اخبار یاس

1402/09/07

معاونت طرح و برنامه شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی: «هوشمندسازی» به حداقل رساندن ابزار فیزیکی و پشتیبانی هوشمند است

معاونت طرح و برنامه شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در نشست ارائه محصول «سامانه جامع مدیریت شبکه عملیاتی با محوریت خدمات فین‌تکی» که در حاشیه دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت برگزار شد، با اشاره به شعار این همایش مبنی بر «گذار به بانکداری هوشمند» گفت: «هوشمندسازی به معنی حذف تجهیزات فیزیکی نیست، بلکه استفاده از تجهیزات هوشمند برای ایجاد تجربه مشتری بهتر است.»

 نیما فیض‌گستر افزود: « شرکت یاس از شبکه‌های مختلف تجهیزات بانکی و پرداخت پشتیبانی می‌کند که از جمله می‌توان به شبکه پایانه فروشگاهی شرکت به‌پرداخت، شبکه خودپردازهای بانک ملت، شبکه جایگاه‌های سوخت و ... اشاره نمود.»

 وی با بیان این‌که شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی از 41 مرکز عملیاتی در سراسر کشور برخوردار است، ادامه داد: «این شرکت بیش از 2میلیون سرویس در ماه ارائه می‌دهد که شامل پشتیبانی سرویس ATM بانک ملت، سرویس پرداخت در جایگاه‌های سوخت، پشتیبانی از پایانه‌های فروش به‌پرداخت، تعمیر و بهسازی تجهیزات و ... می‌شود.»

 معاونت طرح و برنامه شرکت سیستم یاس چالش این سرویس‌ها در چهار موضوع بحث جغرافیایی ابزار، مدیریت پرسنل، مدیریت سطوح سرویس و کنترل هزینه و سودآوری عنوان کرد و گفت: «در این راستا، طی همکاری چندساله با تیم‌های زیادی، راهکارهای مختلفی ارائه شده است که نتیجه‌ آن توسعه سامانه‌ای جامع، یکپارچه و چندکاناله با قابلیت مدیریت چرخه فعالیت و گردش موجودیت‌ها بوده است.»

 به گفته وی؛ این سامانه، سامانه‌ جامع مدیریت سرویس‌های عملیاتی با رویکرد خدمات فین‌تک‌محور نام دارد و در چهار زمینه هدف‌گذاری شده است که شامل «پایش و راهبری خدمات مشتریان»، «رهگیری، تسریع و تسهیل سرویس‌های عملیاتی»، «مدیریت و مانیتورینگ شبکه پرسنل عملیاتی» و «مدیریت چرخه‌ زیست ابزارها‌ است.

 فیض‌گستر با بیان این‌که درحال‌حاضر شش زیرسامانه در جهت پاسخ به چالش‌ها همکاری می‌کنند، این زیرسامانه‌ها را شامل مدیریت سرویس‌های عملیاتی، مدیریت خدمات مهندسی، مدیریت کالاها و انبارها، مدیریت مراسلات، مدیریت پشتیبان‌ها و مدیریت همکاران ستاد‌ی عنوان کرد و در پایان گفت: «این سامانه یک سامانه یکتا در صنعت پرداخت کشور است که می‌تواند ابزار دست بسیاری از شرکت‌ها باشد.»

1402/09/06

معاون فناوری اطلاعات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی تشریح کرد ⭕️ آخرین وضعیت پیاده‌سازی پروتوتایپ‌های "کیوسک‌های بانکی و خاص منظوره یاس"

🔹 معاون فناوری اطلاعات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در گفت‌وگویی به تشریح اقدامات این معاونت در شرکت پرداخت و گفت: "پروتوتایپ‌های «کیوسک‌های تولیدی بانکی و خاص منظوره یاس» قابلیت عملیاتی ‌شدن دارند."

 

🔸 معاونت فناوری اطلاعات در شرکت‌های فعال حوزه فناوری‌های مالی، جایگاه‌ کلیدی، پیشران و درعین‌حال پشتیبان دارد که باید همواره روزآمدی و پویایی خود و کل مجموعه را حفظ کرده و حرکت سازمان بر لبه فناوری را راهبری کند.

 

🔹 در همین زمینه با علی جهانشاهلو، معاونت فناوری اطلاعات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی گفت‌وگویی انجام شده که در ادامه می‌توانید بخوانید. او درباره اهمیت معاونت فناوری اطلاعات توضیح داد: "شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی از ابتدای تاسیس، یک شرکت مهندسی در زمینه تولید سیستم های نرم‌افزاری بود اما در گذر زمان به یک شرکت عملیاتی با فیلدهای کاری تخصصی تبدیل شد."

 

📑 جزئیات بیشتر:

🌐 way2pay.ir/346550/

1402/09/05

معاون توسعه کسب‌وکار شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی مطرح کرد ⭕️ هوش مصنوعی، از ملزومات توسعه کسب‌وکار

🔹 توسعه کسب‌وکار در هر سازمان به‌ویژه شرکت‌های حوزه فناوری‌های مالی، متضمن تحقق اهداف و مستلزم ایجاد انعطاف‌پذیری در آن سازمان در عین حفظ انسجام سازمانی است. حاصل چنین رویکردی دستیابی به مدلی پیشرو در کسب‌وکار، محصولات رقابتی، روابط عالی با ذی‌نفعان، تعقیب تکنولوژی روز و… است.

 

🔸 توسعه کسب‌وکار در راستای افزایش درآمدها و گسترش زمینه‌ فعالیت‌های ارزش آفرین، عامل پیشران شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی است؛ این شرکت حوزه‌های جدید را شناسایی و پیاده‌سازی می‌کند و به منظور راهبری و بهره برداری به بخش‌های عملیاتی می‌سپارد.

 

🔹 به گفته مجید پایدار، معاون توسعه کسب‌وکار شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، امروزه هوش مصنوعی در حال تبدیل به یکی از ملزومات توسعه کسب‌وکار است و می‌تواند در بخش‌های مختلف کمک کننده باشد.

 

📑 جزئیات بیشتر:

🌐 way2pay.ir/346438/

1402/09/04

📌 مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی مطرح کرد ⭕️ پنج محصول یاس در دهمین همایش بانکداری الکترونیک ارائه شد

طبق گفته مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، این شرکت در دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت محصولاتی همچون اپلیکیشن پرداخت «خاص‌منظوره»، کیوسک بانکی، سامانه‌های جامع «مانیتورینگ و مدیریت پرداخت سوخت» و «نظرسنجی» و محصول جامع «مدیریت چرخه زیست دستگاه کارتخوان و اموال» را ارائه کرده است.

🔸 آیدین آرنگ، مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در گفت‌وگویی از ارائه پنج محصول این شرکت در دهمین همایش بانکداری الکترونیک خبر داد و در این زمینه گفت: «یکی از محصولات قابل ارائه ما، اپلیکیشن پرداخت «خاص‌منظوره» برای صنف طلافروشان است که بر روی پایانه‌های فروش شرکت به‌پرداخت پیاده‌سازی شده است. یکی دیگر از محصولاتی که ارائه می‌دهیم، «کیوسک بانکی» است که هم سخت‌افزار و هم نرم‌افزار آن در این شرکت طراحی و تولید شده است.»

📑 جزئیات بیشتر:


🌐 way2pay.ir/346290/

1402/09/01

رونمایی «یاس» از محصول «سمیع» در همایش بانکداری الکترونیک

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی از سامانه مدیریت یکپارچه سیستم‌های عملیاتی رونمایی کرد.

 به گزارش ستاد خبری هلدینگ فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا، در دومین روز از دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در محل غرفه خود از محصول جدید سمیع (سامانه مدیریت یکپارچه سیستم‌های عملیاتی) رونمایی کرد.

 در این رونمایی که با حضور آقایان دکتر مسعود نصراصفهانی؛ رئیس محترم هیات‌مدیره بانک ملت، دکتر رسول لطفی‌آذر؛ عضو هیات عامل و معاون مدیرعامل در امور فناوری اطلاعات، دکتر احمد جعفری؛ مدیرعامل گروه بهسازان فردا و دکتر محمدمهدی تقی‌پور؛ مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت و تعدادی از اعضای هیات‌مدیره و معاونین شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی انجام شد، آیدین آرنگ، مدیرعامل این شرکت با اشاره خدمات و سرویس‌هایی که از سوی سیستم یاس ارائه می‌شود، گفت: "ما به‌صورت ماهانه حدود 2 میلیون سرویس پشتیبانی ارائه می‌دهیم که شامل پشتیبانی دستگاه‌های پایانه‌های فروش بانک ملت، سرویس ملی پرداخت در جایگاه‌های سوخت کشور، پشتیبانی از شعب بانک ملت و علاوه بر آن، سرویس‌های فنی تعمیرگاهی می‌شود. بر این اساس، سامانه‌ای را طراحی کردیم تا این خدمات را در آن به‌صورت یکپارچه‌سازی‌شده ارائه دهیم."

 

وی افزود: "علاوه بر این، با استفاده از این پنجره واحد خدمات، می‌توانیم به‌صورت هوشمند از وضعیت اقلام خود و سرویس‌های همکاران اطلاع حاصل کنیم."

 آرنگ در ادامه اظهار داشت: "به ‌موازات این اقدامات، ما به سراغ از چرخه خارج کردن دستگاه‌های مستهلک‌شده، شناسایی مشتریان پرخطر و ارائه سرویس‌های ویژه به مشتریان خوبمان رفتیم."

 وی با بیان این‌که سامانه «سمیع» امکان مدیریت روزانه تمام امور پشتیبانی را از واحد مرکزی فراهم می‌کند، در پایان گفت: «این سیستم مدیریتی شامل مدیریت سرویس‌های عملیاتی، مدیریت خدمات مهندسی (تعمیرگاه)، مدیریت کالا و انبارها، مدیریت مراسلات، مدیریت پشتیبان‌ها و مدیریت همکاران ستادی می‌شود."

1402/09/01

آگهی مناقصه عمومی دومرحله‌ای

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی (سهامی خاص) در نظر دارد از بین شرکت‌های واجد شرایط جهت خرید آداپتور دستگاه پایانه‌های فروشگاهی، اقدام به انتخاب پیمانکار مورد نظر از طریق برگزاری مناقصه عمومی دو مرحله‌ای نماید، لذا از شرکت‌هایی که آمادگی و توانایی انجام موضوع مناقصه‌‌ را داشته و دارای سوابق و تجربیات موثر و مرتبط می‌باشند، دعوت به عمل می‌آورد تا از تاریخ درج آگهی با توجه به شرایط ذیل جهت دریافت اسناد مناقصه به شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی مراجعه نمایند. "

Ø     محل دریافت اسناد: متقاضیان محترم می‌توانند با ارائه فیش واریزی به مبلغ یک میلیون ریال به حساب شماره 4100000023 به نام شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی نزد بانک ملت و با هماهنگی قبلی به آدرس تهران پاسداران پایین تر از چهارراه فرمانیه کوچه نارنجستان ششم پلاک 7 دبیرخانه کمیسیون معاملات، (شماره تماس 23752222 ) مراجعه نموده و اسناد مناقصه‌ها را دریافت نمایند.

Ø     مهلت دریافت اسناد و تحویل پاکات از تاریخ درج آگهی تا ساعت 16 مورخ 08‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/09‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/1402

1402/09/01

ادامه رقابت‌های مسابقات جام بانکداری 1402

به گزارش روابط عمومی، در ادامه مسابقات جام بانکداری و شرکت‌های برتر ایران در مرحله نیمه نهایی، تیم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در تاریخ 26/۰۸/1402 نتیجه را صفر، یک به تیم ساپراین واگذار کرد و به فینال لیگ یک مسابقات راه یافت.

همچنین بازی فینال لیگ یک مسابقات جام بانکداری مقابل تیم‌های شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و تیم پلیمر طلایی یزد در تاریخ 03/۰۹/1402 ساعت ۱۸:۰۰ برگزار خواهد شد.

1402/08/28

حضور شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی به عنوان تنها شرکت پرداخت در هفدهمین نمایشگاه طلا و جواهرات تبریز

به گزارش روابط عمومی، هفدهمین نمایشگاه طلا و جواهرات تبریز که در تاریخ 25 الی 28 آبان‌ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی تبریز به همت اتحادیه طلا و جواهر تبریز برگزار گردید؛ با استقبال بسیار خوب و گسترده فعالان حوزه طلا، جواهر و نقره استان آذربایجان شرقی و سایر استان‌های کشور و همچنین متخصصین این صنعت مواجه گردید.

شایان ذکر است در این نمایشگاه آقایان دکتر محمدمهدی برادران معاون صنایع عمومی وزارت صمت، دکتر امیرهوشنگی مدیریت شعب بانک ملت و سید محمدرضا میر‌تاج‌الدینی نماینده تبریز ضمن بازدید از غرفه به‌پرداخت ملت و یاس ارغوانی، از محصول دستگاه پوز طلایی و راهکار صنف طلا و جواهر شرکت به‌پرداخت ملت نیز رونمایی کردند.

همچنین گفتنی است در این نمایشگاه، رئیس اتحادیه طلا و جواهرات استان، مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی به همراه تعدادی از معاونین و مدیران از غرفه این شرکت بازدید نمودند.

1402/08/28

بازدید مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی از مراکز آذربایجان شرقی و غربی

به گزارش روابط عمومی، مراسم بازدید از مراکز عملیاتی آذربایجان شرقی و غربی طی روزهای چهار‌شنبه و پنج‌شنبه مورخ 24 و 25 آبان‌ماه 1402 با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، معاونت‌ها، مدیر عملیات ناحیه چهار و برخی مسئولین به‌پرداخت ملت برگزار گردید.

در این بازدید، ابتدا مدیر مراکز مربوطه ضمن ارائه گزارش در خصوص مشکلات، نقاط قوت و ضعف مرکز،  دغدغه‌ها، نظرات و پیشنهادات پرسنل را مطرح نمودند.

در ادامه، راه‌کارهای پیشنهادی در راستای بهبود شرایط کاری و حرفه‌ای پرسنل به منظور افزایش بهره‌وری سازمانی در جهت اهداف متعالی شرکت مطرح گردید.

همچنین، مهندس فیض‌گستر معاون طرح و برنامه، به ارائه گزارش در خصوص وضعیت بازار و رقبا پرداختند.

سپس، مهندس آرنگ ضمن قدردانی از تلاش‌ها و پیگیری‌های مدیران هر دو مرکز و پرسنل آن‌ها، خواستار بررسی و رسیدگی به موارد مطروحه در جلسه شدند.

گفتنی است این مراسم با تقدیر از پرسنل برتر مراکز یاد شده و اهدای هدایای متولدین آبان‌ماه پایان یافت.

همچنین در حاشیه این بازدید و در راستای هم‌افزایی هر چه بیشتر با اهداف متعالی بانک، جلسه‌ای با مدیریت شعب هر دو استان با حضور معاونت مالی اداری، مدیر اداره انفورماتیک و معاونت اعتباری برگزار گردید.

شایان ذکر است دیدار با پذیرندگان برتر هر دو استان به منظور بررسی پتانسیل بازار را نیز می‌توان از جمله برنامه‌های اجرا شده در این سفر نام برد.

1402/08/14

بازدید مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی از مرکز گیلان

به گزارش روابط عمومی، مراسم بازدید از مرکز عملیاتی گیلان روز سه‌شنبه مورخ نهم آبان‌ماه 1402 با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، معاونت‌ها و مدیر عملیات ناحیه چهار برگزار گردید.

در این بازدید، ابتدا مدیر مرکز گیلان ضمن ارائه گزارش در خصوص مشکلات، نقاط قوت و ضعف مرکز،  دغدغه‌ها، نظرات و پیشنهادات پرسنل را مطرح نمودند.

در ادامه، راه‌کارهای پیشنهادی در راستای بهبود شرایط کاری و حرفه‌ای پرسنل به منظور افزایش بهره‌وری سازمانی در جهت اهداف متعالی شرکت مطرح گردید.

همچنین، مهندس فیض‌گستر معاون طرح و برنامه، به ارائه گزارش در خصوص وضعیت بازار و رقبا پرداختند.

سپس، مهندس آرنگ ضمن قدردانی از تلاش‌ها و پیگیری‌های مدیر مرکز و پرسنل آن، خواستار بررسی و رسیدگی به موارد مطروحه در جلسه شدند.

گفتنی است این مراسم با تقدیر از پرسنل برتر مرکز و اهدای هدایای متولدین آبان‌ماه پایان یافت.

همچنین در حاشیه این بازدید و در راستای هم‌افزایی هر چه بیشتر با اهداف متعالی بانک، جلسه‌ای با مدیریت شعب استان گیلان با حضور معاونت مالی اداری، مدیر اداره انفورماتیک و معاونت اعتباری برگزار گردید.

شایان ذکر است بازدید از منطقه آزاد انزلی و دیدار با پذیرندگان برتر استان گیلان به منظور بررسی پتانسیل بازار را نیز می‌توان از جمله برنامه‌های اجرا شده در این سفر نام برد.

1402/08/06

آگهی مناقصه عمومی

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی (سهامی خاص) در نظر دارد از بین شرکت‌های واجد شرایط جهت خرید 1000 عدد کیف اداری ، اقدام به انتخاب پیمانکار مورد نظر از طریق برگزاری مناقصه عمومی نماید، لذا از شرکت‌هایی که آمادگی و توانایی انجام موضوع مناقصه‌‌ را داشته و دارای سوابق و تجربیات موثر و مرتبط می‌باشند، دعوت به عمل می‌آورد تا از تاریخ درج آگهی با توجه به شرایط ذیل جهت دریافت اسناد مناقصه به شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی مراجعه نمایند.

Ø     محل دریافت اسناد: متقاضیان محترم می توانند با ارائه فیش واریزی به مبلغ یک میلیون ریال به حساب شماره 4100000023 به نام شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی نزد بانک ملت و با هماهنگی قبلی به آدرس تهران پاسداران پایین تر از چهارراه فرمانیه کوچه نارنجستان ششم پلاک 7 -دبیرخانه کمیسیون معاملات، (شماره تماس 23752222 ) مراجعه نموده و اسناد مناقصه را دریافت نمایند.

Ø     مهلت دریافت اسناد و تحویل پاکات از تاریخ درج آگهی تا ساعت 16 مورخ 15‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/08‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/1402

1402/08/06

یاس ارغوانی، برنده رقابت‌های مسابقات جام بانکداری 1402

به گزارش روابط عمومی، در ادامه مسابقات جام بانکداری و مرحله گروهی، تیم مهندسی سیستم یاس ارغوانی موفق به شکست حریفان گردید و به عنوان تیم اول از گروه خود صعود کرد.

گفتنی است در این دوره از رقابت‌ها، تیم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در مصاف با تیم‌های سینا دارو و بانک خاورمیانه با نتیجه 7 بر صفر پیروز میدان شد.

همچنین بازی بعدی تیم یاس ارغوانی در مرحله یک چهارم نهایی در تاریخ 19 آبان‌ماه ساعت 19:00 در سالن چندمنظوره کشتیرانی برگزار می‌شود.

1402/07/30

یاس ارغوانی، همچنان برنده مسابقات جام بانکداری 1402

به گزارش روابط عمومی، در ادامه رقابت‌های دومین دوره از مسابقات جام بانکداری، تیم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در مصاف با تیم‌های بانک گردشگری (فناوری اطلاعات) و تأمین سرمایه کاردان به ترتیب با نتایج ۶ بر صفر و 3 بر صفر پیروز میدان شد.

همچنین در ادامه رقابت‌های مرحله گروهی، تیم این شرکت به ترتیب روز پنجشنبه 1402/08/03 و جمعه 1402/08/04 به مصاف تیم‌های سینا دارو و بانک خاورمیانه خواهد رفت.

1402/07/29

آگهی مناقصه عمومی

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی (سهامی خاص) در نظر دارد از بین شرکت‌های واجد شرایط جهت خرید SAN و Tape library  برند HP ، اقدام به انتخاب پیمانکار مورد نظر از طریق برگزاری مناقصه عمومی نماید، لذا از شرکت‌هایی که آمادگی و توانایی انجام موضوع مناقصه‌‌ را داشته و دارای سوابق و تجربیات موثر و مرتبط می‌باشند، دعوت به عمل می‌آورد تا از تاریخ درج آگهی با توجه به شرایط ذیل جهت دریافت اسناد مناقصه به شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی مراجعه نمایند. "

Ø     محل دریافت اسناد: متقاضیان محترم می توانند با ارائه فیش واریزی به مبلغ یک میلیون ریال به حساب شماره 4100000023 به نام شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی نزد بانک ملت و با هماهنگی قبلی به آدرس تهران پاسداران پایین تر از چهارراه فرمانیه کوچه نارنجستان ششم پلاک 7 -دبیرخانه کمیسیون معاملات، (شماره تماس 23752222 ) مراجعه نموده و اسناد مناقصه را دریافت نمایند.

Ø     مهلت دریافت اسناد و تحویل پاکات از تاریخ درج آگهی تا ساعت 15 مورخ 08‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/08‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/1402

1402/07/26

مراسم تولد همکاران مهرماهی‌ در شرکت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، مراسم تولد همکاران مهرماهی با حضور مدیرعامل محترم و تعدادی از اعضای هیئت مدیره و معاونت‌ها روز سه‌شنبه بیست و پنجم مهرماه به گونه‌ای متفاوت نسبت به دوره‌های قبل و در فضای باز برگزار گردید.

در این مراسم ضمن تبریک به متولدین مهرماه، برنامه‌هایی از قبیل اهدای هدایا، تقدیر از تلاش‌ها و دستاوردهای همکاران مهرماهی و کیک تولد ویژه مهرماهی‌ها انجام شد.

شایان ذکر است با توجه به اهمیت تقویت ارتباطات داخلی و افزایش همبستگی در محیط کار، این رویداد فرصتی است برای ایجاد همدلی بیشتر و تقویت روحیه تیمی؛ که امیدواریم این سنت مفرح در شرکت ماندگار باشد.

1402/07/24

برگزاری دومین دوره مسابقات جام بانکداری - 1402

به گزارش روابط عمومی، دومین دوره مسابقات جام صنعت بانکداری با حضور بانک‌های دولتی و خصوصی، موسسات مالی و اعتباری، شرکت‌های حوزه پرداخت، تجارت الکترونیک، فناوری اطلاعات و انفورماتیک از چهاردهم مهرماه آغاز گردید.

این دوره مسابقات از 14 مهرماه لغایت 3 آذرماه در سالن کشتی رانی با حضور  ۱۴ تیم آغاز به کار نموده است که تیم‌ها در دو گروه و 7 تیم به صورت گروهی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

اولین بازی تیم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی که در تاریخ 1402/07/14 با تیم سازمان نظام صنفی رایانه‌ای برگزار گردید نتیجه آن ۲ بر ۱ به نفع تیم سازمان نظام صنفی رایانه‌ای به پایان رسید.

در دومین بازی که مورخ 1402/07/21 برگزار شد تیم‌های مهندسی سیستم یاس ارغوانی و بانک ملت (سرزمین هوشمند) به مصاف یکدیگر رفتند که با نتیجه ۶ بر ۱ به نفع تیم مهندسی سیستم یاس ارغوانی به پایان رسید.

در ادامه‌ی رقابت‌های مرحله گروهی، تیم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی به ترتیب در روزهای آتی به مصاف تیم‌های بانک گردشگری (فناوری اطلاعات)، تأمین سرمایه کاردان، سینا دارو و بانک خاورمیانه خواهد رفت.

1402/07/19

آگهی تجدید مناقصه‌های عمومی به شماره‌های Y1402/10 ، Y1402/09 و Y1402/11

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی (سهامی خاص) در نظر دارد از بین شرکت‌های واجد شرایط جهت خرید قطعات دستگاه‌های پرداخت بهای سوخت و کیوسک در قالب سه مناقصه مستقل به شماره‌های 1402/09Y ، 1402/10Y و 1402/11Y ، اقدام به انتخاب پیمانکاران مورد نظر از طریق برگزاری مناقصه عمومی نماید، لذا از شرکت‌هایی که آمادگی و توانایی انجام موضوع مناقصه‌‌ را داشته و دارای سوابق و تجربیات موثر و مرتبط می‌باشند، دعوت به عمل می‌آورد تا از تاریخ درج آگهی با توجه به شرایط ذیل، جهت دریافت اسناد مناقصه‌ها به شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی مراجعه نمایند. "

Ø     محل دریافت اسناد: متقاضیان محترم می‌توانند با ارائه فیش واریزی به مبلغ یک میلیون ریال بابت هر مناقصه به صورت مجزا به حساب شماره 4100000023 به نام شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی نزد بانک ملت و با هماهنگی قبلی به آدرس تهران پاسداران پایین تر از چهارراه فرمانیه کوچه نارنجستان ششم پلاک 7 دبیرخانه کمیسیون معاملات، (شماره تماس 23752222 ) مراجعه نموده و اسناد مناقصه‌ها را دریافت نمایند.

مهلت دریافت اسناد و تحویل پاکات از تاریخ درج آگهی حداکثر تا ساعت 16 مورخ 29‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/07‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/1402

1402/07/19

آگهی تجدید مناقصه های عمومی شماره Y1402/07 و Y1402/08

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی (سهامی خاص) در نظر دارد از بین شرکت‌های واجد شرایط جهت خرید قطعات دستگاه پایانه ­های فروشگاهی در قالب دو مناقصه مستقل به شماره­ های Y1402/ 07 و Y1402/ 08، اقدام به انتخاب پیمانکاران مورد نظر از طریق برگزاری مناقصه عمومی نماید، لذا از شرکت‌هایی که آمادگی و توانایی انجام موضوع مناقصه‌‌ را داشته و دارای سوابق و تجربیات موثر و مرتبط می‌باشند، دعوت به عمل می‌آورد تا از تاریخ درج آگهی با توجه به شرایط ذیل جهت دریافت اسناد مناقصه به شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی مراجعه نمایند.

Ø     محل دریافت اسناد: متقاضیان محترم می توانند با ارائه فیش واریزی به مبلغ یک میلیون ریال به حساب شماره 4100000023 به نام شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی نزد بانک ملت و با هماهنگی قبلی به آدرس تهران پاسداران پایین تر از چهارراه فرمانیه کوچه نارنجستان ششم پلاک 7 دبیرخانه کمیسیون معاملات، (شماره تماس 23752222 ) مراجعه نموده و اسناد مناقصه را دریافت نمایند.

Ø     مهلت دریافت اسناد و تحویل پاکات از تاریخ درج آگهی تا ساعت 16 مورخ 29‏‏‏‏‏‏‏‏‏/07‏‏‏‏‏‏‏‏‏/1402

1402/06/29

مراسم تولد همکاران شهریورماهی‌ در شرکت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، مراسم تولد همکاران شهریورماهی با حضور مدیرعامل محترم و تعدادی از اعضای هیئت مدیره و معاونت‌ها روز یکشنبه بیست و ششم شهریورماه در محل سالن جلسات شرکت برگزار گردید.

در این مراسم ضمن تبریک به متولدین شهریورماه، برنامه‌هایی از قبیل اهدای هدایا، تقدیر از تلاش‌ها و دستاوردهای همکاران شهریورماهی و کیک تولد ویژه شهریورماهی‌ها انجام شد.

شایان ذکر است با توجه به اهمیت تقویت ارتباطات داخلی و افزایش همبستگی در محیط کار، این رویداد فرصتی است برای ایجاد همدلی بیشتر و تقویت روحیه تیمی؛ که امیدواریم این سنت مفرح در شرکت ماندگار باشد.

1402/06/27

مراسم گرامیداشت روز جهانی برنامه‌نویس برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی، مراسم گرامیداشت روز جهانی برنامه نویس روز یکشنبه مورخ بیست‌وششم شهریورماه 1402 با حضور مدیر‌عامل، اعضای هیئت مدیره و برخی از معاونت‌ها در محل سالن جلسات شرکت برگزار گردید.

در این مراسم که با هدف تجلیل از تلاش‌ها و دستاوردهای ارزشمند همکاران معاونت فناوری اطلاعات برگزار گردید، مدیر‌عامل محترم شرکت ضمن تقدیر از تعهد و استعداد بی‌نظیر ایشان، بر نقش برنامه‌نویسان در توسعه محصولات و خدمات شرکت تأکید نمودند.

سپس در ادامه ضمن بیان دغدغه‌ها و نظرات، راه‌کارهای پیشنهادی در راستای بهبود شرایط کاری و حرفه‌ای پرسنل به منظور افزایش بهره‌وری سازمانی در جهت اهداف متعالی شرکت مطرح گردید.

در پایان مراسم نیز، با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آمد.

1402/06/22

کسب بالاترین رتبه توسط به پرداخت ملت در 8 شاخص شاپرکی

به گزارش روابط عمومی، بر اساس گزارش مردادماه 1402 شاپرک، شرکت به‌پرداخت ملت همچنان در شاخص‌های متعددی دارای بالاترین سهم بوده است. 

1402/06/21

انتصابات جدید شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، مراسم تودیع آقای محمد قربانی و معارفه خانم رها فرهادی به سمت معاونت توسعه سازمان و سرمایه انسانی، روز دوشنبه مورخ 20 شهریور‌ماه 1402 با حضور مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره و معاونین شرکت در محل سالن جلسات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار گردید.

1402/06/08

افزایش سقف برداشت وجه نقد از خودپردازهای بانک ملت در نقاط مرزی با کشور عراق به مناسبت اربعین حسینی

به گزارش روابط عمومی، در راستای فراهم‌سازی دسترسی زائران کربلا در ایام اربعین به خدمات بانکی و و جه نقد، این شرکت با هماهنگی بانک ملت اقدام به استقرار تعداد هشت دستگاه‌ خودپرداز سیار در مبادی خروجی نقاط مرزی به سمت کشور عراق نموده است. لذا بدین منظور هموطنان گرامی می‌توانند با مراجعه به این خودپردازها از خدمات بانک ملت استفاده نمایند.

لازم به ذکر است سقف برداشت نقدی روزانه از پایانه‌های خودپرداز ثابت و سیار در کلیه نقاط مرزی با کشور عراق واقع در استان‌های آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان تا تاریخ 25‏‏/06‏‏/1402 به صورت درون بانکی و شتابی به مبلغ 5.000.000 ریال افزایش یافته است.

همچنین گفتنی است با تخصیص دستگاه‌های پوز و کیوسک‌های پرداخت در نقاط مرزی و تهران، امکان ارائه خدمات پرداخت الکترونیک نیز برای زائران فراهم گردیده است.  

1402/06/08

همزمان با تولد 26 سالگی یاس ارغوانی برگزار شد: مراسم افتتاحیه دفتر جیرفت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، همزمان با فرا رسیدن بیست‌و‌ششمین سالروز تأسیس شرکت، دفتر جدید جیرفت زیرمجموعه مرکز کرمان شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با حضور جناب آقایان آسینه و زینلی مدیر عملیات ناحیه پنج و مدیر مرکز کرمان، روز دوشنبه مورخ ششم شهریورماه جاری افتتاح گردید.

با توجه به پهناوری استان کرمان، راه‌اندازی این دفتر کمک شایانی در راستای ارائه سرویس و خدمات مطلوب‌تر به پذیرندگان در جنوب استان خواهد نمود.

لازم به ذکر است این دفتر با حدود 5 نفر پرسنل، رسماً کار خود را آغاز نموده است.

1402/06/08

آگهی مناقصه‌های عمومی به شماره‌های 11-09‏/1402Y

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی (سهامی خاص) در نظر دارد از بین شرکت‌های واجد شرایط جهت خرید قطعات دستگاه‌های پرداخت بهای سوخت و کیوسک بانکی در قالب سه مناقصه مستقل به شماره‌های 09‏/1402Y ، 10‏/1402Y و 11‏/1402Y، اقدام به انتخاب پیمانکاران مورد نظر از طریق برگزاری مناقصه عمومی نماید، لذا از شرکت‌هایی که آمادگی و توانایی انجام موضوع مناقصه‌‌ را داشته و دارای سوابق و تجربیات موثر و مرتبط می‌باشند، دعوت به عمل می‌آورد تا از تاریخ درج آگهی با توجه به شرایط ذیل، جهت دریافت اسناد مناقصه‌ها به شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی مراجعه نمایند. "

Ø     محل دریافت اسناد: متقاضیان محترم می‌توانند با ارائه فیش واریزی به مبلغ یک میلیون ریال بابت هر مناقصه به صورت مجزا به حساب شماره 4100000023 به نام شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی نزد بانک ملت و با هماهنگی قبلی به آدرس تهران پاسداران پایین تر از چهارراه فرمانیه کوچه نارنجستان ششم پلاک 7 دبیرخانه کمیسیون معاملات، (شماره تماس 23752222 ) مراجعه نموده و اسناد مناقصه‌ها را دریافت نمایند.

Ø     مهلت دریافت اسناد و تحویل پاکات از تاریخ درج آگهی حداکثر تا ساعت 16 مورخ 19‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/06‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/1402

1402/06/08

آگهی مناقصه‌های عمومی به شماره‌های 07‏/1402Y و 08‏/1402Y

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی (سهامی خاص) در نظر دارد از بین شرکت‌های واجد شرایط جهت خرید قطعات دستگاه‌ پایانه‌های فروشگاهی در قالب دو مناقصه مستقل به شماره‌های 07‏/1402Y و 08‏/1402Y، اقدام به انتخاب پیمانکاران مورد نظر از طریق برگزاری مناقصه عمومی نماید، لذا از شرکت‌هایی که آمادگی و توانایی انجام موضوع مناقصه‌‌ را داشته و دارای سوابق و تجربیات موثر و مرتبط می‌باشند، دعوت به عمل می‌آورد تا از تاریخ درج آگهی با توجه به شرایط ذیل، جهت دریافت اسناد مناقصه‌ها به شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی مراجعه نمایند. "

Ø     محل دریافت اسناد: متقاضیان محترم می‌توانند با ارائه فیش واریزی به مبلغ یک میلیون ریال بابت هر مناقصه به صورت مجزا به حساب شماره 4100000023 به نام شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی نزد بانک ملت و با هماهنگی قبلی به آدرس تهران پاسداران پایین تر از چهارراه فرمانیه کوچه نارنجستان ششم پلاک 7 دبیرخانه کمیسیون معاملات، (شماره تماس 23752222 ) مراجعه نموده و اسناد مناقصه را دریافت نمایند.

Ø     مهلت دریافت اسناد و تحویل پاکات از تاریخ درج آگهی حداکثر تا ساعت 16 مورخ 19‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/06‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/1402

1402/06/04

پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت بیست و ششمین سالگرد تأسیس شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

همکاران فرهیخته شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

سوم شهریورماه 1402 مصادف با بیست و ششمین سالروز تأسیس شرکت را خدمت خانواده بزرگ یاس ارغوانی تبریک عرض می‌نمایم.

سالروز تأسیس شرکت بهانه‌ای است برای افتخار به دستاوردهای گذشته و ساختن آینده‌ای بهتر.

شرکت به داشتن همکارانی که خالصانه برای تحقق اهداف عالیه از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند، به خود می‌بالد و بی شک با در اختیار داشتن سرمایه‌های عظیم، بالاخص بهره‌مندی از نیروهای انسانی کارآمد و مجرب، می‌تواند برای تداوم و اعتلای قابلیت‌های خود در عرصه‌های ملی حضوری فعال داشته باشد.

اینجانب فرا رسیدن سوم شهریور، سالروز تأسیس شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی را حضور یکایک اعضای خانواده بزرگ این شرکت اعم از اعضای هیئت مدیره، مدیران عامل پیشین و همکاران محترم صمیمانه تبریک و شادباش می‌گویم و آرزو دارم جایگاه رفیع شرکت، بیش از پیش ارتقاء یابد.

 

                                                                                        آیدین آرنگ 


                                                         مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

1402/06/01

به مناسبت بزرگداشت روز خبر نگار برگزار شد: تجلیل از فعالان عرصه خبر در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، در مراسمی که به مناسبت روز خبرنگار با حضور مدیر‌عامل، برخی اعضای هیئت مدیره و معاونین در سالن جلسات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار شد، از همکاران حوزه روابط عمومی و تبلیغات به پاس تلاش‌ها و فعالیت‌های بی‌دریغشان قدردانی گردید.

در این جلسه که به منظور تقدیر از نقش مهم این همکاران در انتقال اطلاعات و ارائه تصویر واقعی از فعالیت‌ها و دستاوردهای شرکت برگزار شد، مهندس آرنگ مدیر عامل محترم، ضمن تبریک این روز به همکاران فعال در این حوزه، به عنوان پلی برای انتقال واقعیت‌ها و رویدادها، از تلاش‌های آن‌ها در راستای اطلاع‌رسانی دقیق و صادقانه تقدیر نموده و تأکید داشتند: "نقش همکاران روابط عمومی و تبلیغات در شناسایی و انتقال موضوعات مهم و انعکاس صحیح اخبار بسیار حائز اهمیت است و ما از تلاش‌های شما قدردانی می‌نماییم".

در طی جلسه، معاونین محترم نیز ضمن تبریک این روز بر اهمیت تأثیرگذاری این همکاران در انتقال دقیق و بی‌طرفانه‌ی وقایع تأکید نمودند و از ایشان خواستند که همچنان در مسیر حفظ حقیقت و حرفه‌ای بودن خود گام بردارند.

همچنین در پایان این مراسم، به رسم یادبود و تقدیر هدایایی به ایشان اهدا گردید.

1402/05/29

مراسم تولد همکاران مردادماهی‌ در شرکت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، مراسم تولد همکاران مردادماهی با حضور مدیرعامل محترم و تعدادی از اعضای هیئت مدیره و معاونت‌ها روز دو‌شنبه بیست و سوم مردادماه در محل سالن جلسات شرکت برگزار گردید.

در این مراسم ضمن تبریک به متولدین مردادماه، برنامه‌هایی از قبیل اهدای هدایا، تقدیر از تلاش‌ها و دستاوردهای همکاران مردادماهی و کیک تولد ویژه مردادماهی‌ها انجام شد.

شایان ذکر است با توجه به اهمیت تقویت ارتباطات داخلی و افزایش همبستگی در محیط کار، این رویداد فرصتی است برای ایجاد همدلی بیشتر و تقویت روحیه تیمی؛ که امیدواریم این سنت مفرح در شرکت ماندگار باشد.

1402/05/24

صدرنشینی «به‌پرداخت» با بیشترین سهم مبلغی در هر سه ابزار پذیرش پرداخت

کانال 21 درصدی بازار تراکنش‌ها همچنان در انحصار به‌پرداخت است

شرکت «به‌پرداخت ملت» درحالی سهم نخست در بازار تراکنش‌های تیرماه امسال را کسب کرد که بیشترین سهم مبلغی در هر سه ابزار پذیرش به این شرکت تعلق داشته است.

به گزارش روابط عمومی، این شرکت طی چهارمین ماه سال جاری، سهم 20.81 درصدی را از نظر مبلغ تراکنش‌های انجام‌شده در میان شرکت‌های پرداخت الکترونیک (PSP) کشور به خود اختصاص داد.

براساس آمارهای منتشرشده از سوی شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) که به بررسی تراکنش‌های پرداخت و نقش شرکت‌های پرداخت می‌پردازد، شرکت به‌پرداخت ملت توانست در تیرماه سال 1402، برای سومین ماه متوالی سهم خود از بازار تراکنش‌های کشور را در کانال  ۲۱درصد حفظ کند.

بدین ترتیب شرکت به‌پرداخت ملت به‌عنوان دارنده رتبه نخست این رده‌بندی، باز هم دو کانال از شرکت دارنده رتبه دوم (با سهم 18.35 درصد) و 9 کانال از شرکت حائز رتبه سوم این رنکینگ (با سهم 11.78) سبقت گرفته است.

علاوه بر این، شرکت به‌پرداخت ملت با همیاری و پشتیبانی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در تیرماه امسال با پوشش 18.70 درصدی از مبالغ بازار کارتخوان فروشگاهی، بالاترین سهم این بازار را در اختیار خود دارد. همچنین این شرکت بیش‌ترین سهم از مبالغ ابزار پذیرش اینترنتی و موبایلی را نیز به ترتیب با پوشش 30.44 و 45.32 درصدی از آن خود کرده است.

همچنین، شرکت به‌پرداخت ملت با پوشش 20.92 درصد از بازار تراکنش‌های خرید، دارنده بالاترین سهم مبلغی تراکنش‌های مذکور محسوب می‌شود. این شرکت در بخش ابزار پذیرش موبایلی فعال سیستمی نیز همچنان سهم عظیمی از این بازار را با رقمی معادل با 95.37 درصد در اختیار دارد.

از سوی دیگر، شرکت به‌پرداخت ملت در تیرماه گذشته، رقمی بالاتر از یک را در شاخص اثربخشی محقق کرده و در شاخص اثربخشی مبلغ کارتخوان‌های فروشگاهی تراکنش‌دار نیز به عددی بالاتر از یک دست یافته است.

گفتنی است؛ در چهارماهه اول سال جاری، جایگاه نخست بازار تراکنش‌های کشور به‌صورت متوالی در اختیار شرکت به‌پرداخت ملت بوده و پس از صعود اردیبهشت‌ماه این شرکت از کانال 20درصدی به 21درصدی، افتخار صعود به این رتبه‌ها همچنان در انحصار به‌پرداخت است.

1402/05/21

پایان خلاقانه دومین روز همایش سالانه مدیران مراکز عملیاتی و ستادی

به گزارش روابط عمومی، دومین روز از همایش مدیران مراکز عملیاتی و ستادی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در حالی برگزار گردید که به کمک گیمیفیکیشن، تجربه جدیدی از مشارکت و همکاری در کنار نشاط و سرگرمی برای مدیران به همراه داشت.

در این رویداد یک روزه، بازی‌های گروهی و سازمانی متنوعی طراحی و اجرا شده تا مدیران از طریق فعالیت‌های گروهی و رقابت‌های سازنده، مهارت‌های خود را در حوزه توسعه فردی و سازمانی تقویت نمایند.  

در جریان این مراسم مدیران طی بازی‌های طراحی شده به چندین گروه‌ 8 نفره تقسیم شده و به کمک دانش‌ها، مهارت‌ها و توانایی‌های متنوع خود، چالش‌های موجود در بازی‌ها را پشت سر گذاشتند.

در این همایش دو روزه همچنین کارگاه‌ آموزشی تحول رهبری و مدیریت تحت عنوان  " یاسی نو " با متد بازی و کسب‌و‌کاریِ مسئله‌محور با هدف ارتقای سطح دانش مدیریتی و ایجاد روحیه و نشاط در بین همکاران برگزار گردید.

این کارگاه‌ تخصصی با رویکرد کار تیمی، تمرین و گفتگو پیرامون حل مسئله و تصمیم‌گیری جمعی از دیگر برنامه‌های روز دوم همایش صعود یاس بوده که با حضور فعال مدیران در این برنامه‌ها، به خوبی سطح تعهد و مشارکت سازمانی در شرکت یاس  به نمایش گذاشته شد.

1402/05/21

دومین همایش سالانه مدیران مراکز عملیاتی و ستادی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، دومین همایش مدیران مراکز عملیاتی و ستادی با هدف رونمایی از ارزش‌ها و شایستگی‌های کلیدی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در قالب طرحی به نام صعود یاس، روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه مورخ هجدهم و نوزدهم مرداد‌ماه 1402 در محل باشگاه بانک ملت با حضور مدیران عامل شرکت‌های به‌پرداخت ملت، مهندسی سیستم یاس ارغوانی و برخی از اعضای هیئت مدیره و معاونت‌های دو شرکت برگزار شد.

در این مراسم، آقای دکتر تقی‌پور مدیرعامل محترم شرکت به‌پرداخت ملت ضمن قدردانی از زحمات همکاران، با تأکید بر همدلی دو شرکت یاس و به‌پرداخت به بیان دغدغه‌های این مجموعه‌ها و اهداف پیش‌روی آن‌ها پرداختند.

همچنین، آقای مهندس آرنگ مدیرعامل محترم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی ضمن خوشامدگویی، از کلیه همکارانی که در رشد سهم بازار در ماه‌های اخیر تلاش کردند، قدردانی نمودند.

ایشان ضمن تشکر از دست‌اندرکاران برگزاری همایش، بر اولویت‌ها و اهمیت‌های مدیریت درآمد و هزینه‌ها تأکید نموده و نکاتی را در خصوص اهداف و استراتژی‌های شرکت در سال پیش‌رو بیان کردند.

در ادامه، از مراکز عملیاتی برتر در حوزه عملکردی با اهدای لوح تقدیر و پاداش نقدی تقدیر و قدردانی گردید.   

همچنین، برخی از معاونت‌های یاس و به‌پرداخت نیز در موضوعات تخصصی مختلف سخنرانی نمودند.

در پایان همایش، جلسه پرسش و پاسخ با حضور معاونت‌های یاس و به‌پرداخت برگزار شد و نقاط قوت و قابل بهبود موجود در بخش‌های مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

1402/05/17

گواهینامه ISO/IEC 20000-1 شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برای نهمین سال متوالی تمدید گردید

به گزارش روابط عمومی، جلسه ممیزی گواهینامه ISO/IEC 20000-1:2018 در تاریخ 1402/05/16 با حضور مدیر عامل محترم، اعضای هیئت مدیره و معاونین شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و ممیزی شرکت پیشگامان توسعه تعالی و بهبود، به عنوان نماینده رسمی مؤسسه گواهی دهنده AQC  در ایران و مورد تأیید IAS امریکا در حوزه صدور استانداردهای مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار گردید.

در این جلسه، دکتر قریشی سرممیز شرکت پیشگامان توسعه تعالی و بهبود، ضمن اشاره به شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی به عنوان اولین و تنها شرکت ایرانی در زمینه اخذ و نگهداری 9 ساله استاندارد ISO/IEC 20000-1 و اعلام تمدید یکساله این گواهینامه با عالی ترین رتبه و بدون هیچگونه عدم انطباق با استاندارد، وجه تمایز این شرکت را با سایر شرکتهای ممیزی شده، در نقش پررنگ سیستمها و روشهای تدوین شده در فرایندهای جاری شرکت به همت امور برنامه ریزی و سیستمها دانستند.

 همچنین لازم به ذکر است دامنه این استاندارد کسب و کار پایانه های فروش، کسب و کار سوخت، کسب و کار خودپرداز و کیوسک بانکی و کسب و کار پرداخت یاری بوده و ممیزی در کل کسب و کار پرداخت الکترونیکی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی صورت پذیرفت که در نوع خود قابل توجه می باشد.

1402/04/28

پیام مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی به مناسبت ایام سوگواری ماه محرم

مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در پیامی فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حضرت سید‌الشهداء (ع) را تسلیت گفت.

در پیام مهندس آیدین آرنگ آمده است: محرم ماه بصیرت و پیام، حماسه و قیام، از خودگذشتگی، ایثار و جهاد در راه دین و عقیده و طنین بیدار باش احیای فرهنگ و ارزش‌های دینی فرا رسید.

محرم، وجدان همیشه بیدار تاریخ و گلوی هماره فریاد‌گر زمان است. محرم، ماه پاسداری از حرمت انسان است. محرم، حریم ایمان و حصار قرآن است.

عاشورا یک مکتب، یک بینش و یک دانشگاه برای آموختن درس ظلم ستیزی، عدالت محوری و عزت نفس است و فرهنگ غنی و ماندگار آن، همان احیای فرهنگ اسلام ناب محمدی (ص) و زنده کردن ارزش‌های دینی و سیره اهل بیت پس از گذشت قرن‌ها، همواره زنده، پویا و روشنی بخش راه زندگی است.

در آستانه فرارسیدن ماه محرم، ماه خروش و جوشش، ماه عبرت و اعتبار، ماه بی سیرتی ستم و ستمگران، ماه قیام سرور آزادگان و شهیدان معنوی، امام الشهداء حضرت امام حسین علیه‌السلام، ضمن عرض تسلیت و تعزیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و تاسوعا و عاشورای حسینی و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان به همه همکاران عزیز و ارجمندم در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، از خداوند منان سربلندی اسلام و مسلمین را مسئلت می‌نمایم، باشد که دلهایمان را به نور قرآن و ایمان روشن فرماید.


                                                                                                                                                                   آیدین آرنگ                                                          مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی 
 
               

 


1402/04/28

SNBL مکمل BNPL می‌شود؟

به گزارش روابط عمومی، در حاشیه اولین روز برگزاری همایش فرصت‌های ایران در عصر دیجیتال که 25 و 26 تیرماه 1402 در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار گردید؛ نیما فیض‌گستر معاون طرح و برنامه شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در بخش کارگاه‌های این همایش در خصوص موضوع جایگاه‌یابی SNBL (Save Now Buy Later) در نظام پرداختی سخنرانی کرد. فیض‌گستر گفت: «شرکت ما در واقع بازوی اجرایی بانک ملت در شرکت به‌پرداخت است و دغدغه اصلی ما پی بردن به نیازهای واحد‌های صنفی است که بایستی به محصولات و سرویس‌های جدید بانکی و پرداختی تبدیل شود. SNBL موضوعی سنتی و قدیمی است که حوزه دیجیتال آن را تبدیل به سرویس جدید حوزه جدیدی فین‌تکی کرده است. ما همیشه بخشی از حقوق خود را به عنوان پس انداز برای دوران بازنشستگی استفاده می‌کنیم. SNBL  دقیقاً از همین مفهوم استفاده می‌کند و به مشتریان با پس‌انداز، قدرت خرید می‌دهد و مشتری را در این مدل بدهکار نمی‌کند، مسئله‌ای که تا پیش از این وجود داشت و دغدغه بسیار بزرگی در خریدهای اعتباری بود.

در مدل SNBL این امکان وجود دارد که مشتری روی یک کالا برای خرید میان مدت یا بلند مدت هدف‌گذاری انجام دهد. ارزش افزوده این سرویس، بیشتر آن است که ارزش پول مشتری رسماً حفظ شود. اما مشتری در مدل BNPL باید پول را با درصد کارمزد یا سود پس بدهد. که این موضوع یک احساس ناخوشایند را به وجود می آورد. اما در SNBL مفهوم روانی مثبتی وجود دارد که نشان دهنده تلاش مشتری برای خرید یک کالا یا سرویس است.»

او ادامه داد:«در SNBL هیچ محدودیتی وجود ندارد این درحالی است که در طرح‌های اعتباری سقف وجود دارد بحث تارگت کردن خرید هم در SNBL خصوصاً در کالاهای جدید تکنولوژی و یا حوزه سفر بسیار قابل توجه است. مزیت های دیگر SNBL شامل: نداشتن بدهی، نداشتن نرخ نکول است ضمن اینکه پیشنهادات مالی ارزش افزوده نیز ایجاد می‌کنند. یک واحد صنفی همیشه دنبال نقدینگی است. همچنین گپ زمانی ایجاد شده در بین خرید مشتری تا زمان دریافت کالا یک اثر روانی مثبت را ایجاد می‌کند.»

البته فیض‌گستر در ادامه در خصوص مشکلات این مدل هم گفت:«مشکل زمان‌بر بودن این فرایند است و برای کالاهای تند مصرف و خرد کاربرد ندارد. اما کمک می‌کند سبد خرید رها شده کمتر شود. در این مدل مشتری نحوه ذخیره پول را مشخص می‌کند.»

این مفهوم جدید می‌تواند در کنار سرویس BNPL قدرت خرید افراد را این‌بار در حوزه خریدهای بالا افزایش دهد. این سرویس نوظهور یکی از محورهای اصلی برای تعریف سرویس در شرکت یاس است.

1402/04/28

معرفی خدمات جدید پرداختی در اولین همایش فرصت‌های ایران در عصر دیجیتال

به گزارش روابط عمومی، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با هدف معرفی و ارائه خدمات جدید پرداخت در اولین همایش فرصت‌های ایران در عصر دیجیتال در کنار سایر شرکت های گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا، حضور یافت.

شایان ذکر است حضور شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در این نمایشگاه، با ارائه کارگاه علمی "بررسی جایگاه مدل SNBL در نظام پرداخت" در بخش کارگاه‌های این همایش مورد توجه و استقبال زیادی از جانب شرکت‌های مطرح و فعال در حوزهIT  و کسب‌و‌کار قرار گرفت. همچنین گفتنی است معاونین و مدیران ارشد بانک ملت، مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت‌های زیرمجموعه گروه بهسازان فردا و مهندسی سیستم یاس ارغوانی از غرفه هلدینگ بهسازان فردا بازدید نمودند.

1402/04/27

"آگهی مناقصه عمومی"

"شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی (سهامی خاص) در نظر دارد از بین شرکت‌های واجد شرایط جهت خرید باطری دستگاه‌های پایانه فروشگاهی، اقدام به انتخاب پیمانکار مورد نظر از طریق برگزاری مناقصه عمومی نماید، لذا از شرکت‌هایی که آمادگی و توانایی انجام موضوع مناقصه‌‌ را داشته و دارای سوابق و تجربیات موثر و مرتبط می‌باشند، دعوت به عمل می‌آورد تا از تاریخ درج آگهی با توجه به شرایط ذیل جهت دریافت اسناد مناقصه به شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی مراجعه نمایند. "

Ø     محل دریافت اسناد: متقاضیان محترم می توانند با ارائه فیش واریزی به مبلغ یک میلیون ریال به حساب شماره 4100000023 به نام شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی نزد بانک ملت و با هماهنگی قبلی به آدرس تهران پاسداران پایین تر از چهارراه فرمانیه کوچه نارنجستان ششم پلاک 7 طبقه اول واحد تدارکات، آقای جعفری (شماره تماس 23755152 ) مراجعه نموده و اسناد مناقصه را دریافت نمایند.

Ø     مهلت دریافت اسناد و تحویل پاکات از تاریخ درج آگهی تا ساعت 15 مورخ 02‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/05‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/1402

1402/04/24

حضور شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در نخستین همایش فرصت‌های ایران در عصر دیجیتال

به گزارش روابط عمومی، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در نخستین همایش فرصت‌های ایران در عصر دیجیتال در کنار سایر شرکت‌های زیرمجموعه گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا حضور به هم می‌رساند. شایان ذکر است این همایش طی دو روز و در تاریخ 25 الی 26 تیرماه 1402 در محل مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌گردد.

1402/04/21

تجلیل از تیم فوتسال یاس ارغوانی همزمان با بزرگداشت روز ملی فناوری اطلاعات

به گزارش روابط عمومی، همزمان با برگزاری مراسم بزرگداشت روز ملی فناوری اطلاعات روز سه‌شنبه بیستم تیرماه 1402 در برج میلاد، از اعضای تیم فوتسال یاس ارغوانی به مناسب کسب مقام اول در هجدهمین مسابقات جام انفورماتیک تجلیل گردید.

1402/04/21

مراسم تولد همکاران تیرماهی در شرکت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، مراسم تولد همکاران تیرماهی با حضور مدیرعامل محترم و تعدادی از اعضای هیئت مدیره و معاونت‌ها روز سه‌شنبه بیستم تیرماه در محل سالن جلسات شرکت برگزار گردید.

در این مراسم ضمن تبریک به متولدین تیرماه، برنامه‌هایی از قبیل اهدای هدایا، تقدیر از تلاش‌ها و دستاوردهای همکاران تیرماهی و کیک تولد ویژه تیرماهی‌ها انجام شد.

شایان ذکر است با توجه به اهمیت تقویت ارتباطات داخلی و افزایش همبستگی در محیط کار، این رویداد فرصتی است برای ایجاد همدلی بیشتر و تقویت روحیه تیمی؛ که امیدواریم این سنت مفرح در شرکت ماندگار باشد.

1402/04/20

برگزاری مراسم تقدیر از تیم فوتسال یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، مراسم تقدیر از تیم فوتسال یاس ارغوانی به‌مناسبت هجدهمین مسابقات جام انفورماتیک 1402 برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور مدیرعامل محترم شرکت و اعضای هیئت مدیره روز دوشنبه نوزدهم تیرماه ۱۴۰۲ در محل سالن جلسات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار شد، از کادر فنی و اعضای تیم فوتسال به مناسبت کسب مقام اول در این مسابقات قدردانی گردید.  

در پایان مراسم نیز، به رسم یادبود به سرپرست، مربی و اعضای تیم لوح تقدیر و هدایای نقدی اهدا شد.

1402/04/19

بازدید مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی از مرکز خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی، در حاشیه همایش فناوری اطلاعات بانک ملت در شهر مشهد، آقای آرنگ مدیرعامل شرکت به همراه آقایان پایدار معاون توسعه کسب‌و‌کار، شمسی معاون عملیات، درباری مدیر عملیات ناحیه دو و مدیران عملیاتی استان‌های اصفهان، فارس، گیلان و تهران پنج از مرکز عملیاتی استان خراسان رضوی در شهر مشهد بازدید نمودند.

در این بازدید، ابتدا مدیر مرکز، معاون، سرپرستان فنی و  سایر همکاران حاضر در جلسه مرکز ضمن ارائه گزارش عملکرد، دغدغه‌ها، نظرات و پیشنهادات خود را به منظور بهبود وضعیت مطرح نمودند.

سپس، مهندس آرنگ مدیرعامل محترم ضمن قدردانی از تلاش‌ها و پیگیری‌های مدیر و همکاران مرکز، دستورات لازم را جهت بررسی نقطه نظرات و رسیدگی به دغدغه‌های مطرح شده توسط واحدهای ستادی ذیربط صادر نمودند.

در پایان نیز از 10 نفر پشتیبان برتر، 3 نفر سرپرست فنی برتر و 2 مرکز تماس برتر با اهدای لوح تقدیر و کارت هدیه قدردانی گردید.

1402/04/17

کسب مقام اول تیم فوتسال یاس ارغوانی در هجدهمین مسابقات جام انفورماتیک 1402

به گزارش روابط عمومی، آخرین بازی لیگ هجدهم فوتسال انفورماتیک شانزدهم تیر ماه ۱۴۰۲ برگزار شد.

در این دوره از مسابقات که ۲۶ تیم حضور داشتند، تیم فوتسال یاس ارغوانی موفق شد در لیگ دسته ۳ با شکست تیم فناپ در ضربات پنالتی با نتیجه ۷ بر ۶ پیروز مسابقات باشد.

شایان ذکر است، مسابقات فوتسال جام انفورماتیک، به منظور گسترش فرهنگ ورزش و روحیه همکاری و همدلی بین اعضای خانواده صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات و در راستای مسئولیت های اجتماعی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، همه ساله توسط دبیرخانه سازمان برگزار می شود.

1402/04/13

زمین بازی بزرگ‌تر را در نظر داریم

عضو هیئت‌‌مدیره شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی عنوان کرد:

زمین بازی بزرگ‌تر را در نظر داریم

 

عضو هیئت‌مدیره شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در بازدید از غرفه گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا، از استراتژی‌های آینده این هلدینگ و زیرمجموعه‌های آن به خبرنگاران توضیح داد. علیرضا محمودی، با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه الکامپ، گفت: «جای بسی خوشحالی است که رویداد ملی الکامپ که ابعادی بین‌المللی دارد، مجدداً بعد از وقفه‌ به‌دلیل همه‌گیری ویروس کرونا برگزار می‌شود و شرکت‌ها و کسب‌و‌کارها و تیم‌های نوآور در کنار سازمان‌ها و نهادها حضور فعالانه دارند». وی با تشریح استراتژی‌ها و رویکردهای شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، گفت: «باتوجه ‌به ساختار دانش‌بنیان و نوآور و متخصص شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، قصد داریم در کنار ایفای نقش سنتی، به‌سمت محصولات نوآورانه و جدید که نیازهای مشتریان و بازار هدف را تأمین می‌کند، حرکت کنیم.»

ادامه متن مصاحبه را از طریق لینک زیر مطالعه نمایید:

https://asrebank.ir/?p=202385

1402/04/13

از تسهیل‌گری برای جایگاه‌داران سوخت تا تأمین نیازهای تازه پذیرندگان

در نشستی با موضوع راهکارهای اختصاصی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی تشریح شد:

از تسهیلگری برای جایگاهداران سوخت تا تأمین نیازهای تازه پذیرندگان

مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با بیان این که شرکت تحت مدیریتش بازوی اجرایی بانک ملت و شرکت بهپرداخت ملت در زمینه پرداخت است، درباره مأموریت‌ها و اهداف و زمینه‌های فعالیت این شرکت برای حاضران در نشستی با موضوع راهکارهای اختصاصی برای صنوف در دومین روز برگزاری نمایشگاه الکامپ صحبت کرد. دیگر حاضران در این نشست نیما فیض‌گستر، معاونت طرح و برنامه شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و مجید پایدار، معاونت توسعه کسب و کار این شرکت بودند.

مشروح این نشست تخصصی را از طریق لینک زیر مطالعه نمایید:

https://ebinews.com/?p=318740

 

1402/04/11

ارائه سرویس‌ها و راهکارهای انحصاری برای اصناف

آیدین آرنگ، مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی مطرح کرد:


ارائه سرویس‌ها و راهکارهای انحصاری برای اصناف

 
شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی از جمله شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ بهسازان فردا است که در بیست‌وششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی الکامپ حضور داشته است. این شرکت با هدف توسعه‌ خدمات بانکداری الکترونیک، خدمات پرداخت، تجارت الکترونیک و آموزش‌های تخصصی حوزه فناوری اطلاعات به خانواده گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا پیوست؛ همچنین با توسعه و راه‌اندازی خط تولید و تعمیر خود، گام بلندی برای تولید داخلی محصولات بانکداری و پرداخت الکترونیکی برداشته است.

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در نظر دارد به کسب‌و‌کارها در صنوف مختلف، سرویس‌ها و راهکارهای انحصاری ارائه دهد. این خبری است که آیدین آرنگ، مدیرعامل این شرکت در گفت‌و‌گو با رسانه‌ها در جریان بازدید از نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک داد. وی در پاسخ به این پرسش که "هدف اصلی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی از حضور در الکامپ بیست‌وششم چیست؟" گفت: "هدف ما از شرکت در رویداد مهم الکامپ این است که اصناف و شرکت‌های مختلف را با محصولات و سرویس‌های جدیدمان آشنا نماییم. یاس ارغوانی سال‌ها است به توسعه‌ خدمات بانکداری الکترونیک، خدمات پرداخت، تجارت الکترونیک و آموزش‌های تخصصی حوزه فناوری اطلاعات مشغول است. ما در این دوره از نمایشگاه راهکارهایی اقتصادی و اختصاصی برای اصناف گوناگون ارائه خواهیم کرد و این نوید را می‌دهیم که برای هر صنفی مدلی تازه در نظر گرفته‌ایم". وی با بیان اینکه شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی همواره در زمینه‌های یادشده پیشرو بوده، افزود: "از زمانی که هنوز شرکتی در این زمینه پا نگرفته بود ما برای اولین بار به ارائه سرویس‌های انحصاری به جایگاه‌های سوخت، تسهیل‌گری در پرداخت و آسان‌تر کردن کار جایگاه‌داران می‌پرداختیم".

ادامه مصاحبه را از طریق لینک زیر مطالعه نمایید:

https://ebinews.com/?p=318736

1402/04/07

گفت‌و‌گوی راه پرداخت با آیدین آرنگ، مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

می‌خواهیم ابرتوسعه‌دهنده خدمات پرداخت کشور باشیم

 در بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ، سازمان‌ها و نهادها، شرکت‌ها و کسب‌و‌کارهای زیادی در حوزه کامپیوتر، الکترونیک و تجارت الکترونیک حضور دارند. هرکدام هم در حوزه‌ای خاص محصول یا سرویسی را به این رویداد می‌آورند. پرداخت الکترونیک، یکی از حوزه‌های محبوب‌ و احتمالا آینده‌دار در کشور است و انواع و اقسام شرکت ریز‌ودرشت و استارتاپ و کسب‌و‌کار دانش‌بنیان و نوآور چشم امیدشان و سرمایه‌هایشان را وارد آن کرده‌اند. یکی از همین شرکت‌های باسابقه و شناخته‌شده، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی است. شرکتی که در سال ۷۶ بنیاد نهاده شده و هم‌اکنون از زیرمجموعه‌های هلدینگ فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا است. یاس ارغوانی درزمینه انفورماتیک، مدیریت و علوم سیستم فعالیت دارد و آن‌طور که در بیانیه ماموریت‌اش آمده، می‌خواهد به نیاز سازمان‌ها و مدیران کشور درزمینه برنامه‌ریزی سیستم‏‌های یكپارچه اطلاعاتی و مدیریت استراتژیک پاسخ دهد. آیدین آرنگ، مدیرعامل یاس سیستم ارغونی می‌گوید رویکرد جدید این شرکت گسترش و توسعه خدمات پرداخت در سراسر کشور است. به‌گفته او، قصد دارند از ارائه‌دهنده‌ سرویس‌های عمومی به‌سمت سرویس‌های اختصاصی حرکت کند. درباره برنامه‌های شرکت یاس ارغوانی در نمایشگاه الکامپ و برنامه‌های توسعه‌ای و استراتژی‌های آینده‌‌اش با آرنگ گفت‌و‌گو کرده‌ایم.

برای مشاهده ادامه مصاحبه، لینک زیر را دنبال کنید:

https://way2pay.ir/324885/
1402/04/05

غرفه مجازی گروه فن‌آوران هوشمند فردا در بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ

به گزارش روابط عمومی، همزمان با برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ، گروه فن آوران هوشمند بهسازان فردا در اقدامی جالب نمایشگاه مجازی را برگزار کرد. در این نمایشگاه، امکان بازدید مجازی از غرفه‌‌های شرکت‌های زیرمجموعه گروه بهسازان فردا فراهم گردیده است.

لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک ذیل مراجعه فرمایید.https://www.behsazanfarda.ir/elecomp-1402

1402/04/04

حضور شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

به گزارش روابط عمومی، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ 1402 (الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک) در کنار سایر شرکت های گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا با هدف معرفی خدمات و دستاوردهای جدید خود حضور به هم رساند.

گفتنی است این نمایشگاه، در روزهای 4 الی 7 تیرماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است. 

1402/03/31

بازدید مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی از سایت نارنجستان

به گزارش روابط عمومی، مراسم بازدید از مرکز تماس نارنجستان روز سه‌شنبه مورخ 1402/03/30 با حضور مدیرعامل محترم و تعدادی از اعضای هیئت مدیره و معاونت‌های محترم برگزار گردید.

در این بازدید، ابتدا مدیر مرکز نارنجستان ضمن ارائه گزارش در خصوص مشکلات، نقاط قوت و ضعف مرکز،  دغدغه‌ها، نظرات و پیشنهادات پرسنل را مطرح نمودند.

در ادامه، راه‌کارهای پیشنهادی در راستای بهبود شرایط کاری و حرفه‌ای پرسنل به منظور افزایش بهره‌وری سازمانی در جهت اهداف متعالی شرکت مطرح گردید.

در پایان، مهندس آرنگ ضمن قدردانی از تلاش‌ها و پیگیری‌های مدیر مرکز و پرسنل آن، خواستار بررسی و رسیدگی به موارد مطروحه در جلسه شدند.

1402/03/29

آگهی مناقصه عمومی دو مرحله­ ای

"شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی (سهامی خاص) در نظر دارد از بین شرکت‌های واجد شرایط درحوزه تامین، نصب و راه اندازی تجهیزات سیستم اطفاءحریق از نوع گازی، اقدام به انتخاب شرکت پیمانکار مورد نظر از طریق برگزاری مناقصه عمومی دو مرحله­ای نماید، لذا از شرکت‌هایی که آمادگی و توانایی انجام موضوع مناقصه‌‌ را داشته و دارای سوابق و تجربیات موثر و مرتبط می‌باشند، دعوت به عمل می‌آورد تا از تاریخ درج آگهی با توجه به شرایط ذیل جهت دریافت اسناد مناقصه به شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی مراجعه نمایند. "

Ø     محل دریافت اسناد: متقاضیان محترم می توانند با ارائه فیش واریزی به مبلغ یک میلیون ریال به حساب شماره 4100000023 به نام شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی نزد بانک ملت و با هماهنگی قبلی به آدرس تهران پاسداران پایین تر از چهارراه فرمانیه کوچه نارنجستان ششم پلاک 7 طبقه اول واحد تدارکات و پشتیبانی، آقای جعفری (شماره تماس 23755152 ) مراجعه نموده و اسناد مناقصه را دریافت نمایند.

Ø     مهلت دریافت اسناد و تحویل پاکات از تاریخ درج آگهی تا ساعت 15 مورخ 05‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/04‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/1402

 

1402/03/22

آگهی مناقصه عمومی

"شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی (سهامی خاص) در نظر دارد از بین شرکت‌های واجد شرایط جهت دریافت خدمات بیمه تکمیلی، اقدام به انتخاب پیمانکار مورد نظر از طریق برگزاری مناقصه عمومی نماید، لذا از شرکت‌هایی که آمادگی و توانایی انجام موضوع مناقصه‌‌ را داشته و دارای سوابق و تجربیات موثر و مرتبط می‌باشند، دعوت به عمل می‌آورد تا از تاریخ درج آگهی با توجه به شرایط ذیل جهت دریافت اسناد مناقصه به شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی مراجعه نمایند. "

Ø     محل دریافت اسناد: متقاضیان محترم می توانند با ارائه فیش واریزی به مبلغ یک میلیون ریال به حساب شماره 4100000023 به نام شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی نزد بانک ملت و با هماهنگی قبلی به آدرس تهران، پاسداران، پایین تر از چهارراه فرمانیه، کوچه نارنجستان ششم، پلاک 7، طبقه اول، واحد تدارکات و پشتیبانی، آقای جعفری (شماره تماس 23755152 ) مراجعه نموده و اسناد مناقصه را دریافت نمایند.

Ø     مهلت دریافت اسناد و تحویل پاکات از تاریخ درج آگهی تا ساعت 16 مورخ 29‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/03‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/1402

1402/03/17

ارزیابی و شناسایی پیمانکاران

"شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی (سهامی خاص) در نظر دارد جهت ارزیابی و شناسایی شرکت‌های فعال در حوزه‌های کاری ذیل اقدام نماید.

-         قطعات پایانه‌های فروشگاهی

-         قطعات کیوسک‌های بانکی و پرداخت بهای سوخت

-         تجهیزات رایانه‌ای و شبکه و زیرساخت

 لذا از شرکت‌هایی که توانایی تأمین کالاهای فوق را داشته و دارای سوابق و تجربیات مؤثر و مرتبط می‌باشند، دعوت به عمل می‌آورد از تاریخ درج آگهی، جهت دریافت فرم‌های ارزیابی به شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی مراجعه نمایند."

Ø     محل دریافت اسناد: متقاضیان محترم می‌توانند با هماهنگی قبلی به آدرس تهران، پاسداران، پایین‌تر از چهارراه فرمانیه، کوچه نارنجستان ششم، پلاک 7، طبقه اول، واحد تدارکات و پشتیبانی، آقای جعفری (شماره تماس 23755152 ) مراجعه نموده و اسناد مربوطه را دریافت نمایند.

1402/03/08

حضور شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در نخستین نمایشگاه صنعت پست

به گزارش روابط عمومی، نخستین همایش و نمایشگاه صنعت پست، تجارت الکترونیک، لجستیک هوشمند و صنایع وابسته از تاریخ 8 الی 11 خردادماه جاری با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در محل مصلی امام خمینی برگزار می‌گردد.

هدف از برگزاری این نمایشگاه ایجاد تحولات هوشمند در خدمات و زیرساخت‌های مرتبط با صنعت پست است و فعالان این حوزه گرد هم آمده‌اند تا با رویکردی تعاملی به تبادل دانش بپردازند.

شایان ذکر است شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی که پیش از این در راستای ارائه کلیه خدمات پستی از طریق دستگاه‌های سیار اندروید، نسبت به تجهیز موزعین (نامه‌رسان‌ها) شرکت پست به دستگاه‌های مذکور اقدام نموده‌اند؛ با ارائه دستگاه‌های پوز و کیوسک‌های اختصاصی اصناف خود در این نمایشگاه در کنار سایر فعالین این حوزه حضور به هم رسانده‌اند.

1402/03/08

حضور شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در نخستین نمایشگاه صنعت پست

به گزارش روابط عمومی، نخستین همایش و نمایشگاه صنعت پست، تجارت الکترونیک، لجستیک هوشمند و صنایع وابسته از تاریخ 8 الی 11 خردادماه جاری با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در محل مصلی امام خمینی برگزار می‌گردد.

هدف از برگزاری این نمایشگاه ایجاد تحولات هوشمند در خدمات و زیرساخت‌های مرتبط با صنعت پست است و فعالان این حوزه گرد هم آمده‌اند تا با رویکردی تعاملی به تبادل دانش بپردازند.

شایان ذکر است شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی که پیش از این در راستای ارائه کلیه خدمات پستی از طریق دستگاه‌های سیار اندروید، نسبت به تجهیز موزعین (نامه‌رسان‌ها) شرکت پست به دستگاه‌های مذکور اقدام نموده‌اند؛ با ارائه دستگاه‌های پوز و کیوسک‌های اختصاصی اصناف خود در این نمایشگاه در کنار سایر فعالین این حوزه حضور به هم رسانده‌اند.

1402/03/08

آگهی مناقصه عمومی دو مرحله ای

به گزارش روابط عمومی، "شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی (سهامی خاص) در نظر دارد از بین شرکت‌های واجد شرایط در حوزه حمل و نقل کالا، اقدام به انتخاب پیمانکار مورد نظر از طریق برگزاری مناقصه عمومی دو مرحله­ای نماید، لذا از شرکت‌هایی که آمادگی و توانایی انجام موضوع مناقصه‌‌ را داشته و دارای سوابق و تجربیات موثر و مرتبط می‌باشند، دعوت به عمل می‌آورد تا از تاریخ درج آگهی با توجه به شرایط ذیل جهت دریافت اسناد مناقصه به شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی مراجعه نمایند."

Ø     محل دریافت اسناد: متقاضیان محترم می توانند با ارائه فیش واریزی به مبلغ یک میلیون ریال به حساب شماره 4100000023 به نام شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی نزد بانک ملت و با هماهنگی قبلی به آدرس تهران پاسداران پایین تر از چهارراه فرمانیه کوچه نارنجستان ششم پلاک 7 طبقه اول واحد تدارکات و پشتیبانی، آقای جعفری ( شماره تماس 23755152 ) مراجعه نموده و اسناد مناقصه را دریافت نمایند.

مهلت دریافت اسناد و تحویل پاکات از تاریخ درج آگهی تا ساعت 16 مورخ 13‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/03‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏/1402

1402/03/08

تجهیز فرودگاه امام خمینی به دستگاه خودپرداز ارزی بانک ملت

به گزارش روابط عمومی، از ابتدای سال 1402 مسافرانی که قصد خروج از کشور از طریق فرودگاه امام خمینی را داشته باشند، می‌توانند پس از اخذ شماره حواله از شعب بانک ملت با استفاده از این خودپردازها، تاسقف 500 دلار ارز تخصیص یافته را دریافت نمایند.

همچنین شایان ذکر است در حال حاضر، تعداد 14 دستگاه خودپرداز بانک ملت در فرودگاه امام خمینی بدین منظور نصب شده است.

1402/03/07

پرداخت ایران چک دو میلیون ریالی از طریق خودپردازهای بانک ملت

به گزارش روابط عمومی، امکان پرداخت ایران چک دو میلیون ریالی از طریق خودپردازهای بانک ملت از ابتدای سال 1402 فراهم‌ گردیده است. شایان ذکر است تا‌‌کنون، بیش از 2500 دستگاه خودپرداز بانک ملت در سراسر کشور به این قابلیت تجهیز شده‌اند. 

1402/02/24

همایش هم‌اندیشی و هماهنگی گروه بهسازان فردا برگزار شد

همایش هم‌اندیشی و هماهنگی گروه بهسازان فردا روز سه شنبه مورخ نوزدهم اردیبهشت ماه 1402 با حضور مدیران ارشد بانک ملت و گروه بهسازان فردا و شرکت های تابعه برگزار شد.

از مقامات ارشد بانک ملت که در همایش هم‌اندیشی و هماهنگی گروه بهسازان فردا حضور داشتند می توان به مسعود نصراصفهانی؛ رئیس هیئت مدیره، رسول لطفی آذر؛ معاون امور فناوری  اطلاعات، محمود رشیدی؛ معاون امور پشتیبانی و هادی سپانلو؛ امور برنامه‌ریزی و تحول اشاره کرد.

گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا همواره به دنبال شکل‌گیری و توسعه پایدار فعالیت‌های نوآورانه است، از همین رو همایش هم‌اندیشی و هماهنگی گروه بهسازان فردا با محوریت موضوعات تخصصی نوآوری و توسعه کسب و کارهای مالی و خدمات پرداخت برگزار شد.

در این همایش یک روزه مدیران ارشد گروه بهسازان فردا و شرکت های تابعه به بررسی تحولات کسب و کار و فناوری مالی، ارائه راهکار برای شکوفایی و تجاری‌سازی نوآوری‌ها، برنامه ریزی در جهت توسعه خدمات و محصولات و کاربردی شدن دانش، پرداختند.

در ادامه آیدین آرنگ در ارائه‌ی خود، اشاره‌ای به عملکرد و پروژه‌های در دست اقدام شرکت داشته و ضمن بیان اهداف اصلی یاس ارغوانی در سال جاری، دغدغه‌ها و چالش‌های پیش‌رو را منعکس نمودند.

علاوه بر این دکتر احمد جعفری؛ مدیرعامل گروه بهسازان فردا در خصوص برنامه راهبردی و سیاست‌های کلان گروه بهسازان فردا، رسول لطفی آذر با محوریت سیاست ها و انتظارات حوزه فناوری اطلاعات بانک ملت از گروه بهسازان فردا و علیرضا متولیان درباره سیاست‌های حوزه بازار و نوآوری گروه بهسازان فردا سخنرانی کردند.

در بخش‎‌های جانبی همایش گروه بهسازان فردا، مهدی محمدی؛ عضو هیئت علمی دانشگاه تهران با موضوع نوآوری و مهدی صانعی؛ عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی درخصوص خطاهای شناختی مدیران مطالبی را ارائه کردند.

1402/02/20

انتصابات جدید شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، مراسم تودیع و معارفه اعضای محترم هیئت مدیره شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی روز دوشنبه مورخ 18 اردیبهشت‌ماه 1402 برگزار گردید.

 در این مراسم، ضمن قدردانی از حضور مؤثر و ارزشمند جناب آقای محمد‌رضا کارگر و سرکار خانم گوهر مرادلو آزاد در دوران تصدی ایشان، آقایان آیدین آرنگ و علیرضا محمودی به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره، منصوب شدند.

1402/01/30

پیام مدیرعامل به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر


"
اللهمَّ اَهْلَ الکبْریاءِ وَالعَظَمَةِ، وَاَهْلَ الْجُودِ وَالْجَبَرُوتِ "

عید فطر، روز تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان‌های پاک و بیدار است. روزی‌است که خداوند متعال آن را از میان دیگر روزها برگزید تا برای بندگانش این فرصت فراهم آید که نزد حضرت او گرد آیند، بر خوان کرم او بنشینند و ادب بندگی به‌جای آورند.

اینجانب مفتخرم در نخستین روزهای حضور در جمع خانواده بزرگ یاس ارغوانی، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات فرا رسیدن عید سعید فطر را به کلیه همکاران گرامی و خانواده‌های محترمشان تبریک عرض نمایم.

از میزبانی سفره پربرکت رمضان، روح و جانی رستگار، جسمی تندرست و دلی شاد را برای همه مؤمنان درگاهش آرزومندم.

1402/01/29

مهندس آیدین آرنگ سرپرست شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی شد

با تصمیم اعضای هیئت مدیره، در جلسه روز سه‌شنبه مورخ 1402/01/29 به اتفاق آراء مهندس آیدین آرنگ به عنوان سرپرست جدید شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی انتخاب گردید.

به گزارش روابط عمومی، آیدین آرنگ که پیش از این عهده‌دار سمت معاونت راهبری کسب‌وکار گروه بهسازان فردا بود، دانش‌آموخته رشته مهندسی برق و الکترونیک در مقطع کارشناسی می‌باشد.

گفتنی است مهندس آرنگ در سابقه کاری خود عهده‌دار سمت‌هایی به شرح ذیل بوده است:

·         قائم‌مقام مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد

·         عضو هیئت مدیره شرکت تجارت الکترونیک دی

·         مدیر نمایندگان شرکت فن‌آوا کارت

·         مدیر دفاتر استانی و پشتیبانی شرکت پرداخت نوین آرین

1402/01/22

دکتر محمدمهدی تقی‌پور مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت شد

به گزارش روابط عمومی، مراسم معارفه جناب آقای دکتر محمدمهدی تقی‌پور به عنوان مدیرعامل جدید شرکت به‌پرداخت ملت با حضور اعضای هیئت مدیره این شرکت روز دوشنبه مورخ بیست و یکم فروردین‌ماه 1402 برگزار گردید.

شایان ذکر است مدیرعامل پیشین این شرکت مهندس شهریار خلیلی به عنوان سرپرست مدیر امور فناوری اطلاعات بانک ملت منصوب گردیدند.

1401/12/28

پیام نوروزی مدیرعامل

 

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ /  یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ

یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ /  حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

 

فرا رسیدن رستاخیز باشکوه و پر طراوت طبيعت، مجالی است گرانبها برای حمد و سپاس ایزد منان و زمانی است برای اندیشیدن به خالق یکتا و مواهب الهی؛ سال جدید مجالی است برای نو شدن، تازه شدن و حرکت به سوی تکامل.

سال 1402 را در حالی آغاز می‌کنیم که باز هم در سایه الطاف الهی و در چرخش دور گردون، توفیقی حاصل شد تا در اوایل بهار طبیعت، به استقبال بهار ایمان و تقوا برویم. امید است در سال جاری همچون سال‌های گذشته با حلول ماه مبارک رمضان سفره‌های افطار خود را با باطنی آسوده از ایمان و تعهد به کار، بگسترانیم و از فیوضات این ماه بهره‌مند شویم.

 

اینجانب با عرض تبریک فرا رسیدن سال نو، از تلاش‌ها، همدلی و همراهی یکایک اعضای محترم هیئت مدیره و همچنین مدیران و تمامی کارکنان محترم که سرمایه اصلی هر شرکت محسوب می‌شوند، تشکر و قدردانی نموده و از درگاه حضرت احدیت برای شما عزیزان و خانواده محترمتان آینده‌ای روشن همراه با بهروزی و توفیق روز افزون آرزو می‌نمایم.

                                                               دکتر محمدمهدی تقی‌پور


                                                       مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی
         


1401/12/24

کارگاه آموزشی "خودآگاهی" ویژه پرسنل در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در راستای توسعه سیاست‌های آموزشی خود و به منظور توسعه فردی و اجتماعی پرسنل، در سال جاری اقدام به برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی متنوعی نموده است.

یکی از کارگاه‌های جذاب و پرطرفداری که در محل مرکز آموزش این شرکت برگزار گردید، کارگاه آموزشی "خودآگاهی" می‌باشد. لازم به ذکر است خودآگاهی یکی از عناصر مهم هوش هیجانی است و به ما توانایی کنترل اعمال و احساساتمان را می ­دهد؛ لذا با این توضیح و با دعوت از یکی از مجرب‌ترین اساتید این حوزه، جناب آقای دکتر احمد ایزدی، این دوره با حضور معاونین، مدیران و تعدادی از کارشناسان واحدهای مختلف برگزار گردید.

در این کارگاه که به مدت 6 هفته و با هدف بهبود بعد رفتاری پرسنل سازمان ادامه داشت، سعی گردید افراد با جنبه ­های خودآگاهی، تصمیم­ های مهم زندگی و بعدهای شخصیت­شناختی آشنا شوند.

1401/12/16

همایش کارشناسان ستادی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، همایش کارشناسان ستادی با هدف رونمایی از ارزش‌ها و شایستگی‌های کلیدی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در قالب طرحی به نام صعود یاس، روزهای ‌شنبه و یکشنبه مورخ سیزدهم و چهاردهم اسفند‌ماه 1401 در محل باشگاه بانک ملت با حضور مدیرعامل و برخی از معاونت‌ها و مدیران محترم شرکت یاس برگزار شد.

در این مراسم، جناب آقای دکتر تقی‌پور مدیرعامل محترم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی ضمن خوشامدگویی، از کلیه همکارانی که از بدو تأسیس تاکنون در جهت تحقق اهداف شرکت تلاش کرده‌اند، قدردانی نمودند.

ایشان در ادامه بر اولویت‌ها و اهمیت‌های کسب‌و‌کار تأکید نموده و نکاتی را در خصوص اهداف و استراتژی‌های شرکت در سال جاری و آتی بیان کردند.

در این همایش دو روزه همچنین چالش‌هایی با موضوعات مختلف با متد بازی و طراحی بوم مدل کسب‌و‌کاری با هدف ارتقای سطح دانش، دریافت و کشف ایده‌های ناب و افراد خلاق و ایجاد روحیه و نشاط در بین همکاران برگزار گردید.

در ادامه، مراسم رونمایی از ارزش‌ها و شایستگی‌های سازمان تحت عنوان "نت کار هارمونیک" با حضور مدیرعامل محترم،  معاونین و تعدادی از مدیران شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار شد و تأکید گردید که این ارزش‌های الهام‌بخش و مدل شایستگی‌های شرکت نقش محوری و کلیدی در تحقق چشم‌انداز شرکت و "یاسی نو" دارند.

در پایان همایش، از گروه‌های اول تا سوم در چالش‌های فوق‌الذکر با اهدای لوح تقدیر تجلیل و قدردانی گردید.

1401/12/03

حضور شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در نهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت

به گزارش روابط عمومی، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در نهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت در کنار سایر شرکت‌های گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا با هدف معرفی خدمات و دستاوردهای جدید خود حضور داشت.

گفتنی است در این نمایشگاه که در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد مورخ اول و دوم اسفندماه جاری برگزار گردید؛ شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی علاوه بر ارائه محصولاتی از قبیل پایانه غیر نقدی (Cashless) و کیوسک شارژ من‌کارت، از جدیدترین محصول خود با نام "میکرو کیوسک" با حضور مدیر‌عامل محترم هلدینگ بهسازان فردا، مدیرعامل محترم مهندسی سیستم یاس ارغوانی و مدیران ارشد بانک ملت رونمایی نمود.

شایان ذکر است محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در این نمایشگاه، مورد توجه و استقبال زیاد متخصصین و علاقه‌مندان این حوزه قرار گرفت.

1401/11/23

همایش سالانه مدیران مراکز عملیاتی و ستادی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، همایش مدیران مراکز عملیاتی و ستادی با هدف رونمایی از ارزش‌ها و شایستگی‌های کلیدی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در قالب طرحی به نام صعود یاس، روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه مورخ هجدهم و نوزدهم بهمن‌ماه 1401 در محل باشگاه بانک ملت با حضور مدیرعامل و برخی از معاونت‌های محترم شرکت یاس و به‌پرداخت ملت برگزار شد.

در این مراسم، جناب آقای دکتر تقی‌پور مدیرعامل محترم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی ضمن خوشامدگویی، از کلیه همکارانی که از بدو تأسیس تاکنون در جهت تحقق اهداف شرکت تلاش کرده‌اند، قدردانی نمودند.

ایشان ضمن تشکر از دست‌اندرکاران برگزاری همایش و معاونت منابع انسانی، بر اولویت‌ها و اهمیت‌های کسب‌و‌کار تأکید نموده و نکاتی را در خصوص اهداف و استراتژی‌های شرکت در سال جاری و آتی بیان کردند.

سپس معاونت‌های طرح و برنامه، راهبری سرویس‌ها و محصولات، عملیات و منابع انسانی نیز به ایراد سخنرانی پرداختند.

در این همایش دو روزه همچنین کارگاه‌ آموزشی تحول رهبری و مدیریت تحت عنوان  " یاسی نو " با متد بازی و کسب‌و‌کاریِ مسئله‌محور با هدف ارتقای سطح دانش مدیریتی و ایجاد روحیه و نشاط در بین همکاران برگزار گردید.

در ادامه، جلسه پرسش و پاسخ با حضور معاونت‌های یاس و به‌پرداخت برگزار شد و نقاط قوت و قابل بهبود موجود در بخش‌های مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان همایش، از مراکز عملیاتی برتر در حوزه عملکردی با اهدای لوح تقدیر و پاداش نقدی تقدیر و قدردانی گردید.       

1401/11/01

مجمع عمومی سالانه شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، مجمع عمومی سالانه شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در روز چهارشنبه 28 دی‌ماه جاری در محل سالن کنفرانس هلدینگ بهسازان فردا به‌منظور بررسی عملکرد مالی سال 1401 منتهی به 1401/09/30 برگزار گردید.

در این مجمع، با توجه به روند مثبت سودآوری و شفافیت قانونی صورت‌های مالی نسبت به سال قبل و همچنین اعلام گزارش مطلوب حسابرسی و بازرسی، صورت‌های مالی منتهی به 1401/09/30 مورد تصویب مجمع محترم عمومی سالیانه قرار گرفت و از طرف ریاست مجمع و اعضای آن و نمایندگان محترم بانک ملت از مدیرعامل محترم، اعضای هیئت مدیره، تیم مالی و همچنین همکاران شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی تشکر و قدردانی گردید.

1401/10/28

حضور مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران

به گزارش روابط عمومی، نشست تخصصی مکانیزم‌های اعتباردهی در BNPL با حضور جناب آقای دکتر تقی‌پور مدیرعامل محترم مهندسی سیستم یاس ارغوانی و مدیران عامل شرکت‌های پرداخت الکترونیک سداد، دیجی‌پی و همراه کسب‌و‌کارهای هوشمند در روز چهارشنبه 28 دی‌ماه 1401 در مرکز آفرینش‌های کانون هتل لاله برگزار ‌گردید.

در این نشست، دکتر تقی‌پور در خصوص بازیگران این نوع از کسب‌و‌کار به ایراد سخنرانی پرداختند. همچنین با تأکید بر لزوم ارائه مکانیزم مشخص به منظور تخصیص اعتبار در این روش، به وجود فرصت‌های BNPL در پرداخت آفلاین اشاره نمودند.

در پایان، ایشان آمادگی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی را جهت همکاری با کسب‌و‌کارهای ارائه دهنده BNPL اعلام ‌نمودند.

1401/10/25

هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران برگزار می‌گردد

به گزارش روابط عمومی، هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2023) در روزهای 26 الی 28 دی‌ماه 1401 در  مرکز آفرینش‌های کانون هتل لاله برگزار می‌گردد.

شایان ذکر است در این نمایشگاه مدیرعامل محترم شرکت جناب آقای دکتر تقی‌پور از نقش‌آفرینان هشتمین دوره‌ی تراکنش ایران در کمیته علمی تلکوبانک‌ها و فینتک‌ها و همچنین به عنوان سخنران در نشست‌های تخصصی تحول دیجیتال در راهکارهای نظارت تصویری نسل نوین (VSaaS) و مکانیزم‌های اعتباردهی در BNPL حضور پررنگ خواهند داشت.

1401/10/17

برگزاری همایش گرامیداشت سومین سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

به گزارش روابط عمومی، مراسم بزرگداشت سومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی روز سه‌شنبه سیزدهم دی‌ماه 1401 به همت پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی (ع) شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در محل کانون توحید برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور نماینده محترم تهران در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون مشترک حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی جناب آقای دکتر رضا تقی‌پور، مدیرعامل شرکت و جمعی از اعضای هیئت مدیره یاس ارغوانی برگزار شد، همچنین فرمانده محترم حوزه مقاومت بسیج بانک ملت، مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران و برخی از مدیران بانک نیز حضور داشتند.

در ابتدا جناب آقای دکتر محمدمهدی تقی‌پور مدیرعامل محترم شرکت، ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در این همایش، با تأکید بر از خودگذشتگی‌های شهید قاسم سلیمانی به منظور حفظ امنیت کشور و منطقه، ابراز امیدواری نمودند که همه ما بتوانیم ادامه‌دهنده راه و مسیر ایشان باشیم.

در ادامه پس از اجرای گروه سرود در مدح و ستایش بزرگ‌مردی‌های سردار دل‌ها، جناب آقای دکتر رضا تقی‌پور به عنوان مهمان ویژه در این همایش، ایراد سخنرانی نمودند و به تقارن سه مناسبت مهم از جمله بزرگداشت سردار سلیمانی، ایام فاطمیه و سالگرد رحلت علامه مصباح یزدی اشاره کردند.

همچنین ضمن بیان نقش کلیدی شهید حاج قاسم سلیمانی در حفظ امنیت کشور و منطقه، بر شکل‌گیری "مکتب سلیمانی" پس از گذشت سه سال از شهادت این بزرگ‌مرد تاریخ تأکید داشتند.

ایشان همچنین در پایان، از دست‌اندرکاران و برگزارکنندگان این همایش مهم و ارزنده تشکر و قدردانی نمودند.

در ادامه این مراسم پس از مداحی، در پایان از بسجیان فعال پایگاه‌ امام حسن (ع) با اهدای جوایزی تقدیر به عمل آمد.

1401/10/12

کسب رتبه نخست توسط شرکت به‌پرداخت ملت در بین شرکت‌های پرداخت الکترونیکی

به گزارش روابط عمومی، بر اساس بولتن اقتصادی آذرماه 1401 شاپرک، شرکت به‌پرداخت ملت پس از وقفه‌ای کوتاه با کسب مجدد رتبه نخست در شاخص سهم تعداد تراکنش‌های بازار در تمامی ابزارهای پرداخت، توانست مجدداً در بالاترين جایگاه رتبه‌بندی اين شرکت‌ها قرار گیرد.

همچنین بنا‌بر این گزارش، شرکت به‌پرداخت ملت با حفظ جایگاه نخست شاخص سهم مبلغ تراکنش‌های بازار همچون ماه‌های قبل بالاترین رتبه را در میان شرکت‌های پرداخت الکترونیک به خود اختصاص داده و در رتبه نخست قرار گرفته است.

1401/09/09

بازدید مدیرعامل هلدینگ از واحد مهندسی تولید و تعمیرات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، مدیرعامل و اعضای محترم گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا به همراه مدیران عامل شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی روز چهارشنبه مورخ 1401/09/09، از واحد مهندسی تولید و تعمیرات و انبار مرکزی این شرکت بازدید نمودند.

1401/09/02

حضور شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در اولین نمایشگاه خدمات و محصولات شرکت‌های psp

به گزارش روابط عمومی، اولین نمایشگاه خدمات و محصولات شرکت‌های psp در استان خراسان رضوی برگزار گردید. در این نمایشگاه که با هدف شناسایی و ترغیب هر چه بیشتر شرکت‌های PSP همکار با بانک کشاورزی برگزار شد، شرکت‌های به‌پرداخت ملت، پرداخت‌ نوین آرین، سامان کیش و آسان پرداخت به‌منظور ارائه دستاوردها و توانایی‌های خود حضور به هم رساندند.

شایان ذکر است حضور محصولات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در این نمایشگاه، مورد توجه و استقبال زیادی از جانب دست‌اندرکاران و برگزارکنندگان این رویداد قرار گرفت.

همچنین گفتنی است مدیران ارشد و رؤسای شعب بانک کشاورزی از محصولات و خدمات این شرکت‌ها بازدید نمودند.

1401/06/23

با شرکت در "جشنواره مهر‌کیمیا" به‌پرداخت ملت بدون قرعه‌کشی جایزه بگیرید!

به گزارش روابط عمومی، باشگاه پذیرندگان به­‌پرداخت ملت جشنواره «مهر کیمیا» را به پاس وفاداری (دارندگان دستگاه­‌های کارتخوان‌های فروشگاهی به‌پرداخت ملت) از تاریخ 21 شهریور تا 15 مهر­ماه سال جاری برگزار می­‌کند.

دارندگان کارتخوان فروشگاهی، می‌­توانند با شرکت در جشنواره "مهرکیمیا، به ازای هر تراکنش بر روی دستگاه کارتخوان به­‌پرداخت ملت در مدت جشنواره، 2 برابر امتیاز بگیرید و بدون قرعه‌کشی از پاداش نقدی برخوردار شوند.

گفتنی است دارندگان کارتخوان فروشگاهی می­‌توانند جهت کسب اطلاع از امتیاز جشنواره، اپلیکیشن سکه را نصب نموده و به قسمت باشگاه‌ پذیرندگان مراجعه و بدون قرعه‌­کشی از پاداش نقدی بهره‌­مند شوند و کاربرانی که پیش از این نیز اپلیکیشن سکه را خود نصب کرده‌­اند، مشمول شرکت در قرعه­‌کشی می‌­باشند.  

اپلیکیشن سکه را می­‌توانید از طریق سایت به‌­پرداخت ملت به آدرسwww.behpardakht.com ، کد دستوری  #2*741*  و فروشگاه­‌های اینترنتی معتبر، گوگل پلی، کافه بازار، سیبچه، سیب بانک و... دانلود و نصب نمائید.

این گزارش می‌­افزاید: این جشنواره ویژه اصناف، لوازم‌التحریری‌ها، کتابفروشی‌ها، مدارس و آموزشگاه‌ها، اصناف مرتبط با پوشاک، کفش‌فروشی‌ها، آرایش و پیرایشی‌ها است.

1401/06/08

تجهیز غرفه‌های نمایشگاه ایران‌نوشت به پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت

به گزارش روابط عمومی، در نمایشگاه سالانه ایران‌نوشت که از تاریخ 1 الی 18 شهریورماه 1401 در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حال برگزاری می‌باشد، بیش از 100 پایانه فروش به‌پرداخت ملت به همت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در غرفه‌های این نمایشگاه نصب و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

همچنین شایان ذکر است با هدف ارائه خدمات پرداخت وجه نقد برای رفاه حال مشتریان و مراجعین به نمایشگاه مذکور، یک دستگاه خودپرداز/خوددریافت (CRS) نیز نصب و راه‌اندازی گردیده است.

1401/06/02

پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد تأسیس شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

همکاران فرهیخته شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

سوم شهریورماه 1401 مصادف با بیست و پنجمین سالروز تأسیس شرکت را خدمت خانواده بزرگ یاس ارغوانی تبریک عرض می‌نمایم.

سالروز تأسیس شرکت، بهانه‌ای است برای ارج نهادن به تلاش‌های تمامی همکاران گرامی، از گذشته تاکنون، در 25 سال حرکت و فعالیت پیوسته در ساختن سازمانی یادگیرنده، با دانش و تجربه مفید در حوزه فناوری اطلاعات و بانکداری.

شرکت به داشتن همکارانی که خالصانه برای تحقق اهداف عالیه از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند، به خود می‌بالد و بی شک با در اختیار داشتن سرمایه‌های عظیم، بالاخص بهره‌مندی از نیروهای انسانی کارآمد و مجرب، می‌تواند برای تداوم و اعتلای قابلیت‌های خود در عرصه‌های ملی و بین‌المللی حضوری فعال داشته باشد.

اینجانب فرا رسیدن 3 شهریور، سالروز تأسیس شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی را حضور یکایک اعضای خانواده بزرگ این شرکت اعم از اعضای هیئت مدیره، مدیران عامل پیشین و همکاران محترم صمیمانه تبریک و شادباش می‌گویم و آرزو دارم جایگاه رفیع شرکت، بیش از پیش ارتقاء یابد.

 

    

 

                                                                                                                    

                                                                                                       محمدمهدی تقی پور

                                                                                                              مدیرعامل 

 

1401/06/01

گواهینامه ISO/IEC 20000-1 شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برای هشتمین سال متوالی تمدید گردید

به گزارش روابط عمومی، جلسه ممیزی گواهینامه ISO/IEC 20000-1:2018 در تاریخ 1401/05/25 با حضور معاونین و مدیران شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و ممیزی شرکت پیشگامان توسعه تعالی و بهبود، به عنوان نماینده رسمی مؤسسه گواهی دهنده AQC  در ایران و مورد تأیید IAS امریکا در حوزه صدور استانداردهای مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار گردید.

در این جلسه، دکتر قریشی سرممیز شرکت پیشگامان توسعه تعالی و بهبود، ضمن اشاره به شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی به عنوان اولین و تنها شرکت ایرانی در زمینه اخذ و نگهداری 8 ساله استاندارد ISO/IEC 20000-1 و اعلام تمدید یکساله این گواهینامه با عالی ترین رتبه و بدون هیچگونه عدم انطباق با استاندارد، وجه تمایز این شرکت را با سایر شرکتهای ممیزی شده، در نقش پررنگ سیستمها و روشهای تدوین شده در فرایندهای جاری شرکت به همت امور برنامه ریزی و سیستمها دانستند.

 همچنین لازم به ذکر است دامنه این استاندارد کسب و کار پایانه های فروش، کسب و کار سوخت، کسب و کار خودپرداز و کیوسک بانکی و کسب و کار پرداخت یاری بوده و ممیزی در کل کسب و کار پرداخت الکترونیکی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی صورت پذیرفت که در نوع خود قابل توجه می باشد.

1401/05/18

برندگان طرح بزرگ عیدانه ویژه دارندگان کارت‌خوان¬های به‌پرداخت ملت معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی، مراسم قرعه‌کشی طرح بزرگ عیدانه ویژه دارندگان کارت‌خوان­های به‌پرداخت ملت روز چهار‌شنبه دوازدهم مردادماه 1401 برگزار و برندگان این طرح در سراسر کشور معرفی شدند.

در این قرعه‌کشی، به 100 پذیرنده پر‌تراکنش به‌پرداخت ملت جوایز 20 میلیون ریالی و به یک پذیرنده از استان آذربایجان غربی، جایزه یک میلیارد ریالی اهدا شد.

گفتنی است این مراسم با حضور جمعی از معاونت‌ها و مدیران حراست شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار و به صورت زنده در صفحات مجازی پخش گردید.

1401/05/08

پیام مدیرعامل به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم

کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا

 

 به گزارش روابط عمومی، مدیر‌عامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در پیامی فرا رسیدن ایام محرم و عزاداری سرور و سالار شهیدان عالم حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفایش را تسلیت گفت. متن پیام به این شرح است:

محرم، وجدان همیشه بیدار تاریخ و گلوی هماره فریاد‌گر زمان است. محرم، ماه پاسداری از حرمت انسان و حریم ایمان و حصار قرآن است.

ایام محرم فرصت مناسبی برای تهذیب نفس، رهایی از بند دنیا و دل دادن به مولایمان امام حسین (ع) است. باید از قید تن رها شد و دل‌ها را به صحرای کربلا برد؛ آنجا که عظیم‌ترین حادثه تاریخ شکل گرفت و بشریت در غم هجران و شهادت مظلومانه جمعی از پاکباخته‌ترین و نجیب‌ترین انسان‌های عالم گریست.

اینجانب فرا رسیدن ماه محرم، ماه عزای حسینی را خدمت همکاران گرامی تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم. امید است عزاداری‌های همکاران ارجمندم در این ایام مقبول درگاه خداوند متعال قرار گیرد.

 

                                                                                                                    

                                                                                                       محمدمهدی تقی پور

                                                                                                              مدیرعامل 

 


 

 

1401/05/02

نخستین مراسم تقدیر از پذیرندگان برتر ویژه استان البرز برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی، مراسم تجلیل از پذیرندگان پایانه­‌های فروشگاهی و جایگاه‌داران برتر روز شنبه مورخ اول مردادماه 1401 با حضور تعدادی از مدیران بانک ملت و مدیران شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در دو نوبت صبح و عصر در محل تالار لوتوس استان البرز برگزار شد.

در ابتدای هریک از این مراسم، ضمن مرور روش امتیازدهی پیشین، روش و محاسبه رتبه‌­بندی جدید پذیرندگان در اپلیکشن سکه تشریح شد.

و در ادامه جلسه از طریق پرسش و پاسخ نقطه نظرات، مشکلات و درخواست‌­های جایگاه‌­داران و پذیرندگان پایانه­ های فروشگاهی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در انتهای مراسم ضمن پذیرایی، هدایایی به رسم یادبود به کلیه مدعوین اهدا گردید.

1401/04/21

برگزاری مراسم افتتاحیه مرکز اسلامشهر شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، همزمان با فرا رسیدن عید سعید قربان، مرکز جدید اسلامشهر شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با حضور مدیران ارشد مدیریت شعب منطقه سه بانک ملت، مدیرعامل محترم و جمعی از معاونین و مدیران شرکت، روز شنبه مورخ 18 تیرماه جاری افتتاح گردید.

در این مراسم، ضمن اشاره به تغییر رویکرد یاس ارغوانی مبنی بر همکاری دو جانبه با بانک، نسبت به جذب و راه‌اندازی پایانه‌های فروشگاهی جدید با توجه به پتانسیل‌های موجود در مرکز تأکید شد.

لازم به ذکر است مرکز اسلامشهر با ادغام بخشی از مراکز البرز و تهران سه و حدود 22 نفر پرسنل، روز شنبه 18 تیرماه رسماً کار خود را آغاز نمود.

1401/04/20

همایش هم‌اندیشی و بررسی چالش‌های شعب در حوزه ابزارهای پرداخت با حضور مدیران محترم ارشد بانک ملت و ‌شرکت‌های به‌پرداخت ملت و یاس ارغوانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت به‌پرداخت ملت، در این نشست هم‌اندیشی که در مورخ 1401/04/16 در محل مجموعه رفاهی بانک ملت برگزار گردید، جناب آقای لطفی‌آذر معاون محترم مدیرعامل بانک و جناب آقای دکتر سپانلو معاون محترم مدیرعامل بانک، اعضای هیئت مدیره محترم دو شرکت، مدیران عامل محترم شرکت به‌پرداخت ملت و یاس ارغوانی، نمایندگان مدیریت های شعب مناطق تهران، البرز، مستقل مرکزی و شعبه ظفر، معاونین محترم شرکت به‌پرداخت ملت و یاس ارغوانی، مدیران نواحی، مراکز و پشتیبانان شرکت یاس حضور داشتند.

در این نشست، ضمن تأکید بر لزوم به همکاری هر چه بیشتر و هم‌راستا بودن فعالیت‌های شرکت‌های به‌پرداخت ملت و یاس ارغوانی با شعب بانک ملت به برنامه‌ها و اقدامات شرکت یاس ارغوانی در حوزه پایانه‌های فروش اشاره شد.

در پایان، پانل پرسش و پاسخ با طرح مشکلات موجود در حوزه شعب بانک ملت و شرکت یاس ارغوانی برگزار شد و راهکارهای لازم دراین خصوص ارائه گردید.

1401/04/15

به مناسبت اعیاد قربان و غدیر اهدا می شود؛ جایزه ویژه یک میلیارد ریالی در طرح عیدانه به‌‌پرداخت ملت

به گزارش روابط عمومی به‌پرداخت ملت طرح بزرگ عیدانه ویژه دارندگان کارت‌خوان­های به‌پرداخت ملت اجرایی می­گردد.
در این طرح که از ۱۷ الی ۳۱ تیرماه سال جاری و به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر اجرایی می­شود دارندگان کارت­خوان­های به پرداخت ملت با انجام هر نوع تراکنش خرید، شارژ و پرداخت قبض می­توانند برنده جایزه بیست میلیون تا یک میلیارد ریالی باشند.
بنابراین گزارش به هر تراکنش یک امتیاز تعلق می­گیرد و پذیرندگانی که تراکنش بیشتری داشته باشند شانس بالاتری برای کسب جوایز ویژه خواهند داشت. علاوه بر جایزه ویژه یک میلیارد ریالی، صدها جوایز نقدی دیگر نیز برای برندگان در نظر گرفته شده است.
گفتنی است مراسم قرعه کشی این طرح در روز چهارشنبه، ۵ مرداد سال جاری برگزار می­گردد.

1401/04/12

دومین نشست تخصصی مرکز نوآوری پلوینو برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، در ادامه سلسله نشست‌های تخصصی مرکز نوآوری پلوینو و شرکت‌های گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا، روز شنبه مورخ یازدهم تیرماه جاری، دومین جلسه در خصوص تعیین اهداف و استراتژی‌های نوآوری سال 1401، در مرکز پلوینو با حضور مدیران پنج شرکت گروه هلدینگ فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا برگزار گردید.

در این نشست در خصوص چشم‌اندازها و استراتژی­ها و نیز اهداف کلان و خرد حوزه لیگ نوآوری بحث و بررسی صورت گرفت.

1401/04/07

برگزاری نشست تخصصی مرکز نوآوری گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا

به گزارش روابط عمومی، به‌منظور افزایش همکاری و ایجاد هم‌افزایی بین مرکز نوآوری پلوینو و شرکت‌های گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا، روز شنبه مورخ چهارم تیرماه جاری نشستی تخصصی با هدف هم‌راستایی استراتژی‌های نوآوری سال 1401، در محل مرکز نوآوری با حضور تعدادی از مدیران شرکت‌های هلدینگ بهسازان فردا برگزار گردید.

در این نشست، ضمن بررسی وضعیت فعلی نوآوری در هلدینگ و شرکت‌ها مقرر گردید پروژه‌های لیگ نوآوری تعیین تکلیف شود و اقدامات و هماهنگی‌های لازم در خصوص کسب‌و‌کارهای شرکت‌ها و هلدینگ، صورت پذیرد. همچنین در خصوص چشم‌اندازها و استراتژی‌های سال جاری نیز بحث و بررسی صورت گرفت.  

1401/03/31

بازدید شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی از کارخانه فناپ‌تک

به گزارش روابط عمومی، مدیران عامل و تعدادی از مدیران ارشد شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی در راستای همکاری‌های آتی از کارخانه تولید تجهیزات الکترونیکی فناپ‌‌تک در شهرک صنعتی خرمشهر بازدید نمودند.

در این بازدید که از بخش‌های تولید پایانه­های فروشگاهی، دیجیتال، کیوسک‌های بانکی، واحد تزریق پلاستیک، خط تولید بوردهای الکترونیکی(SMT)  و کاغذ حرارتی به‌عمل آمد، جناب آقای جوانمردی، قائم‌مقام مدیرعامل و معاون فنی و مهندسی فناپ‌تک، ضمن خوش‌آمدگویی به مدیران ارشد شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در مورد فعالیت‌های این شرکت در حوزه تجهیزات بانکی و پرداختی و محصولات دیجیتال خانگی توضیحاتی ارائه نمودند.

ایشان همچنین به راه‌کارهای بانکی و پرداختی قابل عرضه توسط فناپ‌تک در حوزه‌های مختلف از جمله مدیریت کانال و مانیتورینگ اشاره نمودند و افزودند فناپ‌تک برای ارائه این سرویس‌ها آمادگی کامل را دارد.

در ادامه بازدید، مدیران ارشد شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی، ضمن بازدید از خط تعمیر و نوسازی پایانه­های فروشگاهی فناپ‌تک، با روش‌های تولید بخش‌های پلاستیکی محصولات آشنا شدند و از نزدیک نحوه تولید و قالب‌گیری قطعات پلاستیکی محصولات فناپ‌تک را مشاهده کردند.

شایان ذکر است، شرکت به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی، از جمله شرکت‌های بزرگ مجموعه هلدینگ ملت هستند که در زمینه ارائه راه‌کارهای جامع پرداخت الکترونیک و پشتیبانی محصولات پرداختی و بانکی فعالیت می‌کنند.

1401/03/16

دکتر محمد‌مهدی تقی‌پور سرپرست شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی شد

با تصمیم اعضای هیئت مدیره، در جلسه روز دوشنبه مورخ 1401/03/16 به اتفاق آراء هیئت مدیره، جناب آقای دکتر محمد‌مهدی تقی پور به عنوان سرپرست جدید شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی انتخاب گردید .

مراسم توديع مهندس سیامک چگینی، مديرعامل پيشين شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و معارفه دکتر محمدمهدی تقی‌پور، سرپرست جديد اين شرکت روز دوشنبه مورخ 16 خردادماه 1401 با حضور معاونین محترم مدیر‌عامل بانک جناب آقایان دکتر رشیدی و مهندس لطفی‌آذر و اعضاي هيئت‌ مديره شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در محل سالن جلسات اين شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، محمد‌مهدی تقی‌پور که پیش از این عهده‌دار سمت عضو هیئت مدیره شرکت به‌پرداخت ملت بود، دارای مدرک دكتري مهندسي صنايع گرايش Operations Research  از دانشگاه تربيت مدرس، فوق ليسانس مخابرات ماهواره‌اي و سيار ازUniversity of Surrey  با رتبه ممتاز و ليسانس مهندسي برق گرايش الكترونيك از دانشگاه صنعتي اميركبير می‌باشد.

گفتنی است دکتر تقی‌پوردر سابقه کاری خود عهده‌دار سمت‌هایی به شرح ذیل بودند:

·        عضو هيئت مديره شركت به‌پرداخت ملت از سال ٩٥ تا‌كنون به مدت ٦ سال

·        مدير فينتك و كيف پول همراه اول از سال ٩٩ تا‌كنون

·        مؤسس و رئيس هيئت مديره شركت پژند الكترونيك از سال ٩٢ تا ٩٨

·        مشاور بسياري از پروژه‌هاي فناوي اطلاعات در سازمان‌ها و وزارتخانه‌هايي همچون وزارت صمت

ایشان همچنین فعاليت خود را در صنعت پرداخت، از سال ٩٠ با شركت جيرينگ آغاز نمود و طي اين سال‌ها علاوه بر فعاليت‌هاي رسمي خود در كنار بسياري از استارت‌آپ‌هاي فينتك حضور داشته است.

از جمله دستاوردهاي وي در همراه اول مي‌توان به اخذ مجوزهای پرداخت‌سازي و پرداخت‌ياري، مديريت كيف پول همراه اول با بيش از ٢٤ ميليون كاربر، تأسيس شركت همراه لوتوس، آغاز پروژه اعتباردهي به مشتركين همراه اول و اتصال اولين كارت بانكي حلقه باز متصل به كيف پول ( اوانو كارت) اشاره نمود.

شایان ذکر است دکتر تقی‌پور در سال گذشته، اولين سيم‌كارت دايمي همراه اول را به كمك شركت ققنوس در اولين پلتفرم NFT ايراني به صورت توكن براي فروش ارائه نمود كه به‌عنوان بخشي از زنجيره پروژه بزرگ اعتباردهي به مشتركين همراه اول به‌شمار می‌آید.

همچنین، مهندس سیامک چگینی مدیر عامل سابق شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی نیز به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره این شرکت انتخاب گردید.

1401/02/26

انتصابات جدید شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، مراسم تودیع جناب آقای مهندس سید ‌محمد‌حسین محمودی رئیس هیئت مدیره و معارفه جناب آقایان مهندس مجید کاظمی گل‌ختمی و مهندس محمد‌حسین زارعی به عنوان اعضای جدید محترم هیئت مدیره، روز شنبه مورخ 24 اردیبهشت‌ماه 1401 با حضور مدیر عامل و معاونین شرکت، در محل سالن جلسات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار گردید.

1400/12/28

پیام نوروزی مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ /  یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ

یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ /  حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

به گزارش روابط عمومي، مهندس سیامک چگینی مدیر عامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی طي پيامي عيد باستاني نوروز را به خانواده بزرگ یاس ارغوانی تبريك و تهنيت گفت.

در اين پيام آمده است: «فرا رسیدن رستاخیز باشکوه و پر طراوت بهاری طبيعت، مجالی است گرانبها برای حمد و سپاس ایزد منان و زمانی است برای اندیشیدن به خالق لایتناهی و مواهب الهی و نوروز زمانی است برای نو شدن و تازه شدن و حرکت به سوی تکامل.

بهار، فرصت دوباره نگریستن به دیروز و امروز است. فصلی برای بهتر زیستن و بهتر نگریستن؛ یعنی بهتر از همه دیروزها، سبزی و طراوت را تلاوت کردن. وقتی نگاه بهار بر دیوار دل و جانمان می‌تابد، از تدبیر کننده شب و روز و بی همتای هستی بخش، دگرگونی، تحول و بهترین حال‌ها را در لحظات تحویل سال با تمام وجودمان تمنا می‌کنیم.

امید است در سالی که پیش رو داریم همانند گذشته با عزم و اراده شما الهام بخش موفقیت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی باشیم و با تمام توان در راستای اهداف متعالی شرکت همسو با حفظ و ارتقای جایگاه برتر گام برداریم.

اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن نوروز باستانی برای شما و خانواده‌ محترمتان، بهاری لبریز از سعادت، موفقیت و خوشبختی را آرزومندم. امیدوارم که با همت خود در سال جدید نیز برگ‌های زرین دیگری بر کتاب پرافتخار دستاوردهای خانواده بزرگ یاس ارغوانی بیفزایید و به فضل الهی به جایگاه‌های بالاتر دست یابید. »

                                                                                                   مهندس سیامک چگینی

                                                                                         مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

1400/10/21

حضور شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران

به گزارش روابط عمومی، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2022) در کنار شرکت‌ به‌پرداخت ملت با هدف معرفی خدمات و دستاوردهای جدید خود از جمله پرداختیاری حضور به هم رساند.

گفتنی است در این نمایشگاه، که در روزهای 21 الی 22 دی‌ماه 1400 از ساعت 9 الی 18 در محل هتل لاله و مرکز آفرینش‌های کانون برگزار گردید، حضور محصولات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، مورد توجه و استقبال زیادی از جانب شرکت‌های مطرح و فعال در حوزهIT  و کسب‌و‌کار قرار گرفت.

همچنین شایان ذکر است معاونین و مدیران ارشد بانک ملت، مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی از محصولات و خدمات این شرکت‌ها بازدید نمودند.

1400/10/21

بازدید مدیرعامل شرکت به‌پرداخت ملت از واحد مهندسی تولید و تعمیرات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، جناب آقای مهندس شهریار خلیلی مدیرعامل محترم شرکت به‌پرداخت ملت، روز دوشنبه مورخ 1400/10/20 با حضور مدیرعامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس سیامک چگینی و معاونین محترم، از واحد مهندسی تولید و تعمیرات و انبار مرکزی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی بازدید نمودند.

شایان ذکر است در حاشیه این بازدید، جلسه هم‌اندیشی در خصوص بررسی و تحلیل مرکز فارس شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی نیز برگزار شد.

همچنین در انتهای این جلسه، با ارائه جمع‌بندی شاخص‌ها و وضعیت مرکز فارس، مشکلات، نقاط ضعف و قوت آن مرکز به سمع و نظر اعضا رسید.

1400/10/07

بازدید معاون مدیرعامل بانک ملت از شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، جناب آقای دکتر محمود رشیدی، عضو هیئت عامل و معاون محترم مدیرعامل در امور فناوری اطلاعات بانک ملت، از شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی بازدید نمودند.

این بازدید که با حضور جناب آقای مهندس لطفی‌آذر، جناب آقای دکتر حکیم جوادی، جناب آقای مهندس محمودی و مدیرعامل محترم و معاونین شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی همراه بود، روز دوشنبه مورخ 1400/10/06 در سالن جلسات شرکت برگزار گردید.

شایان ذکر است در حاشیه این بازدید و در راستای طرح مهاجرت و بومی‌سازی سامانه‌های پرداخت الکترونیک جایگاه‌های سوخت کشور، لابراتوار سوخت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی نیز افتتاح و راه‌اندازی گردید.

همچنین در انتها، این بازدید با ارائه جمع‌بندی و رهنمودهای ارزشمند معاون محترم مدیرعامل در امور فناوری اطلاعات بانک ملت پایان یافت.

1400/09/30

پیام تبریک مدیرعامل بمناسبت فرارسیدن شب یلدا

به گزارش روابط عمومی، مهندس سیامک چگینی مدیر عامل محترم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در پیامی ضمن اشاره به تقارن ایام فاطمیه و شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) با شب یلدا افزودند: یلدا، فرصتی است برای تکرار هر آنچه روزگاری، سرمشق خوبی‌هایمان بوده اند و امروز بر روی طاقچه عادت‌هایمان غبار می‌گیرند.

اینجانب فرا رسیدن شب یلدا، این دیرینه رسم ماندگار را به همه همکاران عزیز در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و خانواده‌های گرانقدر ایشان تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برایتان شادی، سلامتی و توفیق آرزومندم.

سیامک چگینی

مدیر عامل

1400/09/17

حضور شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در دومین نمایشگاه آنلاین کار در ایران

به گزارش روابط عمومی، دومین نمایشگاه آنلاین کار در ایران با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و جاب ویژن در روزهای 20 الی 23 آذرماه جاری برگزار می‌گردد.

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با حضور در این نمایشگاه، آمادگی شناسایی و جذب افراد مستعد و توانمند در حوزه‌های کاری مورد نیاز و مرتبط با شرکت را دارد.

لازم به ذکر است یاس ارغوانی در این رویداد مهم، با حضور چهار تن از متخصصین حوزه سرمایه انسانی خود، میزبان جویندگان کار و افراد علاقمند به کار در محیطی خلاق و پویا خواهد بود.

 همچنین گفتنی است دریافت رزومه به صورت آنلاین در روزهای برگزاری نمایشگاه، از طریق پنل نمایشگاه جاب ویژن قابل ارسال می‌باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک https://vfair.iranjobfair.com وارد سایت نمایشگاه شوند و روی ورود میزبان کلیک نمایند.

 

منتظر حضور گرمتان در غرفه آنلاین شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی هستیم.

1400/09/17

برگزاری مراسم گرامیداشت روز حسابدار

به گزارش روابط عمومی، مراسم گرامیداشت روز حسابدار در تاریخ 15 آذرماه 1400 با حضور مدیر عامل محترم جناب آقای مهندس چگینی و معاونت پشتیبانی و منابع انسانی، معاونت مالی و کارشناسان و متخصصین حوزه مالی و حسابداری در محل سالن همایش‌های شرکت برگزار گردید.

شایان ذکر است در این مراسم، هدایایی به رسم یابود به حسابداران و متخصصین حوزه مالی یاس ارغوانی اهدا شد و به بهانه این روز، از زحمات ایشان تشکر و قدردانی گردید.

1400/08/19

کسب رتبه برتر توسط شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در اولین دوره لیگ نوآوری بهسازان فردا

به گزارش روابط عمومی، مراسم اختتامیه لیگ نوآوری با حضور مدیران ارشد بانک ملت، مدیر عامل هلدینگ  بهسازان فردا و شرکت‌های مجموعه روز چهارشنبه مورخ نوزدهم آبان‌ماه 1400 در محل سالن همایش‌های بانک ملت برگزار گردید.

در این مراسم جناب آقای دکتر حکیم جوادی مدیر عامل محترم گروه بهسازان فردا ضمن خوشامدگویی به شرکت‌های مجموعه از برگزاری لیگ نوآوری ابراز خرسندی نمودند و به ضرورت نوآوری در هلدینگ بهسازان فردا تأکید کردند.

در ادامه، از نفرات برتر و شرکت‌های برگزیده تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

شایان ذکر است شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در دو بخش محصول نهایی و بخش مجموع امتیازات موفق به کسب رتبه برتر در اولین دوره لیگ نوآوری شد.

همچنین گفتنی است شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در این دوره از لیگ در بخش ایده، با ارائه ایده ساخت دستگاه مبدل Lan و 232 RS به WIFI حائز رتبه دوم و در بخش محصول اولیه با دو محصول پاور بانک اختصاصی پایانه فروش و مودم با نام PPM و طراحی و ساخت کیوسک بانکی غیر نقد به ترتیب رتبه‌های دوم و سوم را کسب نمود؛ و در مجموع با توجه به امتیازات اکتسابی، حائز رتبه دوم در این بخش گردید.

لازم به ذکر است هدف از برگزاری لیگ نوآوری در سطح گروه و شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ، انعکاس مناسب و ارج نهادن به فعالیت‌های نوآوری و تلاش در جهت توسعه آن از طریق ایجاد فضای رقابت و حمایت و شناسایی و توجه بیشتر به ظرفیت‌ها و استعدادهای درون سازمان و بهره‌گیری از ظرفیت‌های بیرون سازمان در راستای اهداف گروه و شرکت‌ها است.

همچنین لازم به توضیح است لیگ نوآوری در 4 محور مطالعه و پژوهش، ایده، محصول اولیه و محصول تجاری‌سازی شده و در راستای اهداف و اولویت‌های نوآوری شرکت‌ها برگزار گردید. با توجه به نحوه برگزاری لیگ به صورت یک دوره یک ساله و در 3 مرحله 4 ماهه، آخرین مرحله از دوره پایانی، از خردادماه 1400 شروع و در 31 شهریورماه 1400 پایان یافت.

این موفقیت چشمگیر را به کلیه پرسنل شرکت تبریک عرض نموده و امید است با تکیه بر زحمات و ظرفیت‌های چشمگیر موجود در شرکت یاس، شاهد موفقیت و اعتلای روز‌ افزون این شرکت معظم باشیم.

1400/07/28

تمدید گواهینامه سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، گواهینامه سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برای یکسال دیگر از سوی مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری تمدید گردید.

گفتنی است تمدید گواهینامه فوق بر اساس ممیزی مراقبتی انجام شده و تأیید مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری در انطباق سیستم مدیریت امنیت اطلاعات پیاده‌سازی شده در شرکت یاس، با استاندارد ISIRI-ISO/IEC27001 انجام شده است. لازم به ذکر است گواهینامه‌های صادره از سوی مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری به شرط تایید ممیزی‌های پایشی سالانه دارای 3 سال اعتبار است.

همچنین شایان ذکر است جناب آقای مهندس سیامک چگینی مدیر عامل محترم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در مراسم اختتامیه ممیزی مراقبتی که با حضور برخی از معاونین و مدیران شرکت در محل سالن جلسات شرکت برگزار گردید، ضمن تبریک، تقدیر و تشکر از کلیه همکاران و آقای مهندس سیدمسعود میرزائی مدیر امنیت اطلاعات، بالا بردن سطح دانش و آگاهی امنیتی پرسنل را از ارکان مهم استمرار این موفقیت دانستند.

1400/06/13

پیام مدیرعامل به مناسبت سالگرد تأسیس شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، مهندس سیامک چگینی با صدور پیامی بیست و چهارمین سالروز تأسیس شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی را به کارکنان و خانواده بزرگ این شرکت تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

همکاران ارجمند و گرانمایه ام در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

شهریور هر سال تداعی‌کننده تلاش جمعی از بزرگان و کارآفرینان کشور برای تأسیس یکی از شرکت های خوشنام حوزه IT و بانکداری است که با استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خود در جهت توسعه و رونق اقتصادی کشور گام برداشتند. این نهال کوچک اکنون به درختی 24 ساله تبدیل شده و هر روز بالنده‌تر و پربارتر در مسیر رشد و اعتلا قرار گرفته است.

بی شک ” شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی ” با در اختیار داشتن سرمایه های عظیم بالاخص بهره مندی از نیروهای انسانی کارآمد و مجرب، می تواند برای تداوم و اعتلای قابلیتهای خود در عرصه های مهندسی ملی و بین المللی حضوری فعال داشته باشد.

امروز در حالی بیست و چهارمین سالروز تأسیس"خانواده بزرگ یاس ارغوانی" عزیزمان را پاس می داریم که این شرکت در یک سال اخیر به فضل الهی و به برکت همراهی و راهبری اعضای محترم هیئت مدیره و تلاش و همکاری بی وقفه مدیران و همکاران ارجمند، گام‌های بلند و مؤثری در حل مشکلات و پیشبرد امور شرکت برداشته و به نتایج و دستاوردهای ارزشمندی رسیده است.

اینجانب لازم است در بیست و چهارمین سال تأسیس شرکت، مراتب قدردانی و سپاس خود را خدمت همه همکاران محترم ابراز داشته و سعادت، کامیابی و سلامتی شما عزیزان و خانواده های محترمتان را از خداوند متعال آرزومندم. امیدوارم با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و وفاق بتوانیم ضمن تحقق چشم اندازهای شرکت، در رسیدن به اهداف عالیه موفق باشیم.

طبعاً دستیابی به این اهداف، با فراهم نمودن ساز وکارهای لازم از قبیل افزایش قابلیت ها، تطابق با استانداردهای جهانی و استفاده بهینه از فناوری های پیشرفته و مهمتر از همه اعمال مدیریت متعهدانه، هوشمند و به روز این شرکت مطمئناً دست یافتنی است.

سیامک چگینی

مدیرعامل

1400/05/19

پیام مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی به مناسبت ایام سوگواری ماه محرم

مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در پیامی فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حضرت سید‌الشهداء (ع) را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در پیام مهندس سیامک چگینی آمده است: محرم ماه بصیرت و پیام، حماسه و قیام، از خودگذشتگی، ایثار و جهاد در راه دین و عقیده و طنین بیدار باش احیای فرهنگ و ارزش‌های دینی فرا رسید.

محرم، وجدان همیشه بیدار تاریخ و گلوی هماره فریاد‌گر زمان است. محرم، ماه پاسداری از حرمت انسان است. محرم، حریم ایمان و حصار قرآن است.

عاشورا یک مکتب، یک بینش و یک دانشگاه برای آموختن درس ظلم ستیزی، عدالت محوری و عزت نفس است و فرهنگ غنی و ماندگار آن، همان احیای فرهنگ اسلام ناب محمدی (ص) و زنده کردن ارزش‌های دینی و سیره اهل بیت پس از گذشت قرن‌ها، همواره زنده، پویا و روشنی بخش راه زندگی است.

در آستانه فرارسیدن ماه محرم، ماه خروش و جوشش، ماه عبرت و اعتبار، ماه بی سیرتی ستم و ستمگران، ماه قیام سرور آزادگان و شهیدان معنوی، امام الشهداء حضرت امام حسین علیه‌السلام ، ضمن عرض تسلیت و تعزیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و تاسوعا و عاشورای حسینی و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان به همه همکاران عزیز و ارجمندم در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، از خداوند منان سربلندی اسلام و مسلمین را مسئلت می‌نمایم، باشد که دلهایمان را به نور قرآن و ایمان روشن فرماید.

 

سیامک چگینی

مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

1400/04/07

جلسه هم افزائی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با ناحیه یک بانک ملت

به گزارش روابط عمومی، جلسه ای با هدف ایجاد هم افزائی فی مابین شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و ناحیه یک بانک ملت با حضور جناب آقایان دکتر محمود رشیدی و دکتر مجید ابراهیمی عضو محترم هیئت عامل و معاون مدیر عامل بانک، جناب آقای دکتر محسن شجاع مدیر محترم امور ناحیه یک، مدیریت شعب تهران و البرز، جناب آقای مهندس سیامک چگینی مدیرعامل محترم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و تعدادی از معاونین محترم این شرکت در روز شنبه پنجم تیرماه 1400 در محل سالن جلسات شرکت برگزار گردید.

در این جلسه ضمن بررسی آمار و عملکرد ناحیه یک در حوزه های مختلف، مشکلات و موانع مربوطه توسط مدیران محترم مناطق بانک مطرح گردید و موضوعات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین در انتها و مطابق رهنمودهای آقایان دکتر رشیدی و دکتر ابراهیمی، برنامه مشخصی جهت ارتقای بیش از پیش ناحیه یک بانک ملت در حوزه پایانه های فروشگاهی ترسیم و ابلاغ گردید. 

1400/03/03

تقدیر از جایگاه های برتر سوخت به پرداخت ملت در سال 99

به گزارش روابط عمومی، طبق روال سالهای گذشته و در ادامه طرح تکریم، از جایگاه داران سوخت برتر به پرداخت ملت در دوره سه ماهه زمستان 99 تقدیر به عمل آمد.

در این طرح و در راستای تکریم جایگاه داران سوخت، از پذیرندگان دستگاه های پی استیشن، بر اساس عملکرد ایشان در میزان تراکنش 3 ماهه در زمستان 99 تجلیل گردید.

شایان ذکر است به منظور تقدیر و تکریم از جایگاه داران برتر، مبالغی به عنوان پاداش نقدی به حساب پذیرندگان منتخب دستگاه های پی استیشن به پرداخت ملت در سراسر کشور واریز گردید.

این طرح در سال 1400 نیز ادامه داشته و جایگاه داران می‌توانند با افزایش پرداخت‌های الکترونیکی ارزش جوائز خود را افزایش دهند.

1399/12/27

پیام مدیر عامل به مناسبت فرا رسیدن نوروز 1400

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ

یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ /  حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

 

سال نو با نسیم جان نواز بهاری، دست عنایت خداست که دیگر بار دل و جان ما را به فردایی روشن نوید می دهد و سال کهنه با یادگارانی از تلاش های ما به گذشته می پیوندد.

آمدن نوروز و آغاز فصل بهار که با تغییر و گونه گونی طبیعت همراه است، سرشار از آیه ها و نشانه های خداوند متعال است که در تمام طول زندگی همراه ماست و فرصت بسیار مغتنمی است تا همچنان که طبیعت لباس کهنه از تن به در می آورد و با طراوت و پر نشاط می شود، ما نیز آیینه قلوب خود را از زنگار ناراستی و کینه و رخوت بزدائیم و امیدوار و پر انرژی مهیای آغاز سال جدید باشیم.

بهار، فصل رویش است؛ موهبتی است که ما ایرانیان گرامی اش می داریم و شروعی تازه از زندگی مان را با آن آغاز می کنیم.

اکنون که در این سال نو، وظیفه داریم در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، نو شدن خود را همراه با نو شدن کل عناصر طبیعت به تصویر کشیم؛ جا دارد از کلیه زحمات مدیران و کارشناسان کنونی و همچنین سالیان دور و نزدیک که با همت و استقامت، چنین پتانسیل قابل اعتنایی را ایجاد نموده‌اند؛ قدردانی نمائیم و بدانیم که در پایه‌ریزی و بستر‌سازی حاصله، زحمات این عزیزان نباید نادیده انگاشته شود؛ لذا بایسته و شایسته است، که بهترین و نیکوترین اقبال را از قادر متعال برای این بزرگواران طلب نمائیم.

سال1400 هجری شمسی را در حالی آغاز می کنیم که در سال گذشته به یاری خداوند متعال و همت همکاران گرانقدر، شاهد دستاوردهای قابل توجهی در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی بوده ایم و امید که از این پس نیز روند رو به رشد ادامه یابد. ما برآنیم تا با بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد و با تجربه و استفاده از کلیه منابع و امکانات موجود، به گونه ای عمل نمائیم تا اهداف و برنامه‌های شرکت تحقق یابد و به یاری خداوند در سال جدید این مسیر تعالی با سرعتی بیش از پیش طی شود.

در پایان و در واپسین روزهای سال1399 ضمن تبریک “عید نوروز باستانی” و آغاز سال نو، تبریک صمیمانه خود را تقدیم شما و خانواده محترمتان نموده و از خدای تعالی سلامتی، صحت و پیشرفت را خواستارم.

 

                                                                   مهندس سیامک چگینی

                                                    مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

1399/12/12

رونمایی از سامانه مانیتورینگ ابزارهای پرداخت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، مراسم رونمایی از سامانه مانیتورینگ ابزارهای پرداخت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی عصر روز شنبه مورخ 9 اسفندماه 99  با حضور جناب آقای دکتر محمود رشیدی عضو محترم هیأت عامل و معاون مدیرعامل در امور فن آوری اطلاعات بانک ملت، جناب آقای دکتر حکیم جوادی مدیر عامل محترم هلدینگ بهسازان فردا، جناب آقای مهندس رستم شاه‌گشتاسبی ریاست محترم اداره کل زیرساخت و نرم‌افزار بانک ملت، جناب آقای مهندس سید محمدحسین محمودی ریاست محترم اداره کل بانکداری شخصی و رئیس محترم هیئت مدیره شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، و جناب آقای مهندس سیامک چگینی مدیر عامل محترم این شرکت و جمعی از اعضای محترم هیئت مدیره و معاونین شرکت یاس ارغوانی، برگزار شد.

در این مراسم که در محل سالن جلسات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار گردید، جناب آقای دکتر محمود رشیدی به ایراد سخنرانی پرداختند.

همچنین مدیرعامل محترم شرکت جناب آقای مهندس چگینی، ضمن خوشامدگویی، از برگزاری این مراسم ابراز خوشحالی نمودند.

در ادامه جناب آقای مهندس علی جهانشاهلو به ارائه سامانه مانیتورینگ ابزارهای پرداخت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی پرداختند.

گفتنی است پلتفرم مانیتورینگ ابزارهای پرداخت با هدف پایش، رهگیری و حل مشکلات ابزارهای پرداخت پیاده‌سازی شده است که برخی از ویژگی‌های آن به شرح ذیل می‌باشد:

1-        سامانه یادشده کاملاً پویاست و هر لحظه امکان بروزرسانی و انعطاف را خواهد داشت.

2-       کاملاً ماژولار بوده و انواع ابزارهای پرداخت را می­توان در سریع­ترین زمان ممکن بدان الحاق نمود.

3-     خطایابی، رفع ایراد و آگاهی متولیان بصورت 24X7 مهیا شده ­است.

4-      پایش لحظه­ای بر روی نقشه از طریق مختصات جغرافیایی دقیق فراهم خواهد بود.

5-      قابلیت مشاهده تاریخچه خطاهای رخ داده بر روی ابزارها.

6-      کنترل مدیریتی جهت بهبود کارایی دستگاهها.

7-      پایش انواع ابزارهای پرداخت نظیر:

§         خودپرداز

§         خوددریافت

§         پایانه بانکی غیرنقد (Cashless)

§         پایانه فروش (به زودی ... )

8-      و ....

1399/12/06

کسب رتبه اول توسط شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در لیگ نوآوری بهسازان فردا

به گزارش روابط عمومی، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در دوره چهارماهه اول "لیگ نوآوری بهسازان فردا" در بین شرکت‌های هلدینگ بهسازان موفق به کسب رتبه اول شد.

گفتنی است هدف از برگزاری لیگ نوآوری در سطح گروه و شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ، انعکاس مناسب و ارج نهادن به فعالیت‌های نوآوری و تلاش در جهت توسعه آن از طریق ایجاد فضای رقابت و حمایت و شناسایی و توجه بیشتر به ظرفیت‌ها و استعدادهای درون سازمان و بهره‌گیری از ظرفیت‌های بیرون سازمان در راستای اهداف گروه و شرکت‌ها است.

همچنین لیگ نوآوری در 4 محور مطالعه و پژوهش، ایده، محصول اولیه و محصول تجاری‌سازی شده برگزار می‌شود و آثار ارائه شده باید در راستای اهداف و اولویت‌های نوآوری شرکت‌ها باشد. با توجه به نحوه برگزاری لیگ به صورت یک دوره یک ساله و در 3 مرحله 4 ماهه، اولین مرحله از اولین دوره از مهر 1399 شروع و در 30 دی 1399 پایان یافت.

شایان ذکر است شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در این دوره از لیگ در بخش ایده، حائز رتبه اول و در بخش محصول تجاری‌سازی شده با دو محصول اپلیکیشن همیار پشتیبان و کاراپی به ترتیب رتبه‌های اول و سوم را کسب نمود؛ و در مجموع با توجه به امتیازات اکتسابی، حائز رتبه اول گردید.

این موفقیت چشمگیر را به کلیه پرسنل شرکت تبریک عرض نموده و امید است با تکیه بر زحمات و ظرفیت‌های چشمگیر موجود در شرکت یاس، شاهد موفقیت و اعتلای روز‌ افزون این شرکت معظم باشیم.

همچنین همکاران گرامی می‌توانند ایده‌ها و طرح‌های خود را برای دور دوم این لیگ با بخش نوآوری و توسعه به اشتراک بگذارند تا با نام خود آن‌ها در این لیگ ثبت گردد. 

1399/12/03

انتصابات جدید شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، مراسم تودیع خانم دکتر هاجر حکیمی و معارفه جناب آقای مهندس مجید پایدار به عنوان معاون راهبری سرویس‌ها و محصولات، روز شنبه مورخ دوم اسفندماه 99 با حضور مدیر عامل، معاونین و مدیران شرکت، در محل سالن جلسات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار گردید.

1399/12/02

کسب رتبه 249 شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در بین 500 شرکت برتر ایران

به گزارش روابط عمومی، بیست و سومین همایش رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران روز یکشنبه مورخ 26 بهمن‌ماه 99 در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار گردید.

در این همایش که با حضور مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، مدیر مرکز رتبه‌بندی شرکت‌های برتر، معاونان وزارت صمت و جمعی از مسئولین کشوری و مدیران بنگاه‌های اقتصادی کشور برگزار شد، اسامی شرکت‌های برتر ایران اعلام و از مدیران تعدادی از این شرکت‌ها تقدیر به عمل آمد.

بر این اساس، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در بین 500 شرکت برتر ایران موفق به کسب رتبه 249 از نظر رشد سریع در بین شرکت‌های رایانه و فعالیت‌های وابسته شد.

شایان ذکر است معیار اصلی در انتخاب شرکت‌های برتر از نظر رشد سریع عبارت است از: تغییر رتبه فروش شرکت‌های فهرست صد شرکت سوم طی چهار سال اخیر، که بر اساس معیارهایی از جمله "وجود اطلاعات شرکت در رتبه‌بندی IMI-100 برای حداقل 3 سال اخیر"، "منفی نبودن تغییر رتبه فروش شرکت در سال اخیر" و "زیان‌ده نبودن شرکت" پالایش می‌شود.

1399/11/26

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی پیروز رقابت در لیگ نوآوری بهسازان فردا

به گزارش روابط عمومی، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی ضمن حضور در اولین دوره "لیگ نوآوری بهسازان فردا" و ارائه طرح‌های نوآورانه و خلاقانه خود، موفق شد ضمن صعود به مرحله میانی، به مرحله داوری نهایی راه یابد.

ضمن تبریک این دستاورد بزرگ و آرزوی صعود به مرحله نهایی، آثار و طرح‌های برتر ارائه شده یاس ارغوانی در این دوره از لیگ به شرح زیر می‌باشد:

1.        ایده توسعه و راهبری بانک اطلاعات جامع مکان محور

2.       محصول کاراپی

3.      محصول اپلیکیشن همیار پشتیبان

در مرحله داوری نهایی، نمایندگان شرکت یاس از طرح­های ارائه شده در حضور هیئت داوران دفاع نمودند.

1399/11/11

پیام مدیرعامل به مناسبت آغاز دهه فجر و چهل و دومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي

ایام مبارک و غرور آفرین دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، یادآور راهبری‌های انقلابی و حیات‌بخش رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی و فداکاری‌های عظیم ملت بزرگ ایران است.

این ایام عزیز و فرخنده، فرصتي است بس غنيمت که بدانیم مرهون شهدای گرانقدر و عزیزی هستیم که درخت تناور این انقلاب با خون آنان سیراب گردیده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و شهدای به حق پیوسته انقلاب، فرا رسیدن چهل و دومین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به خانواده بزرگ یاس تبریک و تهنیت عرض نموده و شكوفايي و سربلندي اين مرز و بوم را از خداوند سبحان مسئلت دارم.

1399/10/24

معرفی محصولات و خدمات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در ششمین نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2020)

به گزارش روابط عمومی، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با هدف معرفی محصولات و خدمات خود از جمله پرداختیاری، در ششمین نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2020) در کنار سایر شرکت‌های گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا، حضور به هم رساند.

شایان ذکر است حضور محصولات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در این نمایشگاه، مورد توجه و استقبال زیادی از جانب شرکت‌های مطرح و فعال در حوزهIT  و کسب‌و‌کار قرار گرفت. همچنین گفتنی است معاونین و مدیران ارشد بانک ملت، مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی از محصولات و خدمات این شرکت‌ها بازدید نمودند.

همچنین در بخش کارگاه تخصصی نمایشگاه، محصول "کاراپی" شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی توسط جناب آقای دکتر فیض‌گستر، "معاون طرح و برنامه" ارائه گردید.

1399/10/21

حضور شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در ششمین نمایشگاه تراکنش ایران

به گزارش روابط عمومی، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در ششمین نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2020) در کنار شرکت‌های گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا با هدف معرفی خدمات و دستاوردهای جدید خود از جمله پرداختیاری حضور خواهد یافت.


 گفتنی است این نمایشگاه، در روزهای 23 الی 24 دی‌ماه 99 از ساعت 9 الی 19 در محل هتل اسپیناس پالاس برگزار می‌گردد.


همچنین شایان ذکر است محصول "کاراپی" شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در بخش کارگاه تخصصی نمایشگاه روز چهارشنبه مورخ 24 دی‌ماه، توسط جناب آقای دکتر فیض‌گستر، "معاون طرح و برنامه" ارائه خواهد شد.


منتظر حضور سبزتان در سالن پارسه غرفه 1 و 2 شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی هستیم.1399/10/10

معرفی محصولات و خدمات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با هدف معرفی محصولات و خدمات خود شامل پرداختیاری، کیف پول، ارتباط صندوق‌های فروشگاهی و ماشین حساب رومیزی به پایانه‌های فروش و کیوسک بیمارستانی در دومین نمایشگاه بین المللی مراکز خرید، مجتمع‌های تجاری، رویکردهای صنعت خرده فروشی و صنایع وابسته (Iran Retail Show 2020) در کنار شرکت به‌پرداخت ملت و بیمه ما حضور به هم رساند.

شایان ذکر است حضور محصولات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در این نمایشگاه، مورد توجه و استقبال زیادی از جانب شرکت‌های مطرح و فعال در حوزهIT  و کسب‌و‌کار قرار گرفت. همچنین گفتنی است معاونین و مدیران ارشد بانک ملت، مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت‌های به‌پرداخت ملت و مهندسی سیستم یاس ارغوانی از محصولات و خدمات این شرکت‌ها بازدید نمودند.

1399/09/30

پیام مدیر عامل به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا

به گزارش روابط عمومی، مهندس سیامک چگینی مدیر عامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در پیامی فرارسیدن شب یلدا که یکی از کهن‌ترین جشن‌های ایرانی است را به خانواده بزرگ یاس ارغوانی تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

یلدا، فرصتی است براى تکرار هر آنچه روزگارى، سرمشق خوبى‌هایمان بوده‌اند و امروز بر روى طاقچه عادت‌هایمان غبار مى‌گیرند.

اینجانب فرارسیدن شب یلدا را به کارکنان یاس ارغوانی و خانواده‌های گرانقدر ایشان تبریک عرض می‌نمایم.
"عمرتان یلدایی، دلتان دریایی، روزگارتان بهاری" 

سیامک چگینی 

مدیر عامل   


    

1399/09/24

اعطای گواهینامه سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) به شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، مراسم اهدای گواهینامه سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) به شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار گردید.

در این مراسم که روز یکشنبه مورخ بیست و سوم آذرماه 1399 با حضور جناب آقایان دکتر مرتضی نجف عضو محترم هیئت مدیره، دکتر محمود رشیدی معاون محترم مدیرعامل در امور فناوری اطلاعات، مهندس رضا اکبری شمیرانی مدیر اداره کل امنیت اطلاعات بانک ملت، دکتر علی حکیم جوادی مدیر عامل محترم هلدینگ فناوران هوشمند بهسازان فردا و جمعی از مدیران ارشد بانک ملت در محل ساختمان مرکزی بانک برگزار شد، گواهینامه مذکور به آقای مهندس سیامک چگینی مدیرعامل محترم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی اهدا گردید.

گفتنی است گواهینامه فوق بر اساس ممیزی انجام شده و تأیید مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری و سازمان فناوری اطلاعات ایران در انطباق سیستم مدیریت امنیت اطلاعات پیاده‌سازی شده در شرکت یاس، مطابق با استاندارد ISIRI-ISO/IEC27001 صادر شده است.

همچنین شایان ذکر است جناب آقای مهندس سیامک چگینی مدیر عامل محترم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در مراسمی که با حضور برخی از اعضای محترم هیئت مدیره، مشاورین و معاونین در محل سالن جلسات شرکت برگزار گردید، ضمن تبریک، تقدیر و تشکر از کلیه همکاران در کسب این موفقیت بزرگ، گواهینامه را به آقای مهندس سیدمسعود میرزائی مدیر امنیت اطلاعات اعطا نمودند. 

1399/09/08

برپایی میز خدمت حوزه مقاومت بسیج شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در بیمارستان امام خمینی(ره)

به گزارش روابط عمومی، میز خدمت رسانی به مدافعان سلامت با ابلاغ سازمان بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات، با همت و مشارکت پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و پایگاه مقاومت بسیج حضرت محمد رسول الله(ص) مدیریت شعب منطقه چهار تهران بانک ملت با حضور بسیجیان ادارات تابعه وزارتخانه‌های کشور، نفت، نیرو، ارتباطات، امور اقتصادی و دارایی و همچنین مشاوران حقوقی قوه قضاییه دایر شد.

در این میز خدمت، که با هدف قدردانی از خودگذشتگی و ایثار کادر درمان برپا گردید، کارشناسان علاوه بر رسیدگی به درخواست‌ها، در زمینه آموزش و نحوه ارائه خدمات الکترونیک و کاهش حضور فیزیکی در شعب، نکات لازم را ارائه کردند.

بر اساس این گزارش، سرهنگ قریشی فرمانده سازمان بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات، دکتر خسرو صادق نیت حقیقی رییس مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) و دکتر بیک محمدی فرمانده بسیج مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) و روسای بخش‌های مختلف درمانی همراه با کادر درمان بیمارستان، از میز خدمت حوزه مقاومت بسیج بانک ملت بازدید کردند.

همچنین بسته‌های فرهنگی تهیه شده از سوی حوزه مقاومت بسیج بانک ملت به بازدید کنندگان اهدا و بسته‌هایی نیز برای تمامی بخش‌های مختلف درمانی بیماران کرونایی ارسال شد.

در حاشیه برگزاری میز خدمت در مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، فرمانده بسیج این مجتمع و تعدادی از کارکنان کادر درمان از عملکرد مطلوب، حسن خلق، خوشرویی، پاسخگویی و احترام به ارباب رجوع بهروز تقی خانی کارمند شاغل در باجه بانک ملت قدردانی کردند.

بر این اساس، لوح سپاس و قدردانی با حضور دکتر قریشی فرمانده سازمان بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات، دکتر بیک محمدی فرمانده بسیج مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، نخعی فرمانده حوزه مقاومت بسیج بانک ملت و فرماندهان پایگاه‌های حضرت محمد رسول الله(ص) و امام حسن مجتبی(ع) به بهروز تقی خانی اهدا شد.

1399/09/01

تجهیز تاکسیرانی کیش به پرداخت‌یاری شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، در حال حاضر ناوگان تاکسیرانی جزیره کیش، استان های قم و مرکزی به QR های یاس ارغوانی تجهیز شده اند و همچنین با تلاش همکاران در مراکز استانی، QR‌کد این شرکت با نام تجاری کاراپی بر روی پیشخوان فروشگاه‌های سراسر کشور قرار گرفته است.

 در راستای تکمیل و ارتقای هر چه بیشتر سبد محصولات پرداخت‌یاری، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در مهر ماه سال جاری ارائه جدیدترین خدمات موجود در این حوزه به پذیرندگان را در دستور کار خود قرار داده است؛ از جمله این خدمات می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

-           درگاه پرداخت اینترنتی (IPG): جهت تسهیل پرداخت امن در بستر اینترنت برای فروشگاه هایی که در فضای مجازی فعالیت دارند راه اندازی شده است.

-           چند ترمینال برای یک پذیرنده: مختص به صاحبین کسب و کارهایی است که دارای چند شعبه یا چند زمینه شغلی هستند.

-          زیر QR: ارائه این خدمت برای کسب و کارهایی است که فعالیت آن ها منجر به پرداخت وجه در محل می‌گردد و یا دارای چند فروشنده می‌باشند.

در نهایت شرکت یاس ارغوانی برای مشتریان ویژه و خاص خود، امکان طراحی "پنل اختصاصی" به عنوان یک خدمت ویژه جهت شخصی سازی نیازهای آنها را دارد.

1399/08/17

بازدید معاون مدیرعامل بانک ملت در امور فناوری اطلاعات از شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، جناب آقای دکتر محمود رشیدی، معاون محترم مدیرعامل در امور فناوری اطلاعات بانک ملت، روز شنبه مورخ 99/08/10 از شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی بازدید نمودند.

در این بازدید که با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، معاونین و تعدادی از مدیران شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار گردید، جناب آقای دکتر محمود رشیدی به ایراد سخنرانی پرداختند.

همچنین مدیرعامل محترم شرکت جناب آقای مهندس چگینی، ضمن خوشامدگویی به معرفی معاونین پرداختند و در ادامه هر یک از معاونین، گزارشی از عملکرد خود ارائه نمودند.

در انتهای این بازدید، با ارائه جمع بندی و رهنمودهای ارزشمند معاون محترم مدیرعامل در امور فناوری اطلاعات بانک ملت پایان یافت. 

1399/06/02

پیام مدیرعامل به مناسبت سالگرد تأسیس شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در سومین روز از سومین ماه فصل تابستان، وارد بیست و سومین سال فعالیت خود می‌شود.

 

مهندس سیامک چگینی مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با صدور پیامی بیست و سومین سالروز تأسیس شرکت را به همه کارکنان این شرکت و خانواده بزرگ یاس، تبریک گفت:

 

"این روز، بهانه‌ای است برای ارج نهادن به تلاش‌های مدیران، کارکنان و خانواده بزرگ یاس در 23 سال حرکت و فعالیت پیوسته در ساختن سازمانی یادگیرنده، با دانش و تجربه مفید در زمینه انفورماتیک، مدیریت و علوم سیستم.
سیامک چگینی گفت: وظیفه ماست که برای رشد و توسعه شرکت از هیچ کوششی فروگذار نباشیم و با تکیه بر نقشه راه و برنامه‌ریزی‌های انجام شده در پیشبرد اهداف عالیه که همانا رضایت‌مندی کارکنان و سایر ذینفعان است، گام برداریم.

اینجانب فرارسیدن سوم شهریورماه، سالروز تأسیس شرکت را حضور یکایک اعضای خانواده بزرگ یاس اعم از اعضای محترم هیئت مدیره، مدیران عامل پیشین و همکاران ارزش آفرین صمیمانه تبریک و شادباش می‌گویم و آرزو دارم جایگاه رفیع شرکت در بین شرکت‌های برجسته کشور بیش از پیش ارتقاء یابد".

سیامک چگینی

مدیرعامل       

1399/06/01

گپ‌و‌گفت صمیمانه آنلاین مدیرعامل با پرسنل مراکز عملیاتی

به گزارش روابط عمومی، با توجه به محدودیت‌های موجود به دلیل شیوع ویروس کرونا و عدم امکان بازدید حضوری از مراکز استانی، مدیر عامل محترم بر آن شدند تا به صورت آنلاین با کلیه مراکز عملیاتی استانی در سراسر کشور گپ‌و‌گفت نمایند.

مهندس سیامک چگینی در این بازدید، که به زودی و به صورت آنلاین برگزار می‌گردد، دیداری صمیمانه با مدیران و پرسنل مراکز عملیاتی در مراکز استان‌ها خواهند داشت که به نوبه خود در این شرایط سخت کرونا، می‌تواند موجبات دلگرمی و مسرت خاطر همکاران را فراهم نماید.

در این دیدار، مراکز علاوه بر ارائه گزارش آخرین برنامه‌ها و اقدامات صورت گرفته، ضمن گپ‌و‌گفت صمیمانه با مدیرعامل محترم، مشکلات و دغدغه‌های خود را با ایشان در میان می‌گذارند.

لازم به ذکر است جزییات بیشتر در خصوص این دیدارها، متعاقباً اعلام می‌گردد.

1399/06/01

پیام مدیر عامل به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع)

محرم یادآور بزرگ‌ترین حماسه ظلم‌ستیزی و آزادگی در تاریخ بشری است. حماسه انسان‌های پاک‌دل و راست قامتی است که عاشقانه به وصل الهی لبیک گفتند و در راه دین و عقیده از جان گذشتند.

باز شور محرمی دیگر از راه می‌رسد و عالمی را به شمیم جان نواز حسین شهید و شقایق‌های سرخ روییده در دشت نینوا معطر می‌کند.

 دوباره محرم، ماه حزن و اندوه آل محمد(ص) فرا می‌رسد و با آمدنش همه جا سیاهپوش می‌شود و غمی جانکاه بر دلها سنگینی می‌کند.

محرم، فصل خون و شهادت، ماه عزا و ماتم بی کران شیعه‌ی داغدار غم سیدالشهدا(ع)، ماه جهاد و حماسه، ماه پیروزی خون بر شمشیر، ماه قیام و بیداری و یادآور بزرگ‌ترین حماسه و دلخراش‌ترین مصیبت تاریخ بشریت است. ماهی که در آن سالار شهیدان با قیام و ایستادگی خود در مقابل ظلم و ستم و بی عدالتی، مکتب انسان ساز و جاودانی بنام عاشورا را بنیان نهاد و درس حریت، عدالت، عزت، سرافرازی و شجاعت و جوانمردی و راه و رسم پاسداشت عقیده و بیزاری از ذلت را به همه مسلمانان و آزادگان عالم و نسل‌های تاریخ آموخت.
اگر چه قرن‌ها از حادثه کربلا می‌گذرد اما واقعه عاشورا هنوز زنده است و جان‌ها همچنان شیفته‌ی پیام کربلاست.

اینجانب فرا رسیدن ماه محرم و ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) را به همه عاشقان و مریدان آن حضرت بخصوص همکاران خود در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی تسلیت و تعزیت عرض نموده و سربلندی اسلام و مسلمین را از ایزد منان مسئلت می‌نمایم.

سیامک چگینی

مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

 

1399/05/08

کاراپی (پرداخت‌‌یاری) شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی نشان اعتماد الکترونیکی گرفت

به گزارش روابط عمومی، در راستای افزایش اعتماد و امنیت پرداخت‌های انجام شده در بستر کاراپی، سکوی پرداخت بدون کارت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی موفق به دریافت نشان الکترونیکی شد. نماد اعتماد الکترونیکی، لازمه کسب‌و‌کارهای اینترنتی است و یکی از عوامل مهم توسعه تجارت الکترونیکی، ایـجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی می‌بـاشد. طبق مطالعات انجام شده، تائید کسب‌و‌کار اینترنتی توسط یک مؤسسه و مرکز ثالث، بیشترین تأثیر در مراجعه و اعتماد خریداران به کسب‌و‌کار اینترنتی را دارد، زیرا در این حالت خریدار از محفوظ ماندن اطلاعات خود احساس امنیت بیشتری دارد و اگر از اطلاعات شخصی وی سوء استفاده شود، می‌تواند برای شکایت از کسب‌و‌کار اینترنتی متخلف به مراجع قانونی مراجعه نماید.

1399/05/06

ترجمه کتاب استراتژی داده توسط جمعی از همکاران شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی، جمعی از همکاران بخش مطالعه بازار و هوش تجاری شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، موفق به ترجمه کتاب پر فروش "استراتژی داده" نوشته "برنارد مار" گردیدند. این کتاب که با همکاری انتشارات دیباگران در تیرماه 1399 روانه بازار نشر شد، یک راهنمای ضروری برای استفاده از داده‌ها در کسب‌و‌کارها است که با تشریح چگونگی شناسایی نیازمندی‌های استراتژیک داده‌ها، انتخاب روش گردآوری داده‌ها و مهم‌تر از همه، چگونگی ترجمه داده‌ها به بینش‌های سازمانی برای بهبود تصمیم‌گیری و عملکرد کسب‌و‌کار برای هر کسی که به دنبال ارتقاء ارزش داده‌های کسب‌و‌کار خود و کسب مزیت رقابتی است، خواندن آن یک ضرورت است.

در مقدمه این کتاب که به قلم امیر حسن‌زاده و همکاری بهنوش چوبینه، مژده اشرافی بفروئی و نرگس لآلی دهقی آمده است: داده‌ها صرف نظر از اندازه، ماهیت کاربري یا نوع آن براي هر سازمانی از اهمیت بسزایی برخوردار هستند. در واقع، داده‌ها در کنار کارکنان، محصولات، خدمات و مالکیت معنوي برند، یکی از بزرگترین دارایی‌هاي کسب‌و‌کارها به شمار می‌آیند. اما بدون در اختیار داشتن یک استراتژي جامع و مدون، بهره‌برداري حداکثري از داده‌ها امکان پذیر نخواهد بود و در خوشبینانه‌ترین حالت، تنها بخشی از پتانسیل داده‌ها براي ارائه بینش صحیح از کسب‌و‌کار و ارائه نقشه راه دستیابی به اهداف، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کتاب "استراتژی داده" اثر "برنارد مار" دارای 210 صفحه است و 11 فصل دارد که در مجموع، پنج حوزه کلیدي استفاده از داده‌ها را به شرح ذیل بررسی می‌کند:

1)آگاهی از تصمیم‌گیري ، 2) درك مشتري و روندها ، 3) ارائه خدمات و محصولات هوشمندتر، 4) بهبود عملیات داخلی،  5) کسب درآمد بیشتر

شایان ذکر است مهندس سیامک چگینی مدیر عامل محترم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی ضمن تشکر و قدردانی از همکاران بخش مطالعه بازار و هوش تجاری جهت ترجمه این اثر ارزشمند، ابراز امیدواری نمودند هر روز شاهد پیشرفت‌های بیشتری از این دست در راستای پیشبرد اهداف متعالی شرکت باشیم.

1399/04/21

انتصابات جدید شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، در تاریخ هفدهم تیرماه 99 آقای مهندس سیامک چگینی، مدیرعامل محترم شرکت، در حضور ریاست و اعضای محترم هیئت مدیره و معاونین شرکت، از خدمات ارزنده جناب آقای مهندس علیرضا مصداقی، در دوران عضویت در هیئت مدیره شرکت، تقدیر و سپاسگذاری نمودند و آقای مهندس علی بختیار را به عنوان عضو هیئت مدیره معرفی کردند و در جهت پیشبرد اهداف شرکت، آرزوی موفقیت نمودند.

1399/03/27

یاس ارغوانی، هم راستا با اهداف خودکفایی

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات، مراسم افتتاحیه سایت جدید واحد مهندسی تولید و تعمیرات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، عصر شنبه مورخ 24 خرداد 1399 با حضور جناب آقای دکتر محمود رشیدی، عضو محترم هیئت مدیره و معاون محترم فن آوری اطلاعات بانک ملت، جناب آقای دکتر حکیم جوادی مدیر عامل محترم هلدینگ بهسازان فردا، جناب آقای سید محمدحسین محمودی، رئیس محترم هیئت مدیره شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، جناب آقای سیامک چگینی مدیر عامل محترم این شرکت و جمعی از معاونان، مدیران و همکاران شرکت یاس ارغوانی، برگزار شد. ساختمان جدید بالغ بر 1000 متر مربع فضای فنی و اداری را داراست که می تواند بستری بسیار خوب برای شروع تحولات جدید باشد.

در ابتدای این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، جناب آقای علی جهانشاهلو ضمن خوش آمدگویی به مدعوین و معرفی واحد مهندسی تولید، تعمیرات و تشکر از مدیر اسبق آن، (جناب آقای علیرضا اکبری)، به بهبودهای 4 سال اخیر در این واحد اشاره کردند و بیان داشتند واحدی که به صورت کاملاً سنتی، اداره می شد، امروز به واحدی با شیوه نوین به فعالیت خود ادامه می‌دهد. ایشان همچنین با بیان توانایی ها و چشم انداز های آینده این واحد که شامل افزایش تعمیر دستگاه‌ها تا 220.000 عدد درسال، ارائه خدمات به سایر بانک ها، تولید ایستگاه های پرداخت و پایانه های تراکنشی می‌باشد، سخنانشان را به پایان رساندند.

در ادامه، جناب آقای دکتر محمود رشیدی معاون فن آوری اطلاعات بانک ملت و عضو محترم هیئت مدیره این بانک، ضمن ابراز خوشحالی از برگزاری این مراسم توسط آقای سیامک چگینی در ابتدای سالی که سال جهش تولید نام گذاری شده است، فرمودند: جای خوشحالی و شکر بسیار زیاد دارد که بانک ملت توانسته از خدمات بسیار زیاد شرکت موفقی همچون یاس ارغوانی برخوردار گردد و شاهد رویدادهایی این چنین باشد. ایشان از پیشینیان هلدینگ و بانیان امر تولید و تشکر نمودند و اعلام کردند که باید بتوانیم به زودی زود با همکاری هلدینگ محترم بهسازان فردا شاهد راه اندازی خط تولید پایانه های تراکنشی و پرداخت، در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی باشیم.

در ادامه، جناب آقای دکتر حکیم جوادی، مدیر عامل محترم بهسازان فردا، ضمن تبریک برگزاری این رویداد در شرکت یاس ارغوانی، به سخنان دکتر رشیدی اشاره کرده و فرمودند: با گفته صریح ایشان مبنی بر ایجاد خط تولید دستگاه های پوز، هلدینگ بهسازان این نوید را می دهد تا همه جانبه از برنامه های آقای مهندس چگینی مدیر عامل محترم شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در زمینه راه اندازی خط تولید حمایت نماید تا شاهد رویدادهای بزرگ تولید ملی باشیم.

اما شاید شیرین ترین مرحله از مراسم را بتوان نشست صمیمانه و بدون واسطه مدیران ارشد بانک با کارشناسان و متخصصان یاس ارغوانی نامید که در ضمن بازدید از خط تولید دستگاه های پی استیشن و خط تعمیر پایانه های پوز بانک ملت و گفتگوی تخصصی و پرسش و پاسخ پیرامون چگونگی و چرایی مراحل مختلف پروسه های مشهود، صورت پذیرفت و مدعوین در جریان ریز مسائل، مشکلات ، خصوصیات و ویژگی های خطوط یاد شده قرار گرفتند.

با برگزاری این مراسم شرکت مهندسی یاس ارغوانی گامی بزرگ در جهش به سمت راه اندازی خطوط تخصصی تولید ایستگاه های پرداخت و پایانه های تراکنشی برداشت و انتظار آن می رود که به زودی شاهد تحول بزرگتری در دست یابی به اهداف تولیدی این شرکت باشیم.

 

 

 

 

1399/03/21

پایگاه مقاومت بسیج شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی راه اندازی گردید

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، پایگاه بسیج شرکت یاس با موافقت مدیرعامل محترم و با نام پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی (ع)، بطور مستقل فعالیت خود را آغاز نموده است.

شایان ذکر است دفتر بسیج شرکت در ساختمان مرکز پشتیبانی تهران 4 دایر شده است و در حال حاضر این پایگاه به صورت پایلوت در شهر تهران (شامل ستاد و مراکز پنجگانه تهران) فعالیت می‌نماید و متعاقباً با مدد الهی در سایر استان‌ها و مراکز استانی نیز اجرایی خواهد گردید.

لذا همکاران محترم جهت عضویت می‌توانند با معاونت نیروی انسانی بسیج شرکت ارتباط حاصل فرمایند.

1399/03/13

پیام مدیر عامل به مناسبت رحلت حضرت امام (ره) و قیام خونین 15 خرداد


اماما حرمت ایران تو بودی

تمام روح این سامان تو بودی

زچشم سیل اشک سرخ جاری است

دلم سرشار از ابربهاری است


 چهاردهم خردادماه، سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) به عنوان یک شخصیت برجسته و دوراندیش، که از اهمیت فراوانی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران برخوردار است و به عنوان روز اندوه وداع با مردی است که نهضتی بی‌نظیر را در عالم پایه افکند در تاریخ جاودانه ماند، وظیفه ماست که با توکل به خدا و تقویت روح اخلاص و همبستگی حرکت عظیمی که امام بزرگوار آغاز کرده­اند، ادامه دهیم. یوم الله 15 خرداد یک روز نیست، یک تاریخ است سراسر شکوهمند که باید برای همیشه جاودانه نگهداشت و سرآغاز تحقق اراده مردم این سرزمین در راه مبارزه با استکبار، طاغوت و استبداد که با اراده ملت ایران شکل گرفت و با وحدت ملی، همه شکوه و اقتدار نظام ستمشاهی به یکباره فرو ریخت و سرآغار فعالیت­های سیاسی و نهضت اسلامی شد.

سالروز ارتحال جانسوز حضرت امام راحل (ره) و قیام خونین 15 خرداد، که نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران محسوب می‌گردد را تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

 

 سیامک چگینی

 مدیر عامل 

                                                                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

1399/03/03

پیام تبریک مدیر عامل به مناسبت عید سعید فطر

"اللهمَّ اَهْلَ الکبْریاءِ وَالعَظَمَةِ، وَاَهْلَ الْجُودِ وَالْجَبَرُوتِ "

عید فطر عیدترین عید‌ها و نتیجه یک ماه عبادت و شستشوی جان در نهر پاک رمضان است. حلاوت این عید، دشواری دل کندن از ماه مبارک رمضان را آسان می‌کند، زیرا در این روز زمینیان فارغ از زنجیر‌های دنیوی به فطرت ازلی خویش بازمی‌گردند و آسمانیان به فرمان الهی از جانب او به شکرانه یک ماه عبادت خالصانه، مأمور اعطای پاداش و عیدانه به بندگان می‌شوند.

افتخار دارم ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، فرا رسیدن این عید سعید را به همه همکاران گرامی و خانواده‌های محترمشان تبریک عرض نمایم.

از میزبان سفره پربرکت رمضان، روح و جانی رستگار، جسمی تندرست و دلی شاد را برای همه مؤمنان درگاهش آرزومندم."

1399/02/24

مهندس سیامک چگینی مدیرعامل بزرگترین شرکت خدمات پشتیبانی پرداخت الکترونیک کشور

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، مراسم توديع مهندس محمدرضا نمازی و معارفه مهندس سیامک چگینی روز چهارشنبه مورخ بیست و چهارم اردیبهشت ماه 99 با حضور مدیران ارشد بانک ملت، مدیران عامل، معاونین و اعضای هیئت مدیره گروه فن آوران هوشمند بهسازان فردا (هلدينگ)، شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و شرکت به پرداخت ملت در محل سالن جلسات شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار گرديد.

 

گفتنی است آقای مهندس سیامک چگینی از مدیران با سابقه شرکت یاس هستند که پیشتر سمت معاونت عملیات این شرکت و عضویت هیئت مدیره شرکت به پرداخت ملت را بر عهده داشتند و قبلاً از مدیران شرکت داده‌پردازی و گسترش انفورماتیک ایران بودند.

 در مراسم معارفه آقای دکتر حکیم جوادی مدیرعامل هلدینگ بهسازان ضمن اشاره به ویژگی‌ها و توانایی‌های ایشان نسبت به توسعه و ارتقای شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی ابراز امیدواری فرمودند.


شایان ذکر است شرکت یاس با در اختیار داشتن نزدیک به ۲۰۰۰ نفر پرسنل در سراسر کشور از این حیث بزرگترین شرکت هلدینگ بهسازان فردا است.

1399/02/13

پیوستن گسترده پذیرندگان به خانواده کاراپی

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با داشتن مجوز ارائه خدمات پرداخت یاری، اولین محصول مشترک خود با بانک ملت با عنوان کاراپی را به بازار عرضه نموده است.

با استفاده از این محصول نیازی به پرداخت وجه نقد یا استفاده از کارت بانکی در خریدها نیست. با اسکن بارکد تصویری بدون نیاز به اپلیکیشن مستقیم در صفحه پرداخت فروشگاه امکان انجام تراکنش خرید فراهم شده است. به اشتراک گذاری لینک پرداخت از طریق پیامک و سایر ابزارهای ارتباط اجتماعی امکان پذیر است. وضعیت تراکنش بلافاصله از طریق پیامک به اطلاع فروشنده رسانیده می شود و در پنل پذیرندگان قابل مشاهده می باشد.

در حال حاضر این محصول توسط شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی با داشتن تجربه مدیریت بیش از یک میلیون پذیرنده در سراسر کشور به صورت گسترده ارائه شده است.  

1399/02/07

پیام تبریک مدیر عامل به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

    در دامن این بحـر گرانمـایه ببینـید / دریای گهرهای فراوان رمضان است

    با ذکر مناجات خدا در دل شب ها / بر هستی ما دست گل افشان رمضان است 


دیگر بار نسیم خوشی وزیدن گرفت و هلال ماه پربرکت و سراسر رحمت رمضان رخ نمود.

ماه رمضان، فرصتی است تا فارغ از تمامی ظواهر زندگی دنیوی، خالصانه و عاشقانه به بندگی ذات مقدس هستی بخش بیندیشیم و نفس هایمان را از زلال هوای پر برکت نور و امید استشمام کنیم و در تمامی ثانیه‌های این ماه از حضور لحظه‌های ناب نیایش و عشق الهی، لذت میهمانی پروردگار را درک ‌نماییم.
ماه رمضان، ماه مفروش کردن قدوم شب قدر با اشکهای شوق برای درک زیباترین لحظه حیات انسانی و زمانی برای شکرگزاری، کمک به نیازمندان و قرب الهی است.

این روزها باید بیشتر مراقب دل و زبان خود باشیم و لذت میهمانی بر سفره حضرت دوست را با غفلت‌ها و قضاوت‌های گاه و بیگاه از دست ندهیم. همچنین امیدوارم با استعانت از این ماه پر فضیلت، از شرایطی که با ورود ویروس کرونا سخت می گذرد، به آسانی عبور کنیم.

درپایان، فرا رسیدن این ماه عزیز را به خانواده بزرگ یاس تبریک و تهنیت می‌گویم و با آرزوی بهترین دستاوردها در ماه مبارک رمضان، استجابت دعای همه همکاران عزیز را از خداوند متعال خواستارم.

امید دارم همواره چشمه‌سار رحمت الهی بر فضای جان و دلمان جاری مانده، توفیق بهره‌مندی از فیوضات این ماه پر‌خیر و برکت در سال‌های آینده نیز نصیب مان شود.

1399/02/07

جذب و تجهیز پذیرندگان جدید به پایانه‌های فروش به‌پرداخت ملت

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، طبق تفاهم صورت پذیرفته میان شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی و مجموعه نمایشگاهی بین المللی استان بوشهر با سه سالن و 360 غرفه، این مجموعه به همت واحد بازاریابی خاص و مرکز بوشهر، به تجهیزات زیرساختی و همچنین پایانه فروش به‌پرداخت ملت بصورت انحصاری مجهز گردید.

1398/12/27

پیام تبریک مدیر عامل به مناسبت سال نو

­­

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ /  یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ /  حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

نوروزی دیگر فرا رسید و سر سبزی، صفا، صمیمیت، تازگی و لطافت در راه است و شکوفه لبخند و نهال امید در قلب یکایک ما رویش زد. تولد دوباره گیتی این بار نیز تازگی و طراوت را هدیه داده تا از این حیث، خداوند منان یکبار دیگر این نعمت را بر ما تمام دارد.

رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است؛ آینده ای که همه امیدواریم و باید که بهتر از گذشته باشد.

پس بیائیم در این روزهای پایان سال و در شرایطی که با ورود ویروس کرونا سخت می گذرد، دلهایمان را نزدیک و در سال جدید با یاری هم، منظری زیبا و زندگی ای خاطره انگیز خلق کنیم. بهار طبیعت، از راه می رسد و صحنه ی جهان، آئینه تمام نمای قدرت خداوندی می گردد، با خوبی ها و بدی ها، هر آنچه که بود؛ برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد و برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد.

اکنون که در این سال نو، وظیفه داریم در شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، نو شدن خود را همراه با نو شدن کل عناصر طبیعت به تصویر کشیم؛ جا دارد از کلیه زحمات مدیران و کارشناسان کنونی و همچنین سالیان دور و نزدیک که با همت و استقامت، چنین پتانسیل قابل اعتنایی را ایجاد نموده اند؛ قدردانی نمائیم و بدانیم که در پایه ریزی و بستر سازی حاصله، زحمات این عزیزان نباید نادیده انگاشته شود؛ لذا بایسته و شایسته است، که بهترین و نیکوترین اقبال را از قادر متعال برای این بزرگواران طلب نمائیم.

سـالـی کـه پیش روی داریم، همانند سال های دیگر نیازمند همت و تلاشی مضاعف است که می بایست با از میان برداشتن نقاط ضعف و تقویت منابع داخلی، به اهداف مد نظر، آن چنان که مقدور است دست یابیم. در این رهگذر، امید داریم با استفاده از توانمندی های درون سازمانی و پیشنهادات راهگشای همکاران عزیز، به سرمنزل مقصود نزدیک شویم.

یادمان باشد اگر می خواهیم آسایش و آرامش حقیقی را در زندگی بدست آوریم، باید دلی بزرگ داشته باشیم و این دل بزرگ، با بخشش خطاهای دیگران و ابراز لطف و محبّت به همنوعان است. پس ببخشیم تا بخشیده بشویم.

در پایان و در واپسین روزهای سال1398 صمیمانه ترین درود و شادباش قلبی ام را نثار وجود پُر از مهر و خوبی شما همكاران گرانقدر می نمایم و از خداوند مهربان برای شما و خانواده ی محترمتان در سال جدید، روزهایی خوش همراه با موفّقیّت، سعادت و تندرستی را آرزومندم.


1398/12/14

کاراپی دشمن ویروس ها!

پول نقد از دیرباز یکی از عوامل اصلی انتشار بیماری ها است. در سال های اخیر یکی از اصلی ترین محور های توسعه پرداخت الکترونیکی در دنیا پیشگیری از این معضل بوده که این پرداخت ها اثر شگرفی در ارتقاء سطح بهداشتی جوامع داشتند. اما در روش های پرداخت الکترونیکی مبتنی بر کارت و کارتخوان کماکان معضلات بهداشتی تا حد قابل توجهی وجود دارد چراکه یکی از راههای انتقال بیماریها، دست زدن به سطوح مشترک و آلوده است که دستگاه های کارتخوان نیز یکی از این موارد است که در طی روز به مراتب از آن ها استفاده می شود. و به جرأت می توان گفت در حال حاضر دستگاه کارتخوان آلوده ترین بخش یک مرکز تجاری می تواند باشد.

روش جدید پرداخت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، با نام کاراپی، این امکان را فراهم می آورد تا خریداران با استفاده از تلفن همراه شخصی و بدون استفاده از دستگاه کارتخوان و کارت بانکی، پرداخت را تنها با اسکن کردن یک QR کد اختصاص یافته به فروشنده انجام دهند. از مزایای اصلی این روش علاوه بر سرعت، امنیت، راحتی و حفظ محیط زیست، بدلیل عدم استفاده از رسید کاغذی، پیشگیری از انتشار ویروس ها و بیماری ها را می توان نام برد. در این روش پرداخت کننده بدون هیچ تماسی فیزیکی با فروشنده و یا تجهیزات فروشگاه به راحتی پرداخت خود را انجام می دهد.

استفاده از این روش برای فروشگاهها نیز بسیار حیاتی است. چراکه خود فروشندگان به واسطه تعدد مراجعات افراد مختلف یکی از پر خطرترین گروه های جامعه را تشکیل می دهند و استفاده از دستگاه کارتخوان به عنوان یک وسیله اشتراکی می تواند ریسک انتقال بیماری ها به آنها را افزایش دهد. اما با استفاده از کاراپی شرکت یاس فروشنده به راحتی می تواند پرداخت را مدیریت کرده و از طریق پیامک و پرتال آنلاین کاراپی در لحظه از صحت تراکنش انجام شده نیز اطمینان حاصل نماید.

1398/12/04

شركت مهندسي سيستم ياس ارغواني نایب قهرمان اولین دوره جام فوتسال بهسازان ملت

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، مرحله نهایی اولین دوره مسابقات جام فوتسال بهسازان ملت روز جمعه مورخ دوم اسفندماه 98 در محل سالن کشتیرانی واقع در شیان برگزار شد.

در این مرحله از بازی که با رقابت تیم شركت مهندسي سيستم ياس ارغواني در مقابل تیم بهسازان ملت (الف) و نتیجه چهار بر دو به نفع تیم بهسازان ملت (الف) به پایان رسید، تیم مهندسي سيستم ياس ارغواني نایب قهرمان میدان رقابت گردید.

گفتنی است در این بازی، آقایان حسام گل بابایی و مهدی حیدری به عنوان بهترین بازیکنان زمین، شناخته شدند.

1398/11/30

برگزاری مسابقات جام حذفی فوتسال ویژه مراکز استانی شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی به مناسبت دهه مبارک فجر

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، مرحله اول مسابقات جام حذفی فوتسال به مناسبت دهه مبارک فجر، ویژه مراکز استانی کشور از تاریخ ششم الی سیزدهم اسفندماه 98 برگزار می گردد.

گفتنی است در این مرحله از مسابقات، 21 بازی به میزبانی 8 مرکز برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، مرحله دوم این سری از مسابقات پس از صعود تیم های برنده، در فروردین ماه سال 99 برگزار می شود.

1398/11/27

اعلام نتایج دور سوم چهارمین دوره بازی سازمانی "لیگ ستارگان"

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، دور سوم چهارمین دوره بازی سازمانی تحت عنوان ”لیگ ستارگان“ با هدف ایجاد انگیزه و ارتقاء سطح بهره ­وری کارکنان در راستای بهبود عملکرد ایشان، از تاریخ دوازدهم لغایت بیست و یکم بهمن ماه 98 برگزار گردید. در این بازی 34 مرکز پشتیبانی پایانه‌های فروش از سراسر کشور با هم به رقابت پرداختند، که برندگان آن به شرح ذیل می باشد:

مراکز تهران1، البرز، تهران3، خوزستان، خراسان رضوی، قزوین، گلستان، سمنان، خراسان شمالی، لرستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، آذربایجان غربی، هرمزگان، یزد، کرمان، خراسان جنوبی

 همچنین گفتنی است دو دور دیگر این سری از بازی ها، تا اواخر اسفندماه 98 به پایان خواهد رسید.

1398/11/26

شركت مهندسي سيستم ياس ارغواني برنده مرحله نیمه نهایی اولین دوره جام فوتسال بهسازان ملت

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، تیم شركت مهندسي سيستم ياس ارغواني در مرحله نیمه نهایی اولین دوره مسابقات جام فوتسال بهسازان ملت که در روز جمعه مورخ 25 بهمن 98 در محل سالن کشتیرانی واقع در شیان برگزار شد، در مقابل تیم به پرداخت ملت به رقابت پرداخت که با نتیجه مساوی و در ضربات پنالتی، پیروز میدان رقابت گردید.

گفتنی است در این بازی، آقایان مجتبی رحمتی و شاهین صیفی به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شدند.

لازم به ذکر است بازی فینال این دوره از مسابقات، روز جمعه مورخ 2 اسفندماه 98 ساعت 13، بین شرکت های بهسازان (الف) و مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار خواهد شد. 

1398/11/21

برگزاری مسابقات ورزشی ویژه کارکنان شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی به مناسبت دهه مبارک فجر

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، به مناسبت دهه مبارک فجر مسابقات ورزشی در رشته های فوتبال دستی، فوتسال، دارت و تنیس روی میز در دو گروه خانم ها و آقایان ویژه همکاران شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی برگزار می گردد.

شایان ذکر است در این سری از مسابقات، به برندگان اول تا سوم در هر یک از رشته های فوق هدایای ارزنده ای اهدا می گردد.

1398/11/21

برگزاری چهارمین دوره بازی سازمانی با عنوان لیگ ستارگان

چهارمین دوره بازی سازمانی تحت عنوان ”لیگ ستارگان“ با هدف ایجاد انگیزه و ارتقاء سطح بهره­ وری کارکنان در راستای بهبود عملکرد ایشان، در تاریخ چهاردهم دی ماه 98 آغاز گردید و دور گروهی آن اواخر اسفند ماه 98 به پایان خواهد ­رسید. در این بازی 38 مرکز پشتیبانی پایانه‌های فروش از سراسر کشور و به صورت دوره ای با هم به رقابت می‌پردازند. با پایان یافتن مرحله گروهی لیگ ستارگان، جوایز ارزنده ای به تیم های برتر اهداء خواهد شد.

همچنین گفتنی است برندگان دور اول و دوم این بازی به شرح ذیل می باشد:

 دور اول: مراکز تهران2، تهران3، البرز، آذربایجان شرقی، خوزستان، قزوین، گلستان، خراسان شمالی، قم، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، ایلام، منطقه آزاد چابهار، هرمزگان، بوشهر، سیستان و بلوچستان

 دور دوم: مراکز تهران3، تهران 2، البرز، آذربایجان شرقی، اصفهان، قزوین، زنجان، اردبیل، خراسان شمالی، لرستان، مرکزی، ایلام، آذربایجان غربی، منطقه آزاد چابهار، یزد، سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی

1398/11/20

برگزاری اولین دوره جام فوتسال بهسازان ملت

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات شركت مهندسي سيستم ياس ارغواني، اولین دوره مسابقات جام فوتسال بهسازان ملت به مناسبت 25 سالگی شرکت دانش بنیان بهسازان ملت در دهه مبارک فجر از تاریخ 98/11/11 الی 98/12/02 در محل سالن کشتیرانی واقع در شیان برگزار می گردد.

در این دوره از مسابقات فوتسال که 8 تیم در آن حضور دارند، تیم شركت مهندسی سیستم ياس ارغواني در اولین بازی خود مقابل تیم صنایع یاس، روز جمعه مورخ 11 بهمن 98، با نتیجه 3 بر صفر پیروز شد.

همچنین این تیم در دومین بازی خود در روز جمعه مورخ 18 بهمن 98، با حضور آقایان شاهین سیفی، مهران نصیری نیا، مجتبی رحمتی، حمید قربانی، محمدرضا صیامی، وحید عابدین نژاد، مهدی حیدری، حسام گل بابائی، امیر ممتاز و سیدمحمد سیدنور در مقابل تیم بهسازان (ب) به رقابت پرداخت که با نتیجه 4 بر صفر، پیروز گردید.

گفتنی است در این دوره از مسابقات، آقای سیدمحمد سیدنور به عنوان سرپرست و آقای امیر ممتاز به عنوان مربی در تیم شركت مهندسي سيستم ياس ارغواني حضور دارند.

1398/11/16

کاراپی، تجربه خرید همراه با لبخند

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات، در روش جدید پرداخت شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی، خرید تنها با اسکن کردن یک QR کد اختصاص یافته به فروشنده توسط تلفن همراه خریدار انجام می گیرد که از مزایای آن سرعت، امنیت، راحتی و حفظ محیط زیست، بدلیل عدم استفاده از رسید کاغذی، می باشد.

شایان ذکر است، این طرح در تمامی کشور اجرایی گردیده است.

1398/11/15

سکوی پرداخت بدون کارت شرکت یاس، نیازهای پرداخت پذیرندگان را شخصی‌سازی می‌کند

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در سال98 توانست به جمع 83 پرداختیاری که با اخذ مجوز از بانک مرکزی فعالیت میکنند اضافه شود. این شرکت پس از آن سکوی پرداخت بدون کارت خود را راهاندازی کرد و این راهکار توسط دکتر بیگدلی مدیرعامل بانک ملت در همایش فن اوری اطلاعات این بانک در مشهد رونمایی شد. در این سکو سه روش پرداخت با کیف پول، کارت و برداشت مستقیم را برای پذیرنده فراهم آورده و کسب مجوز پرداختیاری در راستای تامین امکان پرداخت با استفاده کارت بوده است.نیما فیض گستر، معاون توسعه و نوآوری شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی اعتقاد دارد تجربه بیش از 10 ساله این شرکت در حوزه پشتیبانی خدمات الکترونیکی پرداخت باعث شده علاوه بر اشراف به نیازهای پذیرندگان، خواستههای آنها را در حوزه پرداخت شخصیسازی کند و با استفاده از سکوی پرداخت خدمت پرداختی که مد نظر آنان است به صورت خاص و منحصربهفرد ارائه دهد.

فیض گستر در پاسخ به این سوال که چرا شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی اقدام به دریافت مجوز پرداختیاری کرد، گفت: «پرداختیاری در زیست بوم پرداخت الکترونیکی کشور، مجوز صرفی است که به اعتقاد من به خودی خود ارزشی ندارد آنچه برای ما اهمیت داشت و به همین دلیل مجوز پرداختیاری را دریافت کردیم، این بود که شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی بیش از یک دهه است که در بخش پشتیبانی خدمات الکترونیکی فعالیت میکند و در این حوزه تجربه دارد. ما شبکه دو هزار نفره در سراسر کشور داریم که برای پذیرندگان پایانه فروش، دستگاههای کیوسک و ATM فعالیت میکند؛ بهواسطه این موضوع ارتباط تنگاتنگی با پذیرندگان گوناگون در سراسر کشور و دارندگان دستگاه کارتخوان داریم. با توجه به این تجربیات، نسبت به نیازمندیها و خواستههای پذیرندگان کشور در حوزه پرداخت الکترونیکی دانشی مطلوب داریم.»

او به تجربه مهندسی سیستم یاس ارغوانی در راستای شخصیسازی خدمات پرداخت برای پذیرندهها اشاره کرد و گفت: «از سالهای گذشته روی محصولی تمرکز کردیم که چند ویژگی اصلی داشته باشد. نخستین مورد این بود که خدمات را شخصیسازی شده ارائه دهیم، چراکه همه کسبوکارها از خدمات ثابت استفاده می‌کنند و این رویکرد مناسبی نیست. طیف واحدهای صنفی خیلی وسیع است پس اینکه سرویس واحد به همه این طیفها بدهیم، ضعفی بوده که در این سالها به آن رسیدهایم. مساله دیگر هزینه خدمات در حوزه کارتخوان بود. مبلغی که باید بابت دستگاه کارتخوان، رول کاغذ، شبکه، سرور و سوئیچ پرداخت شده باعث شده هزینه تمام شده تراکنش روی پایانه فروش را به شدت بالا برود. با افزایش قیمت ارز در سال های اخیر حدود 65 درصد واحدهای صنفی به نسبت کارکرد خود توجیهی برای استفاده ازدستگاه کارتخوان ندارند، چراکه هزینهای که برای تخصیص تجهیزات آنها پرداخت می‌شود، بسیار بیشتر از درآمدی است از همکاری با آنها عاید شرکتهای فعال در حوزه بانکی و پرداخت می‌شود.»

 

تامین بخشی‌ از سرویسهای سکوی پرداخت یاس با مجوز پرداختیاری

او تصریح کرد: «با توجه به مواردی که به آن اشاره