شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار شد و تأکید گردید که این ارزش‌های الهام‌بخش و مدل شایستگی‌های شرکت نقش محوری و کلیدی در تحقق چشم‌انداز شرکت و "یاسی نو" دارند.

در پایان همایش، از گروه‌های اول تا سوم در چالش‌های فوق‌الذکر با اهدای لوح تقدیر تجلیل و قدردانی گردید.

1401/12/03

حضور شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در نهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت

به گزارش روابط عمومی، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در نهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت در کنار سایر شرکت‌های گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا با هدف معرفی خدمات و دستاوردهای جدید خود حضور داشت.

گفتنی است در این نمایشگاه که در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد مورخ اول و دوم اسفندماه جاری برگزار گردید؛ شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی علاوه بر ارائه محصولاتی از قبیل پایانه غیر نقدی (Cashless) و کیوسک شارژ من‌کارت، از جدیدترین محصول خود با نام "میکرو کیوسک" با حضور مدیر‌عامل محترم هلدینگ بهسازان فردا، مدیرعامل محترم مهندسی سیستم یاس ارغوانی و مدیران ارشد بانک ملت رونمایی نمود.

شایان ذکر است محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در این نمایشگاه، مورد توجه و استقبال زیاد متخصصین و علاقه‌مندان این حوزه قرار گرفت.

1401/11/23

همایش سالانه مدیران مراکز عملیاتی و ستادی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، همایش مدیران مراکز عملیاتی و ستادی با هدف رونمایی از ارزش‌ها و شایستگی‌های کلیدی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در قالب طرحی به نام صعود یاس، روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه مورخ هجدهم و نوزدهم بهمن‌ماه 1401 در محل باشگاه بانک ملت با حضور مدیرعامل و برخی از معاونت‌های محترم شرکت یاس و به‌پرداخت ملت برگزار شد.

در این مراسم، جناب آقای دکتر تقی‌پور مدیرعامل محترم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی ضمن خوشامدگویی، از کلیه همکارانی که از بدو تأسیس تاکنون در جهت تحقق اهداف شرکت تلاش کرده‌اند، قدردانی نمودند.

ایشان ضمن تشکر از دست‌اندرکاران برگزاری همایش و معاونت منابع انسانی، بر اولویت‌ها و اهمیت‌های کسب‌و‌کار تأکید نموده و نکاتی را در خصوص اهداف و استراتژی‌های شرکت در سال جاری و آتی بیان کردند.

سپس معاونت‌های طرح و برنامه، راهبری سرویس‌ها و محصولات، عملیات و منابع انسانی نیز به ایراد سخنرانی پرداختند.

در این همایش دو روزه همچنین کارگاه‌ آموزشی تحول رهبری و مدیریت تحت عنوان  " یاسی نو " با متد بازی و کسب‌و‌کاریِ مسئله‌محور با هدف ارتقای سطح دانش مدیریتی و ایجاد روحیه و نشاط در بین همکاران برگزار گردید.

در ادامه، جلسه پرسش و پاسخ با حضور معاونت‌های یاس و به‌پرداخت برگزار شد و نقاط قوت و قابل بهبود موجود در بخش‌های مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان همایش، از مراکز عملیاتی برتر در حوزه عملکردی با اهدای لوح تقدیر و پاداش نقدی تقدیر و قدردانی گردید.       

1401/11/01

مجمع عمومی سالانه شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، مجمع عمومی سالانه شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در روز چهارشنبه 28 دی‌ماه جاری در محل سالن کنفرانس هلدینگ بهسازان فردا به‌منظور بررسی عملکرد مالی سال 1401 منتهی به 1401/09/30 برگزار گردید.

در این مجمع، با توجه به روند مثبت سودآوری و شفافیت قانونی صورت‌های مالی نسبت به سال قبل و همچنین اعلام گزارش مطلوب حسابرسی و بازرسی، صورت‌های مالی منتهی به 1401/09/30 مورد تصویب مجمع محترم عمومی سالیانه قرار گرفت و از طرف ریاست مجمع و اعضای آن و نمایندگان محترم بانک ملت از مدیرعامل محترم، اعضای هیئت مدیره، تیم مالی و همچنین همکاران شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی تشکر و قدردانی گردید.

1401/10/28

حضور مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران

به گزارش روابط عمومی، نشست تخصصی مکانیزم‌های اعتباردهی در BNPL با حضور جناب آقای دکتر تقی‌پور مدیرعامل محترم مهندسی سیستم یاس ارغوانی و مدیران عامل شرکت‌های پرداخت الکترونیک سداد، دیجی‌پی و همراه کسب‌و‌کارهای هوشمند در روز چهارشنبه 28 دی‌ماه 1401 در مرکز آفرینش‌های کانون هتل لاله برگزار ‌گردید.

در این نشست، دکتر تقی‌پور در خصوص بازیگران این نوع از کسب‌و‌کار به ایراد سخنرانی پرداختند. همچنین با تأکید بر لزوم ارائه مکانیزم مشخص به منظور تخصیص اعتبار در این روش، به وجود فرصت‌های BNPL در پرداخت آفلاین اشاره نمودند.

در پایان، ایشان آمادگی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی را جهت همکاری با کسب‌و‌کارهای ارائه دهنده BNPL اعلام ‌نمودند.

1401/10/25

هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران برگزار می‌گردد

به گزارش روابط عمومی، هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2023) در روزهای 26 الی 28 دی‌ماه 1401 در  مرکز آفرینش‌های کانون هتل لاله برگزار می‌گردد.

شایان ذکر است در این نمایشگاه مدیرعامل محترم شرکت جناب آقای دکتر تقی‌پور از نقش‌آفرینان هشتمین دوره‌ی تراکنش ایران در کمیته علمی تلکوبانک‌ها و فینتک‌ها و همچنین به عنوان سخنران در نشست‌های تخصصی تحول دیجیتال در راهکارهای نظارت تصویری نسل نوین (VSaaS) و مکانیزم‌های اعتباردهی در BNPL حضور پررنگ خواهند داشت.

1401/10/17

برگزاری همایش گرامیداشت سومین سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

به گزارش روابط عمومی، مراسم بزرگداشت سومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی روز سه‌شنبه سیزدهم دی‌ماه 1401 به همت پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی (ع) شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در محل کانون توحید برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور نماینده محترم تهران در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون مشترک حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی جناب آقای دکتر رضا تقی‌پور، مدیرعامل شرکت و جمعی از اعضای هیئت مدیره یاس ارغوانی برگزار شد، همچنین فرمانده محترم حوزه مقاومت بسیج بانک ملت، مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران و برخی از مدیران بانک نیز حضور داشتند.

در ابتدا جناب آقای دکتر محمدمهدی تقی‌پور مدیرعامل محترم شرکت، ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در این همایش، با تأکید بر از خودگذشتگی‌های شهید قاسم سلیمانی به منظور حفظ امنیت کشور و منطقه، ابراز امیدواری نمودند که همه ما بتوانیم ادامه‌دهنده راه و مسیر ایشان باشیم.

در ادامه پس از اجرای گروه سرود در مدح و ستایش بزرگ‌مردی‌های سردار دل‌ها، جناب آقای دکتر رضا تقی‌پور به عنوان مهمان ویژه در این همایش، ایراد سخنرانی نمودند و به تقارن سه مناسبت مهم از جمله بزرگداشت سردار سلیمانی، ایام فاطمیه و سالگرد رحلت علامه مصباح یزدی اشاره کردند.

همچنین ضمن بیان نقش کلیدی شهید حاج قاسم سلیمانی در حفظ امنیت کشور و منطقه، بر شکل‌گیری "مکتب سلیمانی" پس از گذشت سه سال از شهادت این بزرگ‌مرد تاریخ تأکید داشتند.

ایشان همچنین در پایان، از دست‌اندرکاران و برگزارکنندگان این همایش مهم و ارزنده تشکر و قدردانی نمودند.

در ادامه این مراسم پس از مداحی، در پایان از بسجیان فعال پایگاه‌ امام حسن (ع) با اهدای جوایزی تقدیر به عمل آمد.

1401/10/12

کسب رتبه نخست توسط شرکت به‌پرداخت ملت در بین شرکت‌های پرداخت الکترونیکی

به گزارش روابط عمومی، بر اساس بولتن اقتصادی آذرماه 1401 شاپرک، شرکت به‌پرداخت ملت پس از وقفه‌ای کوتاه با کسب مجدد رتبه نخست در شاخص سهم تعداد تراکنش‌های بازار در تمامی ابزارهای پرداخت، توانست مجدداً در بالاترين جایگاه رتبه‌بندی اين شرکت‌ها قرار گیرد.

همچنین بنا‌بر این گزارش، شرکت به‌پرداخت ملت با حفظ جایگاه نخست شاخص سهم مبلغ تراکنش‌های بازار همچون ماه‌های قبل بالاترین رتبه را در میان شرکت‌های پرداخت الکترونیک به خود اختصاص داده و در رتبه نخست قرار گرفته است.

1401/09/09

بازدید مدیرعامل هلدینگ از واحد مهندسی تولید و تعمیرات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، مدیرعامل و اعضای محترم گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا به همراه مدیران عامل شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی روز چهارشنبه مورخ 1401/09/09، از واحد مهندسی تولید و تعمیرات و انبار مرکزی این شرکت بازدید نمودند.

1401/09/02

حضور شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در اولین نمایشگاه خدمات و محصولات شرکت‌های psp

به گزارش روابط عمومی، اولین نمایشگاه خدمات و محصولات شرکت‌های psp در استان خراسان رضوی برگزار گردید. در این نمایشگاه که با هدف شناسایی و ترغیب هر چه بیشتر شرکت‌های PSP همکار با بانک کشاورزی برگزار شد، شرکت‌های به‌پرداخت ملت، پرداخت‌ نوین آرین، سامان کیش و آسان پرداخت به‌منظور ارائه دستاوردها و توانایی‌های خود حضور به هم رساندند.

شایان ذکر است حضور محصولات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در این نمایشگاه، مورد توجه و استقبال زیادی از جانب دست‌اندرکاران و برگزارکنندگان این رویداد قرار گرفت.

همچنین گفتنی است مدیران ارشد و رؤسای شعب بانک کشاورزی از محصولات و خدمات این شرکت‌ها بازدید نمودند.

1401/06/23

با شرکت در "جشنواره مهر‌کیمیا" به‌پرداخت ملت بدون قرعه‌کشی جایزه بگیرید!

به گزارش روابط عمومی، باشگاه پذیرندگان به­‌پرداخت ملت جشنواره «مهر کیمیا» را به پاس وفاداری (دارندگان دستگاه­‌های کارتخوان‌های فروشگاهی به‌پرداخت ملت) از تاریخ 21 شهریور تا 15 مهر­ماه سال جاری برگزار می­‌کند.

دارندگان کارتخوان فروشگاهی، می‌­توانند با شرکت در جشنواره "مهرکیمیا، به ازای هر تراکنش بر روی دستگاه کارتخوان به­‌پرداخت ملت در مدت جشنواره، 2 برابر امتیاز بگیرید و بدون قرعه‌کشی از پاداش نقدی برخوردار شوند.

گفتنی است دارندگان کارتخوان فروشگاهی می­‌توانند جهت کسب اطلاع از امتیاز جشنواره، اپلیکیشن سکه را نصب نموده و به قسمت باشگاه‌ پذیرندگان مراجعه و بدون قرعه‌­کشی از پاداش نقدی بهره‌­مند شوند و کاربرانی که پیش از این نیز اپلیکیشن سکه را خود نصب کرده‌­اند، مشمول شرکت در قرعه­‌کشی می‌­باشند.  

اپلیکیشن سکه را می­‌توانید از طریق سایت به‌­پرداخت ملت به آدرسwww.behpardakht.com ، کد دستوری  #2*741*  و فروشگاه­‌های اینترنتی معتبر، گوگل پلی، کافه بازار، سیبچه، سیب بانک و... دانلود و نصب نمائید.

این گزارش می‌­افزاید: این جشنواره ویژه اصناف، لوازم‌التحریری‌ها، کتابفروشی‌ها، مدارس و آموزشگاه‌ها، اصناف مرتبط با پوشاک، کفش‌فروشی‌ها، آرایش و پیرایشی‌ها است.

1401/06/08

تجهیز غرفه‌های نمایشگاه ایران‌نوشت به پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت

به گزارش روابط عمومی، در نمایشگاه سالانه ایران‌نوشت که از تاریخ 1 الی 18 شهریورماه 1401 در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حال برگزاری می‌باشد، بیش از 100 پایانه فروش به‌پرداخت ملت به همت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در غرفه‌های این نمایشگاه نصب و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

همچنین شایان ذکر است با هدف ارائه خدمات پرداخت وجه نقد برای رفاه حال مشتریان و مراجعین به نمایشگاه مذکور، یک دستگاه خودپرداز/خوددریافت (CRS) نیز نصب و راه‌اندازی گردیده است.

1401/06/02

پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد تأسیس شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

همکاران فرهیخته شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

سوم شهریورماه 1401 مصادف با بیست و پنجمین سالروز تأسیس شرکت را خدمت خانواده بزرگ یاس ارغوانی تبریک عرض می‌نمایم.

سالروز تأسیس شرکت، بهانه‌ای است برای ارج نهادن به تلاش‌های تمامی همکاران گرامی، از گذشته تاکنون، در 25 سال حرکت و فعالیت پیوسته در ساختن سازمانی یادگیرنده، با دانش و تجربه مفید در حوزه فناوری اطلاعات و بانکداری.

شرکت به داشتن همکارانی که خالصانه برای تحقق اهداف عالیه از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند، به خود می‌بالد و بی شک با در اختیار داشتن سرمایه‌های عظیم، بالاخص بهره‌مندی از نیروهای انسانی کارآمد و مجرب، می‌تواند برای تداوم و اعتلای قابلیت‌های خود در عرصه‌های ملی و بین‌المللی حضوری فعال داشته باشد.

اینجانب فرا رسیدن 3 شهریور، سالروز تأسیس شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی را حضور یکایک اعضای خانواده بزرگ این شرکت اعم از اعضای هیئت مدیره، مدیران عامل پیشین و همکاران محترم صمیمانه تبریک و شادباش می‌گویم و آرزو دارم جایگاه رفیع شرکت، بیش از پیش ارتقاء یابد.

 

    

 

                                                                                                                    

                                                                                                       محمدمهدی تقی پور

                                                                                                              مدیرعامل 

 

1401/06/01

گواهینامه ISO/IEC 20000-1 شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برای هشتمین سال متوالی تمدید گردید

به گزارش روابط عمومی، جلسه ممیزی گواهینامه ISO/IEC 20000-1:2018 در تاریخ 1401/05/25 با حضور معاونین و مدیران شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و ممیزی شرکت پیشگامان توسعه تعالی و بهبود، به عنوان نماینده رسمی مؤسسه گواهی دهنده AQC  در ایران و مورد تأیید IAS امریکا در حوزه صدور استانداردهای مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار گردید.

در این جلسه، دکتر قریشی سرممیز شرکت پیشگامان توسعه تعالی و بهبود، ضمن اشاره به شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی به عنوان اولین و تنها شرکت ایرانی در زمینه اخذ و نگهداری 8 ساله استاندارد ISO/IEC 20000-1 و اعلام تمدید یکساله این گواهینامه با عالی ترین رتبه و بدون هیچگونه عدم انطباق با استاندارد، وجه تمایز این شرکت را با سایر شرکتهای ممیزی شده، در نقش پررنگ سیستمها و روشهای تدوین شده در فرایندهای جاری شرکت به همت امور برنامه ریزی و سیستمها دانستند.

 همچنین لازم به ذکر است دامنه این استاندارد کسب و کار پایانه های فروش، کسب و کار سوخت، کسب و کار خودپرداز و کیوسک بانکی و کسب و کار پرداخت یاری بوده و ممیزی در کل کسب و کار پرداخت الکترونیکی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی صورت پذیرفت که در نوع خود قابل توجه می باشد.

1401/05/18

برندگان طرح بزرگ عیدانه ویژه دارندگان کارت‌خوان¬های به‌پرداخت ملت معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی، مراسم قرعه‌کشی طرح بزرگ عیدانه ویژه دارندگان کارت‌خوان­های به‌پرداخت ملت روز چهار‌شنبه دوازدهم مردادماه 1401 برگزار و برندگان این طرح در سراسر کشور معرفی شدند.

در این قرعه‌کشی، به 100 پذیرنده پر‌تراکنش به‌پرداخت ملت جوایز 20 میلیون ریالی و به یک پذیرنده از استان آذربایجان غربی، جایزه یک میلیارد ریالی اهدا شد.

گفتنی است این مراسم با حضور جمعی از معاونت‌ها و مدیران حراست شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار و به صورت زنده در صفحات مجازی پخش گردید.

1401/05/08

پیام مدیرعامل به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم

کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا

 

 به گزارش روابط عمومی، مدیر‌عامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در پیامی فرا رسیدن ایام محرم و عزاداری سرور و سالار شهیدان عالم حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفایش را تسلیت گفت. متن پیام به این شرح است:

محرم، وجدان همیشه بیدار تاریخ و گلوی هماره فریاد‌گر زمان است. محرم، ماه پاسداری از حرمت انسان و حریم ایمان و حصار قرآن است.

ایام محرم فرصت مناسبی برای تهذیب نفس، رهایی از بند دنیا و دل دادن به مولایمان امام حسین (ع) است. باید از قید تن رها شد و دل‌ها را به صحرای کربلا برد؛ آنجا که عظیم‌ترین حادثه تاریخ شکل گرفت و بشریت در غم هجران و شهادت مظلومانه جمعی از پاکباخته‌ترین و نجیب‌ترین انسان‌های عالم گریست.

اینجانب فرا رسیدن ماه محرم، ماه عزای حسینی را خدمت همکاران گرامی تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم. امید است عزاداری‌های همکاران ارجمندم در این ایام مقبول درگاه خداوند متعال قرار گیرد.

 

                                                                                                                    

                                                                                                       محمدمهدی تقی پور

                                                                                                              مدیرعامل 

 


 

 

1401/05/02

نخستین مراسم تقدیر از پذیرندگان برتر ویژه استان البرز برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی، مراسم تجلیل از پذیرندگان پایانه­‌های فروشگاهی و جایگاه‌داران برتر روز شنبه مورخ اول مردادماه 1401 با حضور تعدادی از مدیران بانک ملت و مدیران شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در دو نوبت صبح و عصر در محل تالار لوتوس استان البرز برگزار شد.

در ابتدای هریک از این مراسم، ضمن مرور روش امتیازدهی پیشین، روش و محاسبه رتبه‌­بندی جدید پذیرندگان در اپلیکشن سکه تشریح شد.

و در ادامه جلسه از طریق پرسش و پاسخ نقطه نظرات، مشکلات و درخواست‌­های جایگاه‌­داران و پذیرندگان پایانه­ های فروشگاهی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در انتهای مراسم ضمن پذیرایی، هدایایی به رسم یادبود به کلیه مدعوین اهدا گردید.

1401/04/21

برگزاری مراسم افتتاحیه مرکز اسلامشهر شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، همزمان با فرا رسیدن عید سعید قربان، مرکز جدید اسلامشهر شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با حضور مدیران ارشد مدیریت شعب منطقه سه بانک ملت، مدیرعامل محترم و جمعی از معاونین و مدیران شرکت، روز شنبه مورخ 18 تیرماه جاری افتتاح گردید.

در این مراسم، ضمن اشاره به تغییر رویکرد یاس ارغوانی مبنی بر همکاری دو جانبه با بانک، نسبت به جذب و راه‌اندازی پایانه‌های فروشگاهی جدید با توجه به پتانسیل‌های موجود در مرکز تأکید شد.

لازم به ذکر است مرکز اسلامشهر با ادغام بخشی از مراکز البرز و تهران سه و حدود 22 نفر پرسنل، روز شنبه 18 تیرماه رسماً کار خود را آغاز نمود.

1401/04/20

همایش هم‌اندیشی و بررسی چالش‌های شعب در حوزه ابزارهای پرداخت با حضور مدیران محترم ارشد بانک ملت و ‌شرکت‌های به‌پرداخت ملت و یاس ارغوانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت به‌پرداخت ملت، در این نشست هم‌اندیشی که در مورخ 1401/04/16 در محل مجموعه رفاهی بانک ملت برگزار گردید، جناب آقای لطفی‌آذر معاون محترم مدیرعامل بانک و جناب آقای دکتر سپانلو معاون محترم مدیرعامل بانک، اعضای هیئت مدیره محترم دو شرکت، مدیران عامل محترم شرکت به‌پرداخت ملت و یاس ارغوانی، نمایندگان مدیریت های شعب مناطق تهران، البرز، مستقل مرکزی و شعبه ظفر، معاونین محترم شرکت به‌پرداخت ملت و یاس ارغوانی، مدیران نواحی، مراکز و پشتیبانان شرکت یاس حضور داشتند.

در این نشست، ضمن تأکید بر لزوم به همکاری هر چه بیشتر و هم‌راستا بودن فعالیت‌های شرکت‌های به‌پرداخت ملت و یاس ارغوانی با شعب بانک ملت به برنامه‌ها و اقدامات شرکت یاس ارغوانی در حوزه پایانه‌های فروش اشاره شد.

در پایان، پانل پرسش و پاسخ با طرح مشکلات موجود در حوزه شعب بانک ملت و شرکت یاس ارغوانی برگزار شد و راهکارهای لازم دراین خصوص ارائه گردید.

1401/04/15

به مناسبت اعیاد قربان و غدیر اهدا می شود؛ جایزه ویژه یک میلیارد ریالی در طرح عیدانه به‌‌پرداخت ملت

به گزارش روابط عمومی به‌پرداخت ملت طرح بزرگ عیدانه ویژه دارندگان کارت‌خوان­های به‌پرداخت ملت اجرایی می­گردد.
در این طرح که از ۱۷ الی ۳۱ تیرماه سال جاری و به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر اجرایی می­شود دارندگان کارت­خوان­های به پرداخت ملت با انجام هر نوع تراکنش خرید، شارژ و پرداخت قبض می­توانند برنده جایزه بیست میلیون تا یک میلیارد ریالی باشند.
بنابراین گزارش به هر تراکنش یک امتیاز تعلق می­گیرد و پذیرندگانی که تراکنش بیشتری داشته باشند شانس بالاتری برای کسب جوایز ویژه خواهند داشت. علاوه بر جایزه ویژه یک میلیارد ریالی، صدها جوایز نقدی دیگر نیز برای برندگان در نظر گرفته شده است.
گفتنی است مراسم قرعه کشی این طرح در روز چهارشنبه، ۵ مرداد سال جاری برگزار می­گردد.

1401/04/12

دومین نشست تخصصی مرکز نوآوری پلوینو برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، در ادامه سلسله نشست‌های تخصصی مرکز نوآوری پلوینو و شرکت‌های گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا، روز شنبه مورخ یازدهم تیرماه جاری، دومین جلسه در خصوص تعیین اهداف و استراتژی‌های نوآوری سال 1401، در مرکز پلوینو با حضور مدیران پنج شرکت گروه هلدینگ فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا برگزار گردید.

در این نشست در خصوص چشم‌اندازها و استراتژی­ها و نیز اهداف کلان و خرد حوزه لیگ نوآوری بحث و بررسی صورت گرفت.

1401/04/07

برگزاری نشست تخصصی مرکز نوآوری گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا

به گزارش روابط عمومی، به‌منظور افزایش همکاری و ایجاد هم‌افزایی بین مرکز نوآوری پلوینو و شرکت‌های گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا، روز شنبه مورخ چهارم تیرماه جاری نشستی تخصصی با هدف هم‌راستایی استراتژی‌های نوآوری سال 1401، در محل مرکز نوآوری با حضور تعدادی از مدیران شرکت‌های هلدینگ بهسازان فردا برگزار گردید.

در این نشست، ضمن بررسی وضعیت فعلی نوآوری در هلدینگ و شرکت‌ها مقرر گردید پروژه‌های لیگ نوآوری تعیین تکلیف شود و اقدامات و هماهنگی‌های لازم در خصوص کسب‌و‌کارهای شرکت‌ها و هلدینگ، صورت پذیرد. همچنین در خصوص چشم‌اندازها و استراتژی‌های سال جاری نیز بحث و بررسی صورت گرفت.  

1401/03/31

بازدید شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی از کارخانه فناپ‌تک

به گزارش روابط عمومی، مدیران عامل و تعدادی از مدیران ارشد شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی در راستای همکاری‌های آتی از کارخانه تولید تجهیزات الکترونیکی فناپ‌‌تک در شهرک صنعتی خرمشهر بازدید نمودند.

در این بازدید که از بخش‌های تولید پایانه­های فروشگاهی، دیجیتال، کیوسک‌های بانکی، واحد تزریق پلاستیک، خط تولید بوردهای الکترونیکی(SMT)  و کاغذ حرارتی به‌عمل آمد، جناب آقای جوانمردی، قائم‌مقام مدیرعامل و معاون فنی و مهندسی فناپ‌تک، ضمن خوش‌آمدگویی به مدیران ارشد شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در مورد فعالیت‌های این شرکت در حوزه تجهیزات بانکی و پرداختی و محصولات دیجیتال خانگی توضیحاتی ارائه نمودند.

ایشان همچنین به راه‌کارهای بانکی و پرداختی قابل عرضه توسط فناپ‌تک در حوزه‌های مختلف از جمله مدیریت کانال و مانیتورینگ اشاره نمودند و افزودند فناپ‌تک برای ارائه این سرویس‌ها آمادگی کامل را دارد.

در ادامه بازدید، مدیران ارشد شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی، ضمن بازدید از خط تعمیر و نوسازی پایانه­های فروشگاهی فناپ‌تک، با روش‌های تولید بخش‌های پلاستیکی محصولات آشنا شدند و از نزدیک نحوه تولید و قالب‌گیری قطعات پلاستیکی محصولات فناپ‌تک را مشاهده کردند.

شایان ذکر است، شرکت به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی، از جمله شرکت‌های بزرگ مجموعه هلدینگ ملت هستند که در زمینه ارائه راه‌کارهای جامع پرداخت الکترونیک و پشتیبانی محصولات پرداختی و بانکی فعالیت می‌کنند.

1401/03/16

دکتر محمد‌مهدی تقی‌پور سرپرست شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی شد

با تصمیم اعضای هیئت مدیره، در جلسه روز دوشنبه مورخ 1401/03/16 به اتفاق آراء هیئت مدیره، جناب آقای دکتر محمد‌مهدی تقی پور به عنوان سرپرست جدید شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی انتخاب گردید .

مراسم توديع مهندس سیامک چگینی، مديرعامل پيشين شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و معارفه دکتر محمدمهدی تقی‌پور، سرپرست جديد اين شرکت روز دوشنبه مورخ 16 خردادماه 1401 با حضور معاونین محترم مدیر‌عامل بانک جناب آقایان دکتر رشیدی و مهندس لطفی‌آذر و اعضاي هيئت‌ مديره شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در محل سالن جلسات اين شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، محمد‌مهدی تقی‌پور که پیش از این عهده‌دار سمت عضو هیئت مدیره شرکت به‌پرداخت ملت بود، دارای مدرک دكتري مهندسي صنايع گرايش Operations Research  از دانشگاه تربيت مدرس، فوق ليسانس مخابرات ماهواره‌اي و سيار ازUniversity of Surrey  با رتبه ممتاز و ليسانس مهندسي برق گرايش الكترونيك از دانشگاه صنعتي اميركبير می‌باشد.

گفتنی است دکتر تقی‌پوردر سابقه کاری خود عهده‌دار سمت‌هایی به شرح ذیل بودند:

·        عضو هيئت مديره شركت به‌پرداخت ملت از سال ٩٥ تا‌كنون به مدت ٦ سال

·        مدير فينتك و كيف پول همراه اول از سال ٩٩ تا‌كنون

·        مؤسس و رئيس هيئت مديره شركت پژند الكترونيك از سال ٩٢ تا ٩٨

·        مشاور بسياري از پروژه‌هاي فناوي اطلاعات در سازمان‌ها و وزارتخانه‌هايي همچون وزارت صمت

ایشان همچنین فعاليت خود را در صنعت پرداخت، از سال ٩٠ با شركت جيرينگ آغاز نمود و طي اين سال‌ها علاوه بر فعاليت‌هاي رسمي خود در كنار بسياري از استارت‌آپ‌هاي فينتك حضور داشته است.

از جمله دستاوردهاي وي در همراه اول مي‌توان به اخذ مجوزهای پرداخت‌سازي و پرداخت‌ياري، مديريت كيف پول همراه اول با بيش از ٢٤ ميليون كاربر، تأسيس شركت همراه لوتوس، آغاز پروژه اعتباردهي به مشتركين همراه اول و اتصال اولين كارت بانكي حلقه باز متصل به كيف پول ( اوانو كارت) اشاره نمود.

شایان ذکر است دکتر تقی‌پور در سال گذشته، اولين سيم‌كارت دايمي همراه اول را به كمك شركت ققنوس در اولين پلتفرم NFT ايراني به صورت توكن براي فروش ارائه نمود كه به‌عنوان بخشي از زنجيره پروژه بزرگ اعتباردهي به مشتركين همراه اول به‌شمار می‌آید.

همچنین، مهندس سیامک چگینی مدیر عامل سابق شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی نیز به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره این شرکت انتخاب گردید.

1401/02/26

انتصابات جدید شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، مراسم تودیع جناب آقای مهندس سید ‌محمد‌حسین محمودی رئیس هیئت مدیره و معارفه جناب آقایان مهندس مجید کاظمی گل‌ختمی و مهندس محمد‌حسین زارعی به عنوان اعضای جدید محترم هیئت مدیره، روز شنبه مورخ 24 اردیبهشت‌ماه 1401 با حضور مدیر عامل و معاونین شرکت، در محل سالن جلسات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار گردید.

1400/12/28

پیام نوروزی مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ /  یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ

یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ /  حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

به گزارش روابط عمومي، مهندس سیامک چگینی مدیر عامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی طي پيامي عيد باستاني نوروز را به خانواده بزرگ یاس ارغوانی تبريك و تهنيت گفت.

در اين پيام آمده است: «فرا رسیدن رستاخیز باشکوه و پر طراوت بهاری طبيعت، مجالی است گرانبها برای حمد و سپاس ایزد منان و زمانی است برای اندیشیدن به خالق لایتناهی و مواهب الهی و نوروز زمانی است برای نو شدن و تازه شدن و حرکت به سوی تکامل.

بهار، فرصت دوباره نگریستن به دیروز و امروز است. فصلی برای بهتر زیستن و بهتر نگریستن؛ یعنی بهتر از همه دیروزها، سبزی و طراوت را تلاوت کردن. وقتی نگاه بهار بر دیوار دل و جانمان می‌تابد، از تدبیر کننده شب و روز و بی همتای هستی بخش، دگرگونی، تحول و بهترین حال‌ها را در لحظات تحویل سال با تمام وجودمان تمنا می‌کنیم.

امید است در سالی که پیش رو داریم همانند گذشته با عزم و اراده شما الهام بخش موفقیت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی باشیم و با تمام توان در راستای اهداف متعالی شرکت همسو با حفظ و ارتقای جایگاه برتر گام برداریم.

اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن نوروز باستانی برای شما و خانواده‌ محترمتان، بهاری لبریز از سعادت، موفقیت و خوشبختی را آرزومندم. امیدوارم که با همت خود در سال جدید نیز برگ‌های زرین دیگری بر کتاب پرافتخار دستاوردهای خانواده بزرگ یاس ارغوانی بیفزایید و به فضل الهی به جایگاه‌های بالاتر دست یابید. »

                                                                                                   مهندس سیامک چگینی

                                                                                         مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

1400/10/21

حضور شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران

به گزارش روابط عمومی، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2022) در کنار شرکت‌ به‌پرداخت ملت با هدف معرفی خدمات و دستاوردهای جدید خود از جمله پرداختیاری حضور به هم رساند.

گفتنی است در این نمایشگاه، که در روزهای 21 الی 22 دی‌ماه 1400 از ساعت 9 الی 18 در محل هتل لاله و مرکز آفرینش‌های کانون برگزار گردید، حضور محصولات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، مورد توجه و استقبال زیادی از جانب شرکت‌های مطرح و فعال در حوزهIT  و کسب‌و‌کار قرار گرفت.

همچنین شایان ذکر است معاونین و مدیران ارشد بانک ملت، مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی از محصولات و خدمات این شرکت‌ها بازدید نمودند.

1400/10/21

بازدید مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت از واحد مهندسی تولید و تعمیرات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، جناب آقای مهندس شهریار خلیلی مدیرعامل محترم شرکت به‌پرداخت ملت، روز دوشنبه مورخ 1400/10/20 با حضور مدیرعامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس سیامک چگینی و معاونین محترم، از واحد مهندسی تولید و تعمیرات و انبار مرکزی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی بازدید نمودند.

شایان ذکر است در حاشیه این بازدید، جلسه هم‌اندیشی در خصوص بررسی و تحلیل مرکز فارس شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی نیز برگزار شد.

همچنین در انتهای این جلسه، با ارائه جمع‌بندی شاخص‌ها و وضعیت مرکز فارس، مشکلات، نقاط ضعف و قوت آن مرکز به سمع و نظر اعضا رسید.

1400/10/07

بازدید معاون مدیرعامل بانک ملت از شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، جناب آقای دکتر محمود رشیدی، عضو هیئت عامل و معاون محترم مدیرعامل در امور فناوری اطلاعات بانک ملت، از شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی بازدید نمودند.

این بازدید که با حضور جناب آقای مهندس لطفی‌آذر، جناب آقای دکتر حکیم جوادی، جناب آقای مهندس محمودی و مدیرعامل محترم و معاونین شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی همراه بود، روز دوشنبه مورخ 1400/10/06 در سالن جلسات شرکت برگزار گردید.

شایان ذکر است در حاشیه این بازدید و در راستای طرح مهاجرت و بومی‌سازی سامانه‌های پرداخت الکترونیک جایگاه‌های سوخت کشور، لابراتوار سوخت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی نیز افتتاح و راه‌اندازی گردید.

همچنین در انتها، این بازدید با ارائه جمع‌بندی و رهنمودهای ارزشمند معاون محترم مدیرعامل در امور فناوری اطلاعات بانک ملت پایان یافت.

1400/09/30

پیام تبریک مدیرعامل بمناسبت فرارسیدن شب یلدا

به گزارش روابط عمومی، مهندس سیامک چگینی مدیر عامل محترم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در پیامی ضمن اشاره به تقارن ایام فاطمیه و شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) با شب یلدا افزودند: یلدا، فرصتی است برای تکرار هر آنچه روزگاری، سرمشق خوبی‌هایمان بوده اند و امروز بر روی طاقچه عادت‌هایمان غبار می‌گیرند.

اینجانب فرا رسیدن شب یلدا، این دیرینه رسم ماندگار را به همه همکاران عزیز در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و خانواده‌های گرانقدر ایشان تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برایتان شادی، سلامتی و توفیق آرزومندم.

سیامک چگینی

مدیر عامل

1400/09/17

حضور شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در دومین نمایشگاه آنلاین کار در ایران

به گزارش روابط عمومی، دومین نمایشگاه آنلاین کار در ایران با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و جاب ویژن در روزهای 20 الی 23 آذرماه جاری برگزار می‌گردد.

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با حضور در این نمایشگاه، آمادگی شناسایی و جذب افراد مستعد و توانمند در حوزه‌های کاری مورد نیاز و مرتبط با شرکت را دارد.

لازم به ذکر است یاس ارغوانی در این رویداد مهم، با حضور چهار تن از متخصصین حوزه سرمایه انسانی خود، میزبان جویندگان کار و افراد علاقمند به کار در محیطی خلاق و پویا خواهد بود.

 همچنین گفتنی است دریافت رزومه به صورت آنلاین در روزهای برگزاری نمایشگاه، از طریق پنل نمایشگاه جاب ویژن قابل ارسال می‌باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک https://vfair.iranjobfair.com وارد سایت نمایشگاه شوند و روی ورود میزبان کلیک نمایند.

 

منتظر حضور گرمتان در غرفه آنلاین شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی هستیم.

1400/09/17

برگزاری مراسم گرامیداشت روز حسابدار

به گزارش روابط عمومی، مراسم گرامیداشت روز حسابدار در تاریخ 15 آذرماه 1400 با حضور مدیر عامل محترم جناب آقای مهندس چگینی و معاونت پشتیبانی و منابع انسانی، معاونت مالی و کارشناسان و متخصصین حوزه مالی و حسابداری در محل سالن همایش‌های شرکت برگزار گردید.

شایان ذکر است در این مراسم، هدایایی به رسم یابود به حسابداران و متخصصین حوزه مالی یاس ارغوانی اهدا شد و به بهانه این روز، از زحمات ایشان تشکر و قدردانی گردید.

1400/08/19

کسب رتبه برتر توسط شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در اولین دوره لیگ نوآوری بهسازان فردا

به گزارش روابط عمومی، مراسم اختتامیه لیگ نوآوری با حضور مدیران ارشد بانک ملت، مدیر عامل هلدینگ  بهسازان فردا و شرکت‌های مجموعه روز چهارشنبه مورخ نوزدهم آبان‌ماه 1400 در محل سالن همایش‌های بانک ملت برگزار گردید.

در این مراسم جناب آقای دکتر حکیم جوادی مدیر عامل محترم گروه بهسازان فردا ضمن خوشامدگویی به شرکت‌های مجموعه از برگزاری لیگ نوآوری ابراز خرسندی نمودند و به ضرورت نوآوری در هلدینگ بهسازان فردا تأکید کردند.

در ادامه، از نفرات برتر و شرکت‌های برگزیده تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

شایان ذکر است شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در دو بخش محصول نهایی و بخش مجموع امتیازات موفق به کسب رتبه برتر در اولین دوره لیگ نوآوری شد.

همچنین گفتنی است شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در این دوره از لیگ در بخش ایده، با ارائه ایده ساخت دستگاه مبدل Lan و 232 RS به WIFI حائز رتبه دوم و در بخش محصول اولیه با دو محصول پاور بانک اختصاصی پایانه فروش و مودم با نام PPM و طراحی و ساخت کیوسک بانکی غیر نقد به ترتیب رتبه‌های دوم و سوم را کسب نمود؛ و در مجموع با توجه به امتیازات اکتسابی، حائز رتبه دوم در این بخش گردید.

لازم به ذکر است هدف از برگزاری لیگ نوآوری در سطح گروه و شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ، انعکاس مناسب و ارج نهادن به فعالیت‌های نوآوری و تلاش در جهت توسعه آن از طریق ایجاد فضای رقابت و حمایت و شناسایی و توجه بیشتر به ظرفیت‌ها و استعدادهای درون سازمان و بهره‌گیری از ظرفیت‌های بیرون سازمان در راستای اهداف گروه و شرکت‌ها است.

همچنین لازم به توضیح است لیگ نوآوری در 4 محور مطالعه و پژوهش، ایده، محصول اولیه و محصول تجاری‌سازی شده و در راستای اهداف و اولویت‌های نوآوری شرکت‌ها برگزار گردید. با توجه به نحوه برگزاری لیگ به صورت یک دوره یک ساله و در 3 مرحله 4 ماهه، آخرین مرحله از دوره پایانی، از خردادماه 1400 شروع و در 31 شهریورماه 1400 پایان یافت.

این موفقیت چشمگیر را به کلیه پرسنل شرکت تبریک عرض نموده و امید است با تکیه بر زحمات و ظرفیت‌های چشمگیر موجود در شرکت یاس، شاهد موفقیت و اعتلای روز‌ افزون این شرکت معظم باشیم.

1400/07/28

تمدید گواهینامه سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، گواهینامه سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برای یکسال دیگر از سوی مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری تمدید گردید.

گفتنی است تمدید گواهینامه فوق بر اساس ممیزی مراقبتی انجام شده و تأیید مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری در انطباق سیستم مدیریت امنیت اطلاعات پیاده‌سازی شده در شرکت یاس، با استاندارد ISIRI-ISO/IEC27001 انجام شده است. لازم به ذکر است گواهینامه‌های صادره از سوی مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری به شرط تایید ممیزی‌های پایشی سالانه دارای 3 سال اعتبار است.

همچنین شایان ذکر است جناب آقای مهندس سیامک چگینی مدیر عامل محترم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در مراسم اختتامیه ممیزی مراقبتی که با حضور برخی از معاونین و مدیران شرکت در محل سالن جلسات شرکت برگزار گردید، ضمن تبریک، تقدیر و تشکر از کلیه همکاران و آقای مهندس سیدمسعود میرزائی مدیر امنیت اطلاعات، بالا بردن سطح دانش و آگاهی امنیتی پرسنل را از ارکان مهم استمرار این موفقیت دانستند.

1400/06/13

پیام مدیرعامل به مناسبت سالگرد تأسیس شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، مهندس سیامک چگینی با صدور پیامی بیست و چهارمین سالروز تأسیس شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی را به کارکنان و خانواده بزرگ این شرکت تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

همکاران ارجمند و گرانمایه ام در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

شهریور هر سال تداعی‌کننده تلاش جمعی از بزرگان و کارآفرینان کشور برای تأسیس یکی از شرکت های خوشنام حوزه IT و بانکداری است که با استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خود در جهت توسعه و رونق اقتصادی کشور گام برداشتند. این نهال کوچک اکنون به درختی 24 ساله تبدیل شده و هر روز بالنده‌تر و پربارتر در مسیر رشد و اعتلا قرار گرفته است.

بی شک ” شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی ” با در اختیار داشتن سرمایه های عظیم بالاخص بهره مندی از نیروهای انسانی کارآمد و مجرب، می تواند برای تداوم و اعتلای قابلیتهای خود در عرصه های مهندسی ملی و بین المللی حضوری فعال داشته باشد.

امروز در حالی بیست و چهارمین سالروز تأسیس"خانواده بزرگ یاس ارغوانی" عزیزمان را پاس می داریم که این شرکت در یک سال اخیر به فضل الهی و به برکت همراهی و راهبری اعضای محترم هیئت مدیره و تلاش و همکاری بی وقفه مدیران و همکاران ارجمند، گام‌های بلند و مؤثری در حل مشکلات و پیشبرد امور شرکت برداشته و به نتایج و دستاوردهای ارزشمندی رسیده است.

اینجانب لازم است در بیست و چهارمین سال تأسیس شرکت، مراتب قدردانی و سپاس خود را خدمت همه همکاران محترم ابراز داشته و سعادت، کامیابی و سلامتی شما عزیزان و خانواده های محترمتان را از خداوند متعال آرزومندم. امیدوارم با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و وفاق بتوانیم ضمن تحقق چشم اندازهای شرکت، در رسیدن به اهداف عالیه موفق باشیم.

طبعاً دستیابی به این اهداف، با فراهم نمودن ساز وکارهای لازم از قبیل افزایش قابلیت ها، تطابق با استانداردهای جهانی و استفاده بهینه از فناوری های پیشرفته و مهمتر از همه اعمال مدیریت متعهدانه، هوشمند و به روز این شرکت مطمئناً دست یافتنی است.

سیامک چگینی

مدیرعامل

1400/05/19

پیام مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی به مناسبت ایام سوگواری ماه محرم

مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در پیامی فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حضرت سید‌الشهداء (ع) را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در پیام مهندس سیامک چگینی آمده است: محرم ماه بصیرت و پیام، حماسه و قیام، از خودگذشتگی، ایثار و جهاد در راه دین و عقیده و طنین بیدار باش احیای فرهنگ و ارزش‌های دینی فرا رسید.

محرم، وجدان همیشه بیدار تاریخ و گلوی هماره فریاد‌گر زمان است. محرم، ماه پاسداری از حرمت انسان است. محرم، حریم ایمان و حصار قرآن است.

عاشورا یک مکتب، یک بینش و یک دانشگاه برای آموختن درس ظلم ستیزی، عدالت محوری و عزت نفس است و فرهنگ غنی و ماندگار آن، همان احیای فرهنگ اسلام ناب محمدی (ص) و زنده کردن ارزش‌های دینی و سیره اهل بیت پس از گذشت قرن‌ها، همواره زنده، پویا و روشنی بخش راه زندگی است.

در آستانه فرارسیدن ماه محرم، ماه خروش و جوشش، ماه عبرت و اعتبار، ماه بی سیرتی ستم و ستمگران، ماه قیام سرور آزادگان و شهیدان معنوی، امام الشهداء حضرت امام حسین علیه‌السلام ، ضمن عرض تسلیت و تعزیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و تاسوعا و عاشورای حسینی و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان به همه همکاران عزیز و ارجمندم در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، از خداوند منان سربلندی اسلام و مسلمین را مسئلت می‌نمایم، باشد که دلهایمان را به نور قرآن و ایمان روشن فرماید.

 

سیامک چگینی

مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

1400/04/07

جلسه هم افزائی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با ناحیه یک بانک ملت

به گزارش روابط عمومی، جلسه ای با هدف ایجاد هم افزائی فی مابین شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و ناحیه یک بانک ملت با حضور جناب آقایان دکتر محمود رشیدی و دکتر مجید ابراهیمی عضو محترم هیئت عامل و معاون مدیر عامل بانک، جناب آقای دکتر محسن شجاع مدیر محترم امور ناحیه یک، مدیریت شعب تهران و البرز، جناب آقای مهندس سیامک چگینی مدیرعامل محترم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و تعدادی از معاونین محترم این شرکت در روز شنبه پنجم تیرماه 1400 در محل سالن جلسات شرکت برگزار گردید.

در این جلسه ضمن بررسی آمار و عملکرد ناحیه یک در حوزه های مختلف، مشکلات و موانع مربوطه توسط مدیران محترم مناطق بانک مطرح گردید و موضوعات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین در انتها و مطابق رهنمودهای آقایان دکتر رشیدی و دکتر ابراهیمی، برنامه مشخصی جهت ارتقای بیش از پیش ناحیه یک بانک ملت در حوزه پایانه های فروشگاهی ترسیم و ابلاغ گردید. 

1400/03/03

تقدیر از جایگاه های برتر سوخت به پرداخت ملت در سال 99

به گزارش روابط عمومی، طبق روال سالهای گذشته و در ادامه طرح تکریم، از جایگاه داران سوخت برتر به پرداخت ملت در دوره سه ماهه زمستان 99 تقدیر به عمل آمد.

در این طرح و در راستای تکریم جایگاه داران سوخت، از پذیرندگان دستگاه های پی استیشن، بر اساس عملکرد ایشان در میزان تراکنش 3 ماهه در زمستان 99 تجلیل گردید.

شایان ذکر است به منظور تقدیر و تکریم از جایگاه داران برتر، مبالغی به عنوان پاداش نقدی به حساب پذیرندگان منتخب دستگاه های پی استیشن به پرداخت ملت در سراسر کشور واریز گردید.

این طرح در سال 1400 نیز ادامه داشته و جایگاه داران می‌توانند با افزایش پرداخت‌های الکترونیکی ارزش جوائز خود را افزایش دهند.

1399/12/27

پیام مدیر عامل به مناسبت فرا رسیدن نوروز 1400

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ

یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ /  حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

 

سال نو با نسیم جان نواز بهاری، دست عنایت خداست که دیگر بار دل و جان ما را به فردایی روشن نوید می دهد و سال کهنه با یادگارانی از تلاش های ما به گذشته می پیوندد.

آمدن نوروز و آغاز فصل بهار که با تغییر و گونه گونی طبیعت همراه است، سرشار از آیه ها و نشانه های خداوند متعال است که در تمام طول زندگی همراه ماست و فرصت بسیار مغتنمی است تا همچنان که طبیعت لباس کهنه از تن به در می آورد و با طراوت و پر نشاط می شود، ما نیز آیینه قلوب خود را از زنگار ناراستی و کینه و رخوت بزدائیم و امیدوار و پر انرژی مهیای آغاز سال جدید باشیم.

بهار، فصل رویش است؛ موهبتی است که ما ایرانیان گرامی اش می داریم و شروعی تازه از زندگی مان را با آن آغاز می کنیم.

اکنون که در این سال نو، وظیفه داریم در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، نو شدن خود را همراه با نو شدن کل عناصر طبیعت به تصویر کشیم؛ جا دارد از کلیه زحمات مدیران و کارشناسان کنونی و همچنین سالیان دور و نزدیک که با همت و استقامت، چنین پتانسیل قابل اعتنایی را ایجاد نموده‌اند؛ قدردانی نمائیم و بدانیم که در پایه‌ریزی و بستر‌سازی حاصله، زحمات این عزیزان نباید نادیده انگاشته شود؛ لذا بایسته و شایسته است، که بهترین و نیکوترین اقبال را از قادر متعال برای این بزرگواران طلب نمائیم.

سال1400 هجری شمسی را در حالی آغاز می کنیم که در سال گذشته به یاری خداوند متعال و همت همکاران گرانقدر، شاهد دستاوردهای قابل توجهی در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی بوده ایم و امید که از این پس نیز روند رو به رشد ادامه یابد. ما برآنیم تا با بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد و با تجربه و استفاده از کلیه منابع و امکانات موجود، به گونه ای عمل نمائیم تا اهداف و برنامه‌های شرکت تحقق یابد و به یاری خداوند در سال جدید این مسیر تعالی با سرعتی بیش از پیش طی شود.

در پایان و در واپسین روزهای سال1399 ضمن تبریک “عید نوروز باستانی” و آغاز سال نو، تبریک صمیمانه خود را تقدیم شما و خانواده محترمتان نموده و از خدای تعالی سلامتی، صحت و پیشرفت را خواستارم.

 

                                                                   مهندس سیامک چگینی

                                                    مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

1399/12/12

رونمایی از سامانه مانیتورینگ ابزارهای پرداخت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، مراسم رونمایی از سامانه مانیتورینگ ابزارهای پرداخت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی عصر روز شنبه مورخ 9 اسفندماه 99  با حضور جناب آقای دکتر محمود رشیدی عضو محترم هیأت عامل و معاون مدیرعامل در امور فن آوری اطلاعات بانک ملت، جناب آقای دکتر حکیم جوادی مدیر عامل محترم هلدینگ بهسازان فردا، جناب آقای مهندس رستم شاه‌گشتاسبی ریاست محترم اداره کل زیرساخت و نرم‌افزار بانک ملت، جناب آقای مهندس سید محمدحسین محمودی ریاست محترم اداره کل بانکداری شخصی و رئیس محترم هیئت مدیره شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، و جناب آقای مهندس سیامک چگینی مدیر عامل محترم این شرکت و جمعی از اعضای محترم هیئت مدیره و معاونین شرکت یاس ارغوانی، برگزار شد.

در این مراسم که در محل سالن جلسات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار گردید، جناب آقای دکتر محمود رشیدی به ایراد سخنرانی پرداختند.

همچنین مدیرعامل محترم شرکت جناب آقای مهندس چگینی، ضمن خوشامدگویی، از برگزاری این مراسم ابراز خوشحالی نمودند.

در ادامه جناب آقای مهندس علی جهانشاهلو به ارائه سامانه مانیتورینگ ابزارهای پرداخت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی پرداختند.

گفتنی است پلتفرم مانیتورینگ ابزارهای پرداخت با هدف پایش، رهگیری و حل مشکلات ابزارهای پرداخت پیاده‌سازی شده است که برخی از ویژگی‌های آن به شرح ذیل می‌باشد:

1-        سامانه یادشده کاملاً پویاست و هر لحظه امکان بروزرسانی و انعطاف را خواهد داشت.

2-       کاملاً ماژولار بوده و انواع ابزارهای پرداخت را می­توان در سریع­ترین زمان ممکن بدان الحاق نمود.

3-     خطایابی، رفع ایراد و آگاهی متولیان بصورت 24X7 مهیا شده ­است.

4-      پایش لحظه­ای بر روی نقشه از طریق مختصات جغرافیایی دقیق فراهم خواهد بود.

5-      قابلیت مشاهده تاریخچه خطاهای رخ داده بر روی ابزارها.

6-      کنترل مدیریتی جهت بهبود کارایی دستگاهها.

7-      پایش انواع ابزارهای پرداخت نظیر:

§         خودپرداز

§         خوددریافت

§         پایانه بانکی غیرنقد (Cashless)

§         پایانه فروش (به زودی ... )

8-      و ....

1399/12/06

کسب رتبه اول توسط شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در لیگ نوآوری بهسازان فردا

به گزارش روابط عمومی، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در دوره چهارماهه اول "لیگ نوآوری بهسازان فردا" در بین شرکت‌های هلدینگ بهسازان موفق به کسب رتبه اول شد.

گفتنی است هدف از برگزاری لیگ نوآوری در سطح گروه و شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ، انعکاس مناسب و ارج نهادن به فعالیت‌های نوآوری و تلاش در جهت توسعه آن از طریق ایجاد فضای رقابت و حمایت و شناسایی و توجه بیشتر به ظرفیت‌ها و استعدادهای درون سازمان و بهره‌گیری از ظرفیت‌های بیرون سازمان در راستای اهداف گروه و شرکت‌ها است.

همچنین لیگ نوآوری در 4 محور مطالعه و پژوهش، ایده، محصول اولیه و محصول تجاری‌سازی شده برگزار می‌شود و آثار ارائه شده باید در راستای اهداف و اولویت‌های نوآوری شرکت‌ها باشد. با توجه به نحوه برگزاری لیگ به صورت یک دوره یک ساله و در 3 مرحله 4 ماهه، اولین مرحله از اولین دوره از مهر 1399 شروع و در 30 دی 1399 پایان یافت.

شایان ذکر است شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در این دوره از لیگ در بخش ایده، حائز رتبه اول و در بخش محصول تجاری‌سازی شده با دو محصول اپلیکیشن همیار پشتیبان و کاراپی به ترتیب رتبه‌های اول و سوم را کسب نمود؛ و در مجموع با توجه به امتیازات اکتسابی، حائز رتبه اول گردید.

این موفقیت چشمگیر را به کلیه پرسنل شرکت تبریک عرض نموده و امید است با تکیه بر زحمات و ظرفیت‌های چشمگیر موجود در شرکت یاس، شاهد موفقیت و اعتلای روز‌ افزون این شرکت معظم باشیم.

همچنین همکاران گرامی می‌توانند ایده‌ها و طرح‌های خود را برای دور دوم این لیگ با بخش نوآوری و توسعه به اشتراک بگذارند تا با نام خود آن‌ها در این لیگ ثبت گردد. 

1399/12/03

انتصابات جدید شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، مراسم تودیع خانم دکتر هاجر حکیمی و معارفه جناب آقای مهندس مجید پایدار به عنوان معاون راهبری سرویس‌ها و محصولات، روز شنبه مورخ دوم اسفندماه 99 با حضور مدیر عامل، معاونین و مدیران شرکت، در محل سالن جلسات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار گردید.

1399/12/02

کسب رتبه 249 شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در بین 500 شرکت برتر ایران

به گزارش روابط عمومی، بیست و سومین همایش رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران روز یکشنبه مورخ 26 بهمن‌ماه 99 در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار گردید.

در این همایش که با حضور مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، مدیر مرکز رتبه‌بندی شرکت‌های برتر، معاونان وزارت صمت و جمعی از مسئولین کشوری و مدیران بنگاه‌های اقتصادی کشور برگزار شد، اسامی شرکت‌های برتر ایران اعلام و از مدیران تعدادی از این شرکت‌ها تقدیر به عمل آمد.

بر این اساس، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در بین 500 شرکت برتر ایران موفق به کسب رتبه 249 از نظر رشد سریع در بین شرکت‌های رایانه و فعالیت‌های وابسته شد.

شایان ذکر است معیار اصلی در انتخاب شرکت‌های برتر از نظر رشد سریع عبارت است از: تغییر رتبه فروش شرکت‌های فهرست صد شرکت سوم طی چهار سال اخیر، که بر اساس معیارهایی از جمله "وجود اطلاعات شرکت در رتبه‌بندی IMI-100 برای حداقل 3 سال اخیر"، "منفی نبودن تغییر رتبه فروش شرکت در سال اخیر" و "زیان‌ده نبودن شرکت" پالایش می‌شود.

1399/11/26

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی پیروز رقابت در لیگ نوآوری بهسازان فردا

به گزارش روابط عمومی، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی ضمن حضور در اولین دوره "لیگ نوآوری بهسازان فردا" و ارائه طرح‌های نوآورانه و خلاقانه خود، موفق شد ضمن صعود به مرحله میانی، به مرحله داوری نهایی راه یابد.

ضمن تبریک این دستاورد بزرگ و آرزوی صعود به مرحله نهایی، آثار و طرح‌های برتر ارائه شده یاس ارغوانی در این دوره از لیگ به شرح زیر می‌باشد:

1.        ایده توسعه و راهبری بانک اطلاعات جامع مکان محور

2.       محصول کاراپی

3.      محصول اپلیکیشن همیار پشتیبان

در مرحله داوری نهایی، نمایندگان شرکت یاس از طرح­های ارائه شده در حضور هیئت داوران دفاع نمودند.

1399/11/11

پیام مدیرعامل به مناسبت آغاز دهه فجر و چهل و دومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي

ایام مبارک و غرور آفرین دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، یادآور راهبری‌های انقلابی و حیات‌بخش رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی و فداکاری‌های عظیم ملت بزرگ ایران است.

این ایام عزیز و فرخنده، فرصتي است بس غنيمت که بدانیم مرهون شهدای گرانقدر و عزیزی هستیم که درخت تناور این انقلاب با خون آنان سیراب گردیده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و شهدای به حق پیوسته انقلاب، فرا رسیدن چهل و دومین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به خانواده بزرگ یاس تبریک و تهنیت عرض نموده و شكوفايي و سربلندي اين مرز و بوم را از خداوند سبحان مسئلت دارم.

1399/10/24

معرفی محصولات و خدمات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در ششمین نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2020)

به گزارش روابط عمومی، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با هدف معرفی محصولات و خدمات خود از جمله پرداختیاری، در ششمین نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2020) در کنار سایر شرکت‌های گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا، حضور به هم رساند.

شایان ذکر است حضور محصولات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در این نمایشگاه، مورد توجه و استقبال زیادی از جانب شرکت‌های مطرح و فعال در حوزهIT  و کسب‌و‌کار قرار گرفت. همچنین گفتنی است معاونین و مدیران ارشد بانک ملت، مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی از محصولات و خدمات این شرکت‌ها بازدید نمودند.

همچنین در بخش کارگاه تخصصی نمایشگاه، محصول "کاراپی" شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی توسط جناب آقای دکتر فیض‌گستر، "معاون طرح و برنامه" ارائه گردید.

1399/10/21

حضور شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در ششمین نمایشگاه تراکنش ایران

به گزارش روابط عمومی، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در ششمین نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2020) در کنار شرکت‌های گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا با هدف معرفی خدمات و دستاوردهای جدید خود از جمله پرداختیاری حضور خواهد یافت.


 گفتنی است این نمایشگاه، در روزهای 23 الی 24 دی‌ماه 99 از ساعت 9 الی 19 در محل هتل اسپیناس پالاس برگزار می‌گردد.


همچنین شایان ذکر است محصول "کاراپی" شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در بخش کارگاه تخصصی نمایشگاه روز چهارشنبه مورخ 24 دی‌ماه، توسط جناب آقای دکتر فیض‌گستر، "معاون طرح و برنامه" ارائه خواهد شد.


منتظر حضور سبزتان در سالن پارسه غرفه 1 و 2 شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی هستیم.1399/10/10

معرفی محصولات و خدمات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با هدف معرفی محصولات و خدمات خود شامل پرداختیاری، کیف پول، ارتباط صندوق‌های فروشگاهی و ماشین حساب رومیزی به پایانه‌های فروش و کیوسک بیمارستانی در دومین نمایشگاه بین المللی مراکز خرید، مجتمع‌های تجاری، رویکردهای صنعت خرده فروشی و صنایع وابسته (Iran Retail Show 2020) در کنار شرکت به‌پرداخت ملت و بیمه ما حضور به هم رساند.

شایان ذکر است حضور محصولات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در این نمایشگاه، مورد توجه و استقبال زیادی از جانب شرکت‌های مطرح و فعال در حوزهIT  و کسب‌و‌کار قرار گرفت. همچنین گفتنی است معاونین و مدیران ارشد بانک ملت، مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی از محصولات و خدمات این شرکت‌ها بازدید نمودند.

1399/09/30

پیام مدیر عامل به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا

به گزارش روابط عمومی، مهندس سیامک چگینی مدیر عامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در پیامی فرارسیدن شب یلدا که یکی از کهن‌ترین جشن‌های ایرانی است را به خانواده بزرگ یاس ارغوانی تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

یلدا، فرصتی است براى تکرار هر آنچه روزگارى، سرمشق خوبى‌هایمان بوده‌اند و امروز بر روى طاقچه عادت‌هایمان غبار مى‌گیرند.

اینجانب فرارسیدن شب یلدا را به کارکنان یاس ارغوانی و خانواده‌های گرانقدر ایشان تبریک عرض می‌نمایم.
"عمرتان یلدایی، دلتان دریایی، روزگارتان بهاری" 

سیامک چگینی 

مدیر عامل   


    

1399/09/24

اعطای گواهینامه سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) به شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، مراسم اهدای گواهینامه سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) به شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار گردید.

در این مراسم که روز یکشنبه مورخ بیست و سوم آذرماه 1399 با حضور جناب آقایان دکتر مرتضی نجف عضو محترم هیئت مدیره، دکتر محمود رشیدی معاون محترم مدیرعامل در امور فناوری اطلاعات، مهندس رضا اکبری شمیرانی مدیر اداره کل امنیت اطلاعات بانک ملت، دکتر علی حکیم جوادی مدیر عامل محترم هلدینگ فناوران هوشمند بهسازان فردا و جمعی از مدیران ارشد بانک ملت در محل ساختمان مرکزی بانک برگزار شد، گواهینامه مذکور به آقای مهندس سیامک چگینی مدیرعامل محترم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی اهدا گردید.

گفتنی است گواهینامه فوق بر اساس ممیزی انجام شده و تأیید مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری و سازمان فناوری اطلاعات ایران در انطباق سیستم مدیریت امنیت اطلاعات پیاده‌سازی شده در شرکت یاس، مطابق با استاندارد ISIRI-ISO/IEC27001 صادر شده است.

همچنین شایان ذکر است جناب آقای مهندس سیامک چگینی مدیر عامل محترم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در مراسمی که با حضور برخی از اعضای محترم هیئت مدیره، مشاورین و معاونین در محل سالن جلسات شرکت برگزار گردید، ضمن تبریک، تقدیر و تشکر از کلیه همکاران در کسب این موفقیت بزرگ، گواهینامه را به آقای مهندس سیدمسعود میرزائی مدیر امنیت اطلاعات اعطا نمودند. 

1399/09/08

برپایی میز خدمت حوزه مقاومت بسیج شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در بیمارستان امام خمینی(ره)

به گزارش روابط عمومی، میز خدمت رسانی به مدافعان سلامت با ابلاغ سازمان بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات، با همت و مشارکت پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و پایگاه مقاومت بسیج حضرت محمد رسول الله(ص) مدیریت شعب منطقه چهار تهران بانک ملت با حضور بسیجیان ادارات تابعه وزارتخانه‌های کشور، نفت، نیرو، ارتباطات، امور اقتصادی و دارایی و همچنین مشاوران حقوقی قوه قضاییه دایر شد.

در این میز خدمت، که با هدف قدردانی از خودگذشتگی و ایثار کادر درمان برپا گردید، کارشناسان علاوه بر رسیدگی به درخواست‌ها، در زمینه آموزش و نحوه ارائه خدمات الکترونیک و کاهش حضور فیزیکی در شعب، نکات لازم را ارائه کردند.

بر اساس این گزارش، سرهنگ قریشی فرمانده سازمان بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات، دکتر خسرو صادق نیت حقیقی رییس مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) و دکتر بیک محمدی فرمانده بسیج مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) و روسای بخش‌های مختلف درمانی همراه با کادر درمان بیمارستان، از میز خدمت حوزه مقاومت بسیج بانک ملت بازدید کردند.

همچنین بسته‌های فرهنگی تهیه شده از سوی حوزه مقاومت بسیج بانک ملت به بازدید کنندگان اهدا و بسته‌هایی نیز برای تمامی بخش‌های مختلف درمانی بیماران کرونایی ارسال شد.

در حاشیه برگزاری میز خدمت در مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، فرمانده بسیج این مجتمع و تعدادی از کارکنان کادر درمان از عملکرد مطلوب، حسن خلق، خوشرویی، پاسخگویی و احترام به ارباب رجوع بهروز تقی خانی کارمند شاغل در باجه بانک ملت قدردانی کردند.

بر این اساس، لوح سپاس و قدردانی با حضور دکتر قریشی فرمانده سازمان بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات، دکتر بیک محمدی فرمانده بسیج مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، نخعی فرمانده حوزه مقاومت بسیج بانک ملت و فرماندهان پایگاه‌های حضرت محمد رسول الله(ص) و امام حسن مجتبی(ع) به بهروز تقی خانی اهدا شد.

1399/09/01

تجهیز تاکسیرانی کیش به پرداخت‌یاری شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، در حال حاضر ناوگان تاکسیرانی جزیره کیش، استان های قم و مرکزی به QR های یاس ارغوانی تجهیز شده اند و همچنین با تلاش همکاران در مراکز استانی، QR‌کد این شرکت با نام تجاری کاراپی بر روی پیشخوان فروشگاه‌های سراسر کشور قرار گرفته است.

 در راستای تکمیل و ارتقای هر چه بیشتر سبد محصولات پرداخت‌یاری، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در مهر ماه سال جاری ارائه جدیدترین خدمات موجود در این حوزه به پذیرندگان را در دستور کار خود قرار داده است؛ از جمله این خدمات می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

-           درگاه پرداخت اینترنتی (IPG): جهت تسهیل پرداخت امن در بستر اینترنت برای فروشگاه هایی که در فضای مجازی فعالیت دارند راه اندازی شده است.

-           چند ترمینال برای یک پذیرنده: مختص به صاحبین کسب و کارهایی است که دارای چند شعبه یا چند زمینه شغلی هستند.

-          زیر QR: ارائه این خدمت برای کسب و کارهایی است که فعالیت آن ها منجر به پرداخت وجه در محل می‌گردد و یا دارای چند فروشنده می‌باشند.

در نهایت شرکت یاس ارغوانی برای مشتریان ویژه و خاص خود، امکان طراحی "پنل اختصاصی" به عنوان یک خدمت ویژه جهت شخصی سازی نیازهای آنها را دارد.

1399/08/17

بازدید معاون مدیرعامل بانک ملت در امور فناوری اطلاعات از شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، جناب آقای دکتر محمود رشیدی، معاون محترم مدیرعامل در امور فناوری اطلاعات بانک ملت، روز شنبه مورخ 99/08/10 از شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی بازدید نمودند.

در این بازدید که با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، معاونین و تعدادی از مدیران شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار گردید، جناب آقای دکتر محمود رشیدی به ایراد سخنرانی پرداختند.

همچنین مدیرعامل محترم شرکت جناب آقای مهندس چگینی، ضمن خوشامدگویی به معرفی معاونین پرداختند و در ادامه هر یک از معاونین، گزارشی از عملکرد خود ارائه نمودند.

در انتهای این بازدید، با ارائه جمع بندی و رهنمودهای ارزشمند معاون محترم مدیرعامل در امور فناوری اطلاعات بانک ملت پایان یافت. 

1399/06/02

پیام مدیرعامل به مناسبت سالگرد تأسیس شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در سومین روز از سومین ماه فصل تابستان، وارد بیست و سومین سال فعالیت خود می‌شود.

 

مهندس سیامک چگینی مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با صدور پیامی بیست و سومین سالروز تأسیس شرکت را به همه کارکنان این شرکت و خانواده بزرگ یاس، تبریک گفت:

 

"این روز، بهانه‌ای است برای ارج نهادن به تلاش‌های مدیران، کارکنان و خانواده بزرگ یاس در 23 سال حرکت و فعالیت پیوسته در ساختن سازمانی یادگیرنده، با دانش و تجربه مفید در زمینه انفورماتیک، مدیریت و علوم سیستم.
سیامک چگینی گفت: وظیفه ماست که برای رشد و توسعه شرکت از هیچ کوششی فروگذار نباشیم و با تکیه بر نقشه راه و برنامه‌ریزی‌های انجام شده در پیشبرد اهداف عالیه که همانا رضایت‌مندی کارکنان و سایر ذینفعان است، گام برداریم.

اینجانب فرارسیدن سوم شهریورماه، سالروز تأسیس شرکت را حضور یکایک اعضای خانواده بزرگ یاس اعم از اعضای محترم هیئت مدیره، مدیران عامل پیشین و همکاران ارزش آفرین صمیمانه تبریک و شادباش می‌گویم و آرزو دارم جایگاه رفیع شرکت در بین شرکت‌های برجسته کشور بیش از پیش ارتقاء یابد".

سیامک چگینی

مدیرعامل       

1399/06/01

گپ‌و‌گفت صمیمانه آنلاین مدیرعامل با پرسنل مراکز عملیاتی

به گزارش روابط عمومی، با توجه به محدودیت‌های موجود به دلیل شیوع ویروس کرونا و عدم امکان بازدید حضوری از مراکز استانی، مدیر عامل محترم بر آن شدند تا به صورت آنلاین با کلیه مراکز عملیاتی استانی در سراسر کشور گپ‌و‌گفت نمایند.

مهندس سیامک چگینی در این بازدید، که به زودی و به صورت آنلاین برگزار می‌گردد، دیداری صمیمانه با مدیران و پرسنل مراکز عملیاتی در مراکز استان‌ها خواهند داشت که به نوبه خود در این شرایط سخت کرونا، می‌تواند موجبات دلگرمی و مسرت خاطر همکاران را فراهم نماید.

در این دیدار، مراکز علاوه بر ارائه گزارش آخرین برنامه‌ها و اقدامات صورت گرفته، ضمن گپ‌و‌گفت صمیمانه با مدیرعامل محترم، مشکلات و دغدغه‌های خود را با ایشان در میان می‌گذارند.

لازم به ذکر است جزییات بیشتر در خصوص این دیدارها، متعاقباً اعلام می‌گردد.

1399/06/01

پیام مدیر عامل به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع)

محرم یادآور بزرگ‌ترین حماسه ظلم‌ستیزی و آزادگی در تاریخ بشری است. حماسه انسان‌های پاک‌دل و راست قامتی است که عاشقانه به وصل الهی لبیک گفتند و در راه دین و عقیده از جان گذشتند.

باز شور محرمی دیگر از راه می‌رسد و عالمی را به شمیم جان نواز حسین شهید و شقایق‌های سرخ روییده در دشت نینوا معطر می‌کند.

 دوباره محرم، ماه حزن و اندوه آل محمد(ص) فرا می‌رسد و با آمدنش همه جا سیاهپوش می‌شود و غمی جانکاه بر دلها سنگینی می‌کند.

محرم، فصل خون و شهادت، ماه عزا و ماتم بی کران شیعه‌ی داغدار غم سیدالشهدا(ع)، ماه جهاد و حماسه، ماه پیروزی خون بر شمشیر، ماه قیام و بیداری و یادآور بزرگ‌ترین حماسه و دلخراش‌ترین مصیبت تاریخ بشریت است. ماهی که در آن سالار شهیدان با قیام و ایستادگی خود در مقابل ظلم و ستم و بی عدالتی، مکتب انسان ساز و جاودانی بنام عاشورا را بنیان نهاد و درس حریت، عدالت، عزت، سرافرازی و شجاعت و جوانمردی و راه و رسم پاسداشت عقیده و بیزاری از ذلت را به همه مسلمانان و آزادگان عالم و نسل‌های تاریخ آموخت.
اگر چه قرن‌ها از حادثه کربلا می‌گذرد اما واقعه عاشورا هنوز زنده است و جان‌ها همچنان شیفته‌ی پیام کربلاست.

اینجانب فرا رسیدن ماه محرم و ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) را به همه عاشقان و مریدان آن حضرت بخصوص همکاران خود در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی تسلیت و تعزیت عرض نموده و سربلندی اسلام و مسلمین را از ایزد منان مسئلت می‌نمایم.

سیامک چگینی

مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

 

1399/05/08

کاراپی (پرداخت‌‌یاری) شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی نشان اعتماد الکترونیکی گرفت

به گزارش روابط عمومی، در راستای افزایش اعتماد و امنیت پرداخت‌های انجام شده در بستر کاراپی، سکوی پرداخت بدون کارت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی موفق به دریافت نشان الکترونیکی شد. نماد اعتماد الکترونیکی، لازمه کسب‌و‌کارهای اینترنتی است و یکی از عوامل مهم توسعه تجارت الکترونیکی، ایـجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی می‌بـاشد. طبق مطالعات انجام شده، تائید کسب‌و‌کار اینترنتی توسط یک مؤسسه و مرکز ثالث، بیشترین تأثیر در مراجعه و اعتماد خریداران به کسب‌و‌کار اینترنتی را دارد، زیرا در این حالت خریدار از محفوظ ماندن اطلاعات خود احساس امنیت بیشتری دارد و اگر از اطلاعات شخصی وی سوء استفاده شود، می‌تواند برای شکایت از کسب‌و‌کار اینترنتی متخلف به مراجع قانونی مراجعه نماید.

1399/05/06

ترجمه کتاب استراتژی داده توسط جمعی از همکاران شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، جمعی از همکاران بخش مطالعه بازار و هوش تجاری شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، موفق به ترجمه کتاب پر فروش "استراتژی داده" نوشته "برنارد مار" گردیدند. این کتاب که با همکاری انتشارات دیباگران در تیرماه 1399 روانه بازار نشر شد، یک راهنمای ضروری برای استفاده از داده‌ها در کسب‌و‌کارها است که با تشریح چگونگی شناسایی نیازمندی‌های استراتژیک داده‌ها، انتخاب روش گردآوری داده‌ها و مهم‌تر از همه، چگونگی ترجمه داده‌ها به بینش‌های سازمانی برای بهبود تصمیم‌گیری و عملکرد کسب‌و‌کار برای هر کسی که به دنبال ارتقاء ارزش داده‌های کسب‌و‌کار خود و کسب مزیت رقابتی است، خواندن آن یک ضرورت است.

در مقدمه این کتاب که به قلم امیر حسن‌زاده و همکاری بهنوش چوبینه، مژده اشرافی بفروئی و نرگس لآلی دهقی آمده است: داده‌ها صرف نظر از اندازه، ماهیت کاربري یا نوع آن براي هر سازمانی از اهمیت بسزایی برخوردار هستند. در واقع، داده‌ها در کنار کارکنان، محصولات، خدمات و مالکیت معنوي برند، یکی از بزرگترین دارایی‌هاي کسب‌و‌کارها به شمار می‌آیند. اما بدون در اختیار داشتن یک استراتژي جامع و مدون، بهره‌برداري حداکثري از داده‌ها امکان پذیر نخواهد بود و در خوشبینانه‌ترین حالت، تنها بخشی از پتانسیل داده‌ها براي ارائه بینش صحیح از کسب‌و‌کار و ارائه نقشه راه دستیابی به اهداف، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کتاب "استراتژی داده" اثر "برنارد مار" دارای 210 صفحه است و 11 فصل دارد که در مجموع، پنج حوزه کلیدي استفاده از داده‌ها را به شرح ذیل بررسی می‌کند:

1)آگاهی از تصمیم‌گیري ، 2) درك مشتري و روندها ، 3) ارائه خدمات و محصولات هوشمندتر، 4) بهبود عملیات داخلی،  5) کسب درآمد بیشتر

شایان ذکر است مهندس سیامک چگینی مدیر عامل محترم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی ضمن تشکر و قدردانی از همکاران بخش مطالعه بازار و هوش تجاری جهت ترجمه این اثر ارزشمند، ابراز امیدواری نمودند هر روز شاهد پیشرفت‌های بیشتری از این دست در راستای پیشبرد اهداف متعالی شرکت باشیم.

1399/04/21

انتصابات جدید شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در تاریخ هفدهم تیرماه 99 آقای مهندس سیامک چگینی، مدیرعامل محترم شرکت، در حضور ریاست و اعضای محترم هیئت مدیره و معاونین شرکت، از خدمات ارزنده جناب آقای مهندس علیرضا مصداقی، در دوران عضویت در هیئت مدیره شرکت، تقدیر و سپاسگذاری نمودند و آقای مهندس علی بختیار را به عنوان عضو هیئت مدیره معرفی کردند و در جهت پیشبرد اهداف شرکت، آرزوی موفقیت نمودند.

1399/03/27

یاس ارغوانی، هم راستا با اهداف خودکفایی

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات، مراسم افتتاحیه سایت جدید واحد مهندسی تولید و تعمیرات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، عصر شنبه مورخ 24 خرداد 1399 با حضور جناب آقای دکتر محمود رشیدی، عضو محترم هیئت مدیره و معاون محترم فن آوری اطلاعات بانک ملت، جناب آقای دکتر حکیم جوادی مدیر عامل محترم هلدینگ بهسازان فردا، جناب آقای سید محمدحسین محمودی، رئیس محترم هیئت مدیره شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، جناب آقای سیامک چگینی مدیر عامل محترم این شرکت و جمعی از معاونان، مدیران و همکاران شرکت یاس ارغوانی، برگزار شد. ساختمان جدید بالغ بر 1000 متر مربع فضای فنی و اداری را داراست که می تواند بستری بسیار خوب برای شروع تحولات جدید باشد.

در ابتدای این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، جناب آقای علی جهانشاهلو ضمن خوش آمدگویی به مدعوین و معرفی واحد مهندسی تولید، تعمیرات و تشکر از مدیر اسبق آن، (جناب آقای علیرضا اکبری)، به بهبودهای 4 سال اخیر در این واحد اشاره کردند و بیان داشتند واحدی که به صورت کاملاً سنتی، اداره می شد، امروز به واحدی با شیوه نوین به فعالیت خود ادامه می‌دهد. ایشان همچنین با بیان توانایی ها و چشم انداز های آینده این واحد که شامل افزایش تعمیر دستگاه‌ها تا 220.000 عدد درسال، ارائه خدمات به سایر بانک ها، تولید ایستگاه های پرداخت و پایانه های تراکنشی می‌باشد، سخنانشان را به پایان رساندند.

در ادامه، جناب آقای دکتر محمود رشیدی معاون فن آوری اطلاعات بانک ملت و عضو محترم هیئت مدیره این بانک، ضمن ابراز خوشحالی از برگزاری این مراسم توسط آقای سیامک چگینی در ابتدای سالی که سال جهش تولید نام گذاری شده است، فرمودند: جای خوشحالی و شکر بسیار زیاد دارد که بانک ملت توانسته از خدمات بسیار زیاد شرکت موفقی همچون یاس ارغوانی برخوردار گردد و شاهد رویدادهایی این چنین باشد. ایشان از پیشینیان هلدینگ و بانیان امر تولید و تشکر نمودند و اعلام کردند که باید بتوانیم به زودی زود با همکاری هلدینگ محترم بهسازان فردا شاهد راه اندازی خط تولید پایانه های تراکنشی و پرداخت، در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی باشیم.

در ادامه، جناب آقای دکتر حکیم جوادی، مدیر عامل محترم بهسازان فردا، ضمن تبریک برگزاری این رویداد در شرکت یاس ارغوانی، به سخنان دکتر رشیدی اشاره کرده و فرمودند: با گفته صریح ایشان مبنی بر ایجاد خط تولید دستگاه های پوز، هلدینگ بهسازان این نوید را می دهد تا همه جانبه از برنامه های آقای مهندس چگینی مدیر عامل محترم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در زمینه راه اندازی خط تولید حمایت نماید تا شاهد رویدادهای بزرگ تولید ملی باشیم.

اما شاید شیرین ترین مرحله از مراسم را بتوان نشست صمیمانه و بدون واسطه مدیران ارشد بانک با کارشناسان و متخصصان یاس ارغوانی نامید که در ضمن بازدید از خط تولید دستگاه های پی استیشن و خط تعمیر پایانه های پوز بانک ملت و گفتگوی تخصصی و پرسش و پاسخ پیرامون چگونگی و چرایی مراحل مختلف پروسه های مشهود، صورت پذیرفت و مدعوین در جریان ریز مسائل، مشکلات ، خصوصیات و ویژگی های خطوط یاد شده قرار گرفتند.

با برگزاری این مراسم شرکت مهندسی یاس ارغوانی گامی بزرگ در جهش به سمت راه اندازی خطوط تخصصی تولید ایستگاه های پرداخت و پایانه های تراکنشی برداشت و انتظار آن می رود که به زودی شاهد تحول بزرگتری در دست یابی به اهداف تولیدی این شرکت باشیم.

 

 

 

 

1399/03/21

پایگاه مقاومت بسیج شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی راه اندازی گردید

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، پایگاه بسیج شرکت یاس با موافقت مدیرعامل محترم و با نام پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی (ع)، بطور مستقل فعالیت خود را آغاز نموده است.

شایان ذکر است دفتر بسیج شرکت در ساختمان مرکز پشتیبانی تهران 4 دایر شده است و در حال حاضر این پایگاه به صورت پایلوت در شهر تهران (شامل ستاد و مراکز پنجگانه تهران) فعالیت می‌نماید و متعاقباً با مدد الهی در سایر استان‌ها و مراکز استانی نیز اجرایی خواهد گردید.

لذا همکاران محترم جهت عضویت می‌توانند با معاونت نیروی انسانی بسیج شرکت ارتباط حاصل فرمایند.

1399/03/13

پیام مدیر عامل به مناسبت رحلت حضرت امام (ره) و قیام خونین 15 خرداد


اماما حرمت ایران تو بودی

تمام روح این سامان تو بودی

زچشم سیل اشک سرخ جاری است

دلم سرشار از ابربهاری است


 چهاردهم خردادماه، سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) به عنوان یک شخصیت برجسته و دوراندیش، که از اهمیت فراوانی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران برخوردار است و به عنوان روز اندوه وداع با مردی است که نهضتی بی‌نظیر را در عالم پایه افکند در تاریخ جاودانه ماند، وظیفه ماست که با توکل به خدا و تقویت روح اخلاص و همبستگی حرکت عظیمی که امام بزرگوار آغاز کرده­اند، ادامه دهیم. یوم الله 15 خرداد یک روز نیست، یک تاریخ است سراسر شکوهمند که باید برای همیشه جاودانه نگهداشت و سرآغاز تحقق اراده مردم این سرزمین در راه مبارزه با استکبار، طاغوت و استبداد که با اراده ملت ایران شکل گرفت و با وحدت ملی، همه شکوه و اقتدار نظام ستمشاهی به یکباره فرو ریخت و سرآغار فعالیت­های سیاسی و نهضت اسلامی شد.

سالروز ارتحال جانسوز حضرت امام راحل (ره) و قیام خونین 15 خرداد، که نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران محسوب می‌گردد را تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

 

 سیامک چگینی

 مدیر عامل 

                                                                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

1399/03/03

پیام تبریک مدیر عامل به مناسبت عید سعید فطر

"اللهمَّ اَهْلَ الکبْریاءِ وَالعَظَمَةِ، وَاَهْلَ الْجُودِ وَالْجَبَرُوتِ "

عید فطر عیدترین عید‌ها و نتیجه یک ماه عبادت و شستشوی جان در نهر پاک رمضان است. حلاوت این عید، دشواری دل کندن از ماه مبارک رمضان را آسان می‌کند، زیرا در این روز زمینیان فارغ از زنجیر‌های دنیوی به فطرت ازلی خویش بازمی‌گردند و آسمانیان به فرمان الهی از جانب او به شکرانه یک ماه عبادت خالصانه، مأمور اعطای پاداش و عیدانه به بندگان می‌شوند.

افتخار دارم ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، فرا رسیدن این عید سعید را به همه همکاران گرامی و خانواده‌های محترمشان تبریک عرض نمایم.

از میزبان سفره پربرکت رمضان، روح و جانی رستگار، جسمی تندرست و دلی شاد را برای همه مؤمنان درگاهش آرزومندم."

1399/02/24

مهندس سیامک چگینی مدیرعامل بزرگترین شرکت خدمات پشتیبانی پرداخت الکترونیک کشور

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، مراسم توديع مهندس محمدرضا نمازی و معارفه مهندس سیامک چگینی روز چهارشنبه مورخ بیست و چهارم اردیبهشت ماه 99 با حضور مدیران ارشد بانک ملت، مدیران عامل، معاونین و اعضای هیئت مدیره گروه فن آوران هوشمند بهسازان فردا (هلدينگ)، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و شرکت به پرداخت ملت در محل سالن جلسات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار گرديد.

 

گفتنی است آقای مهندس سیامک چگینی از مدیران با سابقه شرکت یاس هستند که پیشتر سمت معاونت عملیات این شرکت و عضویت هیئت مدیره شرکت به پرداخت ملت را بر عهده داشتند و قبلاً از مدیران شرکت داده‌پردازی و گسترش انفورماتیک ایران بودند.

 در مراسم معارفه آقای دکتر حکیم جوادی مدیرعامل هلدینگ بهسازان ضمن اشاره به ویژگی‌ها و توانایی‌های ایشان نسبت به توسعه و ارتقای شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی ابراز امیدواری فرمودند.


شایان ذکر است شرکت یاس با در اختیار داشتن نزدیک به ۲۰۰۰ نفر پرسنل در سراسر کشور از این حیث بزرگترین شرکت هلدینگ بهسازان فردا است.

1399/02/13

پیوستن گسترده پذیرندگان به خانواده کاراپی

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با داشتن مجوز ارائه خدمات پرداخت یاری، اولین محصول مشترک خود با بانک ملت با عنوان کاراپی را به بازار عرضه نموده است.

با استفاده از این محصول نیازی به پرداخت وجه نقد یا استفاده از کارت بانکی در خریدها نیست. با اسکن بارکد تصویری بدون نیاز به اپلیکیشن مستقیم در صفحه پرداخت فروشگاه امکان انجام تراکنش خرید فراهم شده است. به اشتراک گذاری لینک پرداخت از طریق پیامک و سایر ابزارهای ارتباط اجتماعی امکان پذیر است. وضعیت تراکنش بلافاصله از طریق پیامک به اطلاع فروشنده رسانیده می شود و در پنل پذیرندگان قابل مشاهده می باشد.

در حال حاضر این محصول توسط شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با داشتن تجربه مدیریت بیش از یک میلیون پذیرنده در سراسر کشور به صورت گسترده ارائه شده است.  

1399/02/07

پیام تبریک مدیر عامل به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

    در دامن این بحـر گرانمـایه ببینـید / دریای گهرهای فراوان رمضان است

    با ذکر مناجات خدا در دل شب ها / بر هستی ما دست گل افشان رمضان است 


دیگر بار نسیم خوشی وزیدن گرفت و هلال ماه پربرکت و سراسر رحمت رمضان رخ نمود.

ماه رمضان، فرصتی است تا فارغ از تمامی ظواهر زندگی دنیوی، خالصانه و عاشقانه به بندگی ذات مقدس هستی بخش بیندیشیم و نفس هایمان را از زلال هوای پر برکت نور و امید استشمام کنیم و در تمامی ثانیه‌های این ماه از حضور لحظه‌های ناب نیایش و عشق الهی، لذت میهمانی پروردگار را درک ‌نماییم.
ماه رمضان، ماه مفروش کردن قدوم شب قدر با اشکهای شوق برای درک زیباترین لحظه حیات انسانی و زمانی برای شکرگزاری، کمک به نیازمندان و قرب الهی است.

این روزها باید بیشتر مراقب دل و زبان خود باشیم و لذت میهمانی بر سفره حضرت دوست را با غفلت‌ها و قضاوت‌های گاه و بیگاه از دست ندهیم. همچنین امیدوارم با استعانت از این ماه پر فضیلت، از شرایطی که با ورود ویروس کرونا سخت می گذرد، به آسانی عبور کنیم.

درپایان، فرا رسیدن این ماه عزیز را به خانواده بزرگ یاس تبریک و تهنیت می‌گویم و با آرزوی بهترین دستاوردها در ماه مبارک رمضان، استجابت دعای همه همکاران عزیز را از خداوند متعال خواستارم.

امید دارم همواره چشمه‌سار رحمت الهی بر فضای جان و دلمان جاری مانده، توفیق بهره‌مندی از فیوضات این ماه پر‌خیر و برکت در سال‌های آینده نیز نصیب مان شود.

1399/02/07

جذب و تجهیز پذیرندگان جدید به پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، طبق تفاهم صورت پذیرفته میان شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و مجموعه نمایشگاهی بین المللی استان بوشهر با سه سالن و 360 غرفه، این مجموعه به همت واحد بازاریابی خاص و مرکز بوشهر، به تجهیزات زیرساختی و همچنین پایانه فروش به‌پرداخت ملت بصورت انحصاری مجهز گردید.

1398/12/27

پیام تبریک مدیر عامل به مناسبت سال نو

­­

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ /  یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ /  حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

نوروزی دیگر فرا رسید و سر سبزی، صفا، صمیمیت، تازگی و لطافت در راه است و شکوفه لبخند و نهال امید در قلب یکایک ما رویش زد. تولد دوباره گیتی این بار نیز تازگی و طراوت را هدیه داده تا از این حیث، خداوند منان یکبار دیگر این نعمت را بر ما تمام دارد.

رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است؛ آینده ای که همه امیدواریم و باید که بهتر از گذشته باشد.

پس بیائیم در این روزهای پایان سال و در شرایطی که با ورود ویروس کرونا سخت می گذرد، دلهایمان را نزدیک و در سال جدید با یاری هم، منظری زیبا و زندگی ای خاطره انگیز خلق کنیم. بهار طبیعت، از راه می رسد و صحنه ی جهان، آئینه تمام نمای قدرت خداوندی می گردد، با خوبی ها و بدی ها، هر آنچه که بود؛ برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد و برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد.

اکنون که در این سال نو، وظیفه داریم در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، نو شدن خود را همراه با نو شدن کل عناصر طبیعت به تصویر کشیم؛ جا دارد از کلیه زحمات مدیران و کارشناسان کنونی و همچنین سالیان دور و نزدیک که با همت و استقامت، چنین پتانسیل قابل اعتنایی را ایجاد نموده اند؛ قدردانی نمائیم و بدانیم که در پایه ریزی و بستر سازی حاصله، زحمات این عزیزان نباید نادیده انگاشته شود؛ لذا بایسته و شایسته است، که بهترین و نیکوترین اقبال را از قادر متعال برای این بزرگواران طلب نمائیم.

سـالـی کـه پیش روی داریم، همانند سال های دیگر نیازمند همت و تلاشی مضاعف است که می بایست با از میان برداشتن نقاط ضعف و تقویت منابع داخلی، به اهداف مد نظر، آن چنان که مقدور است دست یابیم. در این رهگذر، امید داریم با استفاده از توانمندی های درون سازمانی و پیشنهادات راهگشای همکاران عزیز، به سرمنزل مقصود نزدیک شویم.

یادمان باشد اگر می خواهیم آسایش و آرامش حقیقی را در زندگی بدست آوریم، باید دلی بزرگ داشته باشیم و این دل بزرگ، با بخشش خطاهای دیگران و ابراز لطف و محبّت به همنوعان است. پس ببخشیم تا بخشیده بشویم.

در پایان و در واپسین روزهای سال1398 صمیمانه ترین درود و شادباش قلبی ام را نثار وجود پُر از مهر و خوبی شما همكاران گرانقدر می نمایم و از خداوند مهربان برای شما و خانواده ی محترمتان در سال جدید، روزهایی خوش همراه با موفّقیّت، سعادت و تندرستی را آرزومندم.


1398/12/14

کاراپی دشمن ویروس ها!

پول نقد از دیرباز یکی از عوامل اصلی انتشار بیماری ها است. در سال های اخیر یکی از اصلی ترین محور های توسعه پرداخت الکترونیکی در دنیا پیشگیری از این معضل بوده که این پرداخت ها اثر شگرفی در ارتقاء سطح بهداشتی جوامع داشتند. اما در روش های پرداخت الکترونیکی مبتنی بر کارت و کارتخوان کماکان معضلات بهداشتی تا حد قابل توجهی وجود دارد چراکه یکی از راههای انتقال بیماریها، دست زدن به سطوح مشترک و آلوده است که دستگاه های کارتخوان نیز یکی از این موارد است که در طی روز به مراتب از آن ها استفاده می شود. و به جرأت می توان گفت در حال حاضر دستگاه کارتخوان آلوده ترین بخش یک مرکز تجاری می تواند باشد.

روش جدید پرداخت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، با نام کاراپی، این امکان را فراهم می آورد تا خریداران با استفاده از تلفن همراه شخصی و بدون استفاده از دستگاه کارتخوان و کارت بانکی، پرداخت را تنها با اسکن کردن یک QR کد اختصاص یافته به فروشنده انجام دهند. از مزایای اصلی این روش علاوه بر سرعت، امنیت، راحتی و حفظ محیط زیست، بدلیل عدم استفاده از رسید کاغذی، پیشگیری از انتشار ویروس ها و بیماری ها را می توان نام برد. در این روش پرداخت کننده بدون هیچ تماسی فیزیکی با فروشنده و یا تجهیزات فروشگاه به راحتی پرداخت خود را انجام می دهد.

استفاده از این روش برای فروشگاهها نیز بسیار حیاتی است. چراکه خود فروشندگان به واسطه تعدد مراجعات افراد مختلف یکی از پر خطرترین گروه های جامعه را تشکیل می دهند و استفاده از دستگاه کارتخوان به عنوان یک وسیله اشتراکی می تواند ریسک انتقال بیماری ها به آنها را افزایش دهد. اما با استفاده از کاراپی شرکت یاس فروشنده به راحتی می تواند پرداخت را مدیریت کرده و از طریق پیامک و پرتال آنلاین کاراپی در لحظه از صحت تراکنش انجام شده نیز اطمینان حاصل نماید.

1398/12/04

شركت مهندسي سيستم ياس ارغواني نایب قهرمان اولین دوره جام فوتسال بهسازان ملت

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، مرحله نهایی اولین دوره مسابقات جام فوتسال بهسازان ملت روز جمعه مورخ دوم اسفندماه 98 در محل سالن کشتیرانی واقع در شیان برگزار شد.

در این مرحله از بازی که با رقابت تیم شركت مهندسي سيستم ياس ارغواني در مقابل تیم بهسازان ملت (الف) و نتیجه چهار بر دو به نفع تیم بهسازان ملت (الف) به پایان رسید، تیم مهندسي سيستم ياس ارغواني نایب قهرمان میدان رقابت گردید.

گفتنی است در این بازی، آقایان حسام گل بابایی و مهدی حیدری به عنوان بهترین بازیکنان زمین، شناخته شدند.

1398/11/30

برگزاری مسابقات جام حذفی فوتسال ویژه مراکز استانی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی به مناسبت دهه مبارک فجر

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، مرحله اول مسابقات جام حذفی فوتسال به مناسبت دهه مبارک فجر، ویژه مراکز استانی کشور از تاریخ ششم الی سیزدهم اسفندماه 98 برگزار می گردد.

گفتنی است در این مرحله از مسابقات، 21 بازی به میزبانی 8 مرکز برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، مرحله دوم این سری از مسابقات پس از صعود تیم های برنده، در فروردین ماه سال 99 برگزار می شود.

1398/11/27

اعلام نتایج دور سوم چهارمین دوره بازی سازمانی "لیگ ستارگان"

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، دور سوم چهارمین دوره بازی سازمانی تحت عنوان ”لیگ ستارگان“ با هدف ایجاد انگیزه و ارتقاء سطح بهره ­وری کارکنان در راستای بهبود عملکرد ایشان، از تاریخ دوازدهم لغایت بیست و یکم بهمن ماه 98 برگزار گردید. در این بازی 34 مرکز پشتیبانی پایانه‌های فروش از سراسر کشور با هم به رقابت پرداختند، که برندگان آن به شرح ذیل می باشد:

مراکز تهران1، البرز، تهران3، خوزستان، خراسان رضوی، قزوین، گلستان، سمنان، خراسان شمالی، لرستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، آذربایجان غربی، هرمزگان، یزد، کرمان، خراسان جنوبی

 همچنین گفتنی است دو دور دیگر این سری از بازی ها، تا اواخر اسفندماه 98 به پایان خواهد رسید.

1398/11/26

شركت مهندسي سيستم ياس ارغواني برنده مرحله نیمه نهایی اولین دوره جام فوتسال بهسازان ملت

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، تیم شركت مهندسي سيستم ياس ارغواني در مرحله نیمه نهایی اولین دوره مسابقات جام فوتسال بهسازان ملت که در روز جمعه مورخ 25 بهمن 98 در محل سالن کشتیرانی واقع در شیان برگزار شد، در مقابل تیم به پرداخت ملت به رقابت پرداخت که با نتیجه مساوی و در ضربات پنالتی، پیروز میدان رقابت گردید.

گفتنی است در این بازی، آقایان مجتبی رحمتی و شاهین صیفی به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شدند.

لازم به ذکر است بازی فینال این دوره از مسابقات، روز جمعه مورخ 2 اسفندماه 98 ساعت 13، بین شرکت های بهسازان (الف) و مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار خواهد شد. 

1398/11/21

برگزاری مسابقات ورزشی ویژه کارکنان شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی به مناسبت دهه مبارک فجر

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، به مناسبت دهه مبارک فجر مسابقات ورزشی در رشته های فوتبال دستی، فوتسال، دارت و تنیس روی میز در دو گروه خانم ها و آقایان ویژه همکاران شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار می گردد.

شایان ذکر است در این سری از مسابقات، به برندگان اول تا سوم در هر یک از رشته های فوق هدایای ارزنده ای اهدا می گردد.

1398/11/21

برگزاری چهارمین دوره بازی سازمانی با عنوان لیگ ستارگان

چهارمین دوره بازی سازمانی تحت عنوان ”لیگ ستارگان“ با هدف ایجاد انگیزه و ارتقاء سطح بهره­ وری کارکنان در راستای بهبود عملکرد ایشان، در تاریخ چهاردهم دی ماه 98 آغاز گردید و دور گروهی آن اواخر اسفند ماه 98 به پایان خواهد ­رسید. در این بازی 38 مرکز پشتیبانی پایانه‌های فروش از سراسر کشور و به صورت دوره ای با هم به رقابت می‌پردازند. با پایان یافتن مرحله گروهی لیگ ستارگان، جوایز ارزنده ای به تیم های برتر اهداء خواهد شد.

همچنین گفتنی است برندگان دور اول و دوم این بازی به شرح ذیل می باشد:

 دور اول: مراکز تهران2، تهران3، البرز، آذربایجان شرقی، خوزستان، قزوین، گلستان، خراسان شمالی، قم، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، ایلام، منطقه آزاد چابهار، هرمزگان، بوشهر، سیستان و بلوچستان

 دور دوم: مراکز تهران3، تهران 2، البرز، آذربایجان شرقی، اصفهان، قزوین، زنجان، اردبیل، خراسان شمالی، لرستان، مرکزی، ایلام، آذربایجان غربی، منطقه آزاد چابهار، یزد، سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی

1398/11/20

برگزاری اولین دوره جام فوتسال بهسازان ملت

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات شركت مهندسي سيستم ياس ارغواني، اولین دوره مسابقات جام فوتسال بهسازان ملت به مناسبت 25 سالگی شرکت دانش بنیان بهسازان ملت در دهه مبارک فجر از تاریخ 98/11/11 الی 98/12/02 در محل سالن کشتیرانی واقع در شیان برگزار می گردد.

در این دوره از مسابقات فوتسال که 8 تیم در آن حضور دارند، تیم شركت مهندسی سیستم ياس ارغواني در اولین بازی خود مقابل تیم صنایع یاس، روز جمعه مورخ 11 بهمن 98، با نتیجه 3 بر صفر پیروز شد.

همچنین این تیم در دومین بازی خود در روز جمعه مورخ 18 بهمن 98، با حضور آقایان شاهین سیفی، مهران نصیری نیا، مجتبی رحمتی، حمید قربانی، محمدرضا صیامی، وحید عابدین نژاد، مهدی حیدری، حسام گل بابائی، امیر ممتاز و سیدمحمد سیدنور در مقابل تیم بهسازان (ب) به رقابت پرداخت که با نتیجه 4 بر صفر، پیروز گردید.

گفتنی است در این دوره از مسابقات، آقای سیدمحمد سیدنور به عنوان سرپرست و آقای امیر ممتاز به عنوان مربی در تیم شركت مهندسي سيستم ياس ارغواني حضور دارند.

1398/11/16

کاراپی، تجربه خرید همراه با لبخند

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، در روش جدید پرداخت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، خرید تنها با اسکن کردن یک QR کد اختصاص یافته به فروشنده توسط تلفن همراه خریدار انجام می گیرد که از مزایای آن سرعت، امنیت، راحتی و حفظ محیط زیست، بدلیل عدم استفاده از رسید کاغذی، می باشد.

شایان ذکر است، این طرح در تمامی کشور اجرایی گردیده است.

1398/11/15

سکوی پرداخت بدون کارت شرکت یاس، نیازهای پرداخت پذیرندگان را شخصی‌سازی می‌کند

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در سال98 توانست به جمع 83 پرداختیاری که با اخذ مجوز از بانک مرکزی فعالیت میکنند اضافه شود. این شرکت پس از آن سکوی پرداخت بدون کارت خود را راهاندازی کرد و این راهکار توسط دکتر بیگدلی مدیرعامل بانک ملت در همایش فن اوری اطلاعات این بانک در مشهد رونمایی شد. در این سکو سه روش پرداخت با کیف پول، کارت و برداشت مستقیم را برای پذیرنده فراهم آورده و کسب مجوز پرداختیاری در راستای تامین امکان پرداخت با استفاده کارت بوده است.نیما فیض گستر، معاون توسعه و نوآوری شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی اعتقاد دارد تجربه بیش از 10 ساله این شرکت در حوزه پشتیبانی خدمات الکترونیکی پرداخت باعث شده علاوه بر اشراف به نیازهای پذیرندگان، خواستههای آنها را در حوزه پرداخت شخصیسازی کند و با استفاده از سکوی پرداخت خدمت پرداختی که مد نظر آنان است به صورت خاص و منحصربهفرد ارائه دهد.

فیض گستر در پاسخ به این سوال که چرا شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی اقدام به دریافت مجوز پرداختیاری کرد، گفت: «پرداختیاری در زیست بوم پرداخت الکترونیکی کشور، مجوز صرفی است که به اعتقاد من به خودی خود ارزشی ندارد آنچه برای ما اهمیت داشت و به همین دلیل مجوز پرداختیاری را دریافت کردیم، این بود که شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی بیش از یک دهه است که در بخش پشتیبانی خدمات الکترونیکی فعالیت میکند و در این حوزه تجربه دارد. ما شبکه دو هزار نفره در سراسر کشور داریم که برای پذیرندگان پایانه فروش، دستگاههای کیوسک و ATM فعالیت میکند؛ بهواسطه این موضوع ارتباط تنگاتنگی با پذیرندگان گوناگون در سراسر کشور و دارندگان دستگاه کارتخوان داریم. با توجه به این تجربیات، نسبت به نیازمندیها و خواستههای پذیرندگان کشور در حوزه پرداخت الکترونیکی دانشی مطلوب داریم.»

او به تجربه مهندسی سیستم یاس ارغوانی در راستای شخصیسازی خدمات پرداخت برای پذیرندهها اشاره کرد و گفت: «از سالهای گذشته روی محصولی تمرکز کردیم که چند ویژگی اصلی داشته باشد. نخستین مورد این بود که خدمات را شخصیسازی شده ارائه دهیم، چراکه همه کسبوکارها از خدمات ثابت استفاده می‌کنند و این رویکرد مناسبی نیست. طیف واحدهای صنفی خیلی وسیع است پس اینکه سرویس واحد به همه این طیفها بدهیم، ضعفی بوده که در این سالها به آن رسیدهایم. مساله دیگر هزینه خدمات در حوزه کارتخوان بود. مبلغی که باید بابت دستگاه کارتخوان، رول کاغذ، شبکه، سرور و سوئیچ پرداخت شده باعث شده هزینه تمام شده تراکنش روی پایانه فروش را به شدت بالا برود. با افزایش قیمت ارز در سال های اخیر حدود 65 درصد واحدهای صنفی به نسبت کارکرد خود توجیهی برای استفاده ازدستگاه کارتخوان ندارند، چراکه هزینهای که برای تخصیص تجهیزات آنها پرداخت می‌شود، بسیار بیشتر از درآمدی است از همکاری با آنها عاید شرکتهای فعال در حوزه بانکی و پرداخت می‌شود.»

 

تامین بخشی‌ از سرویسهای سکوی پرداخت یاس با مجوز پرداختیاری

او تصریح کرد: «با توجه به مواردی که به آن اشاره کردم خواست ما این بود که سرویس کمهزینهتری با هزینه تراکنش کمتری ایجاد کنیم. بحث سوم این بود که موبایل ترند اول در حوزه پرداخت و در عین حال کم هزینه، در دسترس و در لبه تکنولوژی است. ما با همین اهداف، محصولی را ایجاد کردیم به نامهسکوی پرداخت بدون کارت شرکت یاس که برای پیادهسازی بخشی از سرویس‌های آن مجوز پرداخت‌یاری را گرفتیم. خیلی از شرکت‌ها اول مجوزپرداختیاری گرفتند و بعد روی این فکر می‌کنند که باید با آن چه کاری انجام دهند، خیلیهای دیگر هم به این امید گرفتهاند که ارزش آن در سالهای آینده افزایش پیدا کند. اما ما روی نیاز بازار بر اساس شاخصهای اصلی که توضیح دادم محصول سکوی پرداخت بدون کارت را توسعه دادیم. درحقیقت برای اینکه این محصول را وارد بازار کنیم و برای تامین بخشی از سرویسهای آن نیاز دریافت مجوز پرداختیاری داشتیم.»

او سه روش پرداختی را برای سکوی پرداخت بدون کارت تشریح کرد و گفت: «این سرویس، امکان پرداخت را برای پذیرنده در هر محلی به صورت حضوری و غیرحضوری فراهم می‌کند. در این دستگاه امکان پرداخت با سه روش فراهم شده است؛ پرداخت با کارت، نخستین مورد آن است که برای انجام آن به مجوز پرداختیاری نیاز داشتیم. در این راهکار، مشتری بدون استفاده از فیزیک کارت، هزینه را به پذیرنده پرداخت کند. روش دیگر پرداخت از طریق کیف پول و دیگری برداشت مستقیم است. این سه امکان باعث می‌شود، خریداران بتوانند در محل پذیرنده، با انتخاب روش دلخواه، مبلغ را واریز کنند.»

معاون توسعه و نوآوری مهندسی سیستم یاس ارغوانی تصریح کرد: «ویژگی اصلی این سرویس این است که نیاز به اپلیکیشن خاصی ندارد. البتهاپلیکیشن مزایای خاص خود را دارد اما موقعیت فعلی کشور که در نسخه IOS مشکل داریم و مسائل و محدودیتهای مربوط به نصب اپلیکیشن، باعث شد ما این سرویس را بدون اپلیکیشن راهاندازی کنیم. علاوه بر کاربر، پذیرنده هم لازم نیست اپلیکیشن خاصی را نصب کند. پذیرنده میتواند در پنل ما به صورت آنلاین و پوش نوتیفیکیشن، واریزیهای موفق و ناموفق خود را کنترل کند. به اعتقاد من این مزیت اصلی سکو است که بدون نیاز به اپلیکیشن طراحی شده است.»

فیض گستر درباره امکان پرداخت به شیوه برداشت مستفیم گفت: «این امکان از طریق API فراهم شده و همان سرویس دایرکت دبیت یا برداشت مسقیماست. در این سرویس، پرداختکننده می‌تواند از حساب خود پرداخت را انجام دهد. البته انجام این کار منوط به این است که کاربر، سرویس را در بانک فعال کرده و نام کاربری و رمز عبور را داشته باشد.»

 

مزایای شخصیسازی در پرداخت

به گفته معاون توسعه و نوآوری مهندسی سیستم یاس ارغوانی با توجه به مساله شخصیسازی که در این سرویس آن را مد نظر قرار داده‌ایم، شیوههای پرداخت در گروه‌های گوناگون صنفی ارزشگذاری میشود. گروه‌های صنفی، استانی و شهری هر کدام یکی از این روش‌ها که برای آنها ارزشمندتر است، انتخاب میکنند. سعی ما این است که روشی را به مخاطب ارائه دهیم که بیشترین ارزش را برای او داشته باشد.

او در توضیح استفاده از کیوآرکد هم اینطور توضیح داد: «این کیوآرکد، خریدار را به سکوی پرداخت ما منتقل میکند. آدرس به صورت خاص برای پذیرنده خاص تعریف میشود، مبلغ وارد و خریدار انتخاب میکند که کدام یکی از این سه روش را برای پرداخت انتخاب کند. اگر آدرس خاص پذیرنده ذخیره شده باشد نیازی به اسکن کیوآرکد در هر مرتبه پرداخت نیست. از سوی دیگر، از آنجایی که در این سرویس، به هیچ دستگاه سختافزاری نیاز نیست، دامنه پذیرش آن سیار است. پیکهای موتوری، مغازهها و مشاغل خانگی و غیررسمی، صندوقهای خانگی و ... می‌توانند از این سرویس استفاده کنند. پرداختکننده هم تنها به یک گوشی نیاز دارد. حتی الزامی به دوربین گوشی هم ندارد، آدرس سکوی مورد نظر باید به خریدار برسد و این آدرس حتی به صورت پیامک هم قابل انتقال است.»

ما محصول را وارد بازار کردهایم و هدف ما این است که در دور اول 500 هزار نقطه پذیرش در کشور را به این سرویس جدید شرکت یاس مجهز کنیم.فیض گستر با بیان این مطلب گفت: «از آنجایی که سکوی پرداخت به ازای هر پذیرنده تعریف می‌شود این امکان را به ما میدهد که به ازای هر پذیرنده و نیازهای او این سرویس را کاملاً شخصیسازی کنیم. کاری که در دستگاه کارتخوان یا اپلیکیشن به سختی انجام میشود. ما با دو دسته از مشتریان همکاری میکنیم؛ دسته اول کسانی هستند که به صورت عمومی سکو را در اختیار آنها قرار دادهایم و دسته دوم سازمان‌های بزرگی هستند که نیازهایپرداختی آنها را به صوت شخصی‌سازی در کمترین زمان و با تکیه بر این سه روش انجام برطرف میکنیم.»

او در پاسخ به این سوال که همکاری مهندسی سیستم یاس ارغوانی و بانک ملت کمکی به توسعه فعالیتهای این شرکت میکند و یا مانع آن است، گفت: «با توجه به تجربه 10 سالهای که در شرکت یاس با پذیرندهها داشتیم باید به این موضوع اشاره کنم که برند بانک ملت، اطمینان و آرامشی را برای پذیرندهها ایجاد میکند و آنها ترجیح میدهند وقتی بحث انتقال وجه و خرید مطرح است به سراغ نهادهایی بروند که اطمینان بیشتری نسبت به آنها دارند. ما در سایر روشهای پرداخت هم این موضوع را تجربه کردهایم. به اعتقاد من این یکی از بزرگترین مزایای ما در این حوزه است. سالها یک پذیرنده با کارتخوان ما کار کرده و به فرآیند آن آشناست، وقتی ما راهکار جدیدی را به او ارائه میدهیم، برای او مقبولتر است. در بحث فرهنگسازی و ایجاد اعتماد در عام مردم، بودن برند بانک ملت می‌تواند خیلی راهگشا باشد و میتواند مسیری برای سایر شرکت‌ها و استارتآپها باز کند؛ مانند اتفاقی که برای دستگاههای کارتخوان رخ داد و در ابتدا بانکها وارد این حوزه شدند و با جلب اعتماد آنها، سایر شرکت‌ها هم به این حوزه آمدند.»

معاون توسعه و نوآوری مهندسی سیستم یاس ارغوانی تصریح کرد: «این روش جدید است؛ پس اول از همه باید اعتماد و آرامش در پذیرنده ایجاد شود. در این راستا برند بانک ملت و اینکه ما بیش از 10 سال است پشتیبان پذیرندههایمان هستیم باعث شده راحتتر بتوانیم اعتماد آنها را جلب کنیم.»

او در پایان به موضوع تحول دیجیتال و مساله کارمزد در کشور اشاره کرد و گفت: «این روشها نوعی فرآیندهای مالی دیجیتال در حوزه کاربر است. بر اساس مدل شرکت مشاوران بوستون برای بلوغ دیجیتال، به حای اینکه صبر کنیم تمام فرآیندها دیجیتال شود، میتوانیم شروع کنیم و فرآیند های اصلی(لایتهوسها) را دیجیتال و تجربه کاربری را در کاربران ایجاد کنیم. این نوع خدمات در این سطح میتواند مقدمه خوبی برای این موضوع باشد. بحث دیگر کارمزد است که ما هرچقدر از روشهای نوآورانه بخواهیم استفاده کنیم تا موقعی که بحث نظام کارمزدی اصلاح نشود این نوع روشها خیلی نمی‌تواند موفق باشد. هشتاد شرکت مجوز پرداخت‌یاری دارند اما برخی از آنها هنوز نتوانستهاند درآمد پایدار داشته باشند. دلیل اصلی هم همان نظام کارمزدی است که باعث شده جریان درآمدی پایداری برای این شرکت‌ها ایجاد نشود. باید تلاش کنیم بحث کارمزد را یک بار برای همیشه حل کنیم تا روش‌های نوآورانه هم در بازار ایجاد شوند وگرنه psp ها با روشهای سنتی موفقتر خواهند بود.»

1398/11/08

سکوی پرداخت بدون کارت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی وارد بازار شد

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، این محصول که در ماههای گذشته توسط مدیرعامل محترم بانک ملت، جناب آقای دکتر بیگدلی، در شهر مقدس مشهد رونمایی گردیده بود، وارد بازار شد.

 

گفتنی است در فاز اول، تعداد 500 هزار پذیرنده تحت پوشش این طرح قرار گرفتند.

 

لازم به ذکر است این خدمت روشی نوآورانه و جدید است که مشتریان می توانند تنها با اسکن کردن یک QR کد و بدون نیاز به استفاده از هرگونه اپلیکیشن خاص، نسبت به پرداخت  با سه روش متنوع و بدون نیاز به کارت بانکی اقدام نمایند

 

از مزایای این طرح، می توان به تأمین امنیت و سرعت در پرداخت و حفظ محیط زیست اشاره نمود.

1398/10/10

فاز اول نصب و راه اندازی پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت در مجموعه فروشگاههای زنجیره ای وین مارکت به پایان رسید

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، فاز اول نصب و راه اندازی پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت در مجموعه فروشگاههای زنجیره ای وین مارکت (یکی از زیر مجموعه های فروشگاههای زنجیره ای رفاه) به بهره‌‌برداری رسید. در این فاز که به همت واحد بازاریابی خاص شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی انجام گردید، تعداد 80 دستگاه صندوق فروشگاهی و  پایانه فروش به‌پرداخت ملت در 17 شهر کشور نصب و راه اندازی شد.

همچنین گفتنی است به زودی در فاز دوم این طرح و با افتتاح شعبه های جدید، سایر فروشگاههای این مجموعه نیز به پایانه های فروش به پرداخت ملت تجهیز می گردند.

1398/10/02

دیدار مدیر عامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با مدیریت شعب استان قم

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در راستای بازدیدهای استانی مدیرعامل و تیم همراه از مرکز قم، مدیریت شعب بانک ملت استان جناب آقای مهندس کیارش، معاون مالی اداری استان جناب آقای مهندس زینی وند، معاون اعتباری استان جناب آقای مهندس حنفی، رؤسای ادارات مدیریت شعب و حوزه ها با مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی جناب آقای مهندس نمازی، معاون عملیات جناب آقای مهندس چگینی، معاون نوآوری و توسعه جناب آقای مهندس فیض گستر، مدیر ناحیه سه جناب آقای مهندس هاشمی و مدیر مرکز قم جناب آقای مهندس عسگری، روز دوشنبه مورخ 25 آذرماه 98 در محل ساختمان مدیریت شعب استان قم دیدار نمودند.

همچنین جناب آقای مهندس نمازی در جلسه کمیته راهبرد مدیریت شعب استان قم به ایراد سخنرانی پرداختند. ایشان مجموعه شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی را از پیکره و جزئی از بانک دانستند و ضمن اشاره به پتانسیل بالای پرسنل شرکت و نفوذ آنها در بین مشتریان بانک، تعاملات دو طرفه بانک و شرکت را در راستای اهداف عالیه مجموعه بانک ملت، لازم و ضروری دانستند.

شایان ذکر است در بازدید از مرکز قم، جناب آقای مهندس نمازی در جمع پرسنل مرکز سخنرانی نمودند و به بیان مشکلات و ارائه راهکار جهت برطرف شدن آنها پرداختند. سپس مدیر مرکز، گزارشی از عملکرد و اهداف مرکز ارائه نمودند. در پایان نیز جلسه پرسش و پاسخ با پرسنل و پشتیبانان مرکز برگزار گردید و از پرسنل برتر مرکز، تقدیر به عمل آمد.

1398/09/30

تجهیز غرفه های نمایشگاه سالانه آجیل و خشکبار به پایانه های فروش به پرداخت ملت

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، در نمایشگاه سالانه آجیل و خشکبار جهت شب یلدا که از تاریخ 13 الی 30 آذرماه جاری در محل نمایشگاه های بین المللی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار گردید، بیش از 100 پایانه فروش به‌پرداخت ملت به همت مرکز تهران چهار شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در غرفه‌های این نمایشگاه نصب و مورد بهره برداری قرار گرفت.

1398/08/29

معرفی محصولات و خدمات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران 2019

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با هدف معرفی محصولات و خدمات خود شامل پرداختیاری، کیف پول و ارتباط صندوق‌های فروشگاهی، ترازوهای فروشگاهی و ماشین حساب رومیزی به پایانه های فروش، در پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران 2019 در کنار شرکت های گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا، حضور به هم رساند.

شایان ذکر است حضور محصولات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در این نمایشگاه، مورد توجه و استقبال زیادی از جانب شرکت‌های مطرح و فعال در حوزهIT  و کسب‌و‌کار قرار گرفت. همچنین گفتنی است معاونین و مدیران ارشد بانک ملت، مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی از محصولات و خدمات این شرکت ها بازدید نمودند.

1398/08/26

حضور شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2019) در کنار شرکت های گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا با هدف معرفی خدمات و دستاوردهای جدید خود شامل پرداختیاری و کیف پول حضور خواهد یافت. گفتنی است این نمایشگاه، در روزهای 28 الی 30 آبان‌ماه 98 از ساعت 9 الی 18 در مجتمع نمایشگاهی شهر تهران (بوستان گفتگو) برگزار می‌گردد.

 

1398/07/28

همایش سالانه مدیران مراکز سوخت و پایانه‌های فروش شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، همایش سالانه مدیران مراکز پرداخت الکترونیکی روز چهارشنبه مورخ بیست و چهارم مهرماه 98 در محل باشگاه بانک ملت با حضور جناب آقایان دکتر مرتضی نجف عضو هیئت مدیره بانک ملت، مدیران ارشد بانکی، مهندس محمدرضا نمازی مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و مهندس شهریار خلیلی مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت و سایر مدیران و معاونین برگزار شد. در این مراسم، جناب آقایان مهندس نمازی، مهندس خلیلی و دکتر نجف ضمن خوشامدگویی به ایراد سخنرانی پرداختند.

در ادامه، سرکار خانم دکتر هاجر حکیمی معاون کسب‌و‌کارهای پرداخت الکترونیکی و جناب آقایان نیما فیض‌گستر معاون نوآوری و توسعه، محمدرضا ترابیان مدیر بخش امور پذیرندگان کسب و کار پایانه فروش و صابر منصوری مدیر برنامه‌ریزی و فنی کسب‌و‌کار پایانه‌های فروش شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی نیز به معرفی طرح های خود پرداختند. در پایان مراسم، ضمن رونمایی از نرم افزار همیار پشتیبان، از مراکز برتر پشتیبانی پرداخت الکترونیکی استانی با اهدای جوایز نقدی و لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

1398/07/09

فاز اول نصب و راه اندازی پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت در مجموعه تجاری اپال تهران به پایان رسید

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، فاز اول نصب و راه اندازی پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت در مجموعه تجاری اپال تهران به بهره‌‌برداری رسید. در این فاز که به همت واحد بازاریابی خاص و مرکز تهران چهار شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی انجام گردید، تعداد سه دستگاه ATM  و 40 پایانه فروش به‌پرداخت ملت نصب و راه اندازی شد.

همچنین پارکینگ این مجموعه به 5 دستگاه پایانه اندرویدی جهت تسهیل پرداخت ازطرف مراجعین و 2 دستگاه پایانه متصل به سیستم کنترل ورود و خروج تجهیز گردید.

لازم به ذکر است با توجه به توافقات صورت گرفته با این مجتمع، امکان پرداخت هزینه پارکینگ توسط اپلیکیشن سکه تأمین و این مجموعه از خدمات باشگاه مشتریان بانک ملت نیز استفاده خواهد کرد.

همچنین گفتنی است به زودی در فاز دوم این طرح، مجموعه های فود کورت شامل برندهای معتبر، بولینگ، بیلیارد، شهربازی و سینما به پایانه های به پرداخت ملت مجهز می گردند.

شایان ذکر است پیش بینی می شود سایر واحدهای تجاری این مجتمع نیز به پایانه های فروش به پرداخت ملت تجهیز شوند.

1398/07/06

رونمایی از کسب و کار پرداخت یاری شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، آیین رونمایی از کسب و کار پرداخت یاری شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در حاشیه چهاردهمین همایش حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک ملت، با حضور مدیرعامل بانک ملت، تعدادی از مدیران ارشد بانک، گروه فن آوران هوشمند بهسازان فردا (هلدینگ)، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، رؤسای واحدهای انفورماتیک مناطق کشور و مسئولین ادارات کل حوزه فناوری اطلاعات، روز چهارشنبه سوم مهرماه 98 در محل هتل مدینه الرضا مشهد برگزار گردید.

شرکت یاس با این محصول، روش پرداخت نوآورانه ای را ارائه می کند که در آن بدون نیاز به کارت بانکی، پایانه فروش و نصب هرگونه اپلیکیشن خاص، امکان پرداخت در محل را فراهم می آورد.

1398/07/03

سومین نمایشگاه تخصصی سوخت و صنایع وابسته با معرفی نوآوری‌های شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با هدف معرفی محصولات و خدمات خود به نام های دستگاه پرداخت بر روی نازل سوخت (pay at the pumb) ، پایانه پرداخت بهای سوخت (pay station) ، دستگاه خودپرداز – خوددریافت (CRS) ، دستگاه کیوسک غیر نقدی (Cashless)، سامانه مدیریت توزیع فرآورده، کنترل و مانیتورینگ مخازن (دیسپَچینگ)، سامانه جدید مدیریت مالی جایگاه سوخت، سامانه مدیریت در حوزه برندینگ (شرکت های برند) و نرم افزار همیار پشتیبان در سومین نمایشگاه تخصصی بین المللی جایگاه های سوخت و صنایع وابسته شرکت نمود. حضور نسل جديد خدمات و محصولات پرداخت الکترونیکی در جایگاه های سوخت این شرکت، مورد توجه و استقبال زيادي از جانب جايگاه داران و شركت هاي مطرح و فعال در حوزه سوخت و كسب و كار در اين همايش، قرار گرفت. همچنين گفتني است مدير عامل، اعضاي هيئت مديره، معاونين و مديران ارشد شركت هاي سوخت، شركت به پرداخت ملت و شركت مهندسي سيستم ياس ارغواني از محصولات و خدمات اين شركت بازديد نمودند. 

1398/07/03

حضور شركت مهندسي سيستم ياس ارغواني در سومین نمایشگاه تخصصی بین المللی جایگاههای سوخت و صنایع وابسته

حضور شركت مهندسي سيستم ياس ارغواني در سومین نمایشگاه تخصصی بین المللی جایگاههای سوخت و صنایع وابسته، 31 شهریور الی 3 مهر 98  در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

1398/06/27

رونمایی از سکوی خدمات پذیرندگان شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی که چندی پیش موفق به اخذ مجوز پرداختیاری شد، در جلسه ای که روز سه شنبه 26 شهریور 1398 با حضور مدیران ارشد بانک ملت و شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در محل سالن جلسات این شرکت برگزار گردید، از اولین محصول خود با عنوان سکوی خدمات پذیرندگان شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی که شامل سرویس پرداختیاری می‌باشد، رونمایی کرد.

1398/06/17

مراسم سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) روز یکشنبه مورخ 98/06/17 در محل نمازخانه شرکت با حضور مدیرعامل محترم، مسئولین و پرسنل برگزار شد. در این مراسم پس از قرائت قرآن، مداحی، سخنرانی و اقامه نماز جماعت، کلیه همکاران ناهار مهمان سفره پر برکت امام حسین (ع) به میزبانی شرکت بودند.

1398/06/13

پایگاه دانش در وب سایت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی راه اندازی شد

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات، در این پایگاه علاوه بر انتشار خبرهایی به روز از دنیای نوآوری در حوزه های پرداخت الکترونیکی، بانکداری الکترونیکی، بانکداری دیجیتال، بلاک چین و ... آخرین مقالات و یادداشت های منتشر شده در نشریات و منابع معتبر بین المللی، با ترجمه اختصاصی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی قابل دسترسی هستند. علاقمندان و همکاران می توانند مقالات و اخبار منتخب خود را به ایمیل روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی به آدرس prad@sys-yaas.com ارسال کرده تا این مقالات و اخبار با نام خودتان در سایت درج گردد.

1398/06/12

بازدید آقای دکتر مرتضی نجف عضو محترم هیئت عامل و معاون مدیر عامل بانک ملت در امور فناوری اطلاعات از شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

بازدید آقای دکتر مرتضی نجف عضو محترم هیئت عامل و معاون مدیر عامل بانک ملت در امور فناوری اطلاعات از شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

1398/05/15

طراحی و تولید نرم افزار "همیار پشتیبان" در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، نرم افزار "همیار پشتیبان" به همت امور برنامه‌ریزی و سیستمها و واحد نرم افزار شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی طراحی و تولید گردید. لازم به ذکر است استفاده از این نرم افزار کلیه نیازها و کاستی‌های مربوط به سرویس روزانه‌ پشتیبان‌های پایانه‌های فروش را پوشش می‌دهد و موجب افزایش سرعت و دقت پشتیبان در انجام فرآیند مربوطه می‌گردد. همچنین می‌توان از قابلیتهای این نرم افزار به رؤیت اخبار و ابلاغیه‌های شرکت، سرویس‌های روزانه، دسترسی به جزوات آموزشی و فرم‌های مورد نیاز و ویرایش مشخصات پذیرنده توسط پشتیبانان به صورت آنلاین و آفلاین اشاره نمود. گفتنی است تحقق اهداف زیست محیطی با کاهش چشمگیر میزان مصرف کاغذ، جلوگیری از هدر رفتن منابع سازمان (کاهش هزینه‌های مواد مصرفی مانند پرینتر، جوهر و ...)، افزایش سرعت در ارائه خدمات به پذیرندگان و در نهایت افزایش کیفیت خدمات و رضایت مشتریان و همچنین کاهش احتمال خطای انسانی از مزایای مهم استفاده از این نرم افزار می‌باشد.

1398/05/02

دومین همایش مرکز آموزش گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا در سال 98 برگزار شد

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، دومین همایش مدیریتی در حوزه منابع انسانی از بین 12 کارگاه و همایش برنامه‌ریزی شده برای سال 1398 ویژه مجموعه شرکت‌های گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا، توسط مرکز آموزش بهسازان فردا روز چهارشنبه مورخ 98/05/02 برگزار گردید. گفتنی است در این همایش نیم‌روزه که ویژه مدیران ارشد و در سالن اجتماعات مرکز آموزش شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار شد، آقای دکتر بهزاد ابوالعلایی از اساتید برتر در حوزه منابع انسانی به عنوان سخنران حضور داشتند و برخی عناوین به شرح ذیل مورد بحث و بررسی قرار گرفت: چگونه کارکنانی با انگیزه، وفادار، پرتلاش، عاشق کار و سازمان داشته باشیم؟، تشریح عوامل 12 گانه موثر بر انگیزه کارکنان بر اساس نتایج تحقیق مؤسسه گالوپ، تأکید بر عامل ارزیابی و ارائه بازخورد در مسیر پیشرفت کارکنان، تأکید بر عامل آموزش کارکنان به عنوان سرمایه گذاری متقابل در شرکت‌ها، مدل ارزیابی Q12 مؤسسه گالوپ. شایان ذکر است دور اول همایش مذکور ویژه مدیران میانی مجموعه شرکت‌های گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا، روز دوشنبه بیست و چهارم تیرماه جاری برگزار گردید.

1398/05/01

نصب و راه اندازی دستگاه خودپرداز - خوددریافت (CRS) در شعب جدید بانک ملت توسط شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، در مراسمی که روز دوشنبه مورخ 98/04/31 با حضور رییس اداره کل زیرساخت و نرم افزار بانک ملت، رئیس شعبه مستقل مرکزی، مدیر اداره کل بانکداری شخصی و توسعه محصول، مدیر امور طرح و برنامه، معاونین و مدیران ارشد شرکت‌های بهسازان ملت، مهندسی سیستم یاس ارغوانی و آدونیس در محل شعبه مذکور برگزار شد، دستگاه خود‌پرداز – خود‌دریافت (CRS) این شرکت رونمایی و عملیاتی گردید. لازم به ذکر است، در حال حاضر شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی به عنوان متولی پروژه کسب‌و‌کار دستگاه خود‌پرداز – خود‌دریافت (CRS)، مسئولیت نصب، راه‌اندازی و پشتیبانی از پایانه‌های مذکور را دارد. گفتنی است دستگاه خود‌پرداز – خود‌دریافت (CRS) از لحاظ شکل ظاهری همانند دستگاه خودپرداز می‌باشد و علاوه بر ارائه تمامی خدمات موجود بر روی دستگاه خودپرداز، امکان واریز وجه نقد به صورت آنی توسط دارندگان ملت کارت نیز فراهم گردیده است و مشتریان می‌توانند وجوه مورد نظر را به حساب خود و یا سایر مشتریان بانک ملت، به‌صورت شبانه‌روزی واریز نمایند.

1398/04/31

بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ با معرفی نوآوری‌های شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با هدف معرفی محصولات و خدمات خود شامل دستگاه pay at the pump (پرداخت بر روی نازل سوخت)، کیوسک بیمارستانی، CRS (خودپرداز - خود‌دریافت)، کیوسک‌های دیواری و ارتباط ترازوهای فروشگاهی و ماشین حساب رومیزی به پایانه های فروش، در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ 2019 در کنار سایر شرکت‌‌های گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا، حضور به هم رساند. علاوه بر سایر محصولات که در نمایشگاه های قبلی نیز عرضه گردیده بود، نخستین حضور محصول ماشین حساب رومیزی متصل به دستگاه کارتخوان و ارتباط پایانه های فروش با ترازوهای فروشگاهی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در این نمایشگاه، مورد توجه و استقبال زیادی از جانب شرکت‌های مطرح و فعال در حوزهIT و کسب‌و‌کار قرار گرفت. همچنین گفتنی است وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزیر امور اقتصاد و دارایی، معاون اقتصادی رئیس‌جمهور، معاونین و مدیران ارشد بانک ملت، مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی از محصولات و خدمات این شرکت ها بازدید نمودند.

1398/04/30

شناسایی نیروهای متخصص در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ (الکام جابز)

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات، در حاشیه بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ (2019)، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در بخش الکام جابز آمادگی شناسایی و جذب افراد مستعد و توانمند در حوزه های کاری مورد نیاز و مرتبط با شرکت را دارد. علاقمندان می توانند جهت کسب بیشتر به سالن 27 نمایشگاه بین المللی تهران مراجعه نمایند. لازم به ذکر است نمایشگاه مذکور در روزهای 27 الی 30 تیرماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

1398/04/26

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی موفق به اخذ مجوز پرداخت یاری شد

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی از شرکت های زیرمجموعه بانک ملت موفق به اخذ مجوز پرداخت یاری شد. این شرکت با در اختیار داشتن 38 مرکز عملیاتی و بیش از 1000 نفر پرسنل عملیاتی در سراسر کشور بزرگترین شبکه ارائه خدمات پرداخت و بانکداری الکترونیکی را در اختیار دارد. در سال های اخیر و با افزایش قابل توجه هزینه های ارائه خدمات در حوزه پرداخت های الکترونیکی حضوری، از جمله افزایش قیمت دستگاه کارتخوان، افزایش قیمت کاغذ و ... و در عین حال ثابت ماندن ارزش کارمزدی فشار مضاعفی بر صنعت پرداخت وارد شده است. به نوعی که در حال حاضر درصد قابل توجهی از اصناف و پذیرندگان توجیه اقتصادی لازم را برای ارائه تجهیزات پرداخت حضوری ندارند اما در عین حال وجود این تجهیزات برای ادامه کسب و کار آنها حیاتی است. پس در این شرایط و در قحطی نوآوری صنعت پرداخت ارائه راهکارهای پرداخت مستقل از تجهیزات پرهزینه می تواند اثر شگرفی در به حرکت درآوردن پیکره لخت و خسته پرداخت الکترونیکی کشور داشته باشد. در این میان شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی به عنوان بازوی اجرائی بانک ملت و شرکت به پرداخت ملت در توسعه ابزارهای پرداخت و بانکداری الکترونیکی حضوری، با اخذ مجوز پرداخت یاری قصد دارد تا سبد محصولات بانک ملت در حوزه پرداخت الکترونیکی را تکمیل کرده و با ارائه ی راهکارهای نوآورانه، کم هزینه و فراگیر تحولی در صنعت پرداخت کشور ایجاد کند. این شرکت با تکیه بر شبکه عملیاتی گسترده در سطح کشور، تسلط بر راهکارهای پرداخت روز دنیا و شناختی که از نیازمندی اصناف طی سال های طولانی کسب نموده است به زودی از محصول پرداخت یاری خود رونمایی خواهد کرد. این محصول مبتنی بر نیاز اصناف و بر اساس سادگی و کاربردی ساده و با قابلیت پوشش حداکثری جامعه دارندگان کارت بانکی و پذیرندگان طراحی و تولید شده است.

1398/04/24

اولین همایش مرکز آموزش گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا در سال 98 برگزار شد

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، اولین همایش مدیریتی در حوزه منابع انسانی از بین 12 کارگاه و همایش برنامه‌ریزی شده برای سال 1398 ویژه مجموعه شرکت‌های گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا، توسط مرکز آموزش بهسازان فردا روز دوشنبه مورخ 98/04/24 برگزار گردید. گفتنی است در این همایش نیم‌روزه که در سالن همایش‌های بانک ملت برگزار شد، آقای دکتر بهزاد ابوالعلایی از اساتید برتر در حوزه منابع انسانی به عنوان سخنران حضور داشتند و برخی عناوین به شرح ذیل مورد بحث و بررسی قرار گرفت: چگونه کارکنانی با انگیزه، وفادار، پرتلاش، عاشق کار و سازمان داشته باشیم؟، تشریح عوامل 12 گانه موثر بر انگیزه کارکنان بر اساس نتایج تحقیق مؤسسه گالوپ، تأکید بر عامل ارزیابی و ارائه بازخورد در مسیر پیشرفت کارکنان، تأکید بر عامل آموزش کارکنان به عنوان سرمایه گذاری متقابل در شرکت‌ها و مدل ارزیابی Q12 مؤسسه گالوپ. شایان ذکر است دور دوم همایش مذکور ویژه مدیران ارشد مجموعه شرکت‌های گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا نیز در تاریخ دوم مردادماه جاری برگزار خواهد شد.

1398/04/22

از رونمایی محصولات جدید تا شناسایی نیروی متخصص

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ 2019 (الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک) با هدف معرفی خدمات و دستاوردهای جدید خود حضور خواهد یافت. از جمله محصولات و خدمات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی می‌توان به دستگاه خود‌دریافت (CRS)، کیوسک بیمارستانی، نازل سوخت، کیوسک دیواری، پایانه‌های فروش متصل به ماشین حساب رومیزی و ترازوی فروشگاهی اشاره نمود. همچنین این شرکت در نظر دارد در نمایشگاه الکامپ 2019 علاوه بر رونمایی خدمات جدید، زمینه را برای معرفی متخصصین و افراد مستعد فراهم نماید که بیانگر توسعه و تولید محصولات جدید در عرصه بانکداری نوین می باشد. گفتنی است در شرایط فعلی اقتصادی کشور، شرکت‌های دانش‌بنیان معدودی هستند که با رویکرد جذب افراد متخصص و توانا، سیاست توسعه فناوری اطلاعات را بر عهده دارند. در همین راستا، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با برگزاری دوره‌ها، کارگاه‌ها و همایش‌های تخصصی فناوری، افزایش اطلاعات کاربران و مشتریان را در دستور کار خود قرار داده است. همچنین علاقه‌مندان به آشنایی بیشتر با محصولات این شرکت می‌توانند از غرفه‌های شماره 373 و 481 گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا در سالن 38 نمایشگاه الکامپ بازدید نمایند. لازم به ذکر است، بیست‌وپنجمین نمایشگاه الکامپ در روزهای 27 تا 30 تیرماه جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌گردد.

1398/04/19

جوایز دارندگان پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت اهدا گردید

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، چهارمین دوره قرعه‌کشی جشنواره بزرگ فروش اصفهان سیتی سنتر، با حضور مدیران ارشد شرکت پرستیژ‌لند ایران، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و رؤسای شعب بانک گردشگری در محل سالن مجتمع تجاری – تفریحی اصفهان سیتی سنتر برگزار شد. جوایز این دوره از جشنواره، شامل جوایز ارزنده نقدی و غیرنقدی از جمله دو دستگاه خودرو 206 و تیبا بود که به برندگان این دوره از جشنواره به قید قرعه‌کشی اعطا گردید. لازم به ذکر است در این مجتمع، تمامی فروشگاه‌ها مجهز به پایانه‌های فروش شرکت به‌پرداخت ملت بوده که از حساب بانک گردشگری استفاده می‌نمایند.

1398/04/17

اولین کارگاه آموزش بدو استخدام شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در سال 98 برگزار شد

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، اولین کارگاه آموزش بدو استخدام شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در سال 98 ویژه برخی از پرسنل جدیدالاستخدام ناحیه سه پایانه‌های فروشگاهی در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، قم و زنجان از تاریخ 98/04/13 لغایت 98/04/15 برگزار گردید. لازم به ذکر است در این کارگاه سه روزه که در محل سالن آموزش این شرکت برگزار شد، ضمن ارائه اکوسیستم پرداخت الکترونیک کشور و شاخص‌های مؤثر بر آن، چارت سازمانی شرکت، مراکز عملیاتی و شرح وظایف هر یک از واحدها ارائه گردید.

1398/04/16

نصب و راه اندازی دستگاه خودپرداز - خوددریافت (CRS) در شعب جدید بانک ملت توسط شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، در مراسمی که روز چهارشنبه مورخ 98/04/05 با حضور رئیس شعبه منظریه بانک ملت کرج، نمایندگان مدیریت شعب استان البرز، نمایندگان اداره کل بانکداری شخصی و توسعه محصول، اداره کل زیرساخت و نرم‌افزار و شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در محل شعبه مذکور برگزار شد، دستگاه خود‌پرداز – خود‌دریافت (CRS) این شرکت رونمایی و عملیاتی گردید. لازم به ذکر است، در حال حاضر شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی به عنوان متولی پروژه کسب‌و‌کار دستگاه خود‌پرداز – خود‌دریافت (CRS)، مسئولیت نصب، راه‌اندازی و پشتیبانی از پایانه‌های مذکور را دارد. گفتنی است دستگاه خود‌پرداز – خود‌دریافت (CRS) از لحاظ شکل ظاهری همانند دستگاه خودپرداز می‌باشد و علاوه بر ارائه تمامی خدمات موجود بر روی دستگاه خودپرداز، امکان واریز وجه نقد به صورت آنی توسط دارندگان ملت کارت نیز فراهم گردیده است و مشتریان می‌توانند وجوه مورد نظر را به حساب خود و یا سایر مشتریان بانک ملت، به‌صورت شبانه‌روزی واریز نمایند.

1398/04/15

سامانه آموزش مجازی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی راه اندازی شد!

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، سامانه آموزش مجازی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی (Learning Management System) با هدف ارائه خدمات آموزشی متنوع و با پوشش حداکثری کاربران راه‌اندازی و آماده ارائه خدمات شد. این سامانه علاوه بر ارائه خدمات آموزشی به پرسنل شرکت‌های گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا امکان ارائه خدمات آموزشی برای عموم را هم دارا می‌باشد. قابلیت‌های اصلی این سامانه عبارتند از: تعریف دوره‌های آموزشی عمومی یا تخصصی برای گروه‌های مختلف منطبق بر آخرین استانداردهای آموزشی روز دنیا، برگزاری آنلاین و آفلاین (تلفیقی) دوره‌های آموزشی، برگزاری آزمون الکترونیکی، امکان مشاهده و گزارش گیری کامل فعالیت اعضا. همچنین این سامانه امکان تعریف دوره‌های مختلف را برای اساتید دارد و مدرسین می توانند از قابلیت‌های زیر بهره‌مند شوند: رصد کردن و ثبت کلیه فعالیت‌های دانش پذیران، امکان گزارش گیری از تمامی فعالیت‌های انجام شده، ارائه محتوای آموزشی با قالب‌های مختلف (pdf, ppt, mp3, mp4 ,…)، مدیریت خودکار روند آموزش، ارائه گواهینامه الکترونیکی پایان دوره، بهره‌گیری از آخرین استانداردهای آموزشی روز دنیا بواسطه استفاده از تکنولوژیست آموزشی، ارائه تکلیف برای هر قسمت از محتوا در شکل‌های مختلف منطبق بر آخرین استانداردهای آموزشی دنیا، استفاده از انواع آزمون‌ها (تستی، تشریحی، جورچین، پر کردن جای خالی، تلفیقی و ...). استفاده کنندگان این سامانه می‌توانند پس از ثبت‌نام و دریافت نام کاربری از قابلیت‌های زیر استفاده نمایند: شرکت فعال در دوره‌های آموزشی به صورت الکترونیکی در یک محیط تعاملی و پویا، استفاده از پرسش و پاسخ از طریق شرکت در کلاس های مجازی، استفاده از منابع تکمیلی در محتوای هر دوره (شامل: معرفی وب سایت، PDF، فیلم آموزشی، هر گونه جزوه و...)، سنجش اثربخشی دوره‌ها از طریق نظرسنجی پس از آزمون پایان دوره، خودمدیریتی در یادگیری از طریق مشاهده کارنامه عملکرد آموزشی کاربر. گفتنی است، در حال حاضر در این سامانه بیش از 25 عنوان دوره مجازی در سرفصل‌های فناوری اطلاعات، مدیریت و زبان انگلیسی با تدریس اساتید برتر و برند در حوزه مربوط خود بارگذاری شده است.

1398/04/01

حضور شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ 2019 (الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک) در کنار سایر شرکت های گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا با هدف معرفی خدمات و دستاوردهای جدید خود حضور خواهد یافت. گفتنی است این نمایشگاه، در روزهای 27 الی 30 تیرماه 98 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌گردد.

1398/03/27

نصب و راه اندازی دستگاه خودپرداز - خوددریافت (CRS) در شعب جدید بانک ملت توسط شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، در مراسمی که روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ 98/03/26 و 98/03/27 با حضور رؤسای شعب فلکه سوم تهرانپارس و تیراژه، نمایندگان مدیریت شعب مناطق 4 و 5 تهران، نمایندگان اداره کل بانکداری شخصی و توسعه محصول و اداره کل زیرساخت و نرم‌افزار بانک ملت، نمایندگان شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و شرکت آدونیس، در محل شعب مذکور برگزار شد، دستگاه خود‌پرداز – خود‌دریافت (CRS) رونمایی و عملیاتی گردید. لازم به ذکر است، در حال حاضر شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی به عنوان متولی پروژه کسب‌و‌کار دستگاه خود‌پرداز – خود‌دریافت (CRS)، مسئولیت نصب، راه‌اندازی و پشتیبانی از پایانه‌های مذکور را دارد. گفتنی است دستگاه خود‌پرداز – خود‌دریافت (CRS) از لحاظ شکل ظاهری همانند دستگاه خودپرداز می‌باشد و علاوه بر ارائه تمامی خدمات موجود بر روی دستگاه خودپرداز، امکان واریز وجه نقد به صورت آنی توسط دارندگان ملت کارت نیز فراهم گردیده است و مشتریان می‌توانند وجوه مورد نظر را به حساب خود و یا سایر مشتریان بانک ملت، به‌صورت شبانه‌روزی واریز نمایند.

1398/03/26

تجهیز مجموعه فروشگاهی زرگوشت مغان تهران به اتصال صندوق فروشگاهی به پایانه به‌پرداخت ملت

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، طبق تفاهم صورت پذیرفته میان شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و مجموعه فروشگاهی زرگوشت مغان واقع در تهران محله سراج، این مجموعه به همت واحد بازاریابی خاص، به تجهیزات صندوق فروشگاهی متصل به پایانه فروش، ترازو و چاپگر مجهز گردید. لازم به ذکر است، ارتباط صندوق‌های فروشگاهی به پایانه‌های فروش، پیش از این صورت می‌گرفت و ارتباط ترازو به پایانه‌های فروش خدمتی جدید در این حوزه می‌باشد.

1398/03/26

فاز اول نصب و راه اندازی پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت در بیمارستان شهدای تجریش تهران به پایان رسید

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، فاز اول نصب و راه اندازی پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت در بیمارستان شهدای تجریش تهران به بهره‌‌برداری رسید. در این فاز که به همت مرکز تهران دو شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی انجام گردید، تعداد 18 پایانه فروش به‌پرداخت ملت در بیمارستان شهدای تجریش با بستر LAN نصب و راه‌اندازی شد. همچنین گفتنی است به زودی در فاز دوم، تعداد 20 پایانه فروش دیگر نیز در این بیمارستان نصب و راه‌اندازی می‌گردد.

1398/03/26

جذب و تجهیز پذیرندگان جدید به پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، در نمایشگاه سالانه که به‌مناسبت ماه مبارک رمضان در محل بوستان ولایت برگزار گردید، بیش از 30 دستگاه پایانه فروش به‌پرداخت ملت، به غرفه های موجود در این نمایشگاه تخصیص داده شد. همچنین در گروه‌های صنفی با ظرفیت بالای تراکنش، تعدادی از پذیرندگان جدید در محل خیابان‌های سی تیر و باب همایون، جذب و به پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت مجهز گردیدند.

1398/01/25

راه اندازی جایگاه های آسیب دیده در مناطق سیل زده

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، در مراسمی که با حضور مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری آقای شکر ریز، مدیر منطقه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان آقای سالاری نسب، رئیس انجمن صنفی جایگاه داران استان آقای تابش رضایی، فرماندهی کل سپاه پاسداران قمر بنی هاشم سرتیپ دوم پاسدار علی محمد اکبری و مدیران و پرسنل حوزه سوخت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در محل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد، از اقدام راه اندازی و احیای تعداد حدود 50 جایگاه آسیب دیده در مناطق سیل زده و ارائه دو خدمت مهم پیمایش گازوئیل و پرداخت الکترونیک به جایگاه داران و شهروندان این استان، به همت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی تشکر و قدردانی گردید. گفتنی است در راستای این اقدام ارزنده، از آقایان علیرضا ترابیان مدیر بخش پشتیبانی سامانه پرداخت الکترونیک بهای سوخت، محمود آسینه مدیر پشتیبانی فنی پرداخت الکترونیکی بهای سوخت ناحیه سه و صادق احمد زاده مدیر مرکز پشتیبانی فنی پرداخت الکترونیکی بهای سوخت استان چهارمحال و بختیاری شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، با اهدای لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد.

1398/01/19

انتصابات جدید شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، مراسم تودیع آقای جلال درباری و معارفه آقای علیرضا نواب به عنوان مدیر ناحیه یک (مشتمل بر استان های تهران و البرز)، روز دوشنبه مورخ نوزدهم فروردین ماه 98 با حضور مدیر عامل، معاونین و مدیران شرکت، در محل سالن جلسات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار گردید.

1397/12/25

دیدار مدیریت شعب استان یزد با پرسنل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، مدیریت شعب استان یزد، معاون اداری مالی و رئیس اداره امور انفورماتیک استان با مدیران و پرسنل پایانه های فروش و سوخت مرکز یزد شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، روز سه‌شنبه مورخ بیست و یکم اسفندماه 97 در محل سالن جلسات ساختمان مدیریت شعب استان یزد دیدار نمودند. در این جلسه، مدیریت شعب استان از زحمات پرسنل شرکت تشکر و قدردانی نمودند.

1397/12/15

گواهینامه ISO/IEC 20000-1 شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برای پنجمین سال متوالی تمدید گردید

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، جلسه ممیزی مراقبتی گواهینامه ISO/IEC 20000-1 در تاریخ 97/12/14 با حضور معاونین و مدیران شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و ممیزی شرکت پیشگامان توسعه تعالی و بهبود، به عنوان نماینده رسمی مؤسسه گواهی دهنده AQC در ایران و مورد تأیید IAS امریکا در حوزه صدور استانداردهای مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار گردید. در این جلسه، دکتر قریشی سرممیز شرکت پیشگامان توسعه تعالی و بهبود، ضمن اشاره به شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی به عنوان اولین و تنها شرکت ایرانی در زمینه اخذ و نگهداری 5 ساله استاندارد ISO/IEC 20000-1 و اعلام تمدید یکساله این گواهینامه با عالی ترین رتبه و بدون هیچگونه عدم انطباق با استاندارد، وجه تمایز این شرکت را با سایر شرکتهای ممیزی شده، در نقش پررنگ سیستمها و روشهای تدوین شده در فرایندهای جاری شرکت به همت امور برنامه ریزی و سیستمها دانستند. گفتنی است بر اساس گزارش سر ممیز مربوطه، این گواهینامه برای پنجمین سال پیاپی با موفقیت تمدید شد.

1397/12/06

انتصابات جدید شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، مدیر عامل محترم شرکت جناب آقای محمدرضا نمازی در احکام جداگانه ای معاونت و مدیران جدید این شرکت را منصوب نمودند. در احکام صادر شده، جناب آقایان نیما فیض گستر به عنوان معاونت تجارت الکترونیک، امیر حسن زاده به عنوان مدیر مطالعه بازار و هوش تجاری و حسین چراغی به عنوان مدیر کسب‌و‌کار خودپرداز منصوب گردیدند.

1397/12/06

معرفی محصولات و خدمات شرکت به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی در دومین نمایشگاه تخصصی بین المللی جایگاه های سوخت و صنایع وابسته

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، شرکت به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی، با هدف معرفی محصولات و خدمات خود به نام های سامانه جدید مدیریت مالی جایگاه سوخت، سامانه مدیریت توزیع فرآورده، کنترل و مانیتورینگ مخازن (دیسپَچینگ)، دستگاه پرداخت بر روی نازل سوخت (pay at the pumb) و پایانه پرداخت بهای سوخت (pay station)به عنوان حامی در دومین نمایشگاه تخصصی بین المللی جایگاه های سوخت و صنایع وابسته شرکت نمودند. حضور نسل جديد خدمات و محصولات پرداخت الکترونیکی در جایگاه های سوخت این شرکت، مورد توجه و استقبال زيادي از جانب جايگاه داران و شركت هاي مطرح و فعال در حوزه سوخت و كسب و كار در اين همايش، قرار گرفت. همچنين گفتني است مدير عامل، اعضاي هيئت مديره، معاونين و مديران ارشد بانك ملت، شركت هاي سوخت، شركت به پرداخت ملت و شركت مهندسي سيستم ياس ارغواني از محصولات و خدمات اين شركت بازديد نمودند. لازم به ذکر است به پاس حضور و مشارکت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در این نمایشگاه، لوح تقدیری از طرف برگزار کنندگان نمایشگاه به شرکت اهدا گردید.

1397/12/04

شركت به پرداخت ملت و مهندسي سيستم ياس ارغواني حامی دومین نمایشگاه تخصصی بین المللی جایگاههای سوخت و صنایع وابسته

حضور شركت به پرداخت ملت و مهندسي سيستم ياس ارغواني به عنوان حامی در دومین نمایشگاه تخصصی بین المللی جایگاههای سوخت و صنایع وابسته 2 الی 5 اسفند 97 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

1397/12/01

دومین نمایشگاه تخصصی بین المللی جایگاههای سوخت و صنایع وابسته برگزار می گردد

حضور شرکت به پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی در دومین نمایشگاه تخصصی بین المللی جایگاههای سوخت و صنایع وابسته، 2 الی 5 اسفندماه 97، محل دائمی نمایشگاههای بین المللی

1397/11/23

تیم فوتسال مرکز آذربایجان شرقی شركت مهندسي سيستم ياس ارغواني نایب قهرمان مسابقات گرامیداشت هفته بسیج بانک ملت استان شد

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات شركت مهندسي سيستم ياس ارغواني، مسابقات فوتسال بانک ملت در استان آذربایجان شرقی به مناسبت هفته بسیج از تاریخ 97/09/20 الی 97/11/16 در محل سالن های بهزیستی و آذر آب تبریز برگزار شد. در این دوره از مسابقات فوتسال که 15 تیم در سه گروه در آن حضور داشتند، تیم شركت ياس ارغواني با حضور آقایان میرمهدی سیدنژاد، کریم وکیلی، جواد اکبرنژاد، حبیب اسحقی، حسین غفاری، وحید ایرانپور، یوسف اعلائی و وحید قربانپور در مقابل تیم حوزه سه به رقابت پرداخت که با نتیجه 2 بر صفر، موفق به کسب مقام نایب قهرمانی گردید. در این دوره از مسابقات، آقای علی اکرمی به عنوان سرپرست و آقای مهدی هادیفر به عنوان مربی در تیم شركت مهندسي سيستم ياس ارغواني حضور داشتند. گفتنی است در سه دوره پیشین، تیم فوتسال شرکت مهندسي سيستم ياس ارغواني مقام های قهرمانی و سوم را کسب کرده بود.

1397/11/13

حضور علمی پرسنل شركت مهندسي سيستم ياس ارغواني در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت

به گزارش روابط عمومي و تبليغات، از مجموعه مقالات ارائه شده در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت مورخ 9 الی 10 بهمن 97، سه مقاله برگزیده پرسنل شركت مهندسي سيستم ياس ارغواني جهت ارائه در این همایش انتخاب گردید که از این میان، مقاله نوشته شده توسط خانمها مژده اشرافی بفرویی و ملیحه مجیدزاده از واحد مطالعه بازار با عنوان «توسعه و ارتقا مدل اعتبارسنجی در فرایند وام دهی بانک ها با استفاده از فناوری بلاک چین» به عنوان مقاله برتر شناخته شد. همچنین در این همایش، دو مقاله دیگر با عنوان های «به کارگیری سند PSD2 و بهره مندی از منافع حاصل از آن» توسط خانم فائزه نیک بین از واحد برنامه ریزی و فنی کسب و کار پایانه فروش و «تأثیر بلاک چین بر مدل های کسب و کار صنعت بانکداری» توسط خانم بهنوش چوبینه از واحد مطالعه بازار ارائه گردید. گقتنی است از مجموع ۴۱۵ چکیده مقاله ارسالی همایش و ۱۶۱ مقاله ارسالی به دبیرخانه همایش، در مجموع ۲۵ مقاله مورد تأیید نهایی جهت درج در مجموعه مقالات همایش قرار گرفت که از میان ۲۵ مقاله ذکر شده، هیئت داوران سه مقاله را شایسته تقدیر دانست.

1397/11/10

معرفي محصولات و خدمات شركت دانش بنيان مهندسي سيستم ياس ارغواني در هشتمين همايش سالانه بانكداري الكترونيك و نظام هاي پرداخت

به گزارش روابط عمومي و تبليغات، شركت مهندسي سيستم ياس ارغواني با هدف معرفي پنج محصول اصلي خود به نام هاي دستگاه پرداخت بر روي تلمبه (pay at the pumb)، دستگاه خود دريافت (CRS)، نسل جديد كيوسك هاي بانكي، كيوسك بيمارستاني و نرم افزارهاي كاربردي صنعت پرداخت در هشتمين همايش بانكداري الكترونيك و نظام هاي پرداخت در غرفه گروه فن آوران هوشمند بهسازان فردا و در كنار ساير شركت هاي زيرمجموعه هلدينگ شركت نمود. نخستين حضور نسل جديد كيوسك هاي بانكي و همچنين ساير محصولات و خدمات شركت مهندسي سيستم ياس ارغواني در اين همايش، مورد توجه و استقبال زيادي از جانب جايگاه داران و شركت هاي مطرح و فعال در حوزه IT و كسب و كار قرار گرفت. همچنين گفتني است مدير عامل، اعضاي هيئت مديره، معاونين و مديران ارشد بانك ملت، شركت هاي سوخت، شركت به پرداخت ملت و شركت مهندسي سيستم ياس ارغواني از محصولات و خدمات اين شركت بازديد نمودند.

1397/11/10

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی به جمع شرکت‌های دانش بنیان پیوست

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، این شرکت با معرفی سامانه‌ی یکپارچه‌ی پرداخت الکترونیک، با نام تجاری "سیپا" که بستری برای مدیریت و راهبری کسب‌وکار پشتیبانی از پایانه‌های فروش شرکت به‌پرداخت ملت می‌باشد، توانست به جمع شرکت‌های دانش بنیان بپیوندد. شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی پس از شرکت‌های بهسازان ملت، به‌پرداخت ملت و مهندسی صنایع یاس ارغوانی به عنوان چهارمین شرکت دانش‌بنیان هلدینگ گروه فناوران هوشمند بهسازان فردا شناخته می‌شود.

1397/10/09

انتصابات جدید شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، مدیر عامل محترم شرکت جناب آقای محمدرضا نمازی در احکام جداگانه ای معاونت ها و مدیران جدید این شرکت را منصوب کردند. در احکام صادر شده، جناب آقایان سیامک چگینی به عنوان معاونت عملیات، حمیدرضا ترابیان به عنوان معاونت پشتیبانی و منابع انسانی، فرهاد نمیرانیان به عنوان مدیر بازاریابی خاص و مصطفی محمدآقایی به عنوان مدیر تدارکات و پشتیبانی منصوب شدند.

1397/09/18

دیدار مدیر عامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با مدیریت شعب استان البرز

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در راستای بازدیدهای استانی مدیرعامل و تیم همراه از مرکز البرز، مدیریت شعب بانک ملت استان جناب آقای مهندس جهاندیده، معاون مالی اداری استان جناب آقای مهندس ایالیان، رئیس اداره انفورماتیک استان جناب آقای مهندس پورعلی و رؤسای شعب با مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی جناب آقای مهندس نمازی، مدیر عملیات جناب آقای مهندس شمسی، مدیر مطالعه بازار و هوش تجاری جناب آقای مهندس فیض گستر، مدیر ناحیه پنج جناب آقای مهندس غلامپور و مدیر مرکز البرز جناب آقای مهندس علی محمدی، روز سه شنبه مورخ سیزدهم آذرماه 97 در محل سالن جلسات ساختمان مدیریت شعب استان البرز دیدار نمودند. همچنین در بازدید از مرکز البرز، جناب آقای مهندس نمازی در جمع پرسنل مرکز سخنرانی نمودند و به بیان مشکلات و ارائه راهکار جهت برطرف شدن آنها پرداختند. سپس مدیر مرکز، جناب آقای مهندس علی محمدی گزارشی از عملکرد و اهداف مرکز ارائه نمودند. در پایان نیز جلسه پرسش و پاسخ با پرسنل و پشتیبانان مرکز برگزار گردید.

1397/08/27

معرفی محصولات و خدمات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران 2018

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با هدف معرفی محصولات و خدمات خود شامل دستگاه pay at the pump (پرداخت بر روی نازل سوخت)، کیوسک بیمارستانی، CRS (خود‌دریافت) و ارتباط ترازوهای فروشگاهی و ماشین حساب رومیزی به پایانه های فروش، در چهارمین نمایشگاه تراکنش ایران 2018 در کنار شرکت‌ به پرداخت ملت، حضور به هم رساند. علاوه بر سایر محصولات که در نمایشگاه های قبلی نیز عرضه گردیده بود، نخستین حضور محصول ماشین حساب رومیزی متصل به دستگاه کارتخوان و ارتباط پایانه های فروش با ترازوهای فروشگاهی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در این نمایشگاه، مورد توجه و استقبال زیادی از جانب شرکت‌های مطرح و فعال در حوزهIT و کسب‌و‌کار قرار گرفت. همچنین گفتنی است معاونین و مدیران ارشد بانک ملت، مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی از محصولات و خدمات این شرکت ها بازدید نمودند. مهندس مجید برزگر، مدیر روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در گفت‌وگویی کوتاه به تشریح محصولات این شرکت و چگونگی عملکرد آنها پرداخت و گفت: «سامانه نوین پرداخت الکترونیک بهای سوخت، یکی از محصولات موفق در حوزه پرداخت الکترونیک است. ایشان افزودند: دستگاه pay at the pump (پرداخت بر روی نازل سوخت) به صورت پایلوت در یکی از جایگاه های سوخت تهران نصب و راه اندازی شده است. این دستگاه، بر خلاف دستگاه پی استیشن، چند سرویس را به صورت یکپارچه مدیریت و ارائه می کند. اولین وظیفه این دستگاه، کنترل کارت سوخت، مسائل مربوط به سهمیه بندی سامانه هوشمند و آزادسازی تلمبه است. همچنین اظهار داشتند: در دستگاه پرداخت بر روی نازل سوخت، امکان کنترل و مدیریت جایگاه برای جایگاه‌دار (پذیرنده) از هر نقطه ای وجود دارد. در ادامه، به نحوه استفاده کاربران از این دستگاه اشاره نمود: کاربر، کارت سوخت خود را بر روی دستگاه می کشد و با آزادشدن دسته نازل، مجوز سوخت گیری صادر می شود. سپس کارت سوخت خود را از روی دستگاه خارج می کند و نوع پرداخت را بر اساس دو روش ذکر شده در فوق، انتخاب می نماید. همچنین، رسید پرداخت از طریق چاپگر نصب گردیده بر روی دستگاه نازل، چاپ می گردد. کیوسک بیمارستانی، محصول دیگر این شرکت است. مجید برزگر درباره این دستگاه گفت: «این کیوسک به باجه‌های ارائه خدمات پزشکی مجهز به صندوق پرداخت، متصل می‌شود. بدین صورت که پس از محاسبه و ثبت هزینه خدمات توسط صندوقدار بخش مربوطه، ارباب‌رجوع با مراجعه به این کیوسک می تواند مبلغ مورد نظر را پرداخت نماید که هم‌اکنون در چندین بیمارستان از جمله بیمارستان های تهران، تهران کلینیک، شهید رجایی، مهر آیین لواسان و معتضدی کرمانشاه با موفقیت در حال کار است. مدیر روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در ادامه تصریح کرد: یکی دیگر از دستگاه های ارائه گردیده، دستگاه CRS (خود دریافت) است که مشتریان بانک ملت می توانند پول های نقدی خود را از طریق این دستگاه به حساب خود واریز نمایند.

1397/07/21

دیدار مدیر عامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با مدیریت شعب استان زنجان

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در راستای بازدیدهای استانی مدیرعامل و تیم همراه از مرکز زنجان، مدیریت شعب بانک ملت استان جناب آقای مهندس رخشان، رییس اعتبارات استان جناب آقای مهندس موسوی و تعدادی از رؤسای شعب با مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی جناب آقای مهندس نمازی، معاون عملیات جناب آقای مهندس چگینی، مدیر عملیات جناب آقای مهندس شمسی و مدیر مرکز زنجان سرکار خانم اجلی، روز دوشنبه مورخ شانزدهم مهرماه سال 97 در محل سالن کنفرانس ساختمان مدیریت شعب استان زنجان دیدار نمودند.

1397/09/05

انتصابات جدید شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، مراسم معارفه مهندس علیرضا مصداقی، مهندس حسین حیدری و مهندس سید‌محمدحسین محمودی به عنوان عضو هیئت مدیره، مهندس سیامک چگینی به عنوان معاون عملیات و مهندس علیرضا صبائی به عنوان معاون فناوری اطلاعات و زیرساخت، روز یکشنبه مورخ پانزدهم مهرماه 97 با حضور معاونین و مدیران شرکت، در محل سالن جلسات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار گردید.

1397/07/15

دیدار مدیر عامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با ریاست اداره کل مدیریت بازاریابی بانک ملت

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، رییس اداره کل مدیریت بازاریابی بانک ملت جناب آقای دکتر کیماسی با مدیر عامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی جناب آقای مهندس نمازی، معاون کسب‌و‌کارهای پرداخت الکترونیکی سرکار خانم حکیمی و مدیر بازاریابی خاص جناب آقای چگینی، روز یکشنبه مورخ پانزدهم مهرماه 97 در محل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی دیدار نمودند.

1397/07/11

بازدید مدیر عامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی از واحد مطالعه بازار و هوش تجاری

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، مدیر عامل محترم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی جناب آقای مهندس نمازی، روز سه‌شنبه مورخ دهم مهرماه 97 با حضور مدیر مطالعه بازار و هوش تجاری جناب آقای فیض گستر، مدیر بازاریابی خاص جناب آقای چگینی و مدیر منابع انسانی جناب آقای بابایی، از واحد مطالعه بازار و هوش تجاری بازدید نمودند.

1397/07/25

دیدار مدیر عامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با مدیران ارشد بانک ملت و به پرداخت ملت

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، مدیر امور فناوری اطلاعات بانک ملت جناب آقای تبریزی، ریاست هیئت مدیره شرکت به پرداخت ملت جناب آقای لطفی آذر، مدیر عامل محترم شرکت به پرداخت ملت جناب آقای خلیلی و ریاست محترم اداره کل زیرساخت و نرم افزار جناب آقای گشتاسبی با مدیر عامل محترم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی جناب آقای مهندس نمازی، روز شنبه مورخ هفتم مهرماه 97 در محل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی دیدار نمودند.

1397/07/01

مراسم سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) روز سه شنبه مورخ 97/06/27 در محل نمازخانه شرکت با حضور مدیرعامل محترم، مسئولین و پرسنل برگزار شد. در این مراسم پس از قرائت زیارت عاشورا، مداحی، سخنرانی و اقامه نماز جماعت، کلیه همکاران ناهار مهمان سفره پر برکت امام حسین (ع) به میزبانی شرکت بودند.

1397/06/25

شانزدهمین جشنواره طرح کیمیا ویژه استان کرمان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در مراسمی که روز یکشنبه مورخ 18 شهریورماه 97 با حضور نمایندگان و مدیران ارشد بانک ملت و شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در محل هتل پارس کرمان برگزار شد، جوایز برندگان شانزدهمین دوره جشنواره طرح کیمیا، ویژه پذیرندگان پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت در استان کرمان به ایشان اهدا گردید. در این مراسم، جناب آقای سبزواری، مدیریت شعب بانک ملت استان کرمان، ضمن قدردانی از مدیران شرکت به‌پرداخت ملت و شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در برگزاری جشنواره طرح کیمیا به خدمات بانك ملت در حوزه بانكداري الكترونيك اشاره کرده و ابراز امیدواری نمودند در هر دوره از جشنواره‌‌های طرح کیمیا، تعداد پذیرندگان مشمول طرح و تعداد جوایز اعطایی افزایش یابد. علاوه بر این، ایشان به خدمات گسترده بانک ملت اشاره نمودند و همچنین اظهار داشتند: بانک ملت با ارج نهادن به مشتریان ارزنده خود، آمادگی خود را در راستای اعطای تسهیلات مالی به پذیرندگان پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت اعلام نموده است و مدت زمان بازپرداخت آن بر اساس رتبه‌بندی مشتریان مشخص می‌گردد. در ادامه این مراسم، جناب آقای محمدرضا ترابیان، مدیر بخش مدیریت پذیرندگان کسب‌‌و‌کار پایانه‌های فروش شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و مدیر پروژه طرح کیمیا، ضمن خوشامدگویی به پذیرندگان محترم استان کرمان، هدف از اجرای طرح کیمیا را تقدیر از وفاداری پذیرندگان به شرکت به پرداخت ملت عنوان نمودند و افزودند: "شرکت به‌پرداخت ملت" از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه توسعه پرداخت الکترونیک آغاز نموده و در حال حاضر با بیش از 900 هزار پایانه فروش در سراسر کشور و دارا بودن حدود سهم 14 درصدی در تعداد پایانه‌ها، سهم 24 درصدی در تعداد تراکنش‌ها و سهم 25 درصدی در مبلغ تراکنش‌های بازار، به‌ عنوان بزرگ‌ترین شرکت پرداخت الکترونیک ایران شناخته شده است. وی همچنین افزود: به گزارش نشریه‌ی نیلسون ریپورت (معتبرترین نشریه‌ی حوزه‌ی پرداخت در جهان)، شرکت به‌پرداخت ملت با عنایت خداوند متعال و به لطف همراهی پذیرندگان محترم، موفق به کسب رتبه اول در کشور و خاورمیانه و کسب رتبه 20 از میان 150 شرکت پرداخت در دنیا شده است. وی بیان نمود: شرکت به پرداخت ملت در راستای تقدیر از پذیرندگان، از سال 1393 طرح کیمیا را اجرا نموده و تا به امروز حدود 280،000 کارت وفاداری کیمیا در سطح کشور با قابلیت انتخاب بسته‌های اعتباری و دریافت تخفیف‌های ویژه صادر و توزیع نموده است. همچنین با برگزاری جشنواره‌های فصلی، جوایز متنوعی را در قالب قرعه‌کشی به پذیرندگان اهدا کرده است. وی اضافه کرد پذیرندگان می‌توانند با هر تراکنش خرید ( بالای 100.000 ریال)، خرید شارژ، پرداخت قبوض، دریافت موجودی کارت و معدل حساب خود نزد بانک ملت متصل به پایانه فروش، امتیاز کسب نمایند. همچنین به اضافه شدن دو امکان جدید صدور صورتحساب و شارژ گروهی بر روی پایانه‌های فروش به پرداخت ملت اشاره نمودند. ایشان خاطرنشان نمود: طرح کیمیا که هم‌اکنون شانزدهمین دوره‌ی آن در حال برگزاری است، از حدود 4 سال پیش آغاز شده و جشنواره‌های آن به صورت فصلی برگزار می‌شود. وی افزود: در این طرح در پایان هر فصل، جشنواره کیمیا برگزار شده و جوایز نفیسی همچون 3 دستگاه خودرو پژو 206، 10 بسته‌ 10 عددی هدیه کارت 5 میلیون ریالی، 150 بسته 4 عددی هدیه کارت 5 میلیون ریالی و ... در قالب قرعه‌کشی به برندگان اهدا می‌گردد. همچنین در تمامی جشنواره ها صدها عدد هدیه کارت 5 میلیون ریالی بدون قرعه‌کشی به پذیرندگان دارای امتیاز بالا در طرح کیمیا، تعلق می گیرد. در پایان مراسم، از پذیرندگان برتر پایانه های فروش به پرداخت ملت با اهدای جوایزی همچون هدیه کارت تقدیر به عمل آمد و به 10 نفر از حاضرین نیز به قید قرعه هدایایی اهدا گردید.

1397/06/20

سومین دوره‌ی جشنواره طرح تکریم 2 "شرکت به پرداخت ملت" برگزار شد. جایگاه‌داران سوخت دارای دستگاه پی‌استیشن به پرداخت ملت جوایز نفیس خود را دریافت کردند

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، سومین دوره‌ی جشنواره‌ی طرح تکریم 2، ویژه‌ی جایگاه‌داران سوخت دارای دستگاه پی‌استیشن به پرداخت ملت و مطابق با عملکرد آنها در زمستان 96، روز چهار‌شنبه 14 شهریورماه 1397 با حضور مدیران ارشد بانک ملت استان فارس، شرکت به‌پرداخت ملت و شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در محل هتل بزرگ شیراز برگزار گردید. در این مراسم جوایز سومین دوره از قرعه‌کشی شامل 6 دستگاه خودرو پژو 206 و 6 بسته 60 میلیون ریالی وجه نقد به برندگان اهدا شد. در این مراسم، جناب آقای مهندس محمد‌رضا نمازی، مدیر‌عامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، ضمن خوشامدگویی به جایگاه‌داران محترم سوخت استان فارس، از حمایت‌های همه جانبه مجموعه بانک ملت، مدیریت شعب بانک ملت استان فارس و شرکت پخش و پالایش در راستای اجرای طرح پرداخت الکترونیکی بهای سوخت، تشکر و قدردانی نمودند. ایشان در ادامه ضمن معرفی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، به مسئولیت این شرکت در پشتیبانی پایانه‌های فروش شرکت به‌پرداخت ملت و خودپردازهای بانک ملت، اشاره کردند و بیان داشتند: ما، در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی همواره به نوآوری در ایجاد سرویس‌های جدید می‌پردازیم که از آن جمله می‌توان پروژه بزرگ‌ترین کیف پول در ایران و پشتیبانی جایگاه‌های سوخت مجهز به دستگاه پی‌استیشن را نام برد که اولین بار در کشور توسط مجموعه بانک ملت، شرکت به‌پرداخت ملت و شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی طراحی و اجرا شد. وی اظهار داشت: به منظور گسترش بخش تحقیق و توسعه، از تمام ظرفیت‌های موجود در کشور، استفاده و زمینه‌ را برای رشد جوانان ایجاد کرده‌ایم و مفتخریم که کلیه سرویس‌ها، خدمات و محصولات ما توسط جوانان و کارشناسان با انگیزه این مرز و بوم، تولید و پشتیبانی می‌شوند. در ادامه این مراسم، جناب آقای مهندس علیرضا ترابیان، مدیر کسب‌و‌کار جایگاه‌های سوخت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، با ابراز خشنودی از حضور در جمع گرم جایگاه‌داران سوخت استان فارس، افزودند: به گزارش نشریه‌ی نیلسون ریپورت (یکی از معتبرترین نشریه‌ها‌ی حوزه‌ی پرداخت در جهان)، شرکت به‌پرداخت ملت با عنایت خداوند متعال و به لطف عملکرد پذیرندگان محترم، موفق به کسب رتبه اول در کشور و خاورمیانه و کسب رتبه 20 از میان 150 شرکت پرداخت برتر در دنیا شده است. ایشان هدف از اجرای طرح تکریم را تقدیر از وفاداری جایگاه‌داران سوخت شرکت به پرداخت ملت عنوان نمودند و افزودند: در طرح تکریم 2 جوایز به دو صورت قرعه‌کشی و بدون قرعه‌کشی اهدا می شود. جوایز نقدی بدون قرعه‌کشی بر حسب عملکرد تراکنشی جایگاه‌های سوخت، به 1161 جایگاه در 31 استان کشور تعلق می گیرد. جوایز قرعه‌کشی نیز شامل 6 بسته، حاوی یک دستگاه خودرو پژو 206 و 60 میلیون ریال وجه نقد به ازای هر جایگاه سوخت به برندگان این دوره اهدا می گردد که تعداد 2940 جایگاه سوخت در این قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند. همچنین خاطرنشان نمودند: به منظور افزایش شانس همه استان ها، در هر استان فقط یک جایگاه سوخت امکان برنده شدن دارد. مهندس علیرضا ترابیان بیان داشتند: دو دوره قبلی قرعه‌کشی در 6 مرحله انجام شد که طی آن، 6 جایگاه سوخت در 6 استان کشور، برنده یک دستگاه خودرو پژو 206 ویژه جایگاه دار و یک بسته 60 میلیون ریالی ویژه پرسنل جایگاه سوخت شدند. در ادامه، جناب آقای مهندس نوشینیان، رییس اتحادیه جایگاه‌های سوخت استان فارس، ضمن قدردانی از مدیران شرکت به‌پرداخت ملت و شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در برگزاری جشنواره طرح تکریم، ابراز امیدواری نمودند در هر دوره از جشنواره‌‌های این طرح، تعداد جایگاه‌های سوخت مشمول طرح و تعداد جوایز اعطایی افزایش یابد. در پایان مراسم، جوایز برندگان سومين جشنواره طرح تکریم 2، ویژه جایگاه‌های سوخت دارای دستگاه پی‌استیشن به پرداخت ملت شامل یک دستگاه خودرو پژو 206 ویژه جایگاه دار و یک بسته 60 میلیون ریالی ویژه پرسنل جایگاه سوخت، به ایشان اهدا گردید. همچنین در این مراسم از 3 جایگاه‌دار برتر استان فارس، با اهدای لوح تقدیر و کارت هدیه نقدی تقدیر به عمل آمد.

1397/06/13

همایش سالانه مدیران مراکز سوخت و پایانه‌های فروش شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، همایش سالانه مدیران مراکز پایانه های فروش و مدیران سوخت روز یکشنبه مورخ یازدهم شهریورماه 97 در محل باشگاه بانک ملت با حضور جناب آقایان دکتر مرتضی نجف معاون مدیرعامل در امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک ملت، دکتر علی حکیم جوادی مدیرعامل هلدینگ بهسازان فردا، مهندس محمدرضا نمازی مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و مهندس شهریار خلیلی مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت و سایر مدیران و معاونین برگزار شد. در این مراسم، جناب آقای مهندس نمازی، مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، ضمن خوشامدگویی به مسئولین بانک و شرکت های هلدینگ، از کلیه همکارانی که از بدو تأسیس تاکنون در جهت تحقق اهداف شرکت تلاش کرده اند، قدردانی نمودند. ایشان ضمن تأکید بر لزوم هماهنگی همه جانبه مراکز استانی با ستاد، لازمه این امر را ایجاد تغییر نگرش بیان کردند و اظهار داشتند همه مسائل مراکز، به منظور بررسی و برطرف شدن باید به ستاد منتقل گردد. مهندس نمازی همچنین افزودند: شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در حال حاضر با دارا بودن حدود 1900 نفر پرسنل در ستاد و مراکز سراسر کشور، به‌ عنوان بزرگ‌ترین شرکت هلدینگ شناخته شده است. مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، ضمن اشاره به لزوم مدیریت منابع انسانی در راستای تحقق اهداف، اختصاص بیشترین سهم بازار را از جمله اهداف اصلی و مهم شرکت عنوان کردند. وی ضمن اشاره به لزوم طراحی و برگزاری دوره های آموزشی برای پشتیبانان و مدیران، تعامل، انسجام و اتحاد بخش‌های مختلف با یکدیگر خاطرنشان نمودند: در اردیبهشت‌ماه و آذرماه سال آینده نیز دو گردهمایی دیگر با محوریت‌های تعیین سیاست‌ها و اهداف مورد نظر خواهیم داشت. در ادامه، جناب آقای مهندس خلیلی، مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت، ضمن قدردانی از مجموعه شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در برگزاری این همایش، ابراز امیدواری کردند با حضور جناب آقای مهندس نمازی شاهد اتفاقات و تحولات بزرگی در این شرکت باشیم. ایشان ضمن تأکید بر اهمیت تعامل با مدیریت شعب، افزودند: بازاریابی که از طریق رؤسای شعب انجام می‌گیرد، کمک شایانی به افزایش کارایی پایانه‌های فروش خواهد کرد. علاوه بر این، مهندس خلیلی به استمرار 4 ساله طرح کیمیا به عنوان تنها طرح پایدار در حوزه پرداخت الکترونیک کشور اشاره نمودند و همچنین اظهار داشتند: دریافت بازخوردهای این طرح از طرف پذیرندگان پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت بسیار راهگشا خواهد بود و مشتریان ما باید نسبت به وجود این ظرفیت عظیم در مجموعه آگاه باشند. ایشان همچنین خاطرنشان نمودند: لازم است پشتیبانان ما، نسبت به معرفی امکانات موجود بر روی پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت از جمله سرویس چند حسابی و همچنین نرم افزار موبایلی سکه، به پذیرندگان اهتمام نمایند. در ادامه این مراسم، جناب آقای دکتر مرتضی نجف معاون مدیرعامل در امور فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک ملت، ضمن ابراز خوشحالی و قدردانی از برگزاری این همایش، افزودند: ما خانواده بزرگی به نام بانک ملت هستیم که برای حفظ بقا و ماندگاری باید بر اساس ارزش‌های سازمانی از جمله توانمندسازی نیروی انسانی، ارتباط با مشتری، رضایتمندی مشتریان، خدمت رسانی در کمال حرفه‌ای‌گری و ایجاد خلاقیت و نوآوری در ارائه خدمات، کار کنیم. دکتر نجف همچنین ضمن تأکید بر اهمیت تعامل با مدیران شعب استانی بانک، این امر را عاملی برای بهبود بهره‌وری مجموعه شرکت‌های آی‌تی بانک ملت بیان نمودند. در ادامه، سرکار خانم دکتر هاجر حکیمی معاون کسب‌و‌کارهای پرداخت الکترونیکی و جناب آقایان نیما فیض‌گستر مدیر مطالعه بازار و هوش تجاری، علیرضا ترابیان مدیر پشتیبانی سامانه پرداخت الکترونیک بهای سوخت و صابر منصوری مدیر برنامه‌ریزی و فنی کسب‌و‌کار پایانه‌های فروش شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی نیز به ایراد سخنرانی پرداختند. سپس جلسه پرسش و پاسخ، با حضور جناب آقایان دکتر داود بابایی مدیر منابع انسانی، علی‌اصغر شمسی مدیر عملیات کسب‌و‌کارهای پایانه‌های فروش، صابر منصوری مدیر برنامه‌ریزی و فنی کسب‌و‌کار پایانه‌های فروش، علیرضا ترابیان مدیر پشتیبانی سامانه پرداخت الکترونیک بهای سوخت و محمدرضا ترابیان مدیر بخش مدیریت پذیرندگان برگزار شد. در پایان مراسم، جوایز برگزیدگان بازی سازمانی پیشتازان در مراکز استانی شامل هدایای نقدی، به ایشان اهدا گردید. همچنین، از مراکز سوخت برتر استانی با اهدای لوح سپاس، تقدیر به عمل آمد. گفتنی است در این مراسم، ضمن رونمایی از دستگاه ایستگاه پرداخت در جایگاه سوخت، تعدادی کارگاه‌ تخصصی با عناوین مراکز پشتیبانی پایانه‌های فروشگاهی، نگاهی به مباحث فنی پروژه سوخت و استراتژی‌های رقابتی استانی نیز برگزار گردید.

1397/06/07

شانزدهمین دوره‌ی جشنواره‌ی طرح کیمیا "شرکت به پرداخت ملت" برگزار شد. پذیرندگان پایانه های فروش به پرداخت ملت جوایز نفیس خود را دریافت کردند

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در مراسمی که روز سه‌شنبه ششم شهریور‌ماه 1397 با حضور مدیران ارشد بانک ملت، شرکت به‌پرداخت ملت و شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در محل تالار ایوان شمس برگزار شد، جوایز منتخبین شانزدهمین دوره‌ی جشنواره‌ی طرح کیمیا شامل 3 دستگاه خودرو پژو 206، 10 بسته‌ 10 عددی هدیه کارت 5 میلیون ریالی، 150 بسته 4 عددی هدیه کارت 5 میلیون ریالی و صدها عدد هدیه کارت 5 میلیون ریالی به برندگان اهدا گردید. در این مراسم، جناب آقای شهریار خلیلی، مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت ضمن تبریک به برندگان خوش‌شانس شانزدهمین دوره جشنواره طرح کیمیا، هدف از اجرای طرح کیمیا را تقدیر از وفاداری پذیرندگان به شرکت به‌پرداخت ملت عنوان نمودند و افزودند: "شرکت به‌پرداخت ملت" از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه توسعه پرداخت الکترونیک آغاز نموده و در حال حاضر حدود سهم 14 درصد از تعداد پایانه‌ها، سهم 24 درصد از تعداد تراکنش‌ها و سهم 25 درصد از مبلغ تراکنش‌های بازار را داشته و به‌ عنوان بزرگ‌ترین شرکت پرداخت الکترونیک ایران شناخته می‌شود. همچنین به گزارش نشریه‌ نیلسون ریپورت (معتبرترین نشریه‌ی حوزه‌ی پرداخت در جهان)، شرکت به‌پرداخت ملت با عنایت خداوند متعال و به لطف عملکرد پذیرندگان محترم، موفق به کسب رتبه اول در کشور و خاورمیانه و کسب رتبه 20 از میان 150 شرکت پرداخت در دنیا شده است. ایشان اظهار داشتند: شرکت به‌پرداخت ملت به منظور ارتقاء عملکرد تراکنش‌های خود و همچنین در راستای قدردانی از وفاداری پذیرندگان این شرکت، از سال 1393 طرح کیمیا را اجرا و اقدام به صدور و توزیع کارت‌های وفاداری کیمیا کارت در سطح کشور برای پذیرندگان برتر نموده است؛ در ادامه بیان شد قابلیت نقدشوندگی، انتخاب بسته‌های اعتباری و دریافت تخفیف‌های ویژه، از ویژگیهای خاص و منحصربه فرد کیمیا کارت برشمرده می شود. علاوه بر این، ایشان متذکر شدند پذیرندگان به‌پرداخت ملت می توانند با هر تراکنش خرید بالای 100.000 ریال، خرید شارژ، پرداخت قبوض، دریافت موجودی کارت و معدل حساب بانک ملت و متصل به پایانه فروش خود، کسب امتیاز نمایند. همچنین در ادامه از ارائه خدمات و سرویس‌های متنوع و با کیفیت به پذیرندگان خبر دادند و افزودند: شرکت به پرداخت ملت علاوه بر ارائه خدمات در زمینه پایانه‌های فروش، در سایر حوزه‌های پرداخت الکترونیک نیز خدمات و سرویس‌های خاصی ارائه می‌نماید که به عنوان نمونه می‌توان به خدمات پرداخت موبایلی، کیوسک نوبت دهی و پرداخت با قابلیت بومی سازی در فودکورت و بیمارستان و نصب دستگاه‌های پی استیشن در جایگاه‌های سوخت کشور اشاره نمود. ایشان در مورد پرداخت موبایلی بیان نمودند: نسخه جدید اپلیکیشن سکه جهت ارائه خدمات از طریق نصب بر روی گوشی تلفن همراه و قابل استفاده برای عموم مردم می‌باشد. در انتها، جناب آقای شهریار خلیلی، ضمن قدردانی از پذیرندگان پایانه‌های‌ فروش شرکت به‌پرداخت ملت به دلیل انتخاب این شرکت و مجموعه بانک ملت و شرکت بهسازان ملت، از جناب آقای محمدرضا نمازی، مدیر‌عامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی به دلیل خدمات‌رسانی و برگزاری این مراسم توسط مجموعه شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، تشکر و قدردانی نمودند. در ادامه مراسم، جوایز برندگان منتخب با حضور جناب آقایان شهریار خلیلی مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت، محمدرضا نمازی مدیر‌عامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و داود زرین‌فرد نماینده بانک ملت اهدا گردید. در پایان مراسم، تعدادی از حاضرین نیز به قید قرعه هدایایی دریافت نمودند.

1397/06/06

شانزدهمین جشنواره طرح کیمیا ویژه استان آذربایجان غربی برگزار گردید.

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در مراسمی که روز دوشنبه مورخ 29 مردادماه 97 با حضور نمایندگان و مدیران ارشد بانک ملت (جناب آقایان احمدی، دادگر، سلطانی، قنبری، آقاجانی) و شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی (جناب آقای شمسی، سرکار خانم حکیمی)، در محل هتل آنا ارومیه برگزار شد، جوایز برندگان شانزدهمین دوره جشنواره طرح کیمیا، ویژه پذیرندگان پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت در استان آذربایجان غربی به ایشان اهدا گردید. در این مراسم، جناب آقای احمدی، مدیر شعب بانک ملت استان آذربایجان غربی، ضمن قدردانی از مدیران شرکت به‌پرداخت ملت و شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در برگزاری جشنواره طرح کیمیا به خدمات بانك ملت در حوزه بانكداري الكترونيك اشاره کردند و ابراز امیدواری نمودند در هر دوره از جشنواره‌‌های طرح کیمیا، تعداد پذیرندگان و جوایز افزایش یابد. علاوه بر این، ایشان به خدمات گسترده بانک ملت اشاره نمودند و همچنین اظهار داشتند: بانک ملت با ارج نهادن به مشتریان ارزنده خود، آمادگی خود را در راستای اعطای تسهیلات به پذیرندگان پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت اعلام نموده است و مدت زمان بازپرداخت آن بر اساس رتبه‌بندی مشتریان مشخص می‌گردد. در ادامه این مراسم، سرکار خانم حکیمی، معاون کسب‌و‌کارهای پرداخت الکترونیکی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، ضمن خوشامدگویی به پذیرندگان محترم استان آذربایجان غربی، هدف از اجرای طرح کیمیا را تقدیر از وفاداری پذیرندگان به شرکت به پرداخت ملت عنوان نمودند و افزودند: "شرکت به‌پرداخت ملت" از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه توسعه پرداخت الکترونیک آغاز نموده و در حال حاضر با بیش از 900 هزار پایانه فروش در سراسر کشور و دارا بودن حدود سهم 14 درصدی در تعداد پایانه‌ها، سهم 24 درصدی در تعداد تراکنش‌ها و سهم 25 درصدی در مبلغ تراکنش‌های بازار، به‌ عنوان بزرگ‌ترین شرکت پرداخت الکترونیک ایران شناخته شده است. همچنین افزود: به گزارش نشریه‌ی نیلسون ریپورت (معتبرترین نشریه‌ی حوزه‌ی پرداخت در جهان)، شرکت به‌پرداخت ملت با عنایت خداوند متعال و به لطف عملکرد پذیرندگان محترم، موفق به کسب رتبه اول در کشور و خاورمیانه و کسب رتبه 20 از میان 150 شرکت پرداخت در دنیا شده است. وی بیان نمود: شرکت به پرداخت ملت در راستای تقدیر از پذیرندگان، از سال 1393 طرح کیمیا را اجرا نموده و تا به امروز حدود 280،000 کارت وفاداری کیمیا در سطح کشور با قابلیت انتخاب بسته‌های اعتباری و دریافت تخفیف‌های ویژه صادر و توزیع نموده است. همچنین با برگزاری جشنواره‌های فصلی، جوایز متنوعی را در قالب قرعه‌کشی به پذیرندگان اهدا کرده است. وی اضافه کرد پذیرندگان می‌توانند با هر تراکنش خرید ( بالای 100.000 ریال)، خرید شارژ، پرداخت قبوض، دریافت موجودی کارت و معدل حساب خود نزد بانک ملت متصل به پایانه فروش، امتیاز کسب نمایند. ایشان خاطرنشان نمود: طرح کیمیا که هم‌اکنون شانزدهمین دوره‌ی آن در حال برگزاری است، از حدود 4 سال پیش آغاز شده و جشنواره‌های آن به صورت فصلی برگزار می‌شود. وی افزود: در این طرح در پایان هر فصل، جشنواره کیمیا برگزار شده و جوایز نفیسی همچون 3 دستگاه خودرو پژو 206، 10 بسته‌ 10 عددی هدیه کارت 5 میلیون ریالی، 150 بسته 4 عددی هدیه کارت 5 میلیون ریالی و ... در قالب قرعه‌کشی به برندگان اهدا می‌گردد. همچنین در تمامی جشنواره ها صدها عدد هدیه کارت 5 میلیون ریالی بدون قرعه‌کشی به پذیرندگان دارای امتیاز بالا در طرح کیمیا، تعلق می گیرد. در پایان مراسم، از پذیرندگان برتر پایانه های فروش به پرداخت ملت با اهدای جوایزی همچون هدیه کارت تقدیر به عمل آمد و به 10 نفر از حاضرین نیز به قید قرعه هدایایی اهدا گردید.

1397/05/27

مراسم توديع مهندس رستم شاه گشتاسبي و معارفه مهندس محمدرضا نمازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، مراسم توديع مهندس رستم شاه گشتاسبي و معارفه مهندس محمدرضا نمازی روز شنبه مورخ بیست و هفتم مردادماه 97 با حضور مدیران ارشد بانک ملت، مدیران عامل، معاونین و اعضای هیئت مدیره مجموعه شرکت های گروه فن آوران هوشمند بهسازان فردا (هلدينگ)، در محل سالن جلسات شرکت بهسازان ملت برگزار گرديد. در این مراسم به پاس قدردانی از خدمات و تلاش های مهندس گشتاسبي در دوران مدیریت خود، لوح تقدیری از طرف هیئت مدیره و کلیه پرسنل شرکت مهندسي سيستم ياس ارغواني به ایشان تقدیم گردید.

1397/05/24

انتخاب مدیر عامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات، آقای مهندس نمازی به عنوان مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی انتخاب شدند و آقای مهندس شاه گشتاسبی که پیش از این مدیرعامل این شرکت بودند، از این پس به عنوان رییس اداره کل زیرساخت و نرم افزار بانک ملت به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

1397/05/23

سومین دوره قرعه کشی طرح تکریم 2 برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، مراسم سومین دوره قرعه کشی طرح تکریم 2 ویژه‌ی جایگاه های سوخت دارای دستگاه پی‌استیشن به پرداخت ملت که مجموع امتیازات کسب شده آنها از اول دی‌ماه تا پایان اسفندماه 96، 5000 امتیاز به بالا بوده، روز دوشنبه بیست و دوم مرداد‌ماه 97 با حضور نمایندگان و مدیران ارشد بانک ملت، شرکت به پرداخت ملت و شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار گردید. در این مراسم برندگان خوش شانس جوایز سومین دوره از قرعه کشی شامل 6دستگاه خودرو پژو 206 و 6بسته 60 میلیون ریالی وجه نقد مشخص شدند. مهندس رستم شاه گشتاسبی، مدیر عامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در این مراسم ضمن ابراز خوشحالی از برگزاری سومین مرحله قرعه کشی طرح تکریم 2 افزودند: این طرح به منظور ترغیب جایگاه‌داران سوخت دارای دستگاه پی‌استیشن به پرداخت ملت در نظر گرفته شده است. ایشان اظهار داشتند: در شرایط رقابتی کنونی بحث جایگاه های سوخت، چالش برانگیز و دارای حساسیت بالایی است و در حال حاضر با تغییرات به وجود آمده در شیوه های سوخت رسانی به جایگاه های سوخت در سطح کلان، این حساسیت دو چندان شده است. همچنین خاطرنشان نمودند: در حال حاضر در کل کشور، تعداد 3543 جایگاه سوخت تحت پوشش و 5607 دستگاه پی‌استیشن داریم و امیدواریم روز به روز شاهد افزایش تعداد و تراکنش های دستگاه های پی‌استیشن نسبت به قبل باشیم. در ادامه این مراسم، آقای نیما فیض گستر مدیر بخش مطالعه بازار و هوش تجاری، ضمن ارائه توضیحاتی در مورد طرح تکریم به تفاوت دور جدید این طرح نسبت به دور اول اشاره نمودند و افزودند: طرح تکریم 2 از تابستان 96 آغاز شده است که در این دوره نرخ رشد تراکنش های دستگاه های پی استیشن نسبت به سال گذشته افزایش قابل توجهی داشته است. ایشان بیان داشتند: در طرح تکریم 2 جوایز به دو صورت قرعه کشی و بدون قرعه کشی اهدا می شود. جوایز نقدی بدون قرعه کشی بر حسب عملکرد تراکنشی جایگاه‌های سوخت، به 1161 جایگاه در 31 استان کشور تعلق می گیرد. جوایز قرعه کشی نیز شامل 6 بسته، حاوی یک دستگاه خودرو پژو 206 و 60 میلیون ریال وجه نقد به ازای هر جایگاه سوخت به برندگان این دوره اهدا می گردد که تعداد 2940 جایگاه سوخت در این قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند. مدیر بخش مطالعه بازار در ادامه خاطرنشان نمودند: به منظور افزایش شانس همه استان ها، در هر استان فقط یک جایگاه سوخت امکان برنده شدن دارد. لازم به ذکر است دومین دوره قرعه کشی در 6 مرحله انجام شد که طی آن، 6 جایگاه سوخت در 6 استان کشور، برنده یک دستگاه خودرو پژو 206 ویژه جایگاه دار و یک بسته 60 میلیون ریالی ویژه پرسنل جایگاه سوخت شدند.

1397/05/16

قرعه‌کشی شانزدهمین دوره طرح کیمیا برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، مراسم قرعه‌کشی شانزدهمین دوره طرح کیمیا ویژه‌ی پذیرندگان پایانه‌‌های فروش شرکت به‌‌‌پرداخت ملت در تاریخ پانزدهم مرداد‌ماه 97 با حضور نمایندگان و مدیران ارشد بانک ملت، شرکت ‌‌‌‌به‌پرداخت‌‌ ملت‌ و شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار گردید. در این مراسم جناب آقای شاه گشتاسبی، مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی ضمن تقدیر از حضور نمایندگان و مدیران محترم بانک ملت و شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی، برگزاری شانزدهمین دوره قرعه‌کشی فصلی طرح کیمیا را نشانه اقبال پذیرندگان به این طرح دانسته و استمرار چهار ساله‌ی این طرح را بین شرکت‌های حوزه پرداخت، بی سابقه ارزیابی نمودند. در ادامه این مراسم، جناب آقای محمدرضا ترابیان، مدیر بخش مدیریت پذیرندگان کسب‌و‌کار پایانه‌های فروش شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و مدیر پروژه طرح کیمیا، در خصوص تنوع جوایز دوره شانزدهمین قرعه‌کشی طرح کیمیا و مراحل انجام این دوره از قرعه‌کشی به تفصیل توضیحاتی ارائه فرمودند. جوایز این دوره از قرعه‌کشی طرح کیمیا شامل 3 دستگاه خودرو پژو 206، 10 عدد کارت هدیه 50 میلیون ریالی و 150 عدد کارت هدیه 20 میلیون ریالی برای کلیه پذیرندگان واجد شرایط در سراسر کشور خواهد بود. لازم به ذکر است در این مراسم، 200 عدد کارت هدیه 5 میلیون ریالی بدون قرعه کشی به پذیرندگان برتر در سراسر کشور که بیشترین امتیاز را در طرح کیمیا دارند، تعلق خواهد گرفت.

1397/05/13

معرفی محصولات و خدمات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ2018

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، با هدف معرفی محصولات و خدمات خود به نام‌های سامانه نوین پرداخت الکترونیک بهای سوخت، ایستگاه پرداخت در جایگاه سوخت (pay station)، کیوسک بیمارستانی، CRS (خود‌دریافت) و less Cash (پایانه بانکی غیر نقد) در بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ 2018 در غرفه گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا و در کنار سایر شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ شرکت نمود. نخستین حضور سامانه نوین پرداخت الکترونیک بهای سوخت و دستگاه‌ خود‌دریافت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در این نمایشگاه، مورد توجه و استقبال زیادی از جانب جایگاه‌داران و شرکت‌های مطرح و فعال در حوزهIT و کسب‌و‌کار قرار گرفت. همچنین گفتنی است مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران ارشد بانک ملت، شرکت‌های سوخت، شرکت به‌پرداخت ملت و شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی از محصولات و خدمات این شرکت بازدید نمودند.

1397/05/01

پانزدهمین جشنواره طرح کیمیا ویژه استان همدان برگزار گردید.

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در مراسمی که روز چهارشنبه مورخ 27 تیرماه 97 با حضور نمایندگان و مدیران ارشد بانک ملت (جناب آقایان عبدالحمید جوکار، امیر خاکی‌زاده، محمد‌ابراهیم جمشیدیان، حسین رشیدی، آرش قنبری) و شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی (جناب آقایان رستم شاه‌گشتاسبی، محمد‌رضا ترابیان، سرکار خانم هاجر حکیمی)، در محل هتل بابا‌طاهر همدان برگزار شد، جوایز برندگان پانزدهمین دوره جشنواره طرح کیمیا، ویژه پذیرندگان پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت در استان همدان به ایشان اهدا گردید. در این مراسم، جناب آقای عبدالحمید جوکار، مدیر شعب بانک ملت استان همدان، ضمن قدردانی از مدیران شرکت به‌پرداخت ملت و شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در برگزاری جشنواره طرح کیمیا به خدمات بانك ملت در حوزه بانكداري الكترونيك اشاره کردند و ابراز امیدواری نمودند در هر دوره از جشنواره‌‌های طرح کیمیا، تعداد پذیرندگان و جوایز افزایش یابد. علاوه بر این، ایشان به خدمات گسترده بانک ملت اشاره نمودند و همچنین اظهار داشتند: بانک ملت با ارج نهادن به مشتریان ارزنده خود، آمادگی خود را در راستای اعطای تسهیلات به پذیرندگان پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت اعلام نموده است و مدت زمان بازپرداخت آن بر اساس رتبه‌بندی مشتریان مشخص می‌گردد. در ادامه این مراسم، جناب آقای رستم شاه‌گشتاسبی، مدیر‌‌عامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، ضمن خوشامدگویی به پذیرندگان محترم استان همدان، هدف از اجرای طرح کیمیا را تقدیر از وفاداری پذیرندگان به شرکت به پرداخت ملت عنوان نمودند و افزودند: "شرکت به‌پرداخت ملت" از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه توسعه پرداخت الکترونیک آغاز نموده و در حال حاضر با بیش از 900 هزار پایانه فروش در سراسر کشور و دارا بودن حدود سهم 15 درصدی در تعداد پایانه‌ها، سهم 20 درصدی در تعداد تراکنش‌ها و سهم 26 درصدی در مبلغ تراکنش‌های بازار، به‌ عنوان بزرگ‌ترین شرکت پرداخت الکترونیک ایران شناخته شده است. همچنین افزود: به گزارش نشریه‌ی نیلسون ریپورت (معتبرترین نشریه‌ی حوزه‌ی پرداخت در جهان)، شرکت به‌پرداخت ملت با عنایت خداوند متعال و به لطف عملکرد پذیرندگان محترم، موفق به کسب رتبه اول در کشور و خاورمیانه و کسب رتبه 20 از میان 150 شرکت پرداخت در دنیا شده است. وی بیان نمود: شرکت به پرداخت ملت در راستای تقدیر از پذیرندگان، از سال 1393 طرح کیمیا را اجرا نموده و تا به امروز حدود 280،000 کارت وفاداری کیمیا در سطح کشور با قابلیت انتخاب بسته‌های اعتباری و دریافت تخفیف‌های ویژه صادر و توزیع نموده است. همچنین با برگزاری جشنواره‌های فصلی، جوایز متنوعی را در قالب قرعه‌کشی به پذیرندگان اهدا کرده است. وی اضافه کرد پذیرندگان می‌توانند با هر تراکنش خرید ( بالای 100.000 ریال)، خرید شارژ، پرداخت قبوض، دریافت موجودی کارت و معدل حساب خود نزد بانک ملت متصل به پایانه فروش، امتیاز کسب نمایند. ایشان خاطرنشان نمود: طرح کیمیا که هم‌اکنون پانزدهمین دوره‌ی آن در حال برگزاری است، از حدود 4 سال پیش آغاز شده و جشنواره‌های آن به صورت فصلی برگزار می‌شود. وی افزود: در این طرح در پایان هر فصل، جشنواره کیمیا برگزار شده و جوایز نفیسی همچون کمک هزینه خرید ویلا، خودرو، بسته‌های 5 عددی سکه طلا، گوشی موبایل و ... در قالب قرعه‌کشی به برندگان اهدا می‌گردد. همچنین در تمامی جشنواره ها صدها ربع سکه بهار آزادی بدون قرعه‌کشی به پذیرندگان دارای امتیاز بالا در طرح کیمیا، تعلق می گیرد. در پایان مراسم، از پذیرندگان برتر پایانه های فروش به پرداخت ملت با اهدای جوایزی همچون گوشی تلفن همراه هوشمند، سکه تمام بهار آزادی و ربع سکه بهار آزادی تقدیر به عمل آمد و به 10 نفر از حاضرین نیز به قید قرعه هدایایی اهدا گردید.

1397/04/25

14 مردادماه 97 تاریخ برگزاری قرعه کشی شانزدهمین جشنواره طرح کیمیا

روابط عمومی شرکت یاس |به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، مراسم قرعه کشی شانزدهمین جشنواره طرح کیمیا در تاریخ 14 مردادماه جاری با حضور نمایندگان بانک ملت، شرکت به پرداخت ملت و شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار خواهد شد. در این دوره، پذیرندگانی که از اول فروردین 97 تا پایان خردادماه 97، موفق به کسب حداقل 500 امتیاز در طرح کیمیا گردیده اند، در قرعه کشی شرکت داده می شوند. همچنین در این دوره بدون قرعه کشی از پذیرندگان برتر هر استان با اهدای جوایزی نفیس تقدیر می گردد. شایان ذکر است، جوایز برندگان شانزدهمین دوره جشنواره طرح کیمیا در تاریخ 28 مردادماه 97 اهدا خواهد شد. هر 1 امتیاز 1 شانس در قرعه کشی

1397/04/17

پانزدهمین جشنواره طرح کیمیا ویژه استان سیستان و بلوچستان برگزار گردید.

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در مراسمی که روز چهارشنبه مورخ 13 تیرماه 97 با حضور نمایندگان و مدیران ارشد بانک ملت (جناب آقایان داود طبسی، عباسعلی ایرانی، امین بهرامیان، عبدالباسط صابری، احمد لک‌زائی، ابراهیم رئیسی، علی‌اصغر زارع، کریم دهقانی) و شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی (سرکار خانم هاجر حکیمی، جناب آقای محمد‌رضا ترابیان)، در محل هتل لیپار چابهار برگزار شد، جوایز برندگان پانزدهمین دوره جشنواره طرح کیمیا، ویژه پذیرندگان پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت در استان سیستان و بلوچستان به ایشان اهدا گردید. در این مراسم، جناب آقای داود طبسی، مدیر شعب بانک ملت استان سیستان و بلوچستان، ضمن قدردانی از مدیران شرکت به‌پرداخت ملت و شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در برگزاری جشنواره طرح کیمیا به خدمات بانك ملت در حوزه بانكداري الكترونيك اشاره کردند و ابراز امیدواری نمودند در هر دوره از جشنواره‌‌های طرح کیمیا، تعداد پذیرندگان و جوایز افزایش یابد. علاوه بر این، ایشان به خدمات گسترده بانک ملت اشاره نمودند و همچنین اظهار داشتند: بانک ملت با ارج نهادن به مشتریان ارزنده خود، آمادگی خود را در راستای اعطای تسهیلات به پذیرندگان پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت اعلام نموده است و مدت زمان بازپرداخت آن بر اساس رتبه‌بندی مشتریان مشخص می‌گردد. در ادامه این مراسم، جناب آقای محمدرضا ترابیان، مدیر بخش مدیریت پذیرندگان کسب‌‌و‌کار پایانه‌های فروش شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و مدیر پروژه طرح کیمیا، ضمن خوشامدگویی به پذیرندگان محترم استان سیستان و بلوچستان، هدف از اجرای طرح کیمیا را تقدیر از وفاداری پذیرندگان به شرکت به پرداخت ملت عنوان نمودند و افزودند: "شرکت به‌پرداخت ملت" از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه توسعه پرداخت الکترونیک آغاز نموده و در حال حاضر با دارا بودن حدود سهم 15 درصدی در تعداد پایانه‌ها، سهم 20 درصدی در تعداد تراکنش‌ها و سهم 26 درصدی در مبلغ تراکنش‌های بازار، به‌ عنوان بزرگ‌ترین شرکت پرداخت الکترونیک ایران شناخته شده است. همچنین افزود: به گزارش نشریه‌ی نیلسون ریپورت (معتبرترین نشریه‌ی حوزه‌ی پرداخت در جهان)، شرکت به‌پرداخت ملت با عنایت خداوند متعال و به لطف عملکرد پذیرندگان محترم، موفق به کسب رتبه اول در کشور و خاورمیانه و کسب رتبه 20 از میان 150 شرکت پرداخت در دنیا شده است. وی بیان نمود: شرکت به پرداخت ملت در راستای تقدیر از پذیرندگان، از سال 1393 طرح کیمیا را اجرا نموده و تا به امروز حدود 280،000 کارت وفاداری کیمیا در سطح کشور با قابلیت انتخاب بسته‌های اعتباری و دریافت تخفیف‌های ویژه صادر و توزیع نموده است. همچنین با برگزاری جشنواره‌های فصلی، جوایز متنوعی را در قالب قرعه‌کشی به پذیرندگان اهدا کرده است. وی اضافه کرد پذیرندگان می‌توانند با هر تراکنش خرید ( بالای 100.000 ریال)، خرید شارژ، پرداخت قبوض، دریافت موجودی کارت و معدل حساب خود نزد بانک ملت متصل به پایانه فروش، امتیاز کسب نمایند. ایشان خاطرنشان نمود: طرح کیمیا که هم‌اکنون پانزدهمین دوره‌ی آن در حال برگزاری است، از حدود 4 سال پیش آغاز شده و جشنواره‌های آن به صورت فصلی برگزار می‌شود. وی افزود: در این طرح در پایان هر فصل، جشنواره کیمیا برگزار شده و جوایز نفیسی همچون کمک هزینه خرید ویلا، خودرو، بسته‌های 5 عددی سکه طلا، گوشی موبایل و ... در قالب قرعه‌کشی به برندگان اهدا می‌گردد. همچنین در تمامی جشنواره ها صدها ربع سکه بهار آزادی بدون قرعه‌کشی به پذیرندگان دارای امتیاز بالا در طرح کیمیا، تعلق می گیرد. در پایان مراسم، از پذیرندگان برتر پایانه های فروش به پرداخت ملت با اهدای جوایزی همچون گوشی تلفن همراه هوشمند، سکه تمام بهار آزادی و ربع سکه بهار آزادی تقدیر به عمل آمد و به 10 نفر از حاضرین نیز به قید قرعه هدایایی اهدا گردید.

1397/04/12

پانزدهمین جشنواره طرح کیمیا ویژه استان کرمانشاه برگزار گردید.

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در مراسمی که روز پنج‌شنبه مورخ 7 تیرماه 97 با حضور نمایندگان و مدیران ارشد بانک ملت (جناب آقایان فرزاد صالحی، محمد بیگ‌محمدی، شهریار امیری، بختیار شادمان، یوسف معرف، پرویز اسماعیل‌پور) و شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی (سرکار خانم هاجر حکیمی، جناب آقای محمد‌رضا ترابیان)، در محل هتل پارسیان کرمانشاه برگزار شد، جوایز برندگان پانزدهمین دوره جشنواره طرح کیمیا، ویژه پذیرندگان پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت در استان کرمانشاه به ایشان اهدا گردید. در این مراسم، جناب آقای فرزاد صالحی، معاون اداری مالی شعب بانک ملت استان کرمانشاه، ضمن قدردانی از مدیران شرکت به‌پرداخت ملت و شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در برگزاری جشنواره طرح کیمیا به خدمات بانك ملت در حوزه بانكداري الكترونيك اشاره کردند و ابراز امیدواری نمودند در هر دوره از جشنواره‌‌های طرح کیمیا، تعداد پذیرندگان و جوایز افزایش یابد. علاوه بر این، ایشان به خدمات گسترده بانک ملت اشاره نمودند و همچنین اظهار داشتند: بانک ملت با ارج نهادن به مشتریان ارزنده خود، آمادگی خود را در راستای اعطای تسهیلات به پذیرندگان پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت اعلام نموده است و مدت زمان بازپرداخت آن بر اساس رتبه‌بندی مشتریان مشخص می‌گردد. در ادامه این مراسم، جناب آقای محمدرضا ترابیان، مدیر بخش مدیریت پذیرندگان کسب‌‌و‌کار پایانه‌های فروش شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و مدیر پروژه طرح کیمیا، ضمن خوشامدگویی به پذیرندگان محترم استان کرمانشاه، هدف از اجرای طرح کیمیا را تقدیر از وفاداری پذیرندگان به شرکت به پرداخت ملت عنوان نمودند و افزودند: "شرکت به‌پرداخت ملت" از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه توسعه پرداخت الکترونیک آغاز نموده و در حال حاضر با دارا بودن حدود سهم 15 درصدی در تعداد پایانه‌ها، سهم 20 درصدی در تعداد تراکنش‌ها و سهم 26 درصدی در مبلغ تراکنش‌های بازار، به‌ عنوان بزرگ‌ترین شرکت پرداخت الکترونیک ایران شناخته شده است. همچنین افزود: به گزارش نشریه‌ی نیلسون ریپورت (معتبرترین نشریه‌ی حوزه‌ی پرداخت در جهان)، شرکت به‌پرداخت ملت با عنایت خداوند متعال و به لطف عملکرد پذیرندگان محترم، موفق به کسب رتبه اول در کشور و خاورمیانه و کسب رتبه 20 از میان 150 شرکت پرداخت در دنیا شده است. وی بیان نمود: شرکت به پرداخت ملت در راستای تقدیر از پذیرندگان، از سال 1393 طرح کیمیا را اجرا نموده و تا به امروز حدود 280،000 کارت وفاداری کیمیا در سطح کشور با قابلیت انتخاب بسته‌های اعتباری و دریافت تخفیف‌های ویژه صادر و توزیع نموده است. همچنین با برگزاری جشنواره‌های فصلی، جوایز متنوعی را در قالب قرعه‌کشی به پذیرندگان اهدا کرده است. وی اضافه کرد پذیرندگان می‌توانند با هر تراکنش خرید ( بالای 100.000 ریال)، خرید شارژ، پرداخت قبوض، دریافت موجودی کارت و معدل حساب خود نزد بانک ملت متصل به پایانه فروش، امتیاز کسب نمایند. ایشان خاطرنشان نمود: طرح کیمیا که هم‌اکنون پانزدهمین دوره‌ی آن در حال برگزاری است، از حدود 4 سال پیش آغاز شده و جشنواره‌های آن به صورت فصلی برگزار می‌شود. وی افزود: در این طرح در پایان هر فصل، جشنواره کیمیا برگزار شده و جوایز نفیسی همچون کمک هزینه خرید ویلا، خودرو، بسته‌های 5 عددی سکه طلا، گوشی موبایل و ... در قالب قرعه‌کشی به برندگان اهدا می‌گردد. همچنین در تمامی جشنواره ها صدها ربع سکه بهار آزادی بدون قرعه‌کشی به پذیرندگان دارای امتیاز بالا در طرح کیمیا، تعلق می گیرد. در پایان مراسم، از پذیرندگان برتر پایانه های فروش به پرداخت ملت با اهدای جوایزی همچون گوشی تلفن همراه هوشمند، سکه تمام بهار آزادی و ربع سکه بهار آزادی تقدیر به عمل آمد و به 10 نفر از حاضرین نیز به قید قرعه هدایایی اهدا گردید.

1397/04/12

پانزدهمین جشنواره طرح کیمیا ویژه استان کردستان برگزار گردید.

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در مراسمی که روز سه‌شنبه مورخ 5 تیرماه 97 با حضور نمایندگان و مدیران ارشد بانک ملت (جناب آقایان بیژن شیر‌فر، سیروس اسکندری، رشاد عمیدی، فردین فراست‌یار، جمال بختیارپناه، محمد‌رضا میمنت‌آبادی، عیسی عطایی‌نیا ) و شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی (سرکار خانم هاجر حکیمی، جناب آقایان محمد‌رضا ترابیان، علی‌اصغر شمسی)، در محل هتل شادی سنندج برگزار شد، جوایز برندگان پانزدهمین دوره جشنواره طرح کیمیا، ویژه پذیرندگان پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت در استان کردستان به ایشان اهدا گردید. در این مراسم، جناب آقای بیژن شیر‌فر، مدیر شعب بانک ملت استان کردستان، ضمن قدردانی از مدیران شرکت به‌پرداخت ملت و شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در برگزاری جشنواره طرح کیمیا به خدمات بانك ملت در حوزه بانكداري الكترونيك اشاره کردند و ابراز امیدواری نمودند در هر دوره از جشنواره‌‌های طرح کیمیا، تعداد پذیرندگان و جوایز افزایش یابد. علاوه بر این، ایشان به خدمات گسترده بانک ملت اشاره نمودند و همچنین اظهار داشتند: بانک ملت با ارج نهادن به مشتریان ارزنده خود، آمادگی خود را در راستای اعطای تسهیلات به پذیرندگان پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت اعلام نموده است و مدت زمان بازپرداخت آن بر اساس رتبه‌بندی مشتریان مشخص می‌گردد. در ادامه این مراسم، جناب آقای محمدرضا ترابیان، مدیر بخش مدیریت پذیرندگان کسب‌‌و‌کار پایانه‌های فروش شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و مدیر پروژه طرح کیمیا، ضمن خوشامدگویی به پذیرندگان محترم استان کردستان، هدف از اجرای طرح کیمیا را تقدیر از وفاداری پذیرندگان به شرکت به پرداخت ملت عنوان نمودند و افزودند: "شرکت به‌پرداخت ملت" از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه توسعه پرداخت الکترونیک آغاز نموده و در حال حاضر با دارا بودن حدود سهم 15 درصدی در تعداد پایانه‌ها، سهم 20 درصدی در تعداد تراکنش‌ها و سهم 26 درصدی در مبلغ تراکنش‌های بازار، به‌ عنوان بزرگ‌تری